• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahoj, koukám, že nám to tady celkem vázne... :sweat_smile: No já taky nemám moc času, manža má týden dovču, tak je pořád co dělat :slight_smile: Výlet se nevyvedl, nakonec jsme ho zrušili kvůli počasí, ale nevadí :wink:

Mouse: Johanka je koukám pěkná srandistka :grinning: Taky jsem kolikrát koukala, jak se mnou takovej maličkej tvor dokázal manipulovat :grinning: Váhu máte super! Jen tak dál :wink: Jééé náušničky, to je kočka!!!! :slight_smile:

Leni: Tak ydržímm palečky, ať se co nejdřív zadaří!!! :wink:

Jinak mně se ovulka zase blíží, tak uvidíme. Zítra jdu manžovi pro doporučení na spermio, chceme vyzkoušet ještě jiné pracoviště CAR a tam je to jen na doporučení, jinak se vyšetření platí.

Tak hezký sluníčkový den všem :wink:
10. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no jo, každá asi užívá sluníčka plnými doušky..letos to léto strašně letí,zdá se mi :sweat_smile:
My se dnes chystáme na kontrolu kyčlí, snad tam nebudeme moc dlouho čekat, minule si v těch hodinách vyhrazených na ambulantní prohlídku kyčlí šli dělat ortopedi vizitu na porodnické..nechápala jsem proč to nenechají na jiný čas, jako by jim ta mimina odtamtudchtěla snad utéct :angry:
Vendy: snad vám výjde výlet jiný víkend, děti jsou určitě už hodně natěšené :slight_smile: myslíš ,že se to spermio zase zhoršilo, minule po baštění vitamínů už to bylo normálka,ne? je fakt,že tvůj manža má asi hodně stresů..škola a stavba, ta energie jde možná do něčeho jiného resp. někam jinam...jsem zvědavá,co vám v jiném car navrhnou za "plán"...jste případ pro záhadologa :confused:
12. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík tak já nevím,začla jsem měřit opět teplotu ,břicho jak balon bolelo prsa citlivá ale teplota nestoupá tak nevím zda ovulku fakt nemám či jen blbě měřim,nebo nevím :frowning2: fňuk a to jsem dnes už 20DC :frowning2:
13. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký pátek všem! :slight_smile: Jakpak se vůbec všem daří???? Koukám, že asi většinu zaměstnávají mrňouskové :slight_smile: U nás dnešek ve znamení zmatků, na stavbě byl v jednu chvíli elektrikář, vodáci, na centrální vysavač, manža, do toho pobíhal Filípek :grinning: No blázinec :grinning: Teď mám klídek, Fífa spinká, manža pracuje a odpoledne se chystám na jednu dámskou jízdu ve 3 :dizzy_face: Jedu ke kamarádce z práce, kde se sejdeme ještě s jednou kamarádkou a bude drbárna :slight_smile: Bez dětí, tak se těším! Původně jsme měly vyrazit do města, ale kamarádka zjistila, že je těhotná (druhé dítko a opět napoprvé), tak budeme u ní doma a spojíme to s nějakým grilováním :slight_smile: A zítra ráno šupky domů :slight_smile:
V neděli přijede mamka na návštěvu, tak uvidíme jak počasí, ale chtěly bychom zajít na houby. Byla jsem chvilku včera a docela rostou, tak jsme se nadlábli smaženicí :slight_smile:
Jo a dnes jsem měla asi pozitivní ovu testík. Jak na potvoru jedu pryč :angry: Snaženíčko jinak probíhá, ale dnes to bohužel nevyjde...

Mouse: Nevím, jestli se spermio zhoršilo, ale manža sám chce jít ještě na jednu kontrolu, jestli se něco nezměnilo. Důvod změny CARu je ale osobní. Tady u nás v CARu začala pracoval na recepci jedna známá, která je asi poněkud nižšího IQ (nevím jak to napsat jinak slušně :sweat_smile: ) a v klídku u nás v hospodě vypráví problémy pacientek a pacientů a to i konkrétně se jmény, pokud je zná :angry: Není to asi zdravotní sestra a takhle si pouští pusu na špacír!!!! :angry: To nás s manžou teda hodně naštvalo, když si představíme, že nás někde probírá mezi místními opilci :pensive: Je to myslím hooodně neprofesionální a proto jsme se rozhodli změnit CAR.
Mám na tyhle věci nějak smůlu. Nejdřív ta tchýně ve špitále...V týdnu jsem šla manžovi na gyndu pro doporučení na spermio a pro změnu jsem tam potkala svou švagrovou :sweat_smile: . Večer se hned tchýně zmiňovala, že jsem tam byla... :sweat_smile: My máme jinak vztahy dobrý, ale tuhle věc bych chtěla řešit jen s manžou a nějak se nám to nedaří :sweat_smile:

Leni: Vůbec bych nezoufala, teplotka může vystoupat postupně :wink: Hlavně, že ty příznaky nějaký jsou :wink:
Já už jsem se na teplotku vyprdla, po delší době zkouším ovu testíky... No taky tady pořád ještě straším jako snažilka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím po delší době, měla jsem tu mamču, ted má manža dovču tak nějak nebyl moc čas, a Kryštůfek také dává zabrat, některé dny je zlatoučký spinká ve dne v noci, je miloučký a pak zase tygří jako poslední dva dny je k neutišení...ted teda konečně usnul a vypadá že tvrde asi dospává to vzčerpání....večer se vztekal tak že byl modrý a chvíli ani nedýchal tak já paniku...no naštestí mu stačilo pár vteřin uklidnil se a ve vteřině usnul, bílorůžové miminko-to jsou takové přechody-nechápu! Jinak už máme 4 440 g za dva týdny nabral půl kila!
Strašně to letí zítra je nám měsíc a mě přijde že mi ta voda praskla včera :grinning:
Jak vy vůbec válčíte s dětičkama?
Vendy tak to chápu! je to nepříjemné téma a ještě když to pak řeší všichni! Snad ta změna pomůže a i spermio dobře dopadne. moc držím palečky!
Holky jak jste řešili antikoncepci po šestinedělí...prý jsou nějaké injekce či co? já to ještě vůbec neřešila, vůbec řeším zda do těch hormonů jít kdzž jsem viděla jak se mi vloni po vysazení půl roku rovnal cyklus a nemluvím o váhovém přírůstku:(
A co Eliška?
Moc všechny zdravíme, snad se dnes stihneme naobedvat než se probudí, pravidelně se budí kdyz nandavám na stůl :grinning:
13. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno holky,tak já dnes ráno chtěla měřit teplotu a teploměr nikde asi malého přerazím až se vzbudí kdoví kdde ho zaratil :frowning2:
Asi půjdu znovu do bylinek jen teda nevím už jak se to užívalo myslím jšžáb a kontryhel je li tu nějaký pamětník uvítám :wink:
Jinak se to tu kolem mě těhulatí a já myslím že mě to mine,tak nějak mám pocit že těhu už nebudu... :frowning2:
Přiznám se byla sem kvůli tomu i u kartářky,teda u dvou jedna mi řekla že tam druhé dítě nevidí a měsíc na to jiná že koncem roku budu těh.a bude to holka ,strašně ráda bych jí to věřila ale teda nevím...
14. srp 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo... :cry:
15. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem měla návštěvu a od rána vychystávala, naštěstí malá šmírovala mamku z lehátka anebo zabavil taťka, odpoledne se udělalo vedro a dusno, ale naštěstí teď po ránu nám tu bouří,tak to snad pročistí vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni: Kontryhel se pije od začátku menzes do ovulky, já dávala dvě lžíce toho sypaného od lerosu do 1/2 vody a jeřáb ptačí se užívá tak,že do sklenky s 10ml vody nakapeš 15 kapek ,krouživým pohybem promíchat,před polknutím chvíli podržet v ústech, nezapíjet, dávkování 3x denně 15 kapek...klidně celý cyklus. Kartářky si teda trochu protiřečily :sweat_smile: , já na karty celkem věřím, ale ještě jsem u žádné "vědmy" nebyla, i když mě to před dvěma lety solidně nalamovalo.Kdoví,jak ta první viděla dopředu do budoucnosti..třeba míň než ta druhá :wink:

Lev: Kryštůfek se pěkně macatí,to je fajn, možná jak ta mimča tak rychle rostou, jsou z toho procesu mírně rozmrzelá a brečí víc..třeba jste zrovna zažili onen pověstný spurt. Antiko jsem ještě neřešila,já vlastně nebyla ještě ani na prohlídce po šestinedělí..hormonů se taky bojím, jedinou antiko injekci,kterou znám je depo provera a ta mi příjde jako svinstvo.Třeba můžeš zkusit tělísko, to teď " frčí", ale některá jsou dost drahá :unamused: , já bych chtěla do roka začít pracovat na dalším prtěti, do dražšího tělíska bych investovala asi až budu mít odrozeno.

Vendy: důvody změny CARu docela chápu, máte to tam skutečně jak z nějaké telenovely,kde každý každého v tom městečku nebo vesnici zná a všichni se sejdou v hospodě, kde se řeší ty životní osudy. Paní musí být extra charakter, zrovna tohle mi příjde jako nejcitlivější informace týkající se nějakého páru..no, zašněrovala bych ji pusu anebo praštila krýglem do hlavy, kdyby to šlo :grinning: Švagrová na gyndě je taky gól,ale koukám,že se vám doma daří stále pěkně mlžit a udržovat si soukromí a klid, což je fajn.
15. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak se v rychlosti hlásím! V noci pěkně zapršelo a teď zase fučí vítr :angry: Za chvilku jedu pro mojí mamku na nádraží, tak máme na dnešek velký plány, uvidíme, co stihnem :slight_smile: Páteční babinec se nám vyvedl, měl i nádech pátku 13 :grinning: :confused: Včera jsem doháněla s Filípkem chybějící spánek :sweat_smile:

Leni: Hlavu vzhůru, vím, že se to poví, ale taky jsem v situaci jako ty :wink: Mimčo si k nám určitě cestu najde, myšlenku na to, že bych měla jen jedno dítě jsem si zatím vůbec nepřipustila. Předpověď kartářky se určitě naplní!
Teda, to je malej "šikula" s tím teploměrem :sweat_smile: Jinak já jsem kapala jeřáb myslím do ovulky :confused: , už si to taky moc nepamatuju, ale teď už na to kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lev: To chápu, o dovolených našich drahých není na net moc času :slight_smile: Váhu máte teda krásnou!! :dizzy_face: S tím vztekáním to znám, Filípkovi to zůstalo do teď s tím rozdílem, že už vím proč se vždyycky vzteká. :sweat_smile: Vím, že to je kolikrát o nervy..a o strach..
Antikoncepci po šestinedělí jsem měla klasickou tabletkovou Cerazette pro kojící matky. Tu injekci jsem něchtěla kvůli vyšším nežádoucím účinkům v podobě špinění atd. Bála jsem se jí když vím, jak moje tělo vždycky reagovalo na nové hormony. Navíc je na 3 měsíce a kdyby něco, tak tabletky se vysadí hned, ale injekce působí déle... Na druhou stranu spousta holkám vyhovuje právě injekce, tak je to spíš na poradě s gyndařem :wink:

Tak hezkou neděli!!!!
15. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak manža v práci, Kryštůfek snad vychrupl tak dělám tbulky a dočítám vás...
Já asi do antik. nepůjdu, také chceme brzy začít pracovat na té Holčičce tak to asi necháme jako po vysazení antiko. před Kryštůfkem :slight_smile:
Ještě jeden dotaz očkovali jste proti rotavirům? Dala nám to ted dr. at se rozhodneme, asi ho necháme naočkovat....
Spur a jak dlouho trvá? On je z toho vztekání chudáček tak unavený, už ani usnout nemůže jak je přetažený, v lehátku- tak krásné jsme mu koupili vydrží tak pět minut a začne histericky řvát, v hrazdičce vydrží déle ale také nic moc...no bud spí nebo skoro pořád vřeští jo a baští....váha je opravdu pěkná, už jsem musela přesunout přebalovák a přebalovat na bok protože se nám už nevešel nožičkama se kopal o dolní část a když chytil histerák tak se na něj prostě nevešel...pořád se taaak propíná...četla jsem o dráždivých dětech přesně to na něj sedí, ublinkávání, takové to protahování věčné-občas ho dát do klubíčka je nadlidský výkon....no máme s manžou depku že mu to děláme špatným chováním, pořád načítáme přehmaty pozice na chování a on se porád vzteká :frowning2:
Mouse to závidím že se v lehátku zabaví, od začátku je v něm ráda?
Vendz tak to jsi se měla vid mamku, to my máme vždy tolik plánů a pak nic nestíháme :grinning:
16. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , dneska jsem nějaká marná...nic se mi nechce a to jsem si provokativně nachystala smeták k úklidu. Objednala jsem přes net tapetu, potřebuju vyřešit prostor za papouchem ,který dělá binec při jídle..doufám,že si na ten vzor zvykne :sweat_smile: , a hlavně doufám,že to zvládnu nalepit, je to jenom část stěny, zbytek půjde vymalovat..no, na příští týden má plán prce na etapy.
Lev: vidíš očkování, nám už se blíží hexa a určitě budu mít zájme i o prevenar..ty rotaviry musím zvážit. O růstovém spurtu je třeba tady http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt ..možná,že jste si ho zažili kolem toho třetího týdne anebo je K. prostě temperamentní miminko a hůř snáší nové věci viz. lehátko.Jestli je dráždivé zkus zdebatovat s dr. , on se ten zvýšený svalový tonus pozná i podle motorického vývoje,ale prý na to dobře pomáhá Vojtova metoda. Lehátko máte luxusní , já u toho našeho nemám ani hrazdičku, ta je jenom na dece. Malou do lehátka dávám po jídle anebo když chci abych na ni viděla třeba při vaření , no a na dece tráví čas odpoledne a docela se zabaví, i když v poslední době ze začátku protestuje když vidí,že opět leží, ale zachvíli se uklidní anebo usne jako tomu bylo dneska a po probuzení už si zase hraje. Včera byla celkem protivná a večer taky vyřvávala,že jsme nevěděli jaká poloha jí vyhovuje,tak jsem se naprdla a dala ji do postýlky a v tu ránu byla tuhá..asi byla z té přemíry péče už otrávená..jo,jo, jsou to záhadní tvorečkové,ta mimina.
17. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse díky za odkaz, tak já nevím jestli nás trápí koliky nebo tohle....každopádně je hodně plakavý a neklidný:( ale víc jídla nechce, krmíme tak 5x-6x denně asi 45 min....
To máš teda zlatou Johanku! To Kryštůfek sám nevydrží:(
17. srp 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky nevíte zda vadí když začnu jeřáb ptačí kaapat kdykoliv během cyklu nebo se musí počkat na začátek dalšího???
Děkuji
18. srp 2010 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tohle opravdu netuším,řekla bych že kapáním kdykoliv během cyklu nic nezkazíš, ta bylinka se s tvým tělem už nějak dorozumí, ber to tak že ten jeřáb není v tvém těle to,o určuje řád MS, jenom do toho pak tak trochu "kafrá" a může MS truchu zpravidelnit,zkrátit atd. Kolik máš do předpokládané MS, třeba už stojí zato počkat,jenom tak pro pořádek,víš :wink:

@levander neboj, ona se ta povaha miminek mění, třeba s Johan bude za 3 měsíce dračice a z Kryštůfka andílek, hlavně že jsou jinak zdraví... co vůbec ty vaše ledvinky?

JInak já jsem včera vyjela na pohotovost, ta moje nanicovatost měla spojení se začínající mastitidou, navečer jsem naměřila 38 horečku, prso citlivé a zarudlé..tak jsem radši vyrazila do nemocnice, teď baštím anibiotika, teplota je už jenom zvýšená,ale spavá jsem furt. Mlíko naštěstí teče a malou taky zvládám opatřit,ale stav je to nepříjemný.
18. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem doma poklidila, uf, mám zase na chvíli klid :slight_smile: U nás nic nového, jen mě děsí to, jak všechno rychle letí! My už vlastně za pár dní nastupujeme do školky!!! Sice jen na těch 5 dní v měsíci, ale i tak to bude změna v našem stereotypu. Navíc musíme nakoupit spoustu věcí, hlavně oblečení atd. Fífa pomalu ze všeho vyrostl a nebude mít na zimu co nosit :sweat_smile:
Jo a manža se aktivně sám objednal na to spermio do jiného CARu, tak z něj mám radost. Jde tam už v úterý. :slight_smile:

Mouse: Teda zánět prsu.. :frowning2: To tě lituju, je to opravdu nepříjemný :frowning2: Sama jsem ho měla s Filípkem taky jednou. Nejhorší je to, že se člověk už nestará jen o sebe, ale i o mimčo a sám má co dělat se sebou.
. Přeji hodně sil a brzké uzdravení!!! A hlavně hodně odstříkavat a super je taky tvaroh na prso :wink:

Leni: Souhlasím s Mouse. Taky bych se nebála ho začít brát v půli cyklu. Je to "jen" bylinka, tak by to nemělo škodit :wink:
18. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky díky za názor já ho teda kapat začla asi v sobotu a teď jsem cca týden do MS měla by přijít asi v úterý.Jen s tím mým myomem to asi mává bolí mě břicho asi víc jak jindy a špiním teda pořád ale trochu jinak jak obvykle..ovulku sem naměřila asi 20DC jak malý schoval ten teploměr nevím zda už nebyla ted den před tím.. no ale to je už jedno den sem ...
Tak uvidím v sobotu jedem na dovču kde se budu otravovat s mrchou :frowning2: kéééééééž by nepřišla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak se opatrujte páááá my dne byli s dětma na super prolejzajdách sem unavená víc jak děcka :slight_smile:

Mouse:ten tvůj stav mě mrzí...
Já teď běhala kolem mamky ta z ničeho nic olezla vyrážkama a měla teplotu a ani dokt.neví z čeho ,záhada.. ale teplotu má i po týdnu pořád a nevypadá dobře docela mě to dělá hlavu :frowning2:
vendy01:to je super že manža je tak iniciativní :slight_smile: chválím :wink:
18. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se ještě o jeřábu dočetla že i ty myomy dokáže porazit,no to by bylo úplně úžasnééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni budu držet palce, at s tím jeřáb pohne :wink:
Mouse to je škoda, já myslela že to se drží jen šestinedělek, no vy si s tím kojením tké užijete:(
No my včera nakonec byli u dr. pěkně dlouho, malý nepřibral skoro nic za týden, máme reflux takže dohuštujeme nutritonem mlíčko - ale zvládá to dobře, od včera večera skoro nezvracel a i spinká - konečně :dizzy_face: , také ta dráždivost no takže máme nějaký lehčí hypertonus či co, takže budeme chodit na rehabky, snad to bude v pořádku, večer jsem zase četla šílené diskuze o zabržděných dětech a prořvala celou noc....ale je v pohodě, za pár měsíců bude uplně v klidu jen se trošku víc prohybá v zádíčkách...no a ráno jsme chytali čůrání do zkumavky protože se jim včera nezdála tak ještě budeme čekat na výsledky jestli je tam krev nebo ne...snad budou ty ledvinky v pořádku a není to tím! opravdu si člověk neumí představit strach o miminko dokud to nezažije...na dnešek jsem skoro nespala:(
Vendy manža je statečný chlap! Opravdu klobouk dolů!
19. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám,že jsme tady samá nepříjemná událost :unamused: o, moje prso už je na tom líp, teplotka už není a zarudlost mizí, takže dneska uklízím a peru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lev: ten pidi hypertonus určitě cvičením zmizí, hlavně aby ty další výsledky byly v pořádku--držím pěsti a soucítím s tebou, já mám slzy na krajíčku už jenom při pomyšlení na nějakou nemoc. Kryštůfek tak hodně zvracel?, já myslela že bobek jenom občas ublinkával..snad Nutrouš pomůže a to nejlepší z tvého mlíčka mu taky zůstane..jo, jo jeden by řekl vytáhneš prso a nakojíš, ale není to občas tak jednoduché :pensive:
Leni: no kdyby zabil jeřáb dvě mouchy jednou ranou, byla by to paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pěkně kapej a užij si dovču ať s MS nebo bez ní :wink:
Vendy: tvaroh jsem měla v záloze,ale nakonec stačily chladivé gelové polštářky :slight_smile: Jinak koukám,že na tebe vlezla trocha nostalgie nad plynutím času, no, tohle léto uteklo stráášně rychle...pojedete vůbec ještě do toho zábavného centra pro děti? Tvůj manžel je muž s velkým M, nedělá cavyky a jedná , připraven postavit se eventuálnímu problému čelem, takového bych přála své kámošce, která u toho svého zjevně naráží na ješitnost :angry:
19. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holyk! Jen v rychlosti píšu, ani dnes nebudu moc reagovat na příspěvky... Dnes je u nás nějak špatný den, tchán leží v nemocnici, měl malou mrtvici, v pořadí už třetí... :unamused: No nálada v rodině ponurá..do toho ještě nějaké další problémy... Nechci tady šířit blbou náladu, tak se radši dál nebudu rozepisovat... Všem přeji krásný víkend a hodná a zdravá mimča :wink:

Lev: Myslím na vás a držím palce, ať je vše ok :wink:
20. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takly popřeju jenom hezký víkend, dnes frčíme odpoledne na návštěvu a dopoledne chci něco stihnout doma. Včera jsme měli první výročí svatby a vzali jsme to teda hodně při zemi, tak snad se mi aspoň povede dnešní oběd-vzpomínka na svatební menu :slight_smile: .
Vendy: přeji,ať se tchán brzo vyléčí a ať se přes všechny jiné nezdary brzo přenesete
21. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zrovna nám uzrávají švestky,takže koláč se peče v troubě a vymýšlím, co s tím zbytkem ,který se urodil a nedá se vypálit :confused: ..asi povidla a kompot ..no, dneska jsem objednala zavařovací hrnec, možná ho užiju i na zavařování příkrmů.
Johanka se mi v neděli osypala, takže byla pátračka po původci, no nakonec to byl asi excipial u lotion, nějak ji ta urea nesedla, naštěstí po namazání modrou indulonou se kůžička zklidnila. Už jsem měla strach,že to bude atopický ekzém, čemuž bychs e ani nedivila, máme ty sklony na alergie v rodině :rolling_eyes:
Vendy: doufám, že se u vás rodinná situace lepší..
23. srp 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny! Dnešek už je o mnoho optimističtější! Vše se u nás celkem vyřešilo :slight_smile: Zítra jde manža na to spermio :dizzy_face: Dnes jsem nějaký 27Dc a zkusila jsem testík, nic na něm není, tak asi rozjedem další akci v září u mého gyndaře.
Zítra se s manžou jedeme podívat do firmy, kde asi budeme objednávat okna a vchodové dveře, tak se těším..Alespoň mě někam vyveze :grinning:

Mouse: MŃam, koláč bych si dala :slight_smile: . Já jsem nedávno dělala kynutý buchty se švestkama a mohli jsme se užrat :grinning:
Tak se prďolka osypala? To je nepříjemný, hlavně že už to má lepší. Filda trpěl dost na vyrážky a vždycky na jaře a na podzim se mu dělá exzémek na tvářičkách, tak pořád mažeme jak blázni. Už to zase brzy začne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lev: A jakpak u vás?? Něco nového?

A kdepak máme Anaji?? :slight_smile:
23. srp 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak hlásím, že spermio dopadlo na 1 s * :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsme moc rádi a pokračujeme v boji. :slight_smile:
24. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 mooc gratuluji :dizzy_face: a nepřestávám držet pěsti :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 : Tak to je super!! :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to určitě brzy vyjde ..... :slight_smile:
24. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy tak to držím palečky.
HOlky my se vrtili ve středu z nemocnice, v pátek jsme měli výsledky z té moči a měl tam nějaké bakterie, tak nás naše dr. poslala hned do ambulance na Fn. Tam si nás po dvou hodinách čekání na další výsledky nechali...maličký je na atb. a dalších šest týdnů bude, pak nás čeká hospitalizace zase a nějaké vyšetření ledvinky kdy ho budou uspávat :frowning2: ..měl infekci močových cest, je to částečně způsobené tou dilatací...No není nic horšího než ho vidět na hadičkách nebo slyšet z dálky jak mu dávají sondičku do bříška a on křičí a vy u něj ani nemůžete být:(
Tak ted ho pořád hlídáme pozorujeme, kdyby cokoliv tak hned musíme zase zpátky:(
Doufám že u vás je lépe, moc jste toho sem nedopsaly?
26. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander to je mi líto, že máte takové trápení :frowning2: , možná proto byl prcek takový neklidný..snad se mu to po přeléčení už nevrátí a bude spokojené miminko :dizzy_face:
U nás nic nového, malé vyčesávám šupinky z vlásků, asi má tu seboroickou dermatitidu,ale ještě se na to optám u doktora..osypky nám miznou, modrá indulona zabrala.Jinak se furt chystám na sociálku pro porodné a podat žádost o rodičák, ale to zmatené počasí mě odrazuje, i teď je tak divně a potřebovala bych přitom jít ven sbírat ovoce. Aspoň nějaké další pozitivum je,že jsem na účtě zkontrolovaka výši mateřské po zvýšení a není to špatné :sunglasses: ,škoda ,že ji mám jen do října :unamused:
26. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Omlouvám se, že teď moc nepřispívám, mám toho poslední dobou nějak moc :sweat_smile: Dopoledne nákupy nebo zařizování kolem domečku, obskakování zedníků... Máme je tady už druhý týden na nahazování.. Zrovna jdu vařit na zítra kotel segedínu na zítra k obědu.. Jinak mrcha do konce týdne pravděpodobně dorazí, už teď na sobě sleduju začínájící změnu hormónů, potím se, nervozita...no prostě můj úžasný PMS :angry:

Lev:Taky mě moc mrzí, že tohle musíte prožívat :frowning2: Musí to být hrozně náročný...Držím vám moc palce, ať je Kryštůfek co nejdříve v pořádku!!!!!!!!! Držte se!!!!

Mouse: Ty šupinky měl Filda taky, vždycky jsem mu je postupně vyďoubávala :sweat_smile: A na jak dlouho si budeš dávat rodičák?

Jinak u mě včera byla mamka, hlídala Filípka a já jsem si šla oběhávat mou snad budoucí práci. Byla jsem na personálním v nemocnici a s prací to vypadá slibně. Jen budu asi bohužel muset sloužit opět na směny. No snad to zvládnem. Jo a ve středu už jdeme poprvé oficiálně do školky!!! :dizzy_face:

Tak všem hezký víken! My jdem dneska k jedněm sousedům na grilování, snad nebude moc pršet...
27. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek při sobotě :dizzy_face: . Dneska nás čeká návštěvní den a zítra rovněž,takže se zachvíli pustím do úuklidu. Johan spí jako zabitá, už má intervaly od 20h do 4:15 a pak do 9:00h, no a včera ještě prospala dopoledne až do 12:30h..to uplakané počasí ji udolává :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@vendy01 snad jste si grilovačku vychutnali, už jich letos moc nebude..my měli jenom jedno opékání buřtů, prostě na víc nebyla nálada, i když chuť je pořád :sweat_smile: Filípek bude mít ve středu velký den, ale na kolektiv je už zvyklý z kroužků,že....hlavně držím pěsti,ať jeho imunita vydrží nápor dětských bacílků, kterých je ve školičkovém prostředí požehnaně. S tou prací na směny si to moc neumím představit, ale asi je těžké sladit péči o domácnost s drahou polovičkou a někdy možná příjdeš domů a malý už chrní a neužiješ si ho ,že? :unamused: . Jinak rodičák chci na 3 roky, do práce se nehrnu a vůbec mi nechybí, já se zaměstnám doma tolika věcma..no, blíženec :sweat_smile: . S těma šupinkama na pokožce ve vlasech je to lepší, jak jsem jí to promazala a vyčesala, umývám jí to gelem pro atopiky od Biodermy, koupeme jenom v měsíčkové olejové emulzi od Weledy a při tom osypání jsem tam ještě prdla odvar z černého čaje earl grey. Včera jsme jeli na návštěvu za prababi a byla šikulka moc hodná a vysmátá a povídala tou svou uaah eeaah hatmatilkou..by mě zajímalo,co nám chtěla říct :grinning:
No nic, jdu trochu poklidit, manža čeká na dělníky, budou pokládat v suterénu podlahu a zatím to vypadá půl na půl ,že dělníci dorazí..je s nima těžká domluva, takže máte Vendy můj obdiv,že akce baráček tak postupuje.
28. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek