• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
@vendy01 na utz byla vidět skvrnečka :slight_smile: malilinkatoučká :slight_smile:

@levander chodím do práce,není důvod nechodit sedím tak víceméně na zadku :slight_smile: až na ty nervy ael tak snad mi nic neublíží :slight_smile:

@m.o.u.s.e je mi jakštakš ale i blivno... :slight_smile:
9. říj 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer! Před chvílí jsme se vrátili z asi poslední grilovačky tohoto roku u kamarádů :slight_smile: Bylo to fajn, jen už je fakt kosa :sweat_smile: Manža dnes udělal zkoušku,já jsem byla dnes chvilku s Filípkem u našich...
Dneska trošku trpím s okem, včera jsem drhla futra ve sklepě v baráčku a odlítl mi kus štuku do oka :angry: Měla jsem ho zapíchnutý v bělmu, nakonec vyslzel, ale oko bolí, tak kapu a snad to bude v pohodě...

Mouse: Musím říct, že mě zumba opravdu chytla a je to super relax i celkem zabíračka. Moc se mi to líbí, jen je to hrozná mánie a plno ženských. :sweat_smile: Připadá mi, že poslední dobou zumbí skoro všichni :sweat_smile: :grinning:
eda papoušek je šikula :grinning: to musí být pěkný :slight_smile:
Tak plánujete malé hospodářství? My jsme zatím jen u slepiček :wink: Tchánovci ale mívali slepice, kachny, králíky, krocany, psy , kočky.... Postupně to ale odbourali...

Lev: Chjo, nemáte to vůbec jednoduchý.... :unamused: S tou prací tě obdivuju!!! Moc vám držím palce, ať je Kryštůfek zdravoučkej!!!!!

U nás to na stěhování vypadá dřív než jsme původně plánovali. Do příštího léta to asi klapne :slight_smile:

Leni: Tak to je hlavní, že tam NĚCO je :dizzy_face:

Tak hezký zbytek víkendu!!!!!!!
9. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy to máš pravdu, už i moje mamča chce chodit na zumbu:o)))
Kdybych se sem tento týden nedostala tak jsme konečně v nemocnici a snad to brouček už bude mít za sebou.
Leni jak ti je?
Mouse a co u vás krize zažehnána?
Eli jak se daří vám co Boreček??
10. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse na té rehabce nám řekla že má pravou stranu tělíčka méně pohyblivou či co, takže ted cvičíme zvedání hlavičky pomocí ručiček, na tu jednu se nezapře, ale také mě štvala všichni pediatři když zkouší jak mimčo drží hlavičku tak mu tam ty ručičky pod tělíčko dá, ona ho položila a čekala že si 2m+síční mimčo ručičky nastaví správně samo...no a pak to komentovala jako podívejte se ta hlavička no to je strašné kdyt mu budou 3m....no na pěst!!!přitom hlavičku drží pěkně, všichni říkají jak mu to jde a ona jaká je to hrůza...že prý bud špatná poloha v bříšku nebo dlouhý porod no...ale dává tomu tak půl roku a bude ok:o) už ted je vidět že je lepší ty ručičky si tam skoro sám dá...ale toho pláče:(((
11. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander u nás krize za námi a proběhl celkem fajn víkend,takže momentálně spokojenost se životem :slight_smile: ..na 30.10. nám přišla pozvánka na vítání občánků, tudíž musím začít přemýšlet na outfitem Johan,ať ji to sluší..no u sebe bych neměla taky rezignovat,ale s mojí šílenou chutí na čoko mám ještě pořád omezenou možnost návratu k oblečení před těhu :unamused: .
S tou rehabilitací teda valím oči :confused: , si myslím,že si musela něco vymyslet,aby jste ji tam chodili a ona měla co na práci, páč na vás vychrlila argumenty jako stehno :sweat_smile: :rolling_eyes: ..řekla bych,že je přirozené,že jedna půlka těla toho zvládá o trochu víc a s pasením jsem malé pomáhala podložení ručiček doma taky,někdy i teď, když už je hodně unavená..no a můj pediatr k mému údivu vůbec to zvládnutí pasení nekontroluje, u něj nebyla malá ani jednou na břichu, maximalně ji na můj dotaz udělal nějaký test tj. že ji jemně překulil nohy na bok a sledoval, jestli horní část trupu včetně hlavičky následuje směr pohybu a to taky měla. Hlavně ať vám ten pobyt v Nem. uteče a je poslední :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e jak píšeš také jsem řešila zda tam vůbec chodit :unamused: no je čiperka co já pozoruju hýbe se stejně, jen jak říká naše dr.je občas ve vetsim svalovém napětí tot vše co ja laik vidím...
my měli jít na vítání zítra, snad nás vezmou jindy:( tak to chystáš nějaké šatečkuy vid? já nevím do eho bych našeho fešáka oblékla :confused: a šatník? včera jsem si kupovala o číslo větší kalhoty:( čokoládu máme unavou s manžou kadý večer po tabulce :sweat_smile:
11. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander :trápí nás šíleně rdíky a ať děláme co děláme, tak nic nezabere :cry: :frowning2:
13. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík jen v rychlosti zdarvím,jsem teď v jednom kole a šíleně unavená.
Ale co se děje v práci od úterý musí z každé kanceláře jedna jít do dílny vypomoct nestíhá se a půjdu já pač jsem to už dělala,nikdo neví že jsem těhu tak se děsím jakto budu zvládat jeto mazec.. sice jen dočasně max.na 3 týdny ale i tak jestli tam obliju stůl tak to bude gól :sweat_smile: NA jednu stranu se docela těším že vypnu pač jsem docela ve stresu,ale i se děsím...
13. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_v tak borečkova střeva se takhle bouřlivě adaptují :astonished: .snad se to brzo ustálí, já jednu dobu zkoušela sab simplex,ale myslím,že nic moc účinek,ty probio kapky budou asi lepší :wink:
@lenicenka17 hlavně aby to v té dílně nebyla moc velká fyzická makačka,ať se nestrhneš..možná,že budeš mít zápřah a na blutí nezbude čas :confused: :sweat_smile:

JInak já dneska konečně zažádala o porodné, rodičák se bude ještě vyřizovat na dlouho,páč musím do jiného města a mám k tomu další dva formuláře :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale paní byla milá a všechno mi vysvětlila jako debílkovi,tak snad to zvládnu. Taky jsem konečně založila Buřinku por Johan a vydolovala z bankovní ženy batoh Puma ( když už nás v té reklamě tak masírují,že)..asi v něm budu nosit věci na cvičení, neboť jsem si zarezervovala první dvě hodiny ZUMBY :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ..jsem zvědavá na průběh, jestli se mi ten můj povolený pupek nebude moc v těch salsa rytmech třást :grinning:
Zítra jdeme k pedoušovi na 4měs.kontrolu, snad nebude po ránu moc velká zima...no a v pátek přezouvám auto,v sobotu srazík s kámoškami a v neděli výlet do Jeseníků za jinou mimislečnou..no jo, furt se něco děje :sweat_smile:
13. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky!!! Hlásím se po pár dnech.... :slight_smile: Jsem sama doma, manža je ve škole a Filípek jel k babičce do zítra. Možná ale přijede ještě dnes domů, má totiž rýmu jak trám a kašel :unamused: No už nás ta viróza taky dostihla :angry:
Mám aspoň klid na domácí práce. Pekla jsem kynuté buchty s povidlama a odpoledne chci ještě s tvarohem. Teď mi troubu zabírá vepřová pečeně :dizzy_face:
Jinak celekm nic nového, byla jsem se představit v mé budoucí nové práci :slight_smile: No mám z toho celkem depku, už se to blíží! Nastupuju už 1.12. Na druhou stranu se těším, ale obavy jsou...nový kolektiv, nová práce..navíc si připadám po těch letech doma poměrně neschpně :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad to bude dobrý. Budu chodit na směny, na 12, tak to bude hektický, ale říkám si, že určitě jen na přechodnou dobu :dizzy_face:

Eli: Boreček je opravdu krásnej!!! Moc vám to sluší rodinko!! :dizzy_face: Ty prdíky jsou velký trápení, taky jsme si tím prošli... Oni si to mrňouskové protrpí (rodiče s nimi) a za pár týdnů bude dobře... :wink:

Mouse: To sis na porodné chvilku počkala... :sweat_smile: Tak jsi taky propadla zumbománii? :grinning: Já teda úplně! Hrozně mě to baví!!!!! :dizzy_face:
Užij si dnešní srazík!!! My asi vyrazíme s manžou po delší době spolu :slight_smile:
Už máš nějaký modýlek pro Johanku??? A pro sebe? :slight_smile:

Leni: Teda s tou prací to máš složitý... :unamused: Tak se hlanvě šetři :wink: A kdy to plánuješ v práci oznámit? Chceš chodit do práce nebo jít na neschopenku?

Lev: Jakpak jste na tom? S tou rehebkou mi to taky přijde divný :confused: Já bych se na to snad vy... Kryštůfek je určitě šikulka a ty ho znáš ze všech nejlíp!!! Držte se!!!!!! A čokoládu schvaluju :grinning: Co by pak z toho života člověk měl že?? :sweat_smile: No jdu se zakousnou do té buchty z povidlama :grinning:

Takk hezký víkendík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,no nevím jak to budu na dílně zvládat máme jít na výpomoc tak předpokládám že to nebude jako když jsem tam byla naplno to sem fak tnezvládala tahat motorové rošty a 160 široké to bych teď fakt nedala,dobré je že mistr vroby jež rozdává práci to o mě ví tak snad mi dá takovou jen tu lehčí práci...
Kdy to říct toť otázka,mám tak být do 5.11. pokud to vydržím tak asi po tom to řeknu to budu už ve 3 měsíci,teda tak nějak myslím :slight_smile:)) pořád totiž nevím přesně ve kterém tom týnu jsem podle koníka teď v 8 tak za 3 týdny to už bude 3 měsíc ne?? :slight_smile:)))) To jsou počty.... :slight_smile:)))
teda ale na reakci nadřízené jsem fakt zvědavá... Navíc ta má smlouva nesmlouva.. orstě vše se to nějak komplikuje a zamotává... Už abych to měla za sebou :slight_smile:
Užijte si víkend :slight_smile:
16. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se hlásíme zpět. máme to za sebou:o)
Leni, to s tou prací to tě plně chápu, já si to neumím představit ted a to do té práce občas zajdu, natož za tři roky ( já mám materskou jen dvouletou) ale i tak stejně pak asi bude druhé-doufám! No uvidíme co vůbec bude, v práci se to ted nějak zvrtává a nevím nevím ....
Elisko ty prdíky to je fakt asi tím trpí všichni, my tím trpíme pořád, takže baby calm- k ničemu, masáže-většinou k ničemu a skončíme vždcy u rourky:( ted má tedy průjem, ale i pritom ho trápí, normálně ted v tom měl zelené kousky, tak nevím čím ta barva může být???? chjooo.
Jinak máme další antibiotika protože má stále v moči ty bakterie, reflux se mu naštěstí na ledvině neprokázal a dilatace na té pravé ledvin. pánvičce se snad už zastavila, takže kontrola na nefrologii až v únoru :dizzy_face: tak ted ještě se zbavit těch breberek a antibiotik a bude dobře....jinak to bylo útrpné tam, to vyšetření, všude plačící mimča a maminky :sweat_smile: fat psychicky dost náročné, ještě jsme přijeli domů a manža jel okamžitě do práce, tak jsem lítala mezi prádlem, maličkým vykoupat ho vše vydezinfikovat a ono po třech probdělých nocích toho bylo tolik že jsem myslela že se rozvedu :sweat_smile: chjoooo
Leni určitě počkej do toho 3měsícše, já to říkala bohužel dřív, sice to nevadilo ale příště se pokusím to tajit déle:o)
18. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak to vypadá, že probiotické kapičky z části zabraly! Už tolik nepláče, jenom když tlačí prdíky, tak si za řve :sweat_smile: A pak je vcelku klid a když ne, tak u kozy přestane určitě :sweat_smile: :wink: :sunglasses:
No jo, je to náš malinký závyslák na mlíčku! Holky, jak často jste přes den kojily prcky...My jsme si ještě přes den nenašli žádný rytmus, v noci se budí po 3 hodinách,ale přes den...Je častěji na prsu! :confused: nevadí to?! Stejnak když pláče a vidím, že hledá, tak mu to prso dám.. :sweat_smile:
18. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak dnes je Filípek výjimečně ve školce už v úterý, protože šli do divadla :slight_smile: Tak mám pohodičku :slight_smile: Musím si to ještě užít, konec mateřské se hrozivě blíží :sweat_smile:

Lev: Vítejte zpět! :slight_smile: To je fajn, alespoň nějaké lepší zprávy :slight_smile: Ale z čeho může mít pořád ty bakterie v moči? :confused: Nemůže být ta zelená stolička z antibiotik? Oni úplně nabourají střevní mikroflóru.... Jinak jste šikulky, musí to být fakt náročné :unamused: Držte se!!!!!

Eli: Také jsem měla doma totálního závisláčka na prsu :slight_smile: Dávala jsem mu často, klíďo třeba po hodině..On asi neměl hlad, ale byl pak hodnej..no možná jsem ho tím tak trošku rozmazlila a chtěl být pořád se mnou :slight_smile: ale proč vlastně ne? Kdypak si je člověk takhle užije? :sweat_smile: Teď už to je malej "puberťáček"
19. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my si užili víkend a teď mě čeká dohánění manka v podobě žehlení. Včera jsem v noci poprvé dávala UM, protože mlíko na krmení prostě nebylo a nechtěla jsem malou nechat docela probudit řvaním než si odstříkám a doplním zásoby..no, dostala Nutrilon , njdřív čuchala zradu,ale pak tahala ,ovšem po uložení do postýlky Nutrilon po 10 minutách letěl obloukem :sweat_smile: ..čili převlíkat postel , dítě celé vyjukané a poblité a total vzbuzené..nakonec jsem odstříkala dost svého MM a dala jí ho. Ty laktační krize mi dávají zabrat, ale něco do zásoby pro případ nedostatku MM mít chci, takže zusím objednat třeba Bebu a uvidí se. Dneska si taky zapisuju kolik baští, v poslední době se mi zdála hodně rozpapaná, i v noci se budila častěji, tak budu mít přehled. Podle těch 150ml na kilo váhy bychom už měli vypít denně 1000ml..se mi ani nechce věřit,že bych tolik mlíka vyprodukovala :confused:

@eliska_v s frekvencí u prsečka neporadím, já malé dávala mm ve flašce a takovou dávku, kterou by si sama z prsu nevytáhla, takže mi pak vydržela 3 hodiny spát. Daliborek asi cucá po trochách a má to jako hobby :grinning: , ale tihle prcci na to mají nárok. :wink: A s prdíkama se nám to fakt zlepšilo, jak se malá začla víc hýbat, moc ji nenosíme v klubíčku (ani to moc nemá ráda), necháváme jí hodně na hrací dece a ona si trénuje břišní svaly tím ,jak zvedá nožičky a zároveň si u toho pšouká..dokonce nás párkrát pobavila,když ten prd doprovodila slastným vzdechnutím. :grinning:
@levander alespoň nějaké dobré zprávy s těmi pánvičkami :slight_smile: a chlapa bych taky někdy zabila, jak se mi zdá v poslední době natvrdlý..každopádně vy procházíte docela náročným obdobím, ale věřím, že spolu vše zvládnete :wink: :slight_smile:
19. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Eli my kojíme od začátku po 3´až 4 hodinách aáááá pláče tak letím písnu pozdeji
19. říj 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se zklidnil pod kolotočem:o)
takže náš asi vycucne hodně najednou a pak je klidný, v noci spí i 8 hodin bez jídla...ted tedy s těma novýma atb to je dříve, ale to je spíš tím že si večer nedává dokrm v podobě MM ve stříkačce.
Mouse už mám také zásobu mléčka v mrazáčku, ale ten čtvrtek po nemocnici byla také Beba tatka zapoměl MM vyndat z mrazáku:(
Vendy nevím, nejsou schopni nám říct z čeho to je, prý i ze vzduchu....no on mu nezabíral ten Furantoin takže se mu tam pořád drží a jedna mrcha přibyla tak ted snad už ty nové atb zaberou a bude dobře....
Už krásně povídá, je s ním fakt sranda:o)))včera jsem mu koupila chobotnici od baby bow a je to hrací tak má z ní vánoce, až na to že malou chobotnicku na konci asi brzo sní:o))) máme ho strašně rozmazleného bobka, neusne skoro bez chování, jen poslední dva večery usnul v postýlce sám, to už byl ale ospalý....jak dlouho je necháváte samotné nebo i brečet? já doted vůbec ale už padám doslova na hubu tak se to musím naučit:(
Eli tak to je dobře ze zabraly! My je ještě nezkusili máme Nutrolin B a to by mělo také pomáhat, ale nevím, nechci už mu kapat nic dalšího tak čekáme....a rourku používáte? mám pocit že jsme jediní kdo se bez ní neobejdou ale fakt to nejde:( snad to opravdu nevadí jak říká naše dr.... tak ho jdu nakrmit pápá
Jo a Vendy užívej dokud máš klídek, až udeš v práci tak to asi bude fofr, já z toho mám hrůzu jako práce, nakoupit, vyzvednout děti, ukoly, uvařit uklidit:o))) no snad to nebude tak strašné:o))))
19. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky tak mám za sebou první den na dílně jsem zbitá ,ael bez starostí :slight_smile:
U dr.sem dopadla též dobře,už sem viděla srdíčko :slight_smile: sice nebýt pana dr.a jeho ukazatele tak vidím prd ale když na to přímo upozornil viěla jsem to ševelení jak říkal on :slight_smile:
Tak mimi odpovídá 8 týdnu a mám přijít za 14dní pro průkajdu :slight_smile:
Jdu hajat páááá :slight_smile:)))
19. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky tak mám za sebou první den na dílně jsem zbitá ,ael bez starostí :slight_smile:
U dr.sem dopadla též dobře,už sem viděla srdíčko :slight_smile: sice nebýt pana dr.a jeho ukazatele tak vidím prd ale když na to přímo upozornil viděla jsem to ševelení jak říkal on :slight_smile:
Tak mimi odpovídá 8 týdnu a mám přijít za 14dní pro průkajdu :slight_smile:
Jdu hajat páááá :slight_smile:)))
19. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to gratuluji, to je úžasné!!!! Tak se držte :dizzy_face:
20. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak srdíčko tuká,to je supéér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , koukám,že vám to vychází na malého blíženečka :wink: :slight_smile: ....tak ať pucík roste a tebe ta práce moc nezmáhá..no za 14 dní už půjdeš pomalu na nějaký ten NT screening anebo podstoupíš jenom triple testy?

U nás je klidný den, Jojina chrní, večer jsem ji před spaním musela dát Bebu, páč mlíka bylo málo a chtěla jsem ho nastřádat na noční krmení, no naštěstí ji tohle UM sedlo a šavlení se neopakovalo..a já se i vyspala, normálně jsem musela čekat tak do 22:30h,až se mi dotvoří mlíko a odstříkat ho,aby bylo na krmení v noci..no a te´d jsem oproti včerejšku pěkně svěží :sunglasses: :dizzy_face: neb po uměláku spala 8 hodin v kuse ..ještě uvidíme,co ta Beba udělá se střevama, ale na cestě mám pro jistotu i Bio gaia kapičky.

Jdu dobaštit oběd a pak nachystat věci na poštu, doufám,že na prochajdě nezmoknem,mraky se tu zlověstně honí :confused:
20. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse Beba je dobrá, nám ji snáší dobře, jen je druhý den trošku zahuštěný kakání, ale jinak ok. asi to je i tím, že jí dostává taak málo...já zase udělala zmenu že odsávám než jdu spát a nevstávám ve 2 ráno aby bylo čím dokrmit druhý den po večeři, jinak přes den neodsaju nic. Dnes spinkal od půl 8 do šesti a pak jsme si chrupli zhruba od 8 do půl 10 u mě v posteli takže paráda....
Jakou Bebu máte? my máme HA ale prý je ještě sensitive a po té by to bříško nemělo bolet vůbec....ale máme pořád plnou tutu jednu tak jsme ji ještě nezkoušeli....
20. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Leni: Moc gratuluju k srdíčku!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás dnes nic zajímavého.. Počasí stojí za houby, už začalo i pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem zvědavá, jestli přijde i první sněhová nadílka. Filípek mi skoro každý den říká, kdy už bude snížek a že už chce koupit malý lyžičky :grinning:

Mouse: To je fajn, že malé Beba sedí :wink: Tý jo, 8h v kuse :slight_smile: , to nespí Filda ani teď :grinning:

Tak hezký den všem :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zpět z procházky, malá po počátečních protestech v kočátu vytuhla na cestě zpátky a ještě chrní v jkočáru, takže mám čas na Caro a čoko ( jinak už jen 4 kilča do původní váhy,jupí :dizzy_face: )

@levander já pro Bebu poslala manžu a koupil tu normální , malé šmakovalo a dneska i v pohodě kadila ...ta jedna dávka ji asi moc nerozhodí, jak říkáš ..no přes mimibazar jsem objednala včera i Bebilon comfort ( ten je na bolavá bříška) na zkoušku a nad těmi H A jsem uvažovala,když jsem tak trochu alergik..ale furt doufám,že mlíko zase poteče...jenom už ty výživy nemám kam dávat, začínám nakupovat i kaše v akci a chtělo by to spešl poličku nebo raději skříňku :sweat_smile:
@vendy01 takže Fífa vymění merunu za lyže? a co to vodění za ručky ve školicče,jak se to ustálilo? já se na zimu vůbec netěším, ta loňská byla nekonečná :rolling_eyes:
20. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: Tentokrát šel Filda za ruku statečně :slight_smile: , dokonce mi i řekl, že šel s Matoušem :slight_smile: Zima na mateřský byla opravdu utrpení musím přiznat... :unamused: Mně to asi tentokrát uteče jak voda tím, že nastoupím do práce a nebudu moc vnímat okolí :grinning: Do toho práce v domečku, manža zkoušky (tento rok končí a má státnice), Filda do školky. Bude to opravdu rok plný vzrušení :sweat_smile:
Jinak lyže bychom chtěli zkusit, dát ho třeba na jeden den do školičky, vybavení bychom mu půjčili.. Kdo ví, jestli ho to bude bavit, tak nemá cenu nic kupovat... Bundu teda novou lyžařskou má :dizzy_face: Ale vše je tak pekelně drahý :angry:
Taky už mám pro Fildu první dárek k narozkám :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33088021&tab=2
Nic velkého, ale určitě se mu to bude líbit :slight_smile:
20. říj 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jeden dárek k narozkám do nového pokojíčku od mé mamkyhttp://www.kancelarska-kresla.cz/sedaci-pytel-euroball-big-xl-bilo-cerny/d-70516/
20. říj 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy to je pěkné, pamatuju si že něco podobného vyráběl náš táta bráchovi z držadla na žvýkačky :grinning: to se bude určo Fildovi líbit :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak včera jsem volala doktorce, protože malej měl už druhý den úplný hysterák, tak jsem si říkala, třeba jestli nemá hladík... protože chce být furt u prsa! Tak si nás dneska pozvala na překontrolování kojení, kolik toho sní! Tak jsme zjistili, že máme doma lenouška!!Jakmile mu mlíčko stříko samo do pusinky tak super, ale jakmile musí sát víc, tak radši usne a vzbudí se tak za půl hoďky a chce znovu! Tak říkala, že ho mám nechávat až po 3 hodinách...ALe co mám dělat, dkyž hledá a řve jak na lesy a vím, že chce prso??!! :confused: :frowning2: :unamused: Třeba se to vychytá za čas, ale teď josu chvíle, kdy jsem hodně zoufalá!! :frowning2: :unamused:
Ale zase je to andílek!! Prostě ho miluju... :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak mám nové fotečky v albíčku :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli my máme to samé, jí jen dokud mlécko tece samo a jí po 3-4 hod a stací to.) no zkus ho zabavit nebo davat nejaké cajíky mezitím? je blbé že už navykl tak často být krmen...mý letíme k dr. ted tak drzte palce pápá
22. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_v teda úplně vím o čem mluvíš, naše lenorka si vytáhla jenom to nejvíc tekuté přední mlíko a pak už byl s polykáním konec, jsem to nevydržela a usnadnila jí to podáváním z lahve :unamused: :sweat_smile: ..možná bychom se bývaly rozkojily, ale já neměla nervy ..ona řvala, já bulela..ale jestli ti ze začátku přibíral, tak rozhodně vytrvej..my neměli bez dokrmů ani přírůstky :pensive:
22. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek