• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
@levander fotky z vítání občánků suprové, byla to pohodová akcička, zdá se, a K. si ji užil po svém :dizzy_face: ..lepší,že je s vývojem napřed, než naopak...aspoň máte doma pořád nějakou novinku..u nás se se nic neděje a mám pocit,že naše malá Johan si dá načas, klidně bych si od tebe část té aktivity Kryštůfka půjčila :slight_smile: . S tím vytopením to je nemilé, ale nejsi v tom sama..já mám taky někdy pocit, že jsem jak v transu, ale dneska jsem se odreagovala nákupem, v DM drogerce jsem si koupila ty kuličky na posílení pánevního dna, dostala jsem totiž od gyndaře leták se slevou,tak jsem toho hned využila :dizzy_face: ,taky jsem vzala babylove bio mrkvičkovou šťávu a uplatnila nějaké slevové kuponky na pampersky, co mi přišly ještě za vyplnění dotazníku v porodnici. Já co jsem Johan začla dávat víc Bebu,tak mám pocti,že je to konečně pěkné pevné miminko, do té doby byla celkem vytáhlá žížala, tak snad se K. taky pošoupne na váze nahoru , ale on to čiperka určitě všechno spotřebuje na ta svoje tělesná cvičení.
Fotky Johan mám ještě nějaké ve foťáku,tak na to musím o víkendu skočit a upravit to ve photoshopu, hodně se teď snažím i nahrávat na kameru.
26. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Poslední dobou to tady flákám :sweat_smile: Nějak není čas, celý minulý týden různé zařizování... Jinak už se mi to zatraceně blíží, ve středu nástup! Aby toho nebylo málo, tak Filípek včera padnul s horečkou a máme na týden vystaráno. Takže si manžel od středy bere ošetřování. Má naštěstí na tohle dobrou práci, že může být v pohodě kdykoliv doma. Jinak nevím, jak bychom to vyřešili. V neděli budeme mít oslavu Filípkových 3 narozenin, na tu se moc těším, jsem zvědavá jak dopadne dortík (ten mi dělá kamarádka). Zítra se chystám rychle uplácat první cukroví, dnes úklid, mám pocit, že pak s prací nebudu stíhat...

Lev: Fotečky z vítání jsou moc krásný!!!! Malej je teda šikula, co už všechno umí :slight_smile: Filda byl taky malej rarášek, sám si nepohrál ani 5 minut a spí konečně až teď....
S tím vytopením to je teda smůla :confused: :frowning2: Tak se opatrujte!!!

Mouse: Ty jsi teda nákupčí :wink: Mně už poslední dobou jen výjezd někam autem ikrutně nebaví, natož když musím na nákupy. :sweat_smile: Teď mám v plánu papírnictví, abych sehnala nějakou výzdobku na oslavu :slight_smile:
S tou manželovou prací to máte fajn, že sehnal bez problémů!! Já jsem za tu svou taky ráda, když to vidím všude kolem...Jedna známá od nás končila v srpnu mateřskou a ještě práci nesehnala..

Tak se mějte všichni fajn, jdu na ten úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ve středu na mě prosím myslete. Nástup mám už v 5:45, tak sned vstanu :grinning:
29. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jste zapadané sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Já dneska jela vyřizovat rodičák a hned jsem skočila mrknout do Librexu a ulovila Rozvíjej se děťátko,no teď jsem z toho chytla depku, páč se mi zdá,že Johan je pozadu s hrubou motorikou ( s jemnou je zase napřed), asi s ní budu muset nacvičovat ty správné mechanismy, páč na rehabky se mi v tomhle počasí moc nechce..no, možná to jenom moc hrotím. Jinak už jsem zkusila dát kašičku, dostala trošku ( tak 30ml) rýžové od Nestle a myslím,že nám to s lžičkou půjde :slight_smile: .Celkem uvažuju,jestli už nemám najet na mrkvičku, vlastně už je plně na UM ( prsa asi vážně vyschla,páč jsem ani nemusela moc odstříkávat, žádné zatvrdliny nebo nutnost pití bylin.čajů na zastavení laktace) a spořádá toho teda dost.

@vendy01 myslela jsem na tebe a snad ten první den v práci proběhl bez komplikací ( pokud nepočítám počasí)a doufám, že Fildovi je lépe..tolik sněhu, to ho určítě z postele láká na sáňkování,že?
1. pro 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak Boreček se už rozhodl, že spinkání je nuda... :grinning: Takže si hrajeme a žvatláme No je to šikula! :dizzy_face:
Kdyžtak mám pár foteček v albíku :slight_smile:
2. pro 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Eli no tak to začínáte mít veselo vid? U nás to bylo asi od 6ti týdnů:o)
Mouse, také kašičky jo? no my jsme napřed my měli tu mléčnou od Nutrilonu už asi 5x, a také mu moc chutná, dává jí krásně ze lžičky! A tou motorikou já bych to tak neřešila, myslím, že je dnes všechno hrozně tabulkové, my napřed byli zpomalení - ve 3 týdnech, pak zase hyperaktivní...je to těžké...potřebovali bychom spíše zpomalit:o) Pro tuto knížku jdu za chvíli na poštu tak jsem opravdu zvědavá co se dočteme:o)))potřebuju toho našeho lotra nějak začít vychovávat, nespí, zlobí, vzteká se, nudí se...už jsem opravdu utahaná jak kotě a on stále nezničitelný :sweat_smile:
Jaké kupuješ Johance dárky k vánocům?
Vendy jak se vede co práce?
3. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak sem tu pěkně dlouho nebyla.... Je to teď mazec jak sem psala o chystaných změnách v práci se staly skutečností,propouští se na seznamu je 12lidí a já bych byla mezi nima...
Jinak celkem nic nového,napadl nám snížek tak malý si jej užívá sáňkováním :slight_smile: Zatím jen s tatínkem mě do toho naštěstí nazapojili,strašně nesnáším zimu nedokážu se z aklimatizovat sotva vyjdu ven drkotají mi zuby než zase někam zalezu no prostě děs..
5. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky,jsme zpátky z procházky.Konečně se trochu oteplilo, ale byli jsme venku už i v minus osmi a malá to zachumlaná zvládala líp než my :grinning: ...krásně po tom drandění na čerstvém vzduchu spí. Jináč dávám už příkrmy a daří se nám :dizzy_face: , i první mrkvová nadílka v plínce proběhla bez komplikací. Po přečtení Rozvíjej se děťáko jsem na malou aplikovala pomocné cviky a už se na bříško překulí sama..ale teda nijak extra ji ta nová možnost pohybu neláká..je to taková peciválka ( a má být po kom :sweat_smile: ).

@eliska_v Daliborek je evidentně šťastné miminko, a jaký má pěkný pupíček..je to porstě chlap se vším všudy. Doufám,že ty už jsi na tom zdravotně OK , sice nevím co ti bylo , ale i tak přeji ať už se to nevrátí a máte jako rodinka plný klid vychutnávat si každý nový den s Borečkem :wink: :slight_smile:

@levander s dárkama pro malou je to těžké, já ji v podstatě pořád něco kupuju podle potřeby, ale od Ježíška ji asi pro efekt zabalím kouzelný hrnek od Aventu, první lžičku na samokrmení,hrníček na keksíky ( http://www.munchkin.com/products/detail.html?pID=905 ) ,zvířátka a abecedu přilepovací na vanu a nějaké oblečení. Tak co knížka, už jsi ji přelouskala?

@lenicenka17 teda to jsou nemilé změny, snad je ten malý poklad u tebe v bříšku alespoň protiváhou téhle situaci...vím, že bez práce to není nijak růžové,ale kdybys byla bez práce a ještě marně se snažící o mimčo, bylo by to myslim ještě více stresující.S zimou jsi na tom asi jako můj manžel, tomu fialoví hned ruce a dokonce už i obličej a vypadá,že je chodící zombie..dostal i prášky na prokrvování, ale asi se s tím moc nedá dělat, jen se hodně tepel oblékat.
A copak mimčo,jaká vyšetření už máš za sebou a jaké dojmy a koupila jsi pro mimi už něco?
6. pro 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e no to gratuluji k prvnímu přetočení:o)))) bud ráda, že je klidná, našeho rvu na zádíčka šílenou silou jak nechce, přebaluju na bříšku, oblékám na bříšku...no blázínek je to!
TO je super hrneček, nakupuješ vůbec něco v CR?
My mu oblečení museli dát, jinak by nám z toho do vánoc vyrostl, takže to ježíškovi vyfoukl mikuláš :grinning: no ted máme pár hraček objednaných tak se modlím aby stihly dorazit.
Také jsem ráda že je tepleji, byla jsem tři dny s ním doma a bylo to psycho! Pak zase dva dny nešlo jezdit s kočárem, musela jsem ho místy poponášet fakt fuška!
@lenicenka17 to je blbé s tou prací, bohužel ted dost aktuální všude:( A co mimíšek?

@eliska_v a jak vše zvládáte s Borečkem?
@vendy01 jak to jde v práci?
8. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, dneska máme ve vesnici smogáč,takže jsme zalezlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera proběhla kontrola tzv 6 měsíční, Johan dostala dva pichance - hexu a prevenar a nesla to statečně čili skoro bez breku,vývojově je prý ok a míry máme 71 cm a 7400gr. Kočár jsem protlačila i tou hroznou břečkou,co ze sněhu zbyla na silnici, naštěstí je to takový malý tank a koráb a Johan si v něm zafusakovaná lebedí.
lev: s nákupy v zahr. se musím uz krotit :sweat_smile: kurz se zhoršuje a z mateřské jsem přešla na rodičák :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. pro 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoju holky! Nějak nestíhám :sweat_smile: V práci jsem právě týden :slight_smile: První den děsnej, vstávání mazec, ale je to čím dál lepší. Filípek si ve školce taky zvyká, tak se vše začíná vracet do normálu. Ale musím říct, že změna je to obrovská.
V neděli měl Filda oslavu, bylo to fakt krásný!!!!!!! Měla jsem radost, jak se to vyvedlo :dizzy_face: Fotečky dodám :slight_smile:

Zatím se mějte, až budu mít chvilku, zase písnu a budu na vás více reagovat. :sweat_smile: Teď jdu rychle žehlit a trochu něco poklidit, domácí práce teď dost flákám :sweat_smile:
8. pro 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,vyšetření mě čeká teĎ v pátek,jdu na krev v 16týdnu.
Jinak asi teď nic.
Mimi se asi daří hodně dobře už mám pocit že mi pěkně vystrkuje pupek takový sem u šímy měla asi až v pátém měsíci nebo si to už asi ani nepamatuji.. ael je taky možné že při tom druhém se břicho kulatí dřív...
A co Vánoce jak se připravujete?Já dnes udělala konečně první těsto tak snad i péct začku :slight_smile:
8. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zatím na mimi nic nekupuji pač nevím ani co pokud to bude kluk vesměs vše mám jen kočárek vybírám a váhám a váhám...
8. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse tak to chápu, také mi končí ted mateřská, dnes jsme skončila i v práci takže budu živořit jen z té rodičovské dvouleté, což je v mém případě na poplatky za auto a byt....takže nás ted živí manžel, jen nevím jak si zvyknu nemít svoji kartičku a na ni své penízky:(
To je Johan velká slečna už:o) my máme jen o 200 g méně, teda měli jsme minulý týden:(
Holky necháváte prcky spát na bříšku? K. se mi pořád v noci přetáčí a já z toho šílím že se mi udusí:(
10. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander mrkla jsem na nové fotky..jsou moc kráásnéé, K. je na nich roztomily jako profi miminko do reklamy :slight_smile: :dizzy_face: a s váhou nás jistě brzo předeženete :wink:
S tím spaním na bříšku neporadím, Johan se v postýlce zatím nepřetáčí, většinou s posledním jídlem vytuhne a spící ji uložím nebo po dohrání kolotoče a zhasnutí světla hned vytuhne,takže obrat zatím nehrozí...ale v tomhle věku by snad už spaní na bříšku vadit nemělo :confused: ..teda s ohledem na syndrom náhlého úmrtí a kdyžtak AC to jistí, kdyby něco,hned zasáhnete.
10. pro 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak na dnešní kontrole u dr. jsme dopadli výborně! Vážíme 6410 g a měříme 63cm :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_v no, jste krásní a spokojení..jen tak dál :dizzy_face: Další prohlídka bude ta tříměsíční,viď..tak ať máte v sešitku ještě kulatější údaje :wink:
15. pro 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e : 3 měsíce nám budou teď 28.12. a 26.1. jdeme na KO k dr., tak jsem zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mouse děkuju:o) to se pěkně čte:o)))
My ted máem 7,38 kg přibírá pomalu ale jistě:o) Kolik má Johanka?
nám včera přišel balíček od Haba, byla jsem v šoku, jak jsou ty hračky mrnavé proti obrázku za takové peníze :pensive: no ale drobískovi se budou líbit:o) už máme dárky pod sttromeček zabalené v disney papíru a už vidím jak ho bude cupovat a dobývat se dovnitř, krabičky miluje nade všechno :dizzy_face:
Eli jak se vůbec máte jak vše zvládáte, ještě kojíš?
17. pro 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. pro 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Jsem říkala,že nás doženete do Vánoc, Johan měla před týdnem 7400gr a nevím jestli z těch mrkviček a brokoliček zvašuje náskok..no,si dělám srandu, hlavně že to baští :sweat_smile: Mě balíček přišel pro malou dneska, nádobíčko vypadá dobře a oblečky taky, hračku dostane od manži - plyšové stavební kostky a já mám ty potvory nalepovací do vavy..to stačí na to, aby to podstromečkem vypadalo hojně :grinning:
Fotka K. s losí čelenkou je super, má na ní výraz jako na volebním billboardu..jako ve smyslu " já vím jak vás vést tím správným směrem" :slight_smile: :wink:

U nás jinak nic nového,až na předvánoční shon.. peču cukroví, zítra nám snad vyjdou nějaké nákupy, ani si nestíhám uvědomit,že za týden je štědrák.
17. pro 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander taková otázečka.. máš profil na facebooku?
17. pro 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e jojo mám, Eva Heringová.
No to mi povídej, také nemám tucha že jsou vánoce, ani cukroví nepeču:( jsem ostuda.
Jo tvářit to on se umí, myslím, že se narodil jako šílený komediant, ted mi tu leze normálně po podlaze, máme tři balení kostiček, ale nestačí mu...zapoměla jsem po jeho masáži na zemi olejíček tak ho loví....
A jak příkrmy chutnají ? A vaříš nebo kupuješ? Lžičkou? Já se na to chystám od ledna, tak zjištuji info :grinning:
Napřed jsi dávala mrkvičku a ted už i brokolici? A co brambůrky?
My koupili takovou tu velkou kostku s aktivitama, sešly se nám už dvě:(, pak dřevěné chrastítko od Haby, dřevěné auto dostane, pak žížalu, od našich houpací ovečku od nattou a myslím, že toho bude fakt dost, nevím jak se vejdeme do auta až pojedeme zze svátků od našich. Jo a dětské kladivo, to už dnes vím že bude nejoblíbenější....
Tak už dolezl dva metry k nabíječce na mobil letím ho zkrotit.
Pápá
17. pro 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jak se máte?

@levander : Máme se skvěle...Nene, už 3 týdny nekojím a jsme na nutrilonu... :slight_smile:
JInak Boreček je zlatíčko... Když ho netrápí teď zoubky, tak je úplně hoďnoučkej :dizzy_face:

@levander : Můžu si Tě přidat taky na FB...? :slight_smile:
18. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný víkend všem! Tak mám zase chvíli napsat. Je to teď děsnej shon :sweat_smile: Jsem teď pořád v práci, dnes jdu na první noční skoro po 4 letech, tak to snad vydžím. Jinak se máme fajn, Filda už si ve školce taky celkem zvykl, absolvovali jsme první besídku :dizzy_face: Bylo to úžasný sledovat ty mrňousky, jak už jsou v tomhle věku šikovní.
Jinak cukroví jsem pekla jen asi 3 druhy, zítra ještě nepečené a končím. Ještě to jistí moje mamka, od které mám něco slíbeno. Na Štědrý den naštěstí do práce nejdu, tak už se moc těším :slight_smile: Dárečky mám nakoupené, škoda, že to má Filda takhle brzy po narozkách..

Lev: Fotečky máte fakt úžasný, malej je k sežrání :dizzy_face: By ses tím focením mohla živit, úplný profi fota :slight_smile: Dárky budou mít určitě úspěch :slight_smile: a kladívko taky :grinning: Máme doma asi 4 , pak i tu zatloukačku a pořád ho to baví :grinning:

Mouse: To je super, že Johanka takhle krásně baští :dizzy_face: My máme do teď doma nejedlíka :sweat_smile: A co papouch, dostane taky dáreček? :slight_smile:

Eli: To už je Boreček kus chlapáka :slight_smile:

Přeji hezký zbytek víkendu, jdu vzbudit Fildu, ať taťku večer moc dlouho nezlobí a jde chrupat :slight_smile: Zase písnu, průběžně vás sleduju, jen se dokopat písnout :sweat_smile:
18. pro 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 : Roste až moc rychle :slight_smile:
18. pro 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander takže se K. doplazí dva metry, to je výkon, bude z něho desetibojař :grinning: , já u Johan objevila náznaky vztekání se..takové chvilkové výbušné vyvýsknutí..se tomu zatím směju :sweat_smile: . Pokud jde o krmení, tak zatím měla všechno mnou vařené, začínali jsme mrkví, pak jsem přidala bramborek, dokonce jsem už zkusila kousek pórku a petržele a dobrý, no a teď jedeme na brokolici. Malá kadí jak o život, je fajn,že už to je pevnější, ovšem ten odér..no, ráno jak ji najdu v kložnici tak je jí celý pokoj plný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chvílema papá hezky, pak zas zapomene co s jazykem a pluve to ven, no a párkrát si hrála se rtíky a mrkev na mně vyprskla :angry: ...mé nervy něco zažijou :sweat_smile: :slight_smile:. Dárečky už mi došly, teď ještě pořešit moje rodiče , no zrovna dnes jedeme na nákup ( snad), venku furt sněží a my to stále odkládali.
Jsem z toho jelen, na Fcb jsem našla dvě Evy toho jména ( hledla jsem už i dřív tohle jméno, jsem se dovtípila z fotoalba :wink: :slight_smile: )..jedna nezadaná teenagerka z Prahy a jedna s profil fotkou malé blond holčičky..u obou mi informace na tebe tak nějak nesedí, vůbec nevím,zda jsi to ty :sweat_smile: tak ti pošlu IP, a jestli chceš, tak si mě přidej.

@vendy01 takže Filípek exceloval na vánoční besídce,,to je krásné ... že by hudební kroužek nesl své ovoce :dizzy_face: ,jsem zvědavá na vaše vánoční fotky a hlavně kolik míčů a " doplňků správného stavitele" Fífa dostane :wink:
S cukrovím jsem zvládla tak 7 druhů a končím, taky se dělím o pečení s mamkou a myslím,že to bude stačit..potěhu kila jsou furt kolem zadku, zato má prsa jaou jako vyfouklý balónek
19. pro 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné prožití svátků vánočních přeje Vendy s rodinou :slight_smile: :dizzy_face:
24. pro 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak včerejší večer prostě nádhera!!! Kdyžtak fotečky mám v albíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
krásný den :dizzy_face:
25. pro 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak jak mrňata reagovala na stromeček?? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek