Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
vendy01
22. zář 2010
Lev: To je mi líto 😞 Chudák malej... Tak ať je líp! Držím palce!!!!!

A fotečky máte úžasný! x-) Na nich vypadá Kryštůfek moc spokojeně 🙂
lenicenka17
23. zář 2010
AHojík holky tak jsem dnes 10DC (min.měsích jsem měla 11DC a 12 jsem to dostala tak nevím,čekám)a nic teplota 37,2 ale pořád mám v podvědomí že sme proto nic moc neudělali tak nevěřím v dobrý konec ale naděje umírá poslední jka se říká,že????? x-) Ty jo už aby bylo tak úterý a já mohal udělat test teda pokud nebude MS už tu... 😞
Ale jak se cítím... břicho jak před MS navíc když kýchnu nebo prudko stoupnu bodne mi v něm,ale jak říkám nevěřím v to moc ale na druhou stranu asi budu hodně zklamaná jak začne teplota klesat 😞
Aaaaaaach jo 😞
Eli a co ty??Pořád celá??
m.o.u.s.e
23. zář 2010
@levander bobišek malý, přeju mu, ať se mu ta nemoc už nevrací, bodejť by se netrápil s bříškem a kakáním, když musí baštit atb :-| ..to je záhul kolikrát i pro dospěláka, natož pro takového drobečka,kterému si ten trávící systém teprve zvyká na trávení mlíčka. Neuvažovali jste o těch probiotických kapkách Bio Gaia ? http://www.docsimon.cz/zbozi/probioticke-kapky-... Já je chtěla užívat na vymýcení té kvasiny u Johan,ale momentálně jsme na tom zas dobře a navíc je to celkem pálka, ale zvažuju cestu do Polska , tam to prý výjde na cca 250Kč ( některé příhraniční mamky to prodávají přes mmb) a taky kašičky a pokračovací mléka jsou levnější. Oslavu svátku jste měli luxusní, my jsme oproti vám úplní krkavčí rodičové :-N ..s oslavama začnem asi až bude malá víc chápat.
@vendy01 koukala jsem na fotky domečku a pořád se nemůžu vynadívat na váš světký sklep, já znám jenom ty typické vlhké sklepy, i když doma spíš suterén než sklep,ale je tam mnohem míň světla.

@lenicenka17 takže se cítíš jinak než obvykle při očekávání MS? Na kvantitě snažení nezáleží, o to větší pecka by to byla,kdyby se to povedlo 😉
lenicenka17
23. zář 2010
Nevím asi se cítím pořád stejně jen to špinění asi začlo až dnes né před 10dny a to jsem dnes 10DPO takže se to zítra nebo po zítří rozjede naplno a je vymalováno... 😢
lenicenka17
24. zář 2010
Mám fotky v albu bohužel nemáme dost dobrý foťák ale ježišek přinese nový tak zatím jen ty nekvalitní fotečky..
m.o.u.s.e
24. zář 2010
@lenicenka17 mrkla jsem a valím oči..to je bomba x-) x-) x-)
eliska_v
24. zář 2010
@lenicenka17 : Je krásně vidět....Držím moooc palečky x-)
vendy01
24. zář 2010
LenI: Prostě je tam!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) Mooooc držím palce!!!!!!!!!!!!!!
lenicenka17
24. zář 2010
Holky děkuji mooooc ale pořád se bojím 😞 pač nevím jak to bude s tím myomem navíc jsem teprve 11DPO a tak ještě vše může být jinak ,břicho mě bolí jako bych to měla co nevidět dostat tak se bojííím!!!!
eliska_v
25. zář 2010
Ahoj holky.
Tak stále 2v1... Žádná novinka :-N 😃 :-|
lenicenka17
25. zář 2010
ahojík holky tak dnes je test o něco silnější x-) x-) Ještě jich pár koupím 🙂
lenicenka17
25. zář 2010
pořád tomu ael nějak nemůžu uvěřit... 🙂
kkamca
26. zář 2010
@lenicenka17 Leni téééda x-) gratulace.
lenicenka17
26. zář 2010
kkamca : děkuji x-)
vendy01
26. zář 2010
Hezkou neděli všem! Tady teda pěkně leje :-p , ale to asi všude že? :-N Manža je co přifrčel z práce, tak zase odjel na fotbel... Včera jsem měla Filípka u našich a umyla jsem si okna x-) Celkem mě to i bavilo, když mi u toho nikdo neasistoval 😃

Leni: Jakpak je? Dělala jsi dnes další testík? 🙂 A kdypak plánuješ zajít k doktorovi? Máš už nějaké příznaky kromě vynechání MS? To je otázek co? 😃

Eli: Ještě stále Kindervajíčko? :-N To si Daliborek dává na čas..
eliska_v
26. zář 2010
@vendy01 : jj, ještě pořád! A že bych měla rodit, tak ten pocit fakt nemám!! Jenom mě bolí podbříšek asi jako poslední 2 dny :-|
vendy01
26. zář 2010
Eli: Ty jsi rychlík z odpovědí 😃 No jo, to čekání je na nic, ale přijít to musí... Ty bolesti budou možná z naléhání hlavičky ne?? =-) Nebo poslíčci...?
eliska_v
26. zář 2010
@vendy01 : Tak hlavička už naléhá měsíc!! Takže to je jiná bolest to už poznám...Tohle je jak na MS...Ale že by z toho něco bylo, zatím si nemyslím...
lenicenka17
26. zář 2010
@vendy01 Zatím se nijak extra jinak necítím,jen když vstanu tak mě šíleně píchne na vajuchách ale to jsem měla i u malého,a pořád takové divoké jako před MS,ale jinak nic možná snad jen návaly když někam přijdu než se zaklimatizuji.ZAtím sme to nikomu neřekli ani babičkám 🙂 tak vy tu ste vlastně první 🙂
K dokt.se musím objednat tak uvídím kdy bude mít volno.. Nevím esi tam už mám letět nebo chvíli posečkat.
Test jsem dnes nedělala asi budu až v úterý ať je vidět změna 🙂
@eliska_v Eli teda malému se v tobě líbí.... 🙂
Jinak už mám mánii a obhlížím kočíky x-) x-) jsem na ně totoiž ujetá 🙂 bude to těžká volba dnes je jich mraky krásných 🙂 Šímův jsem prodala tak nemáme.Kéžby to byla holčička,ael podle grafů co jsou na netu mi to ukazuje kluka.. co Vám vyšly předpovědi???
Už přemýšlím i nad jménem jsem prostě blázen 🙂
Jen doma je pořád nějka dusno ,myslela jsem že nás to ztmelí,ale vypadalo to tak 2dny ... ti chlapi si fakt myslí že sjou středem vesmíru..nebo co 😞
levander
27. zář 2010
Vendy kindervajíčko jsi mě pobavila...
A co dnes Eli?
Leni nám to vyšlo, ten graf podle tvého data narození a měsíce početí. a myslím že všem které znám!
lenicenka17
27. zář 2010
@levander tak jestli myslímme ten samý graf tak kluk.... njn co sem čekala 🙂 ale tak halvně že bude zdravý a udrží se celých 9 měsíců 🙂 ale neříkám že jsem nedoufala v holčičku..
levander
27. zář 2010
Leni to je jasné, také budu doufat v holčičku ale graf není stoprocentní 😉 uvidíš! hlavne aby bylo vse v piradku! už jsi byla u dr.?
m.o.u.s.e
27. zář 2010
Ahoj holky, u nás venku hnus,takže dnes procházka s kočárkem směr pošta odpadá. O víkendu jsme i tak celkem cestovali, poprvé jsem nechala našim hlídat malou,asi jen na dvě hodiny,ale i tak to byl divný pocit. Ještěže je Johan taková vysmátá,řehtá se už dost často nahlas a babi tím úplně odrovnala..se jí prostě líbí zrzavé ženské 🙂

@lenicenka17 v holčičku doufej klidně dál, páč já jsem podle tabulky měla vrhnout klučíka a nakonec mám holčičku a jsem šťastná jako blecha..ono mít páreček je fajn, ale po včerejším shlédnutí dokumentu na National geographic o početí a vývoji embrya je fakt každé mimčo neuvěřitelný zázrak..moc ti držím pěstim,ať se tě štěstí drží vší silou a na chlapa se vyprdni, určitě se mu to potřebuje jen rozležet v hlavě.
lenicenka17
27. zář 2010
@levander k dr,jsem objednaná na úterý příští týden,mohla jsem už v pátek,ael to bych musela říkat v práci to úterý je až po práci.
Jen se bojím co mi řekně s ohledem na ten myom..
@m.o.u.s.e . budu teda doufat v holčičku 🙂
Chlapi jsou fatk někdy neskuteční,co už s nima,pověsit je do průvanu a je to 😃 😃
Malá je šikulka 🙂 já chci taky holčičkůůůůůůůůůůů 😃 😃 😃
mufy
28. zář 2010
mouse vidím,že má už Johanka náušničky.Kdy je nejlepší nasadit náušničky? A nastřelovaly jste je nebo propíchly?
m.o.u.s.e
28. zář 2010
@mufy Johanka má naušničky nastřelené v sedmém týdnu ; nastřelení byla blesková záležitost, dvakrát si u toho krátce zakřikla,ale po 5 minutách úsměv na tváři 🙂 , vůbec žádná krev ani hnisání..on je ten materiál z umělé hmoty a i tak jsme za ty špunty platili 300Kč+300Kč za práci ..po měsící jsme vyměnili opět u doktora za zlaté ( tak trochu retro,neb jsou po mé mámě a po mně,ale mi se ty pomněnky prostě líbí :-N )..vůbec bych se toho nebála, někdo říká počkat po hexa vakcínách,ale doktor tenhle názor nesdílel, jenom se kouknul jestli tbc očkování třeba nemá nějakou horší reakci..
vendy01
28. zář 2010
Hezký sváteční den! 🙂 Počasí je katastrofa, tak jsme zalezlí doma. Teda kromě manži, ten poctivě pracuje na baráčku.. Zrovna řeším hrozný dilema s kuchyní, pořád se nemůžu rozhodnout, jaký odstín. Jestli tmavší klasiku nebo bílou modernu. Chjo :-|

Eliška ještě nic??

Leni: Co dnešní testík? x-)

My máme ve vesnici další přírůstek, kamarádce se včera narodil chlapeček...

Tak všem hezký den!
marku
28. zář 2010
Ahojka holky, po strášně dlouhé době jdu za váma mrknout.Dočetla jsem poslední dvě stránky a.....................
Leni: bomba, krása,přeji ti tu vysněnou holčičku!!!Mě podle grafu vyšlo pohlaví 50:50 U Šimonka ano u Kubíka jsem měla mít holčičku. takže grafu nevěř ]-( . To už bych spíš dala na své instinkty. Já třeba u obou cítila kluka.Jen u Kubíka tím, že si všichni přáli tu holčičku, tak mi ji tam do té hlavy jaksi vnukli.A te´d bych samozdřejmě za nic neměnila😃.
lev: tím, že jsem tu dlouho nebyla,nevím přesně s jakým problémem bojujete,ale to co píšeš výše 😢 ...vracejícíc se infekt,ATB, bolesti bříška...chuďátko bobátko😞 ,věřím že Bio gaia pomůže, jak ti již ddoporučovala Mouse... alespoň dát to bříško do pořádku po ATB.
http :/ /www.mimibazar.cz/foto.php?id=30836684&tab=0 Paní je kupuje v PL proto jsou levnější . My je koupili kvůli kolikám ve dvou měsících. a pak ještě využili u obou kluků po střevní virozce. Rozhodně tím neublížíš a myslím, že tahle cena je už přijatelnější.
Mouse: malá je moc hezká a máš recht ,mě se tyhle naušničky taky líbí, mám je ještě pořád schované po mě 😉
eli: jeden termín za váma a malinký se tě pořád drží...to čekání je šílené viď,jak se při dnešku cítíš?? nějaká změna?

vendy: taky máme už doma školkáčka. dáváš Fildu jen do obídka nebo i spinkat. a jak to zvládáte?u nás byl krušný začátek 😢 ,ale teď už naštěstí rano loučení bez slziček. Ovšem můžu říct ráno se s těma dvěma vypravit ,je téměř nadlidský výkon.chodíme do třídy těsně před 8h. 😃
Jinak se máme celkem fajn.Kubíček už má půl roku !:-o ,neskutečné😢!!A je to vcelku pohodář až na večerní uspávání,vyžaduje si u toho mou pozornost,jinak :-o 😢 .30-45min u prsa by mu tak vyhovovalo nejlíp,což zase samozdřejmě nevyhovuje mě,tak spolu trochu zápasíme 😎 :-| .
Zuby nemáme zatím žádné,ale už si začínáme baštit zeleninku a večer kaši,jinak stále kojíme cca 8x denně, což je myslím pořád ještě dost.No jo, když on se to snaží vše hodně dohánět v noci3-4x :-| .... takže ještě pořád moc nevím, co je to pořádně se vyspat 😃 .
Mamče,jak to máte s kojením v noci vy??budí se vám mimča??jak často??
z dovedností::.barany duc,volá si na mě mááám-když má hlad,chce spinkat, nebo potřebuje pozornost, plácne ručičkou když mu řeknem bum(třeba jako tlesknutí,nebo do bubínku).převaluje se a válí sudy a pomalounku si trenuje pozice na lození.Tak to je o nás asi vše v cuku-letu.
marku
28. zář 2010
lev:,aby link fungoval🙂
http :/ /www.mimibazar.cz/foto.php?id=30836684&tab=0
marku
28. zář 2010
jejda,nevím, v čem je problém,tak ještě jednou naposledy,jinak budeš asi muset sama nakopírovat a hodit si to do vyhledávače
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30836684&tab=0