• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Lev: To je mi líto :frowning2: Chudák malej... Tak ať je líp! Držím palce!!!!!

A fotečky máte úžasný! :dizzy_face: Na nich vypadá Kryštůfek moc spokojeně :slight_smile:
22. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojík holky tak jsem dnes 10DC (min.měsích jsem měla 11DC a 12 jsem to dostala tak nevím,čekám)a nic teplota 37,2 ale pořád mám v podvědomí že sme proto nic moc neudělali tak nevěřím v dobrý konec ale naděje umírá poslední jka se říká,že????? :dizzy_face: Ty jo už aby bylo tak úterý a já mohal udělat test teda pokud nebude MS už tu... :frowning2:
Ale jak se cítím... břicho jak před MS navíc když kýchnu nebo prudko stoupnu bodne mi v něm,ale jak říkám nevěřím v to moc ale na druhou stranu asi budu hodně zklamaná jak začne teplota klesat :frowning2:
Aaaaaaach jo :frowning2:
Eli a co ty??Pořád celá??
23. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander bobišek malý, přeju mu, ať se mu ta nemoc už nevrací, bodejť by se netrápil s bříškem a kakáním, když musí baštit atb :unamused: ..to je záhul kolikrát i pro dospěláka, natož pro takového drobečka,kterému si ten trávící systém teprve zvyká na trávení mlíčka. Neuvažovali jste o těch probiotických kapkách Bio Gaia ? http://www.docsimon.cz/zbozi/probioticke-kapky-pro-deti-10ml-bio-gaia Já je chtěla užívat na vymýcení té kvasiny u Johan,ale momentálně jsme na tom zas dobře a navíc je to celkem pálka, ale zvažuju cestu do Polska , tam to prý výjde na cca 250Kč ( některé příhraniční mamky to prodávají přes mmb) a taky kašičky a pokračovací mléka jsou levnější. Oslavu svátku jste měli luxusní, my jsme oproti vám úplní krkavčí rodičové :sweat_smile: ..s oslavama začnem asi až bude malá víc chápat.
@vendy01 koukala jsem na fotky domečku a pořád se nemůžu vynadívat na váš světký sklep, já znám jenom ty typické vlhké sklepy, i když doma spíš suterén než sklep,ale je tam mnohem míň světla.

@lenicenka17 takže se cítíš jinak než obvykle při očekávání MS? Na kvantitě snažení nezáleží, o to větší pecka by to byla,kdyby se to povedlo :wink:
23. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím asi se cítím pořád stejně jen to špinění asi začlo až dnes né před 10dny a to jsem dnes 10DPO takže se to zítra nebo po zítří rozjede naplno a je vymalováno... :cry:
23. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám fotky v albu bohužel nemáme dost dobrý foťák ale ježišek přinese nový tak zatím jen ty nekvalitní fotečky..
24. zář 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 mrkla jsem a valím oči..to je bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 : Je krásně vidět....Držím moooc palečky :dizzy_face:
24. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
LenI: Prostě je tam!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mooooc držím palce!!!!!!!!!!!!!!
24. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji mooooc ale pořád se bojím :frowning2: pač nevím jak to bude s tím myomem navíc jsem teprve 11DPO a tak ještě vše může být jinak ,břicho mě bolí jako bych to měla co nevidět dostat tak se bojííím!!!!
24. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak stále 2v1... Žádná novinka :sweat_smile: :grinning: :unamused:
25. zář 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky tak dnes je test o něco silnější :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jich pár koupím :slight_smile:
25. zář 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád tomu ael nějak nemůžu uvěřit... :slight_smile:
25. zář 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Leni téééda :dizzy_face: gratulace.
26. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca : děkuji :dizzy_face:
26. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli všem! Tady teda pěkně leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale to asi všude že? :sweat_smile: Manža je co přifrčel z práce, tak zase odjel na fotbel... Včera jsem měla Filípka u našich a umyla jsem si okna :dizzy_face: Celkem mě to i bavilo, když mi u toho nikdo neasistoval :grinning:

Leni: Jakpak je? Dělala jsi dnes další testík? :slight_smile: A kdypak plánuješ zajít k doktorovi? Máš už nějaké příznaky kromě vynechání MS? To je otázek co? :grinning:

Eli: Ještě stále Kindervajíčko? :sweat_smile: To si Daliborek dává na čas..
26. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 : jj, ještě pořád! A že bych měla rodit, tak ten pocit fakt nemám!! Jenom mě bolí podbříšek asi jako poslední 2 dny :unamused:
26. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: Ty jsi rychlík z odpovědí :grinning: No jo, to čekání je na nic, ale přijít to musí... Ty bolesti budou možná z naléhání hlavičky ne?? :confused: Nebo poslíčci...?
26. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 : Tak hlavička už naléhá měsíc!! Takže to je jiná bolest to už poznám...Tohle je jak na MS...Ale že by z toho něco bylo, zatím si nemyslím...
26. zář 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Zatím se nijak extra jinak necítím,jen když vstanu tak mě šíleně píchne na vajuchách ale to jsem měla i u malého,a pořád takové divoké jako před MS,ale jinak nic možná snad jen návaly když někam přijdu než se zaklimatizuji.ZAtím sme to nikomu neřekli ani babičkám :slight_smile: tak vy tu ste vlastně první :slight_smile:
K dokt.se musím objednat tak uvídím kdy bude mít volno.. Nevím esi tam už mám letět nebo chvíli posečkat.
Test jsem dnes nedělala asi budu až v úterý ať je vidět změna :slight_smile:
@eliska_v Eli teda malému se v tobě líbí.... :slight_smile:
Jinak už mám mánii a obhlížím kočíky :dizzy_face: :dizzy_face: jsem na ně totoiž ujetá :slight_smile: bude to těžká volba dnes je jich mraky krásných :slight_smile: Šímův jsem prodala tak nemáme.Kéžby to byla holčička,ael podle grafů co jsou na netu mi to ukazuje kluka.. co Vám vyšly předpovědi???
Už přemýšlím i nad jménem jsem prostě blázen :slight_smile:
Jen doma je pořád nějka dusno ,myslela jsem že nás to ztmelí,ale vypadalo to tak 2dny ... ti chlapi si fakt myslí že sjou středem vesmíru..nebo co :frowning2:
26. zář 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy kindervajíčko jsi mě pobavila...
A co dnes Eli?
Leni nám to vyšlo, ten graf podle tvého data narození a měsíce početí. a myslím že všem které znám!
27. zář 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander tak jestli myslímme ten samý graf tak kluk.... njn co sem čekala :slight_smile: ale tak halvně že bude zdravý a udrží se celých 9 měsíců :slight_smile: ale neříkám že jsem nedoufala v holčičku..
27. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je jasné, také budu doufat v holčičku ale graf není stoprocentní :wink: uvidíš! hlavne aby bylo vse v piradku! už jsi byla u dr.?
27. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás venku hnus,takže dnes procházka s kočárkem směr pošta odpadá. O víkendu jsme i tak celkem cestovali, poprvé jsem nechala našim hlídat malou,asi jen na dvě hodiny,ale i tak to byl divný pocit. Ještěže je Johan taková vysmátá,řehtá se už dost často nahlas a babi tím úplně odrovnala..se jí prostě líbí zrzavé ženské :slight_smile:

@lenicenka17 v holčičku doufej klidně dál, páč já jsem podle tabulky měla vrhnout klučíka a nakonec mám holčičku a jsem šťastná jako blecha..ono mít páreček je fajn, ale po včerejším shlédnutí dokumentu na National geographic o početí a vývoji embrya je fakt každé mimčo neuvěřitelný zázrak..moc ti držím pěstim,ať se tě štěstí drží vší silou a na chlapa se vyprdni, určitě se mu to potřebuje jen rozležet v hlavě.
27. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander k dr,jsem objednaná na úterý příští týden,mohla jsem už v pátek,ael to bych musela říkat v práci to úterý je až po práci.
Jen se bojím co mi řekně s ohledem na ten myom..
@m.o.u.s.e . budu teda doufat v holčičku :slight_smile:
Chlapi jsou fatk někdy neskuteční,co už s nima,pověsit je do průvanu a je to :grinning: :grinning:
Malá je šikulka :slight_smile: já chci taky holčičkůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse vidím,že má už Johanka náušničky.Kdy je nejlepší nasadit náušničky? A nastřelovaly jste je nebo propíchly?
28. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufy Johanka má naušničky nastřelené v sedmém týdnu ; nastřelení byla blesková záležitost, dvakrát si u toho krátce zakřikla,ale po 5 minutách úsměv na tváři :slight_smile: , vůbec žádná krev ani hnisání..on je ten materiál z umělé hmoty a i tak jsme za ty špunty platili 300Kč+300Kč za práci ..po měsící jsme vyměnili opět u doktora za zlaté ( tak trochu retro,neb jsou po mé mámě a po mně,ale mi se ty pomněnky prostě líbí :sweat_smile: )..vůbec bych se toho nebála, někdo říká počkat po hexa vakcínách,ale doktor tenhle názor nesdílel, jenom se kouknul jestli tbc očkování třeba nemá nějakou horší reakci..
28. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký sváteční den! :slight_smile: Počasí je katastrofa, tak jsme zalezlí doma. Teda kromě manži, ten poctivě pracuje na baráčku.. Zrovna řeším hrozný dilema s kuchyní, pořád se nemůžu rozhodnout, jaký odstín. Jestli tmavší klasiku nebo bílou modernu. Chjo :unamused:

Eliška ještě nic??

Leni: Co dnešní testík? :dizzy_face:

My máme ve vesnici další přírůstek, kamarádce se včera narodil chlapeček...

Tak všem hezký den!
28. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky, po strášně dlouhé době jdu za váma mrknout.Dočetla jsem poslední dvě stránky a.....................
Leni: bomba, krása,přeji ti tu vysněnou holčičku!!!Mě podle grafu vyšlo pohlaví 50:50 U Šimonka ano u Kubíka jsem měla mít holčičku. takže grafu nevěř :angry: . To už bych spíš dala na své instinkty. Já třeba u obou cítila kluka.Jen u Kubíka tím, že si všichni přáli tu holčičku, tak mi ji tam do té hlavy jaksi vnukli.A te´d bych samozdřejmě za nic neměnila:grinning:.
lev: tím, že jsem tu dlouho nebyla,nevím přesně s jakým problémem bojujete,ale to co píšeš výše :cry: ...vracejícíc se infekt,ATB, bolesti bříška...chuďátko bobátko:frowning2: ,věřím že Bio gaia pomůže, jak ti již ddoporučovala Mouse... alespoň dát to bříško do pořádku po ATB.
http :/ /www.mimibazar.cz/foto.php?id=30836684&tab=0 Paní je kupuje v PL proto jsou levnější . My je koupili kvůli kolikám ve dvou měsících. a pak ještě využili u obou kluků po střevní virozce. Rozhodně tím neublížíš a myslím, že tahle cena je už přijatelnější.
Mouse: malá je moc hezká a máš recht ,mě se tyhle naušničky taky líbí, mám je ještě pořád schované po mě :wink:
eli: jeden termín za váma a malinký se tě pořád drží...to čekání je šílené viď,jak se při dnešku cítíš?? nějaká změna?

vendy: taky máme už doma školkáčka. dáváš Fildu jen do obídka nebo i spinkat. a jak to zvládáte?u nás byl krušný začátek :cry: ,ale teď už naštěstí rano loučení bez slziček. Ovšem můžu říct ráno se s těma dvěma vypravit ,je téměř nadlidský výkon.chodíme do třídy těsně před 8h. :grinning:
Jinak se máme celkem fajn.Kubíček už má půl roku !:astonished: ,neskutečné:cry:!!A je to vcelku pohodář až na večerní uspávání,vyžaduje si u toho mou pozornost,jinak :astonished: :cry: .30-45min u prsa by mu tak vyhovovalo nejlíp,což zase samozdřejmě nevyhovuje mě,tak spolu trochu zápasíme :sunglasses: :unamused: .
Zuby nemáme zatím žádné,ale už si začínáme baštit zeleninku a večer kaši,jinak stále kojíme cca 8x denně, což je myslím pořád ještě dost.No jo, když on se to snaží vše hodně dohánět v noci3-4x :unamused: .... takže ještě pořád moc nevím, co je to pořádně se vyspat :grinning: .
Mamče,jak to máte s kojením v noci vy??budí se vám mimča??jak často??
z dovedností::.barany duc,volá si na mě mááám-když má hlad,chce spinkat, nebo potřebuje pozornost, plácne ručičkou když mu řeknem bum(třeba jako tlesknutí,nebo do bubínku).převaluje se a válí sudy a pomalounku si trenuje pozice na lození.Tak to je o nás asi vše v cuku-letu.
28. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lev:,aby link fungoval:slight_smile:
http :/ /www.mimibazar.cz/foto.php?id=30836684&tab=0
28. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda,nevím, v čem je problém,tak ještě jednou naposledy,jinak budeš asi muset sama nakopírovat a hodit si to do vyhledávače
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30836684&tab=0
28. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek