• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahoj! Grilovačka byla bezvadná :dizzy_face: Masíčko, makrely, Pepa na gril :dizzy_face: Počasí nám taky vyšlo, vůbec nepršelo,tak děti řádily na zahradě. Zrovna dodělávám oběd i pro dělníky...Segedín jsem zvládla včera, tak už to je dneska brnkačka. Vývar s knedlíčky a koláč se švestkama :dizzy_face: Odpoledne vyrážíme s Fildou a s tchýní do města, kde probíhá každoroční tzv. divadýlkování spojené s jarmarkem... Bude to asi hezký, jen aby nepršelo..

Mouse: To ti johanka spí úplně nádherně :dizzy_face: To nemám doma ani já se skoro 3 letým Filípkem :grinning:
Užijte si návštěvní den.... a ať dělníci dorazí :wink: My máme zatím na firmy štěstí, je fakt že jsme jich zatím moc nepotřebovali :slight_smile: Pouze voda a okna a teď přibude topení. Elektrikář je soused :slight_smile:

Tak hezký víkend všem! Mršule si dorazí asi zítra... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík tak zdravím po dovči a s MS :frowning2: tak snad příště.... Dočtu asi později jdu vybalovat...
28. srp 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jakpak se tu všechny máte? :slight_smile: :dizzy_face: My začali chodit do porodky na KO, tak jsem zvědavá, kdy ten náš uličník bude chtít ven! Už mi dává dost zabrat!! Nahoře mám 18 kg a přes bříško 112 cm, takže pecka!! :sweat_smile:
Ve středu jsem byla na KO, tak čípek měkký 1 cm dlouhý a otevřeá na špičku prstu! No uvidíme, jak to půjde dál!! Dneska máme 25 dnů do prvního termínu!! Je to holky vůbec možný, že to tak uteklo!!

JInak jsem projížděla Vaše alba! Máte nádherné fotečky... :dizzy_face: :dizzy_face:

@levander : Je mi líto, že máte takové trápení!! Držím palečky, aby bylo co nejdřív všechno v pořádku!
29. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, tak víkendové návštěvy máme za sebou, celkem se to dalo..už začínám být zacvičená hostiltelka :sunglasses: . Dělníci nakonec makají ode dneška do zítřka, naštěstí oběd jim vařit nemusím a tak se aspon vrhnu na zpracování mega cukety.

@eliska_v míry přes bříško jsou úctyhodné, já už jsem se ke konci ani moc neměřila a s váhou jsi na tom asi jako já, mě šlo po porodu 13 kg dolů a teď jsem dle okolí zdravě vypadající ženská..no, po těch nájezdech na švestkové koláče a dojídání chlebíčků po návštěvách ani kojení jako dieta nestačí :sweat_smile: . Tak ať ti to finišování v těhulkování hezky ubíhá :wink:
30. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Teda to je zima co? :unamused: Tak mrška dorazila až dnes a stojí to za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Filda usnul a zítra nás čeká ten veliký den "D" a jdeme poprvé do školky! :dizzy_face: Sice zatím jen na dopoledne, ale jsem na to zvědavá. Budeme jezdit s kamarádkou a její holčičkou spolu. Děti se znají od narození, tak to pro ně bude trochu jednodušší.

Eliško: To to uteklo, za chvilku jdete na to :dizzy_face: Pupík máš teda pořádný, to ti malý musí dávat zabrat :-

Leni: To je mi líto :unamused: , tak snad další měsíc... :wink: Mně už moc času nezbývá, jsou před námi poslední 2 měsíce snažení a pak si budeme muset dát tak rok pauzu kvůli nové práci :frowning2:
31. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy01:no to bych nedělala,vím to se mi povídá udělala jsem přesně to samé a kde jsem teď :frowning2: teče mi do bot pač nemám to místo úplně jisté na začátku jsem si říkala že chci aspoň rok chodit zítra to rok je ale není tolik práce a propouští se a pokud dojde na lámání chleba a já půjdu lituji každého měsíce kdy sme to promarnili...
Ale co už :slight_smile: Nějak bude.. :slight_smile: Sem nakoupila i kontryhel tak od včera piju i ten :slight_smile:
31. srp 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: To máš taky pravdu, ale se bojím hlavně toho, že pokud neodpracuju v novém zaměstnání alespoň 270 dnů, tak nebudu mít nárok na mateřskou :unamused: Nevím, kolik bych brala, ale moc ne a se splátkama, které máme na baráček bychom to neutáhli :unamused: Mrzí mě to, ale co se dá dělat... Teď mám u svého zaměstnavatele smlouvu na dobu neurčitou, ale bohužel už tam nebudu moct nastoupit..
Naše snaha o mimi trvala myslím celkem dlouho a vysadila jsem HAK, když byl Filípkovi přesně rok. Hrozně to letí, za chvíli mu budou už 3...
31. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no co čtu nic moc veselého, vůbec si ještě neumím představit že to uteče a budeme řešit to co vy, s těma dětičkama to tak letí....pořád koukám na kryštůfka a nedochází mi že už mu je 7 týdnů!
Konečně mu je asi trochu lépe, už tolik nepláce, jen bříško nás trápí tak pořád střídáme olejíček, pytlík a rourku:( ale už se i dvakrát vykakal sám to je uspěch po těch atb! dáváme nějakého kulíška na odlehčení mléka tak snad zabírá.
A co Eli jak se vede? Už se těšíte vid?
1. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,s tím skoro podzimním počasím na nás všechny padly asi nějaké chmury :unamused: U nás se pořád pokládá dlažba,o den víc než jsme počítali, ale hlavně že to bude hotovo..no, potřebuju na poštu , ale v tomhle počasí se radši nehnu z domu , malá je navrstvená a hraje si na dece. Objednala jsem konopnou kosmetiku, která je na dermatitidy prý učíněný zázrak a uvidím jestli se "zjemnokožní" :grinning:.
@lenicenka17 doufám,že aspoň dovča, byť s MS, byla vydařená...vůbec mi nedochází, že jsi před rokem nastupovala do práce, byla jsi plná nadšení i obav zároveň, moc to uteklo a já už se teď děsím, až si budu práci shánět já, manžela to čeká asi koncem roku, neb jeho místo ruší..no, ty děti nakonec zůstávají jako jediná radost :sweat_smile:

@vendy01 určitě už jste doma ze školičky, tak jsem zvědavá na zážitky, je to podobné jako první den ve škole? anebo se tam prcek umístí a pak vyzvedne...já si na svůj první den ve školce napamatuju,ale ten školní už jsem vnímala
S tou prací je to jako nutné zlo, ach jo...a budeš dělat na nějakém rizikovém oddělení anebo se to bere tak ,že celé to zdr. zařízení je rizikové pro těhuli?..že bys třeba mohla i v těhu pracovat a těch 270 dní si odmakat..tak pěkně jste rozjeli ten vlak snažení, te´d ten nový CAR..přijde mi to taky jako škoda snažení přerušit ale na druhou stranu chápu tvé uvažování.
Tak já si jdu uvařit nějaký oběd dokud je malá zaměstnaná hrou, pak mě čeká žehlení a ještě pořád jsem nezpracovala jablíčka do zavařenin..Papouch se teď od manžela učí " Jednu bílou orchidej" od Evy a Vaška , takže mám o zábavu postaráno..zatím zvládá říct Jednůůů .or...dééj...devůůů
1. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander To je super, že od minula je vidět zlepšení..mrkla jsem i do albíčka, Kryštůfek je krásný vlasatec a před koupáním vypadá tak spokojeně :wink: :slight_smile:
1. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsme první den ve školce přežili oba v pohodě :grinning: Rozloučení proběhlo úplně v pohodě a celou dobu vůbec nebrečel :dizzy_face: . Veliká výhoda byla, že tam byl s tou svojí kamarádkou Terezkou a hodně si hráli spolu. No mám z toho dobrý pocit :dizzy_face: A za týden jdeme zase.

Lev: To je fajn, že už je lépe!!! :dizzy_face: A letí to všechno úplně šíleně! Si pamatuju přesně na můj poslední den v práci a už budu zase brzy nastupovat :sweat_smile:

Mouse: S tou prací je to právě těžký. Vypadá to, že zase budu pracovat na JIP (dnes jsem mluvila s hlavní sestrou) a to je rizikové pracoviště, kde těhule pracovat nesmí. Měla jsem to tak i s Filípkem a byla jsem celé těhu doma.
Jinak první den školky asi nebyl jako ve škole, až budu chodit do práce, přijde teprve ta pravá tvrdá realita :slight_smile:
Teda to tě papouch pěkně baví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já zase frčím, Filda chrupe a každou chvíli dorazí chlapi kvůli oknům..
1. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a přidala jsem pár foteček z našeho víkendu i ze školky :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,dovča ..no co k ní napsat je to takové rozpolcené,manža by to určo hodnotil jako vydařená pěkná dovča ale jelikož nebylo počasí na koupání a moře to taky nebylo já to hodnotím jako proflákaný týden,mě ty památky a hrady moc neberou pro mě je odpočinek zalomit na zahradě a opalovat se sem tam okoupat zahrát nějakou hru s míčem ael věčné cárání po zámcích fakt nemusím ale na to sem si brala dovču zvlášť abych byla spokojená i já :slight_smile:
Vendy: já vysadial před rokem a půl a vidíš...
čtu to o těch odpracovaných dnech... asi sem se o nic takového nezajímala ale jak to je???Já teda jsem v práci už rok tak se mě to asi netýká ale fakt sem o ničem nevěděla....
My dnes byli též ve školce ale už druhým rokem tak byl zaběhnutý,snad letos se bude držet líp s těma nemocema...
1. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vám popřát hezký víkend, u nás opět návštěvní, takže šmejdím s hadrou a plánuju pohoštění, do toho odstříkávám jako zběsilá, malá ma extra žravou náladu..už mě z toho věčného ždímání bolí prsa, do toho jsem si včera nějak namohla vaz v kotníku a pajdala večer o hůlce..manža dělal vtípky na mou adresu,že vypadám s tou holí jako Chaplin :sweat_smile: .Dneska už skoro skáču přes kaluže. Dělníci snad konečně dokončí to veledílo, bohužel ten přes kotle se nám i přes sliby znovu neozval, tak nevím,jak a kdy to celé dokončíme, když navíc začíná venku přituhovat.
Jo, včera jsme byly s Johan na kontrole u pedouše a krom toho že roste a vyvíjí se jak má, tak ty šupinky a osypky jsou seborea, budeme mazat a doufat,že to zmizí dřív než do 1 roka věku. 30.9. už jdeme na očkování, hexa +prevenar 13 a asi i rotavir vakcínu...to bude výživný podzim.
3. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni! :slight_smile: Také všem přeji hezký víkend! Odpoledne jsem odvezla Filípka k mamce na hlídání poprvé na celý víkend! :slight_smile: Jsem zvědavá, jak to zvládne..ale určitě dobře :slight_smile: Zítra totiž jdeme na svatbu našim kamarádům, navíc i švagr se švagrovou, tak tchánovci hlídají neteř a já dala Filípka mamce. Jsem celkem ráda, vyčistím si trochu hlavu a navíc máme v pondělí s manžou výročí svatby, tak si uděláme hezký večer :dizzy_face:

Mouse. Taky jsem uklízela, když mám na to konečně klid :slight_smile: S tou hůlkou jsem si hned vzpomněla na Fildu, ten je na hůlky úplně zatíženej :grinning: , soused elektrikář, co nám dělá na baráčku jí má a Filda jí pořád obdivuje a chce si jí půjčovat. Pak si doma vezme malou plastovou golfovou hůlku a dělá, že s ní chodí jako s holí :grinning: :grinning: :grinning: No komediant :grinning: :grinning: Tak hlavně, že už jsi mobilní :wink:
To děláte doma nějakou přestavbu?
Ta seborea je nepříjemná, ale co se dá dělat :unamused: Filda byl taky pořád různě osypanej, loupal se jak had... Tak ať se jí brzy zbavíte! :wink:

Tak se mějte a hezký víkend!!!
3. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, víkend jsme přežili bez úhony, návštěva tuším byla pohoštěna dost a teď už mám konečně splněno, :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tenhle víkend jedeme jenom za rodičema,kde budeme slavit manžovy narozky, tak studuju,jaký dort bych mu udělala. Včera jsem konečně zpracovala jablíčka na pyré,dneska je zavařím....postupuju na etapy,podle toho jak mě malá zaměstnává..no,když na mě vidí ,tak ji jako zábava stačím. Poctivě mažu suchá místečka kanaderm kosmetikou a zdá se mi,že už se kůžička začíná obnovovat,ale je na ní vidět jak se chce podrbat a ty ručičky " naštěstí" ještě neumí zkoordinovat.S papáním už jsme asi překonaly laktační krizi, opět jsem s tvorbou mléka o jednu dávku dopředu a můžu si tak plánovat výlet ke kadeřníkovi, neb manža nabídl hlídání za účelem mého relaxu.

@vendy01 jak dopadlo slavení výročí svatby?a co Fífa,stýskalo se mu nebo od babi ani nechtěl jet zpátky domů? Moje epizoda s hůlkou naštěstí trvala jenom jeden večer, čert ví,co jsem si tam namohla, ale bolest to byla veliká..trénink na stáří mám za sebou.

@eliska_v No, Boreček už je upečený a hraje s vámi hru o čas...si musí vybrat nějaké pěkné datum :wink: :slight_smile:
8. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dnes byl Filípek zase ve školce, zvládl to na 1s * :dizzy_face: Mám z něj radost! Víkend u nás byl bezva, byli jsme na té svatbě, v pátek ještě s manžou posedět :slight_smile: Bylo to bezva :slight_smile: Filípek byl u babičky spokojenej, co víc si přát :slight_smile:
Jinak jsme stále v pracovním nasazení kolem domečku a moc času na jiné věci nezbývá...

Mouse: Ten relax ti moc přeju, určitě to bude stát za to :slight_smile: Ikdyž to je jen na pár hodin :slight_smile:

Eli: To se ti to krátí teda.. :slight_smile: Fotečky moc hezký
8. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e : Tak hlavně aby vybral takové, kdy bude tatínek doma!! Abychom ho nemuseli tahat z práce :grinning: :grinning: :wink:

@vendy01 : Děkuju :wink: Už bych to chtěla mít ale za sebou :wink:
8. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jen rychle zdravím, koukám Boreček stále 2v1 ted už netrpelive čekáte vid?:slight_smile: u nás už byl manza v pohotovosti a dokonce i na mobilu :grinning:
nám malý yase s bastením nějak stávkuje pere se se mnou breci, da si jen z jednoho prsa a ma asi dost, tak nevim:(
nás čeká ted jen ritavirova vakcina po prichidu z nemocnice,,,pak snad ten zbytek.....jéééé kadernice já bych dala nevím co za masaž!
vendy to je ale statecný brouček!
9. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander : jj, stále 2v1 a manžel je taky na tel. přilepený a čeká!! A furt malému domlouvá ať už jde ven!! :grinning: :grinning:
Ale podle dnenší KO zatím nic, tak uvidíme :sweat_smile:
9. zář 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli mě řekli den před porodem že to nevypadá tak neboj :wink:
9. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím,že se u nás nic extra neděje...víkend nakonec budeme trávit doma,což je jenom dobře po těch zástupech návštěv. Johanule má momentálně zapařeninu v tříslech,prostě takové bílé pupínečky a já podezřívám opět candidozu, i pedouš říkal,že do těch záhybů se kvasinky rády osidlují a napsal nám už druhý recept na canesten...začínám pomalu uvažovat o nějaký probiotických kapkach, protože po té moučnivce v pusině mám tucha,že ty kvasinky má malá pořád hodně ve střevech a její organismus ještě není tolik silný,aby je udržel na uzdě. Jinak jsem začala tento měsíc brutálně roztáčet svou mateřskou, opět jsem objevila kouzlo aukra a vydražila autosedajdu,golfky..pošťačce asi budu muset koupit nějaký present,jak to kvůli mně musí tahat. Jo a kadeřník už je zamluven,musím ještě vyšpekulovat účes ..asi sestříhnuté mikádo po ramena.
@vendy01 no jo, zachvíli zima a to se moc kolem domku dělat nedá, ledaže vevnitř..musím mrknout na střechu,jak jste pokročili..mi určitě spadne čelist..já ještě pořád nevymalovala tu předsíň :sweat_smile: . super ,že jste si s manžou užili "romantickou" chvilku, nás to čeká zítra, neb můj choť slaví narozky...udělám biftečky, dort si koupil sám ( zrovna si z něj chystám ukrojit,jíme ho už dva dny a ještě dva dny budeme..když už nehubnu,tak aspoň tím kojením váha stagnuje :sweat_smile: )

@levander koukala jsem do albíka a malý je roztomilý andílek faldínek :dizzy_face: , určitě ho živíš dobře , ony prý děti z prsa vypijou MM méně než z flašky, jelikož je za tím větší náhama,ale zase z toho většího množství MM ve flašce se prý stejně přehnaně netloustne jako z UM...do rotavir vakcíny asi půjdu taky, sice je to pálka,ale jak teď na jaře řádily ty průjmy,to mě přesvědčilo. Hlavně,ať vás v nemocnici potěší jenom dobrými zprávami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@eliska_v že by si Boreček vybral 28.9.? :grinning: ..to je zrovna volno
10. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e : To mám druhý TP, ale to doufám, že bude už venku :slight_smile:
10. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse no to si tedy užijete s tou moučnivkou, s námi jak byla v nemocnici ta holčička tak ji měla také, ale co jsem odposlouchlaa tak ji ji zlikvidovali řapíkem během dvou dnů-teda z pusinky no...nevím...my ted měli opruzelý zadeček a během dne to zlikvidovala welleda fakt super! Koupete v nějakých olejích? My dostali koupel také od Welleda ale nevím, zda na to není malý a nechci mu tu kůži dráždit přeci jen já mám atopický ekzem a maličký je zatím čistoučký tak to nechci pokoušet zbytečnou kosmetikou....jinak jsme museli dokrmovat od soboty večera, jak se u toho jídla vztekal boxoval do mě atd. tři dny skoro nejedl také hubl tak v sobotu večer po asi 100 MM dal 60 Beby a od té doby ji chce ... jak dlouho mužu namíchanou bebu nechat v ledničce? přitom mám MM hodně, kdyz se odtrhne jak se vzteká tak je vždy ospchovaný chudáček tak já nevím, jestli mu nechutná nebo je slabé...to je problému s tím kojením...tak dnes v 11 budou výsledky páteční moči. Dnes jsme ho prostříkavali v 6 ráno řapíkem aby byla močová trubice čistá a pak nabírali další moč tak tu tam přip. povezeme chjoooo.
Jinak jsem ukončila ročník v sobotu poslední zkouška za 1 a ještě krásná prochajda a výlet po praze :grinning:
13. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander nám na moučnivku v puse pomohla suprově ta infecto soor mast a dokonce zmizla i ta počáteční plenková dermatitida ( ty kvasinky jsou holt v těle a projevují se od pusy po zadek :rolling_eyes: ) ,ale teď má Johan zepředu na tělíčku kůži hrubou jako nosorožeč, podle doktora má jenom sušší pokožku..no,mažu ji mlékem z výtažkem cannabis a začínám pozorovat zlepšení, ty pupínky z třísel se po pár aplikacích canestenu taky ztrácí..snad budeme mít na delší dobu zase klid, ty opruzeniny jsou zákeřné, alespoň já mám pocit,že se objevují zničeho nic :angry: ..Jo a teď koupu v čisté vodě a mydlím atopic derm mouse od Biodermy, občas přileju do vody silný odvar z černého čaje a předtím jsem používala kojeneckou měsíčkovou olejovou koupel od Weledy a malá myslím byla spokojená,od Weledy mám i ten měsíčkový olej a taky spokojenost...je to přírodní kosmetika a prý vhodná i pro atopiky,tak bych se toho nebála. :wink:
Nevím,jak bebu,ale nutrilon se musí namíchaný spotřebovat do dvou hodin..a není možné,že po těch 100ml už se dostane víc do zadního mléka a třeba mu to neteče tak rychle jak by chtěl? zkus odstříkat a dokrmit ho svým MM, pokud mu vážně nebude šmakovat,tak ho neobalamutíš a aspoň budeš vědět v čem je zakopán pes. Jestli ti přibývá na váze,tak mlíčko slabé určitě nebude.
Držím pěsti s výsledkama anebo spíš doufám,že dopadly dobře ( určitě to už víte),jak se prosím tě prostříkává takový mrňousek?ta trubice musi být pidi :confused:
A gratulace ke zkoušce,to jsi s těma nervama ještě stihla dostat do hlavy nějaké učivo? uf, máš můj obdiv :dizzy_face: a fotečky z Prahy taky moc pěkné,jste hezká rodinka :wink: :slight_smile:
13. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e Děkuji mouse.
S tím prostíkávám to bylo horší, vzali jsme dvouml. stříkačku natahli řapík a snažili se něco strevit do té trubice, ale bylo to ve 4 ráno a malý se tááák mrskal...nakonec ani nevíme jak byl odběr moči uspěšný protože ho nechtěli, další poneseme až ve čtvrtek. Jinak nám dr. řekla že to jsou zřejmě bakterie z předkožky protože tam měl zase ty tři a prý to byl nesterilní odběr tak se nám tam něco dostalo, je to dřina to nachytat u takového prtouska.
Dnes máme dva měsíce a váží 5,12kg tak začal trochu pribívat. S tím mlékem je to horší, právě jsme šla minule po jeho dojedení odstříkat a nedala jsem z obou prsů ani 10 ml tak si myslím že dojde, nebo bych musela odsávat déle nevím...no včera měl celý den jen MM a večer Bebu protože MM vyblinkal a pak byl hlad tak si dal 120 beby. Ty nedokrmuješ vůbec? Pořád řeším co je lepší BEBA nebo Nutrilon....???
S tou kůži to je složité já jsem štastná že to krys. nemá po mě, já odmalička mazala mazala a pak zjistila jak mám zničenou kůži protože do všeho co dávají dr. narvou kortikoidy tak jsem hodně opatrná na vše čím ho mažu a pořád ho pozoruju. Bioderma je dobrá. Cannaderm mi moc nevyhovoval já měla pocit že hodně vysušuje. Nakonec jsem skončila u klasické kosmetiky a jen homeopatické mastičce kterou dám na místa kde se ekzem vyskutuje a mám už 3 roky klid...
Jak jsi psala že má malá ty stroupky v té hlavičce, má to i v obočíčku? Malý tam má takové stroupky tak to zatím nechávám ale bojím aby se mu to nerozneslo do vlásků, čímpak mažeš to?
14. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander malá to má i v obočí,ty šupinky ( a já vlastně taky :sweat_smile: ,takže to bude z části genetika,ze strany manžela zase měli ty šupinky ve vlasech,podle mě je to taky seborea,i když u dospělých), ale jenom minimálně..doktror mi na to předepsal salycilový olej,ale ještě jsem ho nevyzvedla v lékárně a jak jsem četla,tak po něm padají stroupky i vlasy :unamused: ..vím,že jí opět narostou,ale i tak se mi do téhle léčby nechce a študuju na koníkovi,co pomáhalo ostatním. Ten canaderm moc nepromastí,to je fakt,spíš zklidňuje,no na promaštění a regeneraci dávám střídavě bepanthen.
Ty UM budou asi hodně podobná,pokud jde o kvalitu,spíš jde o to,jak to snáší prcek, jestli nemá z jednoho druhu koliky atd. Já mám pořád tu neotevřenou krabici Nutrilonu ve skříni, i přes ten spurt jsem vydržela se svým MM. Ta tvorba je taková nárazovitá, jednou mám mlíka v ledničce v předstihu a občas jsem odstříkávala a malá už křičela ,že má hlad. Děti si prý vytáhnou to,co ani nej odstřikovačka nedovede, ale po těch třech měsících už bych řekla,že ta prsa vyždímám dostatečně i já ,vím kde mám zamasírovat,aby žláza spustila..někdy si říkám,že už tam nic není a pumpa jede naprázdno a pak najednou proud mlíka :confused: Možná je K. po té nemoci zesláblý a unaví se rychleji u prsa, na takovou slabost je prý homeopatikum Arnica montana, já na tu svou lenošku nakonec ty homeopatika ani neaplikovala, ona je podle měn silné mimčo,ale holt se zakrnělým sacím reflexem. Na mlíčko je zase homeopatikum ricinus communic, které má zvyšovat tvorbu mléka..taky jsem zkusila,ale já mám vůči homeopatikum vnitřní nedůvěru,takže si myslím,že tvorbu mléka spíš podpořilo častější odstříkávání..jo,jo, je to hrozná věda :rolling_eyes:
14. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak mám po KO v porodnici...
Jsem na jeden a půl prstu otevřená, na monitoru byly chvilkama kontrakce...Já teda cítila jenom jednu :grinning: :sweat_smile: A jak řekla paní doktorka - hezky se to připravuje k porodu! Tak mám radost!
Akorát teda s čím mě moc nepotěšila je přibližná váha našeho Daliborka :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile: 3700g :sweat_smile: Takže kusanec! Už chci fakt porodit! :sweat_smile: :dizzy_face:
14. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e Dekuji za tipy na homeopatika, já mám s nimi zase výbornou zkušenost tak jim důvěřuju :confused:.
On se mi právě u kojení strašně vzteká, odstrkává mě, pak se přisaje a s bradavkou v pusine sebou škube a pak se silou odtrhne takže to fakt bolí a nic z toho:( tak ho vyloženě nutím silou aby pil...tak zkusím odsávat do zásoby a přikrmovat MM. A tý krmíš lahvičkou nebo po stříkačce nebo už kojíte pořád?
Jinak vak od Lodger se mu moc líbí hezky v něm spinká.
jojo takový pocit jsem měla z cannaderm uplně oloupaný obličej takže to bylo ještě horsí než lepší tak jsem ho vyhodila...

@eliska_v NO to ti to pěkně začíná! Tak držím moc palečky kdyby už to přišlo at to jde rychle a jste oba v pořádku!!! :wink: Tý jo kontrakce to už bude brzo:o) Mě začaly až při porodu! Váha se může lišit ale my měliodhad den před 3,870 a porodní 4100 těch 300 se můžou seknout ale znám případ kdy se sekli o půl kg ale směrem dolů byl z toho mimča drobeček:o) ale neboj i velké mimčo porodíš :wink:
14. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek