• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
nám právě přibývá i z toho mála co si dá, tak nevím, asi je to tím množštvím mléka a smetany kterým se dopuju já, protože jíst moc nestíhám....určitě vytrvej ono se to poddá, nebo fakt odsávej a dávej mu to po stříkačce nebo lahvičkou at je na MM
22. říj 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsme byli dneska u dětské a vážíme 4440g a měříme 55 cm :wink: A maminky mlíčko krásně stačí, tak mě dr. uklidnila :dizzy_face:
27. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliska_v To jsou krásné zprávy :dizzy_face: , Daliborek má prostě šikovnou a "výživnou" maminku :wink: :grinning:
28. říj 2010 v 00:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.o.u.s.e : Ó děkuju za kompliment :dizzy_face: No roste jako z mlíka... :grinning: :grinning:
28. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky ,po delší době zdravím,práce na dílně mě zmáhá,ale zvládám ji,už jen týden a zase bude veget,teda jen od fizické práce zase nabudou starosti ale to znáte samy,že? :slight_smile:
Pořád mi není moc dobře,ale říkám si snad se to za 14dnů překulí budu v tom vysvobozujícím 12tt tak snad se to zlepší :slight_smile: ještě jsem to v práci pořád neřekla ale 9.11. mám mít personální pohovor a tam to asi řeknu..
Minulý týden byly hody tak sem přidala pár fotek našeho slováka :slight_smile:
30. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar holky, koukám,že nám ten podzim dává zabrat :sunglasses: ..no u nás byl včera asi poslední pěkný den a aspoň trochu jsme si ho užili cestou k dětskému doktorovi,máme za sebou další vakcinaci ,tak malou pozoruju a čekám , že bude nabručená..Momentálně asi už 5dni nekadila,větříky si zvesela pouští,ale nic většího..si to tam musí pěkně hromadit, už jsem i začala dávat probiotické kapičky ( minimálně ji to podpoří imunitu). Na aukru jsem vydražila klasickou váhu na kojence, možná trochu pozdě ( sešla by se nám spíš ze začátku při těch trablích s kojením),ale za tu cenu..no, nekup to :sweat_smile: :grinning: ..tentokrát mi malou v poradně ani nepřevážili,tak to zkusím sama doma. Jinak jsme byli minulý víkend na vítání občánků, bylo to milé a já zjistila,kolik je mimin v obci :slight_smile: , jsem zvědavá na fotky od paní fotografky..do kolíbky jsme malou nestrkali,jelikož jsem viděla,jak tam ta mimina před náma posazujou, i když ta to ještě neumí a padají u toho jako kuželky..no, nakonec skončila Johan v křesle a vlastně taky skoro vsedě, sice jenom nachvíli,ale i tak to vypadalo nepřirozeně a předpkládám,že ta umělá póza zkazí celou fotku. Náladu mi mírně zvednul dáreček, malá dostala zlatý řetízek a skleněnou číši s vypískovaným jménem a datem narození, no a já jako mamča kytku.
Další víkend máme výlov,navečer bude možná posez s přáteli..babča přijede hlídat :sunglasses:

@lenicenka17 fotečky jsou moc hezké, krásně z nich dýchá tradice, já ten moravský folklor mám moc ráda :dizzy_face: ..no a jsem zvědavá jak se při pohovoru budou tvářit..záleží jaké tam máte vztahy, já to tutlala tuším do 18 týdne, pořád jsem se totiž bála ,že se něco pos...e
3. lis 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jojo mouse máš pravdu:o)
Mě dr. říkala že je to uplně normální, že pokud je jenom kojené mimčo nemusí kakat i 2 týdny, někde jsem zase četla jak po 3 dnech máš jít k dr. tak si vyber:o) ale už to tak také měl.
Ted máme po očkování vše troje v jeden den, dávali jsme i rotaviry. tak měl přes 38 tak dostal panadol a spinkal ale byl hodně neklidný.
Vítání občánků jsme prrošvihli, byli jsme v té nemocnici tak snad zvládneme další termín, budeme tam největší:o)) oni je posazují? no to je úlet!!!
A co Johan co už umí? Já si ted plánuju koupit knížku od té Kiedronové 8.11. vychází nějaká o vývoji v každém měsíci a jak mimčo stimulovat...tak se těším:o) zítra nás čeka rehab. jsem zvědavá co nám řekne, když už umí to co umí, no ale určitě nás asi mučit nepřestanou....
3. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@levander Tak malá už má svoji dávku nálože do plíny za sebou :grinning: a dokonce dvakrát a že to stálo zato :stuck_out_tongue_closed_eyes: .No, te´d mi vytuhla po jídle, jsem chtěla jít ven,že si schrupne v kočáru,ale ještě uvidím,jestli ji budu budit a přesunovat.Akorát je taková mírně ubrblaná a v noci byla trochu hysterická,ale zvládli jsme to. Teplotu měřím a nemá. Rotaviráky máme taky za sebou, ještěže nám to vyšlo k proplacení části ceny od VZP, aspoň nějaká kačka ušetřená.
Jo, jo, to vítání občánků byl tak trochu cirkus, dětičky načančané, rodiče přepyšní a náš místostarosta neměl chybu ( manža si tipuje ,že noc předtím flámoval :grinning: )..nás je tu asi 2000 obyvatel,mimin se posbíralo devět, holky vedly a dokonce jsme tam měli jednu malou mulatečku..mooc pěkná holčička. Tu nastylizovanou fotku sem vložím,až nám ji za 14 dní udělají ( + dalších 5= další dárek od obce..jsem valila oči,jak jsou štědří).
Johan se teda zatím jenom kulí na bok, snaha překulit se dál na bříško je taky,ale chybí síla k odrazu :sweat_smile: ..asi ji budu muset víc nutit pást koníčky,ať se ji ručičky posílí a může je při obracení víc zapojit.Celkem pěkně už zvedá hlavičku, jakoby se chtěla posadit , ve vaničce jsem odbourala lehátko,takže teď se tam nadnáší na mých rukách jako bojka na moři :slight_smile:
Kryštůfek je strašný šikulák, ty koně pase úplně s přehledem a zdá se mi z fotek, že už se začíná pomalu vzpínat i na předních ručkách, jestli vy potřebujete rehabky ,tak my minimálně pobyt v lázních :grinning:
S tou knížkou je to dobrý tip :dizzy_face:
3. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.o.u.s.e : tak jsem na pohovor nečekala přišla tam jedna kolegyně s tou samou zprávou a tak sem se jen svezla sní :slight_smile: dokonce je ještě o týden míň jak já,ale musela sem to říct pač titanic se potápí a já vím že na mě by vesta nezbyla a nechtěla sem to slyšet tak sem je předběhla....
Hnus tahle doba... :confounded:
3. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenicenka17 tak už to máš za sebou a nemusíš na to myslet, to je taky fajn :dizzy_face: s titanicem jsi me pobavila :grinning:

U nás je od rána mrzuto, malá se naposledy usmála při probuzení ( viz.fotka) a jinak furt pobrekává a jenom při nošení se uklidní :unamused:
4. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Zdravím po nějaké době :slight_smile: Moje myšlenky se teď soustředí hlavně na novou práci a domeček. V úterý jsem se v práci byla poprvé ukázat :slight_smile: Pocity mám smíšené, nové prostředí, nový kolektiv, po mateřský jsem úplně tupá...no padla na mě z toho celkem depka. Musím se s tím nějak poprat! Kolem toho plno zařizování....No nějak to dopadne :sweat_smile:
Filípek je ve školce, za chvíli pro něj pojedu. O víkendu u nás máme posvícení, tak se těším na kachničku se zelím :grinning:
Teda snad, dneska v noci mi bylo ani nevím z čeho tak hrozně špatně, že jsem vrhla pěknou šavli (omlouvám se za ten výraz :sweat_smile:) :sweat_smile:

Mouse: Krásný fotečky :dizzy_face: Johanka je úžasná :dizzy_face: Koukám, že vítání u vás proběhlo v plné parádě :slight_smile: To máte opravdu štědrou obec :slight_smile: Jinak dneska náladu snad nemá nikdo, počasí stojí za houby, jen to nezvyklé teplo mi celkem vyhovuje :slight_smile: Hlavně se dá pracovat na domečku :slight_smile:

Lev: Koukala jsem na vaše fotečky, Kryštůfek je úplný model :slight_smile: :dizzy_face: Moc vám to sluší, i ty podzimní fotečky venku!! Hlavně, ať je brouček zdravej!!!

Leni: Tak už to je venku?? Tak máš alespoň klid... Teda s tou prací, to je děs... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já pádím do školky... Mějte se všichni krásně a hodně zdraví hlavně!!!!
4. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak jen letmo písnu.
Johanka je krásná, jak snášela vůbec naušničky?
Vendy to se nedivím já nemám ráda změny natož nová práce po mateřské, upřímně je to moje noční můra, no snad bude vše stále stejné a zůstanu po celou mateřskou ve své současné práci, ale nikdo neví co bude že:(
My td válčíme opět s jídlem, nechce sát, asi si zvykl na lahvičku a stávkuje řve jako tur, tak když nejí tak odsávám a jakou mouse dávám lahvičkou...tak jsem zvedavá jak dlouho to vydrží ...Je schopný dát si večer i 220 ml beby a to je za 4 hod. opet vzhuru a baští....
8. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@levander naušničky byly v pohodě, šli jsme je nastřelit v 7 týdnu, dvakrát zakříčela a po 2 minutách byl klid, hojení v pohodě, žádná krev,hnis, za měsíc dostala tyhle zlaté a taky žádná alergická reakce, když ji přetahuju věci přes hlavu,tak je fakt,že dávám bacha, abych třeba tu látku nezachytila, ale jinak dělájí jen parádu..fotka se povedla,namnožím a rozdám po rodině :dizzy_face:
No a Kryštůfek je tedy jedlík, 220ml to je nášup :confused: a to mi ta Beba přijde taková hutnější než MM ( a i líp chutná :sweat_smile: )..malá kdyby se takhle najedla,tak to letí obloukem ( už jsme to zkoušely :unamused: :sweat_smile: a limit máme 180ml). Doufám, že se ti prcek zase rozpapá z prsu,mě už to odstříkávání začíná deprivovat, kor když toho mlíka evidentně ubývá,ať ždímám jak ždímám..momentálně dávám " na večeři a před spaním" UM. JInak se mi taky začla budit po 4 hodinách,ale napadlo mě ,že jí je zima a tak putovala zpátky do nejteplejšího pytle ,co mám a snad to zabere.

@vendy01 snad se brzo v práci zaklimatizuješ a co Fífa, jak vnímá,že už nejsi stále doma?
8. lis 2010 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Mouse tak to máte s tím krmením také veselé. No to víš že to u nás včera letělo ven opět po kojení dal 200 UM a řval a řval asi dvě hodiny, byla jsem sama doma takže dost na prášky, kdzž konečně usnul tak se za 20 min.vzbudil a řval...no a pak najednou to z nej vylítlo a ve vteřině spal, takže se nám asi přejídá. dr. mi doporučila rýžovou kaši, co myslíš nezkoušela jsi? že ho zasytí a nebude chtít tolik mléka...no také mi půjčila váhu at zkusím kolik toho vypije, prtože fakt nevím, přijde mi že to fláká, kdzž odsávám tak dám 90 z jednoho prsu to kdyby vypil měl by mít dost...tak uvidíme, ted mi spí v korbě v ložnici po výletu k dr.
Zimní pytel? Náš spí jen pyžámko zavinku přes bříško a přikrytý dekou, ale tu odkopává a ve spacím vaku mu je zase horko kdzž usíná...už se nám do té zavinky nevejde bude muset začít spát bez ní ale to se hrozně mele ručičkama:( také ho máme pořád mezi kojícím polštářem aby necestoval v postýlce to budeme muset také asi brzy zrušit...no pořád ho máme jak v bavlnce týdenního miminka a oni mu budou 4 měsíce :sweat_smile:
9. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@levander rýžovou kaši ( mám od nestle) jsem nakoupila sotva měla malá 4 měsíce, ono je tam i vyznačeno,že je to od ukončeného 4.měsíce , tak nevím,jestli nevadí dávat to dřív..no i když vy už to máte za pár a doktorka ti to poradila :confused: ...já ji nakonec nepoužila, dám až s příkrmy.S tím přejídáním mám pocit,že ta mimča kolikrát neodhadnou své síly a pak už po jídle rovnou řvou,že je to tlačí, Johan vždycky nahodila takovou extra fistuli a pak to mělo rychlý spád směr ústa- šavle -zem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Z toho prsu se víc unaví a tím pádem jim ta "prsní" dávka stačí a asi z něho baští i pomaleji a dřív jim docvakne,že už mají dost....si myslím. Váha mi přišla zrovna dneska,,je to stará klasika ,kterou mívali v ordinacích a dneska tam malá hned skončila a má 6950gr, tak nevím jestli do 6 měsíce zdvojnásobíme porodní váhu.
Pytel jsem myslela ten na spaní, v něm aspoň necestuje po posteli a to teplo fakt zabralo ( je v pytli a ještě přikrytá peřinkou), jelikož včera spala úžasně od 20h do 5:30h.
Jinak jsem objednala tu knihu ,kterou jsi doporučovala "Rozvijej se děťátko" a jsem zvědavá na obsah, no,zatím louskám listopadovou Maminku ( je tentokrát megatlustá tj cca 400stran).
No nic,jdu hodit tělo do peřin..
9. lis 2010 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.o.u.s.e ještě k těm naušničkám...jaké jste dávali jako první? to je moje noční můra u holčiček :fearful:
My tu kaši zkusili dát včera ale dal si 10 ml a usnul, udělala jsem stašně slaboučkou, je to od ukončeného 4měsíce, asi počkám do neděle, chtela jsem co nejdéle jen kojit ale nějak to nejde prostě má hladík obzvlášt večer:(ale mlíčka je dost tak odsávám a často dokrmuju tím. máme tu kaši od nutrilonu je to jen rýžová kaše kterou míchám s bebou, přímo mi ji dr. doporučila, tak snad ví co dělá...
My také máme spací vak ale takový slabý jen chlupatoučký z ditta angel, jenže manža pořád trpí pocitem že mu musí být horko tak mu ho sundavá odkrývá ho otevírá mikro okno....no a já mrznu....přikrýváš už normální dekou v postýlce? my zatím takovou outlastovou dečkou aby to nebylo těžké a aby se pod to nezahrabal...jak máme postýlku vyvýšenou tak občas dost sjíždí dolů...dřív spinkal i ceou noc, usnul v 8 a vzbudil se i v 7 ráno a ted ho krmím i 3x za noc, je zase výhoda že pokud je to dřčív jak v 5 tak sám usne, to dřív ne, ale i tak ... uf... :grinning:
10. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.o.u.s.e kde jsi sehnala tu knihu už je v prodeji?
10. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@levander ti knížku jsem objednala přes kenny klub,ale odepsali, že bude až od půlky listopadu, hned jsem k ní objednala taková lepící písmenka a zvířátka do vany,ať máme při koupání veselo :slight_smile:
S tou kaší asi vážně nic nezkazíš, však ji nebudete třeba ani potřebovat každý den. Do postýlky už jsem dala peřinku z dutého vlákna, ona je strašně lehounká a aby těsnila,tak ji na malou musím připlácnout..no, ona si tím kopkáním stejně vytvořila výduť, takže ten pytel je 100% lepší ( dneska chrupkala od 20:15 do 7:00h, asi bude po nás..teplé fusekle na noze a péřové kapny :grinning: ). Postlýku jsem ani vyvýšenou neměla, pokládala jsem na tu krátkou dobu mírně šikmo právě na tu přeloženou peřinku ( v porodce malou dávali na přeložený polštář), takže malá vždycky putuje nahoru anebo se točí do strany jako hodinové ručičky :slight_smile: . Je fakt, že když prcek blinká , tak to svádí mít ji vyvýšenou :confused:
Naušníček se neboj, je to rychlovka a ty první byly takové pecičky z lékařského plastu..vlastně to vypadalo decentně jako zirkony.
Tééda, Kryštůfek vydává ahooj? Naš Johan je jenom samé he a momentálně ráda prdí pusou a prská sliny na metr daleko :grinning:
10. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Píšu jen v rychlosti... Manža je dnes doma, má studijní volno před zkouškou, ale tráví ho od rána na stavbě a různým zařizováním :sweat_smile: Já taky pořád někde lítám, ten tam je klídek a poobědová pravidelná kávička. Taky se celý týden plácáme v nějaké viróze, kašel rýma, máme to všichni, tak ani Filípek nešel do školky. Do práce nastupuju oficiálně od 1.12., tak zvykání na každodenní školku a vzájemné odloučení nás teprve čeká. Dnes mi dorazila autosedačka pro tchýni do auta, když bude Fildu vozit. No a vůbec už jí měli mít dávno, to je pořád přenášení sem a tam... :sweat_smile:
Navíc u nás do rodiny přibude v létě další mimčo, švagrová je těhotná. Má už holčičku 1,5 roku. Ještě před rokrm jsem říkala s nadsázkou, že bude těhotná dřív než já a je to tak... Naštěstí jsem to čekala, věděla jsem, že se snaží..my už máme teď na chvíli rozhodnuto, tak mě ta zpráva nevykolejila. Teda jestli mě chápete, jak to myslím... :sweat_smile:

Koukám, že řešíte spaní v pytli :slight_smile: Filda v něm spal, jinak byl věčně odkopanej..Myslím, že zhruba do roka...

Tak já zas pádím..manža jde teprve na oběd... mějte se krásně a hezký víkend!!!
12. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=aXWiSz2Ntdo Holky nádhera...... poslechněte
14. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsme dnes měli první větší krizičku se školkou :frowning2: Brečení, vztekání, utíkání pryč..nechci do školky...paní učitelka mi ho brala z náruče... No co se dá dělat. Snad to brzy přejde, za chvilku tam bude na každý den.
Jinak u nás celekm nic nového, manža jel dneska darovat plazmu a odchytli ho na destičky, ještě mu berou dvojnásobné množství, tak si tam chvilku pobude :sweat_smile:
Venku nám prší, no prostě super den :grinning: Ale jinak se máme fajn :slight_smile:

A jak se všichni máte??? Nakupujete dárečky? My budeme mít za chvilku narozeniny, tak už vymýšlím dortík. Dárečky pro Filípka už nějaké mám :slight_smile:

Tak se mějte hezky!!!
18. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar holky,u nás taky vcelku nic nového..malá se zatím nepřekulila na břicho, zato s oblibou zvedá hlavu jakoby chtěla dělat posilovačky na břicho ( spíš bych je na to post těhu pupo pořebovala já :sweat_smile: ). S papání jsme na 2/3 MM a 1/3UM a už se těším na příkrmy, s flaškou to začíná být nuda :slight_smile: . Vánoce letos řeším přes internet, objevila jsem kouzlo nákupů na USA stránkách, oblečení tam mají vážně levné a taky na ebay se dá leccos pěkného vydražit, takže to shromažďuji , ať se to poštovné víc vyplatí a pak budu doufat,že to nezkysne na celnici přes vánoce. Jsem úplně nemožná, protože bych nakoupila snad všechny panenky a domečky pro ně...rozplývám se nad tím, jako bych měla být obdarovaná já :grinning:
@lenicenka17 to je taková lidová romanťárna ten odkaz, ale paním to jde hezky a text se taky povedl :slight_smile: a jak se jinak vede, těhulko, co doma? už se Šíma těší na sourozence?
@vendy01 jsem si to nějak popletla, myslela jsem ,že už pracuješ :sweat_smile: ...no, na Fífu asi dolehnul podzimní splín a nálada na hraní s vrstevníky opadla, mně si známí stěžovali, že ta naše vesnická školka kazí dětí...ta jejich cácora na ně vyplázla jazyk a je teda o dost ofrklá než bývala..no, kluci jsou asi větší maminčáci a potřebujou víc času se otrkat.
Toho tvého manžu zase solidně zupírujou :confused: , takže to vidím na pěkný víkend s lahvinkou červeného vína, aby se mu krvinky dotvořily :grinning: :wink:

Jo, už máme fotky z vítání občánků,ale musím je někde naskenovat, ať jsou digi..teda ta Johan v křesle vsedě, to je jako reklama na pořad Pozor, zákruta..vážně se ta fotka nepovedla, jediná nej je ta společná rodinná, jinak si s tím teda ta profi fotografka práci nedala :rolling_eyes:
18. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my máme vážně doma lumpa, dnes už začal popolézat, nadzvedne prdelku a šoupe se dopředu, do toho už zkouší otočku i na druhý bok, takže nevydrží minutu na místě, tak už se musí pořád hlídat...já nevím, ten mi v půl roce uteče :sweat_smile:
Vítání občánků nás čeká v uterý, dnes jsme mu koupili košilku pod svetýrek aby ladil k tatkovi a já si musela koupit svetr, jaksi stále přes horní půlku těla nic neobleču, přes prsa vůbec a břicho mi tkaé stále nemizí....:(
Mouse tak pospěs s fotkama jsem zvědavá....no oni né všichni rádoby profi fotografové jsou k něčemu...a svoje fotky máte nějaké?
21. lis 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@levander teda Krytšůfek je rakeťák :grinning: , je to super, že ho pohyb tak baví..prostě je to průzkumník , zachvíli budete zabezpečovat skříňky a umisťovat věci do vyších poloh nábytku, ale musí to být krásné vidět,že ten vývoj jde tak pěkně kupředu..s těma ledvinkama jste si zažili svoje a tohle je kráásná odměna mít doma takového čiperku šikovného :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . My se furt plácáme na zádech a bocích, od babi s dědou malá dostala novou hrací deku s takovými mantinely na bocích, aby se při kutálení moc nestěhovala po pokoji, tak jsem zvědavá,kdy ty malé zábrany Johan prubne.
Takže na vítání občánku půjdete jako dokonale sladěná rodinka? už se těší na fotky, my dělali svým foťákem pár, ale já jsem přísný cenzor a nepovedené nepouštím dál, a jelikož většinou držím Johan já,tak fotí manžel a ten s tou zrcadlovkou moc neumí a hlavně nemá cit pro kompozici,takže useknuté hlavy,nohy na každém druhém snímku :sweat_smile: . Ale místo naskenování jsem odfotila ty profi fotky a vkládám..
22. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jů krásná rodinka, Malá je krásně vyfiknutá. Ale jak je posazují to je teror! Já jsem zvědavá do čeho položí zítra nás. A hlavně jestli jim z toho K. neuteče!:o)
Jé nová hrazdička, to má Johanka co pozorovat že?
Ty jo vy jste byli pěkně oháklí, my plánujeme v jeanách teda manža to se chodí v obleku? ten manža nemá ani v plzni:/
22. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@levander s oblečením si hlavu nelamte, hlavní je pohodlí, manža si oblek vzal,páč v něm chodí často i do práce a tak nějak mu to přišlo přirozené k té situaci, ale co jsem koukala,tak tam byli rodiče oblečeni spíš ležérně ( ale my jsme z vesnice,takže tady se styl stejně moc neřeší :slight_smile: ). S tou stylizací prcků při focení to je složité, mimina položíš do té jejich dřevění dekorační kolíbky,ale větší kojenci už nějsou tak " skladní"...no Kryštůfek jim to tam určitě odzkouší ve všech polohách :grinning:
No nic,jdu žehlit, zachvíli maža dojede z práce,tak ať vykazuju nějakou domácí aktivitu :sweat_smile: ..chudák je od nového roku bez práce a zítra má dva pohovory, každý v jiném městě a oba dva odpoledne..to budou nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.o.u.s.e jé tak to je strašné s tou prací, tak držím palce at to klapne! z jakého je oboru? no u mě v práci se to také zkomplikovalo takže také uvidím jak to dopadne:(
na zítřek jsem teda zvědavá!
domácí aktivitu já vykazuju až kdy je manža doma a hlídá malého s tím drakoušem nejde dělat nic, např. ted mi leží na bříšku na gauči a čučí na notebook a neotočím ho ani silou. prostě ho musím zvednout a odnest zase jinam....ale pc ho proste bere! :frowning2:
22. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek při pátku :dizzy_face: , zítra budeme mít návštěvu na oběd a v plánu je svíčková,takže ještě musím zesumarizovat nákup a pravděpodobně vyrazím do nějakého marketu až příjde manža domů a převezme hlídání.

@levander jaké bylo vítání občánků? s tou prací už to není tak hrozné, manža uspěl na pohovoru , sice je to práce ve státní správě :unamused: , ale aspoň to bude mít domů blízko a bez nervů,takže si může vychutnat Johančiny první roky života. My jsme oba právníci čili práce vždycky nějaká sehnatelná je, ale ne vždy za supr mzdu..no,manža hlavěn nechtěl být na pracáku a to nebude.

Jdu se zušlechtit resp. umýt kebuli, dnes jsem nějak špatně spala, do ložnice nám svítil měsíc a i malá sebou mlela ( zato manža si spokojeně odfukoval :rolling_eyes: ). Jo a taky už tlumím kojení a přidávám Bebu víc a víc, v poslední době jsem ta prsa musela nehorázně mačkat,aby z nich něco teklo a doma jsem se shodli,že počáteční dávku imunity z MM malá dostala a nebudeme to dál hrotit..snad bude mít tuhý kořen po mě, já byla kojená 4,5 měsíců a nemoci se mi vyhýbají dodnes :slight_smile: )

Tak hezký víkend všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.o.u.s.e Ahojí, no vítání občánků bylo fajn, opět se náš drobek předvedl, všechny dětičky spokojeně hajali u maminek náš musel být na tygříka, když se fotil vše znuděně komentoval, kroutil se atd...fotky mám v albu tak jukni....

Jinak jsem dnes vytopila byt:((( už to nějak nestíhám a pustila jsem kohoutek na napuštění umyvadla odešla a zapoměla na něj!!! takže vytopení i sousedi :cry: naštěstí máme pojistku ale to jim ty stropy před vánocema nevymaluje:(((

Jinak jsme byli s K. u dr. protože pořád nespí, měl problémy s bříškem tak mi řekla že je zdravý jen naprosto hyperaktivní, vývojově jak pohybově tak psychomotoricky min. na půlroční dítě takže bude extrémně inteligentní (rozhodně po tatínkovi :grinning: ) a mám si zvyknout že tim neklidem a zvídavostí nemůže ani spát....
vůbec nám nepřibírá už asi 3týdny nic nenabral možná i trošku pohubl:( tak do něj cpu Bebu, rýžovou kašičku večery tak uvidíme ....

Tak to je dobře že to manželovi vyšlo! Já co vím tka v tomhle oboru to je třeba tady dost těžké, znám dvě právničky a obě museli do Prahy, tak to máte štěstí!!! Já bych byla tak ráda kdyby byl manža také volnější, chodí domů nejdřív v 5 a pak večery zase pracuje...tím jak tu nemám nikoho kdo by pohlídal tak jsem grogy....:(

Přidej nějaké fotečky Johanky at jí okouknu jak je veliká :dizzy_face:
26. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak já chodím na rehábky a už se to lepší, ale modlím se aby se to už nevrátilo!
Jinak Daliborek má někdy dny, kdy o něm ani nevíme a někdy asi jako dneska den, kdy je všechno naruby!! :sweat_smile: No jo dětičky...Začal nám šíleně slintat, tak mám podezření na zoubky, ale nejsem si jistá :sweat_smile:
Jinak fotečky mám v albíku jestli chcete mrknout!
Holky neni čas dočítat, tak se omlouvám!

@levander : Tak to mě mrzí s tím vytopením...Snad to bude v pohodě! :unamused: Takže malej je živoučkej, ten náš taky :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek