• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
mě teplota ještě nekles, nevím co z toho bude
8. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám dneska plně suprovou náladu snad mi ji nic a nikdo nezkazí,hooooodně dlouho jsem se tak necíltila :slight_smile:
To by se mohlo mimísku v takovém bříšku konečně zalíbit,ne??co říkáte :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dOBRÉ RÁNO
8. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kami
8. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta..to máš asi ze zubaře :grinning: to mívám taky
Běto teplota se mi taky zatim drží 36.9
8. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě od včera na 36,8. zatím neklesá... dnes si skočím pro testík
8. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla dva dny 36.8 dnes 36.9
8. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a kdy to máš dostat??? Hlavně ať neklesne.
8. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běto já nevim..sem to naposled měla toho 13.5..ale já mám delší cykly než 28 dní
8. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky, no uvidíš buď příjde nebo ne. Já zatím nic tak uvidíme.... nelámu to přes koleno, buď se chytí nebo ne :grinning:
8. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo..tak vy se snažíte chvíly vid..mi už přes 3 roky :unamused:
8. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fakt síla.... no ale člověk s tím nic nenadělá viď? Tak to by se teda už mohlo chytit
8. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo život.. :unamused: já řikám ty co to nechtějí mají děti jak máku a my co chcem máme problémy..
8. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak je to pořád... je ta příroda ale nespravedlivá...
8. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidim..ale moc šancí tomu nedávám..mám příznaky na mrchu už asi 3 dny určitě :angry:
8. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ale jen s tím břichem... ale co kdyby. Naděje umírá poslední
8. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bětko to máš pravdu.. :grinning:
8. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co nes kuchtíte ženy?
8. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si ještě lehnout, jsem unavená a je mi zima. Jdu se zachumlat k manželovi
8. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu vařit pomalu..tak zatim páá
8. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík! Tak hlásím, že včerejší snaženíčko nedopadlo, neboť nás s manžou oba skolila brutální viróza. Klepali jsme se zimnicí celej večer :unamused: na tuleníčko ani pomyslešní. A to jsem včera měla krásnej pozitivní ovu testík :unamused: No neva..Už nám je líp, teď hlavně aby to nechytnul Filda.

Marku: to je teda malej šikulka :wink: Držím palce!!!!!

Mouse: mrcha jedna mrchovatá dorazila? :frowning2: Vidím ale, že jsi optimista a s tvými krátkými cykly to uteče raz dva!!! :slight_smile:

Alzbeta: Kdypak budeš testovat?? To už by mohlo pomalu být něco vidět.. :slight_smile:

Leni: To jsem na tebe zvědavá :wink: Tenhle tejden si taky testíky objednám, myslím ale že jsem měla ovulku zrovna včera nebo dneska a choutky byly tak maximálně obejmout záchodovou mísu :unamused:
8. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska nevařím nic, mám z víkendu...alespoň polívku pro Filípka, já jsem na suchém rohlíku :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! zdravím po víkendu. už jsem zas u netu, hurá! :wink:
tééda, tady je nových snažilek! a co jste toho napovídaly! to vás budu dočítat celý den! :fearful: :slight_smile: tak to jsem mooooc zvědavá, jak to dopadlo s našima dvěma testovatelkama!!! honem jdu číst!

jinak já jsem dnes 9 DPO. na testování ještě brzo. :frowning2: ale úspěšně si namlouvám veškerý příznaky! :grinning:
8. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bětko, snad bolí bříško z důvodu zavrtávání než v důsledku vidiny vrtání :wink: :slight_smile:
Kamco, u mně je to s obědem jednoduché,vidím to na 20dkg sýra..po víkendu třeba odlehčit :slight_smile:
Leničenko: to naše rozmnožování je už fakt jako z National geographic, akorát ,že tam se častěji nakrůcají samečci..,
V podstatě jsme se snažili sotva ½ měsíce a to jak to zpětně hodnotím spíš po ovulce, takže to bylo takové rozehřívací kolo..samo, že by úspěch potěšil, ale takhle si alespoň vychutnám to snažení :sunglasses: a více se seznámím s fertility..no a pozorovat příznaky mě taky baví..vlastně do konce července ty případné neúspěchy beru sportovně, pak už mě to bude i mrzet ( což souvisí spíš s mými osobními plány)
Marku: že by Šimík tušil v bříšku konkurenci v boji maminčinu přízeň?
8. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po obědě, zvládla jsem trochu polívky, ale tlačí mě v žaludku..půjdu se natáhnout, dokud Filda chrupe.
Anaji: ahoj! A jaký příznaky už jsi na sobě vypozorovala? :slight_smile: :slight_smile:

Kkamčo: to už se snažíte dost dlouho... :unamused: Chodíš někam do CARU nebo to řešíte s gyn.? Já si říkám, že tomu nechám volnej průběh tak do konce roku (HAK vysazena v lednu) a pak to začnem intenzivněji řešit...
8. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky snažilky, které ještě nejste v tabulce, mrkněte sem a pošlete Anaji info o vás a přidá vás do tabulky! :wink: http://kvetnovesnazilky.blog.cz/
8. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mě fertility vyznačilo ovu na 19DC jenže já nevím jak to brát sice test to ukázal -byl nejsilnější ale ta teplota naměřená v něděli ráno je to po té akci tak nevím zda se to dá brát ,chápete??
8. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky moje zlatý , tak jsem na skok za váma.Čárka sílí, tak jsem happy :dizzy_face:...hodila jsem foto pro srovnání do albíka.Nejraději bych se s tou naší radostí podělila i s mamkou atd., ale mám strach, neb je to ještě moc brzo :zipper_mouth:.
vendy: co vás to skolilo za bacila :astonished: , já posílala jen ty těhotenské :zipper_mouth: ne chřipkové ...tak ještě jednou tfuj tfuj pro štěstí...chápu , že když není člověk fit, tak se pak vůbec nechce nic...bohužel ani potulit. My jsme měli něco pododbného v dubnu, proto se nám posunulo snažení o jeden měsíc.
bětuš: kdy bude nějaký testík, to už by ti mělo jít něco vidět, hlavně že menses ještě není
anaji: taky už se pěkně blížíš k tomu čekání na výsledek :wink:
mouse:alespoň , že víš, proč vám to tenhle měsíc nevyšlo, že to bylo zkrátka tím, že jste to časově nevychytali...s těmi tvými krátkými cykly budeš těhu příznaky na sobě pozorovat za chvilinku :wink:
leni: tak to má být, s dobrou náladou je život hnedle hezčí :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já bych věřila testíku :wink: A ještě když je ti teď tak fajn :grinning: Nezbývá, než čekat :grinning: :grinning: a věřit!!!!!!
8. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku, čárečka je krásnáááááá :wink: Taky jsem měla nutkání hned to prozradit :slight_smile: Je to jen na tobě, ale taky bych asi počkala.. :wink:
8. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek