• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahoj holky,po dlouhé době se hlásím :sweat_smile: :slight_smile: ..nějak jsem pořád ve shonu, tentokrát předsilvestrovském. Vánoce proběhly v pravé pohodě, vše se povedlo a s prckem to byla zase jiná zážitková dimenze. Samozřejmě,že největší hit bylo trhání papíru :grinning: . Jinak jsem začala malou učit na kouzelný hrníček a zatím mám pocit,že ta hubička slouží spíš coby kousátko, každopádně alespoň se už rozpapala a neprská mi ty příkrmy do obličeje. Manža má až do nového roku dovču čili jsme doma všichni a je to fajn. Tož jsem vás pozdravila a zase pádím, chci ještě stihnout procházku.
29. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:33 • agenturaberuska
Ahoj holky! Hlásím se po delší době, zrovna mám noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prožili jsme moc krásné svátky, Filípek už z toho má rozum, tak už jen těšení na Ježíška u nás bylo zážitkem :slight_smile: Dárků dostal mraky, Teď je nej lego, pokladna na prodávání a hokej :grinning: Silvestra jsme přežili taky, pokřtili jsme v našem novém domečku manžovu dílnu a uspořádali tam párty pro kamarády :slight_smile: Dokonce jsem nemusela ani do práce, tak jsme si to užili. Filípek spinkal u babičky :slight_smile:
No jinak se máme fajn, vpráci už se zabydluju, ten měsíc utekl ani nevím jak. Filda zase ráno půjde po delší době do školky, tak jsem na něj zvědavá. Po noční ho tam ráno vezu.
Taky vám musím říct, že moje pravidelná MS je nějak ta tam a už budu zítra nějaký 36 nebo 37 DC. Testík jsem si dělala někdy ve čtvrtek večer a byl negativní. Tak asi ještě zítra zaskočím do lékárky pro další, pro jistotu. Břicho mě na MS bolí, tak nevim. spíš si myslím, že to budu mít rozhozený z těch nočních a tak.... Kdybych objevila náhodou //, tak mě tentokrát asi trefí, to by se mi opravdu nehodilo, snad zákon schválnosti nezafunguje :sweat_smile:

A jak holky u vás????

Tak já jdu zase něco dělat a budu informovat, jak jsem dopadla :slight_smile:

3. led 2011 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojí holky, tak koukám vánoce jste si užili:o)
Vendy tak to opravdu držím palečky a informuj nás!!!!! :dizzy_face:

My měli vánoce také krásné, byli jsme u babiček, škoda že našim na štědrý den ukradli skoro nové auto, tak byli smutní no, ale Kryštůfek si je užil, dostal tolik dárků, že jsme museli koupitnovou komodu:o)
Jinak je to čiperka, už za námi doleze do kuychyně, koupelny, prostě všude :sweat_smile: , chystám se za 10 dní začít s příkrmama, bude mu už půl roku, tak jsem na to zvědavá.
Také nás tento týden čeká první cvičení, rehabilitace a chtěla bych začít chodit na vaničky, snad nám to dr. už dovolí.
Pořád válčíme s kakáním, bud průjem nebo rektální rourka, nutrilo allergy care a nejak pořád nevidím změnu:( bříško ho bolí, já u kojení trpím....

Mouse co ty dáváš Johance za příkrmy?

3. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my začaly ten novoroční pracovní týden nějak rozladěně, s jídlem je to tragédie, na ovocnou přesnídávku se Johan tváří,že jí dávám snad šťovík a bramborovou kašičku s UM a vařeným žloutkem taky moc nebaštila, ale možná to bude tím,že byla unavená..hned jsem ji dala chrupat v kočárku do zahrady a snad se probudí s lepší náladou.
@vendy01 no to jsou mi žhavé novinky, mrkla jsem i na MS a musím říct,že koupelna vypadá moc krásně a s tím zpožděním MS se to určitě brzo rozlomí..možná těch stresů koncem roku bylo víc a podepsalo se to na cyklu...HA asi zatím neužíváš,viď :confused:

@levander Teda s tím autem to je hrůza :angry: , že ani na Štědrý den ti zloději nemají zbytek svědomí..no, asi si ho chtěli udělat štědrý pro sebe, ale doufám,že auto brzo najdou. S čím pak cvičíte a rehabilitujete? snad ne to cvičení, na které jste chodili zezačátku, se mi zdá, že to K. vůbec nepotřebuje, anebo zrovna tím cvičením si myslíš, že se tak pohybově rozdovádil?S těmi střívky si bobek užije a vy s ním, tak ještě přečkat to zavádění příkrmů ( to bývá taky někdy boj) a možná se to spraví. Johan naštěstí zatím kadí dobře..teda občas z ní vylezou tuhé bobky, ale z podezřívám banán a taky její líné sání z avent magic cupu ( ale díky bohu,že ten princip sání pochopila) a tedy míň tekutin. Vlastně jíme ráno v 6h 210ml UM,v 10h půlku ovocné přesnídávky ( zatím jsem jen kupovala jablko s hruškou a zkusila jsem i od Sunárku jablko s piškotem,ale na ten se křiví)+zapít fenykl.čajem, na oběd vařím různé variace kořenové zeleniny, někdy brambor kaši s mrkví, zkoušela jsem mrkev s květákem, taky i brokolici..no, vždycky to nějak namíchám a obrním s nervy pri podávání :sweat_smile: . Zkusila jsem koupit i nějaké skleničky, vesměs zeleninu s masem (třeba jehněčím, králíkem..prostě to co bych doma hůř vařila) a testuju,co jí chutná. Po procházce máme tak kolem16h 210ml UM, pak je po 18h večeře ( kašička nebo banán nebo ovocná přesnídávka) a před spaním ještě 210ml UM.
3. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak se hlásím :slight_smile: Dnes mám volno, tak se vrhnu na úklid. Testík je negativní, takže těhu nejsem. Nicméně MS stále nikde. Snad brzy dorazí, už začínám být nervózní. Nakonec to asi opravdu bude tím nepravidelným režimem posledního měsíce, na to nebylo moje tělo zvyklé , asi jsem ho pořádně šokovala :sweat_smile: a teď mi to vrací.
My jsme si zase dneska užili noc. Zapomněla jsem vám napsat, že se u Fildy začaly objevovat noční děsy :frowning2: I normálně spal blbě a ještě tohle. Znamená to prbuzení s hrozným pláčem, vypadá jako vzhůru, ale není, nejde probidit, reaguje na nás řevem, kopáním.... Tak po 10 min. se z toho sám probere, ale jednou se nám to opakovalo několikrát za noc. Je to fuška, navíc mu pořádně nejde pomoct. Má to prý 1-6% dětí do 6let a samo to odezní...Manžel to právě měl taky..

Jsem ráda, že si všichni Vánoce užili :dizzy_face: S dětičkama už to má opravdu úplně jinou atmosféru :dizzy_face:

Lev: S tím autem je to opravdu hrůza :frowning2: :angry:
Kryštůfek je fakt čiperka, tímhle tempem bude brzy chodit :grinning: Taky mi není jasné, co potřebujete rehabilitovat :sweat_smile:

Mouse: Díky za pochvalu :wink: Pohled na domeček už je veselejší :slight_smile: HAK zatím neberu, ale asi opravdu začnu, když vidím, jak se stresuju :sweat_smile:
4. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@vendy01 tak jsem vám také jukla na domeček, ten lustr co máte se nám také líbí, ještě nemáme v pokojíčku lustr, ale tuším že stojí přes 1000 a to se nám zdálo hodně, lae nějaký budeme muset koupit a tenhle je pěkný... a ta koupelna:o) kdy plánujete přestěhování?
tak snad se ti ten cyklus srovná, já to takhle měla po vysazení HA asi 9 měsíců

také nevím proc chodíme na rehabky, když mi dr. řekne že je pohybově o 3 měsíce dál....no dnes jsem se dozvěděla opět to samé - byli jsme na rehabce kde cvičíme pořád vojtovku (teda cvičíme, já už s ním dva měsíce necvičím protože by mi asi rozboural postýlku a už by asi běhal) no tak fyzioterapeutka ho zhodnotila opět že je pohybově dopředu ale že má špatné techniky, že se točí zatím jen na jednu stranu ( přitom většina dětí se teprve ted na tu jednu záčíná otáčet) no a lezení že leze i nožičkama a má lézt jen odstrkováním střídáním ručiček ....no měla jsem dost, škoda že těm dětem nedávají manuál jak si mají hrát, jak držet chrastítko apod....fakt už je to docela otravné!
At přijdu kam přijdu všichni jsou v šoku jak je šikovný, ale dělá to špatně :grinning:

@m.o.u.s.e děkuji za popis, uf, vy toho zbaštíte, já jak kojím tak vůbec nemám představu kolik toho sní, ale večer dostával 90 ml kaše a pak ještě ten Nutrilon allergy care asi 150 a většinou to vypil po kojení a pak spal, včera jsem mu dala 200 té kaše a spal až do 5:o))) takže po třech měsícíh jen jedno krmení :dizzy_face:
a kde sháníš bio zeleninu nebo jakou kupuješ? Já počkám až začnou tady bio trhy a pak mu to budu vařit, ted asi koupím první mrkvičku, brambor a jablíčko....příští pátek začínáme :dizzy_face: už si myslím že je na to dost zralý, pořád se sápe po příborech talíři, pozoruje nás u jídla...a možná bude i lépe spát:o)

No nic musím se jít učit mám v sobotu dvě zkoušky:(
4. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Díky :wink: No oni jsou ty dětský svítidla hrozně drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokud člověk chce něco víc než papírovej nebo úplně obyčejnej lustr, tak je to tísícovku a výš. Tenhle se mi zalíbil, protože má 5 žárovek(mají i se 3) a Filda má ten pokojík hodně velikej a navíc na severozápad, tak aby měl dost světla. Bodovky jsem mu dávat nechtěla. Ještě mě zaujal jeden lustr, ale ten už stál 3tis. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stěhovat bychom se chtěli někdy na jaře, duben-květen. Uvidím, jak to stihnem.
Po vysazení HAK před Fildou jsem měla cyklus taky na houby, něco jako ty a zázračně jsem s tím otěhotněla. Teď už moje tělo šlapalo jak švýcarský hodinky a do toho tohle...
S tou rehabkou mi to celkem vyráží dech, názory paní doktorky jsou víc než záražející :unamused: Kdyby byl Kryštůfek naopak pozadu, tak bych to pochopila, ale takhle. Buď pyšná mamča, že máš takovýho šikulu :wink: :wink: ikdyž ti dá ta jeho čipernost asi víc zabrat :sweat_smile: :grinning:

A na zkoušky držím palce, manža v tom taky pořád leží..
4. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 a kde jsi ten lustřík kupovala? mě se moc líbí a myslím, že by se mu také líbil a do doby než bude umět čísla nebo písmenka -nepamatuju co na tom je tak by se mu líbit mohl. co na něj Filípek?

Také mi přijdou divní s tímhle názorem. Zítra jdeme k nějaké jejich dr. jako po půl roce zhodnotí co dál...tak jsem zvědavá...pyšná jsem na něj moc, ale unavená také no, máš pravdu, kruhy pod očima už jsou na dením pořádku:o)
ale dnes byla opravdu krásná noc :dizzy_face:

mě na ten cyklus nepomáhalo nic, já do sebe narvala bylinek a všeho... vážně takže zázraky se dějí :o)) ono asi opravdu chce aby to člověk neřešil a nečekal že zrovna ted otěhotní no....

a na jakém oddělení pracuješ?
4. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Kupovala jsem ho přes internet, ale prodávají ho i normálně v OBI nebo Hornbachu. Jsou na něm písmenka A B C D. To se líbilo právě proto, že to není až tak dětský motiv a na nějakou dobu mu vydrží.

Stím cyklem se to myslím upraví samo. Hlavně doufám, že nebudu mít nějakou cystu nebo něco... Zrovna mě začal pěkně bolet podbřišek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počkám max. týden a skočím na gyndu (mám to teď blízko), v práci hned na stejném patře :grinning:
Pracuju v nemocnici na interní JIP.
4. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :dizzy_face:
u nás se aktuálně horečkuje :unamused: ..přisuzuji to růstu zoubků, malá odmítá přkrmy lžičkou, takže dostává opět jenom UM, ale zato si klidně hraje a žvatlá,takže jí to asi zas tak moc neomezuje. Jak je to nad 38,5 ( měřím v dupce) dávám Panadol sirup a ten to naštěstí na nějakou dobu srazí, pusu kontroluju a zatím na mě nic nevykuklo, i když jedna část dásně s mi zdá zduřelá..tak uvidím,co z toho bude :confused:

@levander No to se picnu s těma vašima rehabkama, u nás by asi terapeutka vyvalila oči, jelikož Johan nedělá snad nic ukázkově podle příruček..podezřívám ji, že některá stádia úplně přeskočí..nejraději je na zádech a na břicho jen , když je velká nuda,zpátky na záda se překulila snad jen 4krát, ale ručičky používá zdatně a pusinou mele jako stará Blažková :slight_smile: ..jsem z ní občas trochu nervózní, ale jakoby to vycítila a vždycky nějak rozšíří repertoár :slight_smile: .
Hele a pokud se ti ty rehabky zdají zbytečné a stejně doma s malým necvičíš pravidelně, nejde to prostě ukončit? Myslím, že rozhodnutí je na tobě jako na rodiči a pokud je K. dopředu, i když má svůj styl lezení ( chápu, že se asi zapojují svaly v jiném pořadí , než mají, ale zase si myslím, že bude mít ještě dost času je vytrénovat) vůbec bych se rehábkama netrápila..příjde mi, že tě to jako rodiči spíš psychicky sráží .
No a s těma příkrmama, na Bio zeleninu narážím v Albertu a občas v Globusu, ale na maso nemám zdroj, takže jsem ze začátku zkusila z DM Alnatura skleničky..jinak to bio moc neřeším resp. když to jde, koupím, ale když ne ,tak připravuji s normální...jsem na tom taky vyrostla a to si myslím, že tehdy se hnojilo většími sajrajty.
Pokud K. jeví zájem o vaše jídlo, tak bych se nebála to klidně zkusit už teď, zvlášť když podáváš i částečně UM..já na to zprvu byla natěšená..no po prvním vychrstnutí mrkvičky do mého obličeje jsem si nadávala za to nadšení, ale ta spolupráce s prckem na té jídlení židličce je zase o něčem jiném..přeju, ať K. chutná :wink:
5. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak mi to dneska nedalo a zaskočila jsem si na gyndu. Doktor mě pak v poledne vzal na ultrazvuk a vše je naštěestí v pohodě. Dostala jsem vyvolávačku , tak budu čekat. Taky mi předepsal antikoncepci, o kterou jsem ho požádala. Sice jsem jí brát nechtěla, ale rozum mi velí jinak :sweat_smile:

Mouse: Držím palce, ať je Johanka brzy fit, horečky u těhle mrňousků jsou hrozný... Na ty zoubky by to mohlo pasovat, chuděra, si s tím vytrpěj. Ať je brzy líp!! :wink:
K tomu nadšení z příkrmů... Mně přišlo hned asi po dvou dnech a ještě do teď máme s jídlem problémy a je to boj... No oco se dá dělat..

Tak já zas frčím, jsem v práci a odskočila jsem si k počítači...Tak ať pacienti nestrádají :sweat_smile:
5. led 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak já včera skočila pro jistotu k doktorovi, ten se podíval do pusinky a prý dáseň není moc naběhla, taky udělal crp ( jsem valila oči,co to jsou dnes novinky na počkání :slight_smile: a výsledky negativní, takže to ohodnotil jako virózu :unamused: , ovšem na virózu je prďolka nějak moc fit :unamused: ..osobně tipuju zase a jen ty zoubky..beztak se potvory budou klubat pod povrchem..manžovi rostly 14 dní a 14 dní skoro nejdl a pak jich měl v hubě naráz jako naseto.
@vendy01 pěkné výhody má ta práce v nemocnici takhle si odskočit ka gynekologii :slight_smile: no, hlavně víš na čem jsi a po dobu braní HA i budeš vědět :wink: ...a co u vás v nemocnici, jak je to s těmi odchody lékařů?
6. led 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e mouse to CRP nám také dělali, je to fajn, jen sestřička to dělala na dvakrát tak malý už byl histerický po tom všem co s ním v tu dobu dělali. Jak Johan na to? Nám v tu dobu řekla měli jsme asi 8, že to může být začínající průjem či tak něco.... K. také hodně pláče má dny kdy pořád a rve vše dopusinky ale zoubky také nikde, prý to některým dětem trvá dlouho než se něco ukáže:(
Já právě chci začít na jeho půlrok víš, tak jako slavnostně, také chci upéct dort, kupujeme nové spotřebiče tak snad to stihnu už v nové troube protože tahle by to spálila a nedopekla:( tak snad:o). také máme objednanou jídelní židličku ale opět v malvik a to než dorazí:(
Byli jsme včera u té dr. rehabilitační tak mě moc potěšila, po šíleném cvičení na kterém jsme byli dopoledne (už tam nepůjdeme). Prý je moc šikovný, není třeba cvičit, že ten tonus je stále zvýšený, takové děti jsou prý hodně čiperné- no novinka pro mě...:o) a že to teda na cvičení není, že spíš udržovat režim hodně na zemi (což je pořád) a v klubíčku, lehátkách či autosedajdě aby se tolik neprohybal a byl spíš v klubíčku.tak jsem se šla hned přeobjednat na rehab až za měsíc, tak koukala blbě, no ale co já ho nebudu zbytečně mordovat....:o) jinak jim tam přelezl celý koberec po zemi tak koukaly:o) to člověka tak těší ta pýcha na vlastní miminko :dizzy_face:
Vendy už jsi u dr. byla?
6. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Tak na židličce to bude určutě hezčí než krmit v lehátku nebo autosedačce, tak snad vám dorazí do K. půlroku, už se těším na fotečky..já to teda u Johan zaznamenávám jenom na kameru i tu první mrkev, kterou jsem dle rad z netu propasírovala přes sítko a ona mi ji vyzvracela online :grinning: ,páč si krček neuměl poradit i s těmi pidikousky. naštěstí mi Ježíšek donesl mixér a ten to vymixuje do hladka jako ty příkrmy z obchodu
S tím CRP jsme byli taky na 8 :slight_smile: , ten píchaneček do prstu snesla v pohodě, jenom koukala na sestřičku a na prst a asi nechápala,co jí to dělají, no ovšem předtím se vyřvala na doktora, ale to bude tím, že má fousy..asi od měsíce dozadu řve i při pohledu na mého otce, který má taky knír a bradku..prostě vousatí chlapi u ní te´d nejsou v kurzu :grinning: .
Tak s těma rehabkama to dopadlo dobře, to je fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , za měsíc jim tam K.bude chodit po čtyřech :grinning: Ale tuším, že když K. objevil možnosti doplazit se kamkoliv, tak se mu vegetit v lehátku chtít nebude :confused:
6. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Zdravím opět z noční :wink:
Tak MS zatím nedorazila, ale po té vyvolávačce by snad měla každou chvíli... Už mě to nějak nebaví. Vyfásla jsem si v lékárně HAK a začnu zobat. Už si ani pořádně nepamatuju, jak se to bere :sweat_smile:

Mouse: Jakpak je Johance?
S tím odchodem doktorů taky sama nevím, u nás v nemocnici jich to podpsalo dost, jak to ale doopravdy dopadne zatím nikdo neví. :unamused:

Lev: To jsou dobré zpravy s tou rehabkou :dizzy_face: :dizzy_face:
U doktora jsem už byla, odskočila jsem si v praci :grinning: , na UZ vysoká sliznice, dostala jsem Agolutin a čekám. A budu zobat HAK..
8. led 2011 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy tak at se to brzy srovná.
Mouse jak je maličké?
tady prý na porodnici zůstanou 4 doktoři, tak to bude zajímavé.... :sweat_smile:
Kryštůfek měl včera první mrkvičku, byli jsme překvapeni jak moc mu chutnala...měl hned půlku lahvičky náš statečník:o)
10. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my už jsme fit. :slight_smile: Po třech dnech klesla teplota, objevila se vyrážka, která putovala z trupíku k nožkám a po dvou dnech zmizela i ona. Nejhorší náladu měla Johan ten první den osypání, asi jí to svědilo, pak už to šlo s náladou jenom nahoru a pomalu se vrací i chuť k jídlu, i když ty obědy jsou u nás drama a moc jí příkrmy nebaví...musím hodně hrát divadlo,abych ji upoutala.

@vendy01 no, třeba u gyndařů si myslím, že spousta z nich má i soukromé ambulance, takže nejsou odvislí od platů ve zdravotnictví, ale i tak mi není jasné, kam ti doktoři půjsou, že by všichni naráz chtěli rozjet vlastní praxi nebo odejdou hromadně do ciziny :confused: .
@levander Takže židlička došla :slight_smile: :dizzy_face: Kryštůfek bude kromě zdatnosti v lezení jistě zdatný i v papání :grinning: , ta mrkvička nechutná zle ani mně, ale některé jiné kombinace bych nepřála ani svému nepříteli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ovšem kupodivu špenát s bramborem, který chutnal jako povařené kopřivy malé chutnal.
10. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem! :slight_smile: Tak hlásím, že MS ještě nikde, dává si teda na čas :angry: To se mi ještě nestalo :confounded:
Jinak mám dnes volno, konečně jsem zrušila vánoční výzdobu, zbyl ještě stromeček. Na víkend se u nás chystá oslava, manža má 30. Dary už mám nakoupené :slight_smile:

Mouse: Tak že by měla Johanka šestou dětskou nemoc? Filda jí taky měl, příznaky úplně stejné. Doktorka mě hlavně upozorňovala na tu vyrážku, která se objeví do 3 dní po teplotách..
S těma doktorama nevím. Myslím, že někdo odejde, ale spíš proto, že mu ředitel nevezme zpět výpověď (mladí noví lékaři). Odchod do Německa třeba v případě naší kliniky mi přijde vtipný. Před 2 týdny jsme tam měli pacientku němku a jen jediný z lékařů uměl obstojně německy, ostatní ani slovíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A s tou soukromou praxí máš pravdu, tady ve městě znám gyndaře, chirurga, ortopeda.., kteří mají k nemocnici ještě soukromou praxi..

Lev: Jakou máte židličku??? :dizzy_face: To má teda Kryštůfek apetit :dizzy_face:
10. led 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Se té MS nedivím, že se jí nechce, takové hnusné počasí :grinning: , no ale doufám, že se přemůže už jen pro tvůj dobrý pocit, že tělo funguje jak má. Vánoční výzdubu jsme zklikvidovali o víkendu a jsem ráda, docela mi ten stromeček překážel, neboť se po bytě s malou nacourám víc než v minulých letech. No, na to braní výpovědí zpět jsem taky zvědavá, já včera viděla v regionálních zprávách toho mladého doktrora,který mě rodil..konečně jsem se dověděla,jak se jmenoval :slight_smile: a vůbec by mi nevadilo,kdybych na něho narazila u dalšího porodu..no uvidíme, ale za dvacet hrubého se jim nedivím, že jsou otráveni, takovou těžkou školu udělat a pak tohle ohodnocení :unamused:

Tak já jdu žehlit a pak uvařit malé oběd, zas nějakou variaci ..asi mrkev a květák a trochu vařeného žloutku asi .
Pa,pa zatím :dizzy_face:
11. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, to je fajn že je Johan zase ok. Kolik měla teploty? Chuděrka.
Zidlička nedorazila, všude mi píšou že ji nemají, mám ji v albu je to od Hauck. Taková béžová. Jinak příkrmy nám chutnají, teda zatím jen mrkvička. Včera jsme jeli k jedné fotografce zvěčnit naší family, tak jsem zvědavá jaké fotky budou protože z toho byl celodenní výlet s 5ti hodinama v autě:(
12. led 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Tak to jsem na fotečky zvědavá :dizzy_face: jak vůbec Kryštůfek zvládá cestování? U nás je boj při nandávaní do autosedačky, ale jak se rozhýbeme,tak to jde :slight_smile: ..to je Johan hned tuhá, ale dvě návštěvy jsou u nás max. limit, jinak jí ty přesuny lezou krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ty teploty měla po odečtu nejvyšší 38,4, naštěstí Panadol sirupek to vždycky srazil a od doktora jsme ještě dostali Nurofen pro děti, ten taky pomohl a to jsem ještě dávaa z obého spíš menší dávku než předepsanou,a by taky trochu zabojovala ta její imunita.
Takže jste krmili provizorně, no, když je dobrý strávník, co hezky papá, tak je nepořádek kolem minimální , ale díky bohu zato, že ty židličky mají ten omyvatelný potah. :sweat_smile: My máme Neonato multiplo z MMB a spokojenost.
12. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak vás jdu pozdravit.. :slight_smile: mám ještě od vánoc hektické dny.. pač teď mám za sebou oslavu mých 30.tin uf :slight_smile: ale bylo to myslím dobré :slight_smile:)) od 15.hod do 3 do rána.... už sem byla sice hotová,ael když se hosté bavili tak jsem byla jen ráda :slight_smile: dám do albíčka nějaké fotečky ju :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Ahoj Leni, šup s fotečkama, aspoň kouknem, jak ti sluší bříško :dizzy_face: a samozřejmě opožděně gratuluji k jubileu :wink:..já to svoje oslavila za pár dní po narozkách prvním porodem :grinning: Vůbec nepíšeš ,co těhotenství..jak se cítíš a co mimís...že jsi tu jediná s pupíkem, to neznamená,že nás budeš napínat,jo? :grinning:

U nás jsme nějací chromajzlové, teda o mně se pokouší zánět močového měchýře a už ho zaháním přes týden a malá se nám včera večer totál poblila a natahovalo ji to ještě minimálně dvě hodiny, takže jsem bděle trnula, aby nevdechla zvrtaky,ale naštěstí už měla jenom v bříšku šťávy a spíš ji to unavovalo..no, nevím, z čeho to mohlo být, na večeři měla přesnídávku s trochou piškotků , což je kombinace,kterou už měla a snesla ,ale pak na to za dvě hodiny lupla dost mlíka, takže nejspíš se jí to tam nacpalo a promíchalo. Jak jsem čuměla na obal té Sunarky,tak to není jenom hruška s banánem,ale i mandarinková šťáva, jablíčko, mrkev ...no úplný koktejl :confused: , který chudák trávila asi pomaleji a to mlíko na to neudělalo dobrotu. :confounded:

Mějte hezký den, děvčata, tady je počasí na prdlačku a taky mě z toho nějak bolí hlava..no, prostě to vidím na polehávací režim dneska :sweat_smile:
18. led 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak dnes mám zasloužený den volníčka :dizzy_face: Nechala jsem si Fildu doma, má kašel a rýmu a taky si ho chci užít. Je to teď jiný, jsem v jednom kole, tak si dnes užívám a cítím se jak na mateřský :grinning: Jinak MS dorazila nakonec v pátek, až 10 dní po vyvolávačce. A začala jsem zobat HAK. Plánuju tak max. rok, spíš méně, myslím, že náspak pomoc CARu nemine..., tak ať se stím zbytečně neláduju. Jinak my jsme v sobotu byli u nás na zábavě spojenou s výroční schůzi našeho Svazu žen :grinning: Bylo to super, mamka byla u nás a hlídala Filípka, tak jsme si to užili i s manžou.
Ještě jsme to spojili s oslavou manži narozek. Taky měl 30 :slight_smile: Mě to čeká příští rok :sweat_smile:
Jo a dnes mi volali, že nám příští úterý přijedou namontovat novou kuchyň do domečku :dizzy_face:, tak se těším :slight_smile:

Leni: Taky moc gratujuju ke kulatinám!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Můj manža má 30 dneska, to jste se narodili skoro stejně :wink: Fotečky určitě přihoď!!! Už jsi byla na velkém UZ? A necháte si říct pohlaví? To už by mělo být vidět.. :slight_smile:

Mouse: No jo, počasí stojí za houby, ikdyž včera tady bylo úžasně a já se na to dívala jen za oknem v práci :angry:
Bacily asi začínají pěkně řádit, kolem mně je to taky samá choroba... To oteplení asi nedělá dobrotu... Tak ať jste brzy fit. Johanka to snad měla z toho přejedení...když si vzpomenu, jak měl Filda střevní chřipku...to bylo děsný...šlo to vrchem i spodem...
Tak hezký den, musím se vrhnout na domácí práce.. :slight_smile:
18. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky já tam dávala fotečky včera večer 2x a nechápu že to tam není,vždy to tam bylo a jak sem cca za 10.minut chtěla udělat kontrolu bylo to fuč nechápu co dělám špatně,přece jen netvořím album prvně.. :frowning2: zkusím to večer znovu snad už úspěšně.
JInak chodím pořád do práce,ale hormony josu fakt děs teď v pátek se mi to nemile potvrdilo udělala jsem průser a normálně mě to rozbulelo.. prostě husa... co si tak říká šéfka by mě zajímalo....
Problémy zatím žádné nemám ikdyž po novém roku jsem myslela že to nedám,celodenní sedění po vánočním válení mi dělalo dost problém břicho bolelo,že sem nemohla pak doma ani vylest z auta..
Na UTZ jsem byla na srdíčku teď 11. všude říkám že jsem se na pohlaví neptala ale vám to přiznám že mi to nedalo a zeptala jsem se ale pořád si říkám co když to je jinka tak raděj i sobě namlouvám že to nevím...
Teď pujdu na utz ke svému dr.v úterý příští týden zeptala bych se jej apokud mi řekne to samé už tomu budu věřit,ale on to prý nechce říkat,tak asi nic...
K narozkám jsem si přála nechat nafoti nějaké fotečky kdee budu vypadat hezky
:dizzy_face: bude to fuška vím udělat z popelky princeznu,ale tak ať se pán snaží :grinning: :grinning: :grinning: tak pak i s těma se vám pochlubím :slight_smile:
Břicho mám docela velké to u Šímy sem nevěděla cca do 7měsíce co to je teď jej mám takový v 5.. ale co už :slight_smile:
Tak nic musím pracovat hodím doma ty fotky snad se to podaří.
18. led 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na potřetí tam snad fotky už zůstanou..
18. led 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no koukám tady toho přibylo, vůbec nestíhám. |Máme po křtinách - fotky v albu, už mě čekají jen 3 zkoušky tak snad už bude volnějš...Kryštůfek se prvně postavil v postýlce tak už jsem na prášky co kde vyvede protože není dne aby se netukl do kebulky:( jinak příkrmy snáší, zatím zeleninové a chutná mu:o))) až teda na špenát, tak nevím, zda to bylo změnou prostředí nebo tím špenátem, tak to ještě zkusíme a uvidíme.
Mouse už dáváš piškotky a přesnídávky? My ted pričádme maso asi o víkedn a pak až třeba za tři týdny ovoce...
Leni to to letí vid? za chvilku bude červen a :dizzy_face: já když si uvědomím jak těhotná jsem si připadala vloni a to jsem měla termín až v červenci ... no šíleně to utíká....:( tak snad máš v bříšku to co si přeješ a opravdu to enní tak jak to vypadalo :wink:
24. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no u nás doma je veselo, manžela skolila nějaká střevní viróza a malá mi po týdnu vzorného papání zase stávkuje..nevím jestli to mám do nekonečna svádět na zuby , páč si už příjdu jako magor jak neustále čekám, až na mně nějaký vykoukne :sweat_smile: .

@levander Ten Kryštůfek je neuvěřitelný houževník :grinning: ,ale měl by vám to dávkovat pomalejc, ať si ty jeho pokroky stihnete vychutnávat :wink: :slight_smile:
Fotečky ze křtu se vyvedly, což mi připomělo můj úmysl s Johankou..no asi to nechám na jaro, pořád mám strach, že nás jako nepříliš praktikující křesťany farář moc neuvítá.
S těma piškotkama je to u nás tak, že jsem zkusila dle rad zavádět po 6 měsíci pomalu lepek, takže třeba piškotek do přesnídávky ( papáme na svačinku v 10h) anebo jsem přimixovala k zelenince trochu těstovin..bohužel mám podezření,že malá lepek špatně tráví..naposledy se nám včera komplet poblila na návštěvě. Takže asi počkám na další měsíc. Nejhorší představa v mé hlavě je, že bude celiak, i když tuhle alergii v rodině nemáme..no, uvidím, možná je ještě ten lepek na její zažívací systém těžký. Jinak už začínáme baštit jogurt. S pohybem se taky trochu rozjela, momentálně válí sudy a doválí se k mému údivu celkem daleko :confused: , tudíž bezstarostné odložení na deku skončilo.

Hodně štěstí u zkoušek :wink:
24. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e my právě chtěli Kryštůfka křtít už když se narodil ale přes to marodění nám to nevyšlo. My měli v kostele svatbu, jinak tam také moc nechodíme, ale tohle mi přišlo přirozené po tom že jsme se tam brali tak pokřtít miminko. Bylo to úžasné.
Tý jo ty to máš nastudované, já se se vším hrozně bojím, jako co mu můžu dát a co ne, takže zatím testujeme zeleninku pak to masíčko pak ovoce a pak teda zkusím piškotek nějaké polévky těstoviny atd. Nevím jak rýži tu už asi můžeme vid když má rýžovou kašičku do HA mléka :confused: no pořád v těch příkrmech pořád plavu a nevím si rady. asi koupím nějakou chytrou knížku:o) a dáváš nějaké pitíčko? já dala zatím jen jednou trošku vody protože byl hodně zahuštěný a nemohl se vykakat...
Stávkoval nám o víkendu s papáním ale snad už zase dobré. A kolik máte zoubků? My pořád nic. Co manža už je ok?
25. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek