Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
alzbeta.hod
8. čer 2009
mě teplota ještě nekles, nevím co z toho bude
lenicenka17
8. čer 2009
Holky já mám dneska plně suprovou náladu snad mi ji nic a nikdo nezkazí,hooooodně dlouho jsem se tak necíltila 🙂
To by se mohlo mimísku v takovém bříšku konečně zalíbit,ne??co říkáte 😃 😃
kkamca
8. čer 2009
dOBRÉ RÁNO
alzbeta.hod
8. čer 2009
ahoj Kami
kkamca
8. čer 2009
alzbeta..to máš asi ze zubaře 😃 to mívám taky
Běto teplota se mi taky zatim drží 36.9
alzbeta.hod
8. čer 2009
mě od včera na 36,8. zatím neklesá... dnes si skočím pro testík
kkamca
8. čer 2009
já měla dva dny 36.8 dnes 36.9
alzbeta.hod
8. čer 2009
no vidíš a kdy to máš dostat??? Hlavně ať neklesne.
kkamca
8. čer 2009
Běto já nevim..sem to naposled měla toho 13.5..ale já mám delší cykly než 28 dní
alzbeta.hod
8. čer 2009
já taky, no uvidíš buď příjde nebo ne. Já zatím nic tak uvidíme.... nelámu to přes koleno, buď se chytí nebo ne 😃
kkamca
8. čer 2009
to jo..tak vy se snažíte chvíly vid..mi už přes 3 roky :-|
alzbeta.hod
8. čer 2009
tak to je fakt síla.... no ale člověk s tím nic nenadělá viď? Tak to by se teda už mohlo chytit
kkamca
8. čer 2009
no jo život.. :-| já řikám ty co to nechtějí mají děti jak máku a my co chcem máme problémy..
alzbeta.hod
8. čer 2009
jo tak je to pořád... je ta příroda ale nespravedlivá...
kkamca
8. čer 2009
Uvidim..ale moc šancí tomu nedávám..mám příznaky na mrchu už asi 3 dny určitě ]-(
alzbeta.hod
8. čer 2009
já taky ale jen s tím břichem... ale co kdyby. Naděje umírá poslední
kkamca
8. čer 2009
Bětko to máš pravdu.. 😃
kkamca
8. čer 2009
Co nes kuchtíte ženy?
alzbeta.hod
8. čer 2009
jdu si ještě lehnout, jsem unavená a je mi zima. Jdu se zachumlat k manželovi
kkamca
8. čer 2009
já jdu vařit pomalu..tak zatim páá
vendy01
8. čer 2009
Ahojík! Tak hlásím, že včerejší snaženíčko nedopadlo, neboť nás s manžou oba skolila brutální viróza. Klepali jsme se zimnicí celej večer :-| na tuleníčko ani pomyslešní. A to jsem včera měla krásnej pozitivní ovu testík :-| No neva..Už nám je líp, teď hlavně aby to nechytnul Filda.

Marku: to je teda malej šikulka 😉 Držím palce!!!!!

Mouse: mrcha jedna mrchovatá dorazila? 😞 Vidím ale, že jsi optimista a s tvými krátkými cykly to uteče raz dva!!! 🙂

Alzbeta: Kdypak budeš testovat?? To už by mohlo pomalu být něco vidět.. 🙂

Leni: To jsem na tebe zvědavá 😉 Tenhle tejden si taky testíky objednám, myslím ale že jsem měla ovulku zrovna včera nebo dneska a choutky byly tak maximálně obejmout záchodovou mísu :-|
vendy01
8. čer 2009
Jo a dneska nevařím nic, mám z víkendu...alespoň polívku pro Filípka, já jsem na suchém rohlíku 🙂
anaji
8. čer 2009
Ahojky holky! zdravím po víkendu. už jsem zas u netu, hurá! 😉
tééda, tady je nových snažilek! a co jste toho napovídaly! to vás budu dočítat celý den! 😕 🙂 tak to jsem mooooc zvědavá, jak to dopadlo s našima dvěma testovatelkama!!! honem jdu číst!

jinak já jsem dnes 9 DPO. na testování ještě brzo. 😞 ale úspěšně si namlouvám veškerý příznaky! 😃
m.o.u.s.e
8. čer 2009
Bětko, snad bolí bříško z důvodu zavrtávání než v důsledku vidiny vrtání 😉 🙂
Kamco, u mně je to s obědem jednoduché,vidím to na 20dkg sýra..po víkendu třeba odlehčit 🙂
Leničenko: to naše rozmnožování je už fakt jako z National geographic, akorát ,že tam se častěji nakrůcají samečci..,
V podstatě jsme se snažili sotva ½ měsíce a to jak to zpětně hodnotím spíš po ovulce, takže to bylo takové rozehřívací kolo..samo, že by úspěch potěšil, ale takhle si alespoň vychutnám to snažení 😎 a více se seznámím s fertility..no a pozorovat příznaky mě taky baví..vlastně do konce července ty případné neúspěchy beru sportovně, pak už mě to bude i mrzet ( což souvisí spíš s mými osobními plány)
Marku: že by Šimík tušil v bříšku konkurenci v boji maminčinu přízeň?
vendy01
8. čer 2009
Tak jsem po obědě, zvládla jsem trochu polívky, ale tlačí mě v žaludku..půjdu se natáhnout, dokud Filda chrupe.
Anaji: ahoj! A jaký příznaky už jsi na sobě vypozorovala? 🙂 🙂

Kkamčo: to už se snažíte dost dlouho... :-| Chodíš někam do CARU nebo to řešíte s gyn.? Já si říkám, že tomu nechám volnej průběh tak do konce roku (HAK vysazena v lednu) a pak to začnem intenzivněji řešit...
vendy01
8. čer 2009
Holky snažilky, které ještě nejste v tabulce, mrkněte sem a pošlete Anaji info o vás a přidá vás do tabulky! 😉 http://kvetnovesnazilky.blog.cz/
lenicenka17
8. čer 2009
holky tak mě fertility vyznačilo ovu na 19DC jenže já nevím jak to brát sice test to ukázal -byl nejsilnější ale ta teplota naměřená v něděli ráno je to po té akci tak nevím zda se to dá brát ,chápete??
marku
8. čer 2009
ahojka holky moje zlatý , tak jsem na skok za váma.Čárka sílí, tak jsem happy x-)...hodila jsem foto pro srovnání do albíka.Nejraději bych se s tou naší radostí podělila i s mamkou atd., ale mám strach, neb je to ještě moc brzo :-x.
vendy: co vás to skolilo za bacila :-o , já posílala jen ty těhotenské :-x ne chřipkové ...tak ještě jednou tfuj tfuj pro štěstí...chápu , že když není člověk fit, tak se pak vůbec nechce nic...bohužel ani potulit. My jsme měli něco pododbného v dubnu, proto se nám posunulo snažení o jeden měsíc.
bětuš: kdy bude nějaký testík, to už by ti mělo jít něco vidět, hlavně že menses ještě není
anaji: taky už se pěkně blížíš k tomu čekání na výsledek 😉
mouse:alespoň , že víš, proč vám to tenhle měsíc nevyšlo, že to bylo zkrátka tím, že jste to časově nevychytali...s těmi tvými krátkými cykly budeš těhu příznaky na sobě pozorovat za chvilinku 😉
leni: tak to má být, s dobrou náladou je život hnedle hezčí 🙂
vendy01
8. čer 2009
Leni, já bych věřila testíku 😉 A ještě když je ti teď tak fajn 😃 Nezbývá, než čekat 😃 😃 a věřit!!!!!!
vendy01
8. čer 2009
Marku, čárečka je krásnáááááá 😉 Taky jsem měla nutkání hned to prozradit 🙂 Je to jen na tobě, ale taky bych asi počkala.. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli