• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
@lenicenka17 Leni,na kontroly už teď chodíš častěji,tak se doktorovi o tom svědění pro jistotu zmiň..na té fotce jak zalíváte kytičku jsem si všimla tmavých kruhů pod očima (neber to zle.. jinak jsi samozřejmě čupr maminka), tak to napovídá,že tě ta játra fakt trápí.
20. dub 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e uvidím při další kontrole,co jsem začla s tou dietou škrabu se míň tak ještě chvíli chci vydržet....
21. dub 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tebe to těhulení teda trápí vid? Ale už jen chvilinku a bude mimís venku! Jakou dietu držíš? Já uvažuju o vynechání mléka, jak kvůli svému ekzemu tak i kvůli Kryštůfkovi ale nějak se nemůžu odhodlat!
Ti dr. to je fakt mazec, já se radši na vše ptám a na vše upozornuji, jsem jak magor ale občas mě jejich klid dost znepokojuje:(

@m.o.u.s.e ještě jsem ti neodpověděla na ten nočník, nakonec jsme koupili uplně obyč a zkoušíme, ale nechce na něm sedět. Jakpa to snáší Johanka? Sedí?
26. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander tak dietu od veškerých tučných jídel a od smaženého no sama nevím co je pro nemoc jater přesně to nejlepší,ale jak to všude čtu tak prostě vařené na vodě žádná čokoláda,majonéza atp.... něco málo si vzpomínám z nemocnice čím mě tam živili tak inprovizuji :slight_smile: ale i šidím např.teď na velikonoce 2x kačena no když tě babičky pozvou na oběd tak jim přece ještě nebudu říkat ať mi vaří zvlášť ne?? :dizzy_face: A ta kačka za to stála :slight_smile: navíc pohár a nějaká ta čokoládka ze šímovi koledy :wink: ale zase ode dnes tvrdě na sebe :slight_smile: vždyť už to nějak doklepu.....
26. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Já už si nočníku všimla na fotce, myslím že klasikou se nic nezkazí, já se teda do toho průhledného musím koukat dost soustředěně,abych něco viděla..to spíš dřív ucítím :grinning: ..No jo, Kryštůfek je průzkumník, nějaké sezení na nočníku neuspokojí jeho touhu po objevování světa. Johanka je kliďas, takže na nočník ji posadím a třeba papá svačinku anebo koukáme na pohádku a po chvilce něco buď je anebo ne. Teď máme dva dny štěstí,že po večeři u koukání na The Simpsons se podařil bobek, tak jestli tomu bude i dnes, začínám věřit,že zaděláváme na rituál.
No s těmi rotaviry je to děs, my máme taky očko, ale vždycky se může najít nějaka zmutovaná verze a je to naprd.Ale Kryštůfek je bojovník, určitě bude brzo zase řádit :wink:

@lenicenka17 jéé, vy jste měli taky kachnu :slight_smile: ,ta moje byla taky mňamózní ...a koukám, že jste jezdili po výletech, prcek už je krásně opálený

27. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Moc vás všechny zdravím. Mám právě noční, tak jsem na chvilku odběhla. Pravidelně dočítám, juknu vždycky na fotky, ale v psaní jsem teda poslední dobou ostuda :sweat_smile:
U nás teď vrcholí přípravy na stěhování, chtěli bychom se stěhovat příští víkend 14.5., tak makáme, abychom to stihli :slight_smile:
Filípek je naštěstí zdravej a chodí do školky. Manžel dělá za 14 dní státnice, tak do toho všeho ještě šrotí.
Mějte se všichni krásně, ať jsou dětičky zdravé a tobě Leni bezproblémový porod!!!
5. kvě 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík jdu vás pozdravit,tak jsem ještě celá ,ale už bych brala i nějakou tu změnu :wink: :grinning: Tak si říkám že týden a mohlo by stačit...
Z mého mudr.jsem dost v rozpoložení,tak na poslendí kontrole jsem si všimla že on nejdřív zapíše do průkajdy a pak mě prohlíží,tak herdek co tam píše????? :angry: :angry: :angry:
Už abyc porodila a budu silně uvažovat o změně ..... Co kdybychom jednou chtěli ještě třetí :grinning: :grinning: :grinning:
Třeba se semnou ani nebaví zda už se něco chystá nebo tak,no a nejdůležitější jak teda vůbec budu rodit když malý šel císařem,ale zase je to už 5 let..... AAAAAAAAAAAAAAAAch jo :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
7. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás máme bojový týden za sebou, na návštěvě byla rodinka z Anglie a my nestačili valit bulvy...připadám si teď jako super matka a Johanka je zlatíčko, což je tak nějak automatika u každé mámy,ale trochu víc jsem si to uvědomila a prožívám si tu pohodu. Pohodu nám trochu narušila porucha kanalizace, barák celkem nový,ale stavěli ho teda nějací "experti" asi.
@vendy01 tak doufám, že ten váš domeček vám bude dlouho sloužit bez poruch, tvůj manža má evidentně bystrý stavitelský úsudek a zanedlouho bude i hlava oficiálně pomazaná, tak to se bude grilovat na dojitou oslavu :slight_smile:..počasí je krásné, akortá narazit soudek a vyplácnout se na terase.

@lenicenka17 vypadá to,že tvůj doktor je ze staré školy a nechává rodičku v tápání..no, nezbývá, než se ptát, ten můj se na dotaz taky pěkně rozkecal,ale vždycky mi řekl co nahmatal :slight_smile:...svědění už polevilo? se způsobem porodu se to rozsekne až na příjmu, ale jestli je prcek hlavou dole, tak asi půjde přirozeně..juj, držím ti pěsti..já pořád vidím, jak jsme před dvěma lety vlezly nadějně do téhle diskuze a kde jsme teď:slight_smile:

Jinak my byli včera na první Vojtovce, malá řvala, manžel natáčel na kameru a já nevěděla ,co s rukama, ale fyzioterapeutka byla moc příjemná a dneska už nám to ráno šlo, paradoxně líp ten cvik, kterého jsem se bála.
Na nočníku se nám daří líp a líp, často se vyčůrá vzápětí od posazení a kakání se nám taky často povede..no, anglická návštěva koukala jako na zjevení,když malá dva dny po sobě hodila večer bobek a marně jsem jim vysvětlovala, že i takhle malé děti mají rytmus v těle...kór ,když jejich 3letý chlapeček ještě nosí plenky .

Tak já jdu posvačit malou a pak zas zkusíme před obědem pocvičit, máme to 4krát denně a zítra jedeme na kontrolu,jak nám to jde.

Krásné slunečné dny a Leni tobě nepřestávám držet pěsti,ať se vám to společné finále podaří :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e tak škrabu se pořád ale nic co by nešlo vydržet...než jít ležet tak raděj mlčím...
Jinak se dr.trošku rozpovídal v 39tt.mě odešle ležet do nem.kde se rozhodne jak mimi půjde.Jen teda nevím pokud rozhodnou že přirozeně zda mě tam budou držet až do termínu nebo jak to bude...
13. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes ráno mi odešla hlenová zádka,tak čekám co bude břicho mám od rána v jednom kuse jak šutr,bolesti možná trochu,ael bojím se že se mimi málo hýbe no spíš vůbec... ještě si asi pujdu lehnout a trochu ho přilehnout třeba se vzbudí a dá najevo nelibost a mě to uklidní,jsem šíleně nervozní :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
14. kvě 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak od rána mám všelijaké stavy nejdřív mě jen tvrdlo břicho pak to přešlo pak se k tvrdnutí přidala i bolest když jsem to začla stopovat tak docela pravidelná,pak to zase přešlo,teď večer to zase začlo cca po 8 minutách a to bylo tak hodinu a teď zase nic ... AAAAch jo tak co tedáááá
14. kvě 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 jůůj Leni, že by už? Nebo spíš poslíčci? I s odešlou zátkou můžeš ještě fungovat dost dlouho dva v jednom, mě třeba odešla až v porodce...moc držím pěsti, však už je mimčo hotové , tak ještě bezproblémové vylodění....
Jak koukám na čas tvých příspěvků a dnešní odmlku,tak mám tucha,že si tě v nemocnici už nechali :confused:
15. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám tady se bude rodit:o) Leni jak to vypadá? Vzhledem k žádným zprávám nadějně že? Že by také 14.???

@m.o.u.s.e tak první vojtovka jo, Manža natáčel? Proč? já bych se na to nemohla dívat... na první hodině jsme brečeli oba :sweat_smile:
Už jsem tu dlouho nebyla tak jen shrnu, po té první noci v nemocnici jsme tam hned ve středu v noci jeli znovu, hospitalizovali nás, malého opět dali na kapačku. Měli jsme smůlu na sestru, takže musím být sprostá a nazývat ji krávou, začala tlachat o tom jak jsme strašní rodiče, jak je K. chudáček že ho tam vezeme v noci, když mu nic není(soudila že posledních deset minut nezvracel) a že já vzhledem k tomu že jsem zvracet začala také musím domů a nechat ho tam. Tak jsme trvali na tom že tam zůstanu a ona začala mlít o tom, že dle nějaké charty mají ostatní děti na klid a to naše dítě tam řve a řve a všichni si stěžují, no aby nebrečel když tam křičela, vyháněla mě od něj. No dopadlo to tam že prý dr. řekla at odejdeme a ona na vlastní zodpovědnost to zkusí at teda 10 minut počkáme venku a že určitě usne. no po pár minutách šíleného pláče jsem se vrátila do pokoje a našla Kryštůfka přivázaného k posteli plínama. To si neumíte představit jak jsem byla rozzuřená. Ted tu mám sepsanou stížnost a budeme jí posílat. Takové postupy v dnešní době fakt nechápu. No kráva největší. Obzvlášt když druhá směna byla uplně v pohodě, museli dát druhý den na kapačku i mě ale nechali nás spolu bez problémů. Nakonec jsem málem přišla o mlíko, ale po třech dnes se laktace opět rozběhla a ted se zotavujeme, týden má zase teplotky, zítra zase neseme moč na kultivaci....nějak mám pocit že se nás to marodění nechce pustit a jsem hrozně vystresovaná, pořád ho měřím, kontroluju, on do toho nespí tak už jsem občas na pokraji sil...ale je to šikulka tak to kompenzuje tím jak se pořád směje :dizzy_face:

A co Vendy? Kdy se stěhujete?

@lenicenka17 tak nám honem pošli zprávu jak jste na tom a jestli jste to toho 14. stihli :grinning:
16. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my máme dneska celkem napilno, opravujou nám septik a do toho rojení včeliček..no, nějakým zázrakem se mi to daří zkoordinovat do denního režimu naší Johan, takže i cvičení jedeme podle plánu

@levander jo,jo, vojtíme od středy a pokrok byl vidět už za dva dny..manžel to natáčel na video na mou žádost,abych si to mohla přehrávat a pomáhalo mi to,kdybych si nebyla jista těma pozicema, ale je to čím dál lepší a teď to zvládáme odcvičit čím dál rychleji,Johanka už dokonce sama nastavuje hlavičku do správné polohy,krásně spolupracuje..to první cvičení u fyzioterapeutky bylo hodně ubrečené, ale mě hodně pomáhá vidět ten pokrok a taky vím,že to není bolestivé, spíš se ty děti cítí omezené v pohybu..manža nejdřív utíkal do odhlučněného místa v domě,ale teď se přidal a malou povzbuzujeme. Aktivně jsem si objednala knížku Dítě ve Vojtově terapii ataky Respektovat a být respektován,takže ze zase ponořím do baby vědy.
Teda ten zážitek s personálem nemocnice bych nepřála nikomu,dost že je na tom prcek a rodiče špatně fyzicky a ještě jim nějaká opice šlápně na duši. A byly to teda ty rotaviry? Nebo se to teprve zjistí z těch výsledků z moči?
Manža si poručil namíchat gin s tonikem na oslavu našěho splaškového vítězství,tak se zatím loučím :wink:
16. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e Tak to je Johan opravdu šikulka, takhle spolupracovat. U nás je to neustále boj, pere se se mnou, přetáčí se....co cvičíte? My začínali cvikem na bříšku, hlavičku do boku a k tomu ručička do pravého úhlu a stlačování loktíku- ted už nám to posunula do kleku ale Kryštůfek se mi chytá za rameno apod.
Já právě na tu první rhbc šla nepřipravená takže to byl pro mě šok. Navíc jsme měli před tím MCUG v nemocnici tak mi nervy pracovaly.
Byl to nějaký norwalk vir, prý je to podobné rotavirům.
Tak pak písni jaká knížka je. Četla jsem na tvé doporučení Fořta a pak ještě něco tak bych třeba pořídila další knihu. Ale my snad už budeme končit, příští týden jdeme k rehabilitační dr. tak uvidíme :confused:
Tak pěkný večír. mě tu manža spí a já bych se měla učit a napsat mail do čezu, nějak se nám tam nenapárovaly platby a mají v tom čurbes :zipper_mouth:
16. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander my máme cviky dva, jeden kdy Joji leží na boku, a já ji mírně tlačím na ramínko, a její spodní noha je pokrčená a v kolení ohnutá,přičemž já tam mám ruku a dělám zábranu a ona vlastně musí provést ten pohyb hlavou k otočení..jde krásně vidět,jak se ji ohýbá nožička a probíhá ten reflex ..no a druhý cvik je tzv 1.pozice, horní část trupu leží břichem na podložce, spodní v luftě , jedna ruka připažená u těla a druhá ruka v 90stupních na té straně,kde má otočenou hlavu a mým úkolem je ji ty nohy v luftě podsunout do kleku pod zadek, pak mírně tlačit trup u zadečku,a by ji to těžiště stimulovalo se zvednout na rukách,pak jak se uvolní ta připažená ruka,tak ju vlastně natáhne a je v tom ta souvislost v krokovém střídavém pohybu. Ten druhý cvik mě dost deptal,ale teď nám jde nejlíp, malá mi sama dává pod sebe tu druhou nožku a jsem hned hotové. Podle knížky by se mělo cvičit 4krat denně,ale já dávám jenom tři serie během dne, protože holt máme jiný rytmus. Knižka o Vojtovce je vcelku odborná, ale i laik se občas něco doví, dost mi pomohly obrázky únikových manévrů, které děti u cvičení dělat nemají, takže si to teď hlídám. Na video už moc nekoukám, to byla taková berlička do prvních cvičení doma.Dost , bych řekla, záleži na konkr. terapeutce,jak to rodiče naučí. No každopádně jsem za tu pomoc ráda, nerada bych v budoucnu viděla, jak Johan třeba pajdá anebo má záda šejdrem, teprve až mi to na rehabkách ukázali bylo fest vidět,jak preferuje pravou stranu těla. Knížku respektovat a být respektován jsem jenom letmo otevřela a mile mě překvapilo,jak je názorně napsaná...četla jsem i nějaké knížky od Matejčka a tam je to spíš takové dlouhé úsměvné povídání ( no, koneckonců,takový byl on celý). Ovšem poté,co nám odjela návštěva z Anglie mám pocit, že tu naši výchovu zvládnem levou zadní, náš tříletý synoveček byl poněkud liberálněji vedený a tak naše poklidná domácnost dostala zabrat.
Teda , to Kiki chytnul nějaký special virus, a ty koneckonců od něj pak taky a manža nic? Kdepak jste k tomu přišli? Já furt zvažuji,jestli s malou začít chodit na bazén,ale právě se bojím těch infekcí..ale vy moc plavčit nechodíte anebo ano?
A jak se ti fotí s novým foťáčkem? Chvíli to trvá si zvyknout,že?...když si vzpomenu, že zrovna před rokem jsem si to svoje zrcadlo vybírala, tak jsem pořád amatér a nemám všechny funkce osvojené. Ale strašně mě to baví :dizzy_face:
Doufám,že z Čezu se vám dostane vysvětlení, my čekáme letos nedoplatky , holt se teď víc zdržujeme doma a bude to znát :unamused:
Vendy se myslím tento týden stěhuje a to mi připomělo,že je čas vystěhovat muškáty na balkón. Tak jdu na to!

@lenicenka17 držím pěsti,Leni, snad jste oba dva v pořádku :dizzy_face:
17. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e ahoj, tak to jsi vzala to cvičení opravdu poctivě. Ty úniky to bych potřebovala také nastudovat protože K. je expert úniků:o))) jinak dle popisu cvičíme asi to samé. Jen na tom boku už ho skoro neudržím, zvedá se do sedu, ruku mi odkopává druhou nožičkou atp....
tak po knížce juknu v knihkupecví ale až příští týden, jdeme na kontrolu k rehabilitační dr. tak pokud budeme muset pokračovat juknu po ní.
O Matějčkovi také stále uvažuji ale nevím, říkám si že K. je dost svéhlavé mimčo a dost nám přerůstá přes hlavu svou tvrdohlavičkovostí tak bychom na něj měli nějak začít působit, lae je hrozně chytrý a šikovný tak si říkám že se snad naučí poslouchat, třeba na nenene už začíná reagovat, bud přestane a nebo na just udělá to co nechceme. Já si myslím že v anglii a všude jinde bude ta výchova od čr dost odlišná, tady si myslím, že se pořád hodně dětí vychovává:o) idkyž také se setkávám s malými lumpy a to už v tom nejmenším věku, bych jim dala přes prdel jen je vidím :grinning: No ale nevím jestli Matějček je dobrá volba no:( ještě to zkusím projít a najít něco vhodného :dizzy_face:
17. kvě 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e tak odpovídám na zbytek otázek vždy na něco zapomenu. Fotí se krásně máme Nikon d3100 se 180 objektivem a je to paráda, jen s tím nic neumím, jen fotím. Chci se naučit bodové ostření ale nějak není čas. A vůbec bych to potřebovala nastudovat aby ty fotky k něčemu byly!

Jinak nevím kde jsme to chytli, prý tohle vzduchem nelítá. Prý to musel chytit od někoho, bylo to o velikonoce takže prošel tolika lidma v rukách že nevím:( každopádně jsem jeden víkend povolila svůj dozor a nechala se uchlácholit že to přeháním a takhle to dopadlo. Lezl po trávě, baštil venku atd atd.... pak jsem zjistila že moje babi měla průjem a neřekla nám to když tam šli..nezodpovědnost no...:( tak už nikam chodit nebudeme a budu si ho hlídat, protože Štofík bez možnosti pohybu na kapačce- nikdy víc!
18. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak dnes nás OBĚ pustili domů :slight_smile: tak jen v rychlosti.Narodila se nám v pondělí v 6.30 Zuzanka 47cm a 3000g,všichni jí říkájí nedozrálá,ale je zdravá a už i doma :slight_smile: šla ven přirozenou cestou a maminka je na ni moc hrdá :slight_smile: byla sem v 38+0 naštěstí tak, jïnak mají řečí ještě víc o nedozrálosti :grinning:
20. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,tak popíšu jak to bylo semnou.
Jak jsem sem již psala celou sobotu a vlastně noc n neděli jsem měla nějaké moooc časté poslíčky a to odejití hlenové zádky atp.V noci na pondělí mi kolem 1hod praskla voda ,ale ne všechna najednou postupně mi odtékala.Vzbudila jsem manžu ať nachystá malého na převoz k babičce zavolá ji a já že se ztím okoupu.
U našich sme byli cca ve 2 a to mi teprve začli bolesti a to po 2 minutách,do nemocnice to máme cca 10.minut.
NA příjmu se rozhodlo že ozvy jsou v pořádku tak nemusí být císař,ale pro jistotu mi odeebrali krev na předoperační vyšetření a vše nachystali tak kdyby přišla jakákoliv komplikace aby to bylo.
Řekli mi že ke mě musí přistupovat jako k prvorodičce pač porodní cestou ještě žádné dítě neprošlo.
PAk následoval klistýr a šla jsem na sál a čekali sme.Manža tam byl semnou a nedovedu si představit tam být sama.Jsem totiž padavka dost omdlývám a tak jsem měla jistotu že kdyby něco je tam on.Nejdřív jsem jen ležela,pak cca kolem 4 mi doporučili jít do sprchy bylo mi tam příjemně ale jen tak 20.minut pak už mě to hopsání na balonu obtěžovalo a i ta voda mi začla vadit.Navíc se mi mezi kontrakcema chtělo sttrašně spát tak sme šli zpátky na postel.KOlem 5.hod se k bolestem přidalo chtění na tlačení,hrozně jsem se lekla a nevěděla co dělat.... to prodýchávání netlačení bylo strašný.... malá chtěla strašně ven a nesměla... to jsem byla cca na 4až 5 cm,pak už to šlo docela rychle do půl hodiny jsem byla na 6až7 pak na 8 a do 40min.jsem byla na 10 a konečně mohla tlačit pač já myslela že mi už vyopadne už sem neměla odvahu ani stát :grinning:
Tak sem se položila a že konečně můžu tlačit a kontrakce žádná :angry:,jak sem lehla na záda byl klid.PAk teda konečně první to vylezla hlavička a pak zase delší dobu nic a myslím že ani nebyly tak silné jako ty ve stoje či na boku,ale já tlačila i přes to jak o dušu :grinning: a malá byla venku přesně v 6.30 :slight_smile:
Porovnání s císařem mám a raděj 100x tohle než ještě jednou císař :slight_smile:
21. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Tééda to zní jako super porod :slight_smile: Leni,krásně jsi to zvládla :dizzy_face: a Zuzík mi jako nedozralec nepřijde,je to krásný kus baby a suprově si to načasovala tu cestu k vám. Moc, moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 : Ještě jednou mooooc gratuluju a malá je nádherná princezna... :dizzy_face: Porod jsi popsala krásně..Už se začínám těšit na druhého mimíška... :dizzy_face:
Mooooc moc gratuluju

V září se začínáme snažit, tak jsem zvědavá :wink:
22. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_v Tak to přeji hodně štěstí při snažení o mimíska č.2, taky to máme naplánováno srpen/září :sunglasses: :slight_smile: ..už jsem zase najela na baštění listovky a jsem zvědavá,jak rychle se nám podaří.
23. kvě 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak to zní parádně, takový porod bych také brala :confused:

@eliska_v
@m.o.u.s.e takhle už plánujete jo? no my spíš až tak ten říjen zase, nechci řešit jestli jet ke státnicím nebo do porodky, tak budeme doufat, že to pak stihneme. Navíc nemám vůbec ještě cyklus, tak nevím jak to u nás půjde když porád kojím.
Holky vy si umíte představit že to zvládnete? Já se zatím šíleně bojím s tím mým dráčkem. :confused:
23. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander já myslím, že ten dvouletý rozdíl je už přijatelný z hlediska zvládnutí obou dětiček, je fakt,že to starší půjde zrovna do vzdoru,ale v tom věku už dítě leccos chápe a dá se s ním domluvit.,,kamarádka má dětičky 2,5 roku od sebe a starší holčička je úplně zlatá, pomáhá ji :slight_smile: tak si doufám,že s naší flegmoškou Johanulí to půjde taky tak. Já tě víc obdivuji za to studium při dítěti, mě by se táák nechtělo.V tom ti rozumím, že po akčním dni s Kikiskem a dalším mimčem by té energie na studium moc nezbylo.
Cyklus mi,ťuk,ťuk , naskočil nejdřív dc29 a teď pravidleně dc27 s tím, že mě už ani pidi bolest podbříška neupozorní na tetku rudou..se to tam dole nějak tím porodem povolilo a stavidla se spouštěji v poklidu. Ovulka podle grafu na FF vychází 13den...no,jsem na to zvědavá, pokaždé když dám ruku na bříško,tak si vzpomenu na pohyby a prostě mám na těhulení velkou chuť.

Jinak dneska jsme byly pochváleny na rehabkách,že malá odstranila tu preferenci pravé strany a dokonce se aktivně plazila za předmětem a předvedla střídání stran, prý zvedá celkem vysoko trup,tak brzo na ty kolena snad definitivně hupne, zatím se tak jednou denně zkouší pohupovat...ale i ták jsem šťastná, že jsme se zase ve vývoji odrazily. Ještě budeme cvičit dál s malou změnou u 1.pozice ( trochu víc ji budu muset přiťápnout,aby se vzpínala na rukou), pak už snad nic víc. Při bočním cviku na jedné straně nestáčí plosku nohy při aktivaci reflexu do mističky,ale to se dá taky vytunit, tak su klidná..
23. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás zdravím,já se dnes vrátila opět z nemocnice v neděli v noci jsem začla tak strašně krvácet že si mě tam odvezli padaly se mě guče krve jak tenisáky myslela jsem že je to můj konec
24. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Šmankote,Leni..doufám,že ti nic není, ale i tak tě to muselo vylekat řádně...ses jenom tak brutálně čistila? Já měla to čištění snad osm týdnů v kuse furt krvavé,když už jsem myslela,že konec,tak ze mně zas vypadla sraženina jako golfový míček..no, vzhledem k té mé chudokrevnosti po porodu jsem taky měla strach,ale pak se to utlo a i barvu do ksichtu jsem časem nabrala :grinning: . Tak tfuj,tfuj, ať se to tvé tělo dá brzo do pořádku...A copak Zuzanka? Určitě je to zlatíčko a Šíma na ní dohlíží jako velký brácha :wink: :slight_smile:
25. kvě 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e Prozatím je to dobré ale ta noc byla fakt šílená.... U šímy sem to měla taky ale jak píšeš ty jedna sraženina občas ale toto bylo děsný ze záchodu jsem nevstala až pro mě přijeli pač to padalo a padalo vložky mi už pomalu docházely no fuj.... ALe už je dobře.Zuzanka je zlatíčko jen papaá a hajá :slight_smile: ale teda sme na flaši ,to byla moje noční můra a bohužel se stala skutečností.... :frowning2:
25. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Po delší době zdravím. Teprve včera jsem dočítala poslední příspěvky na noční v práci. Neměli jsem chvilku připojený internet, tak jsem byla pozadu. U nás nového to, že konečně bydlíme v novém :dizzy_face: :dizzy_face: Je to paráda, jsem šťastní, ikdyž plno práce před námi. Navíc dneska manža úspěšně zdolal státnice , tak jsem na něj pyšná, jak to zvládnul. K tomu dnes slavíme s polovinou rodiny svátek Filípka, který má zítra. Mám zítra nočí, tak to děláme dnes. Za chvilku pro něj jedu do školky, je to honička, dnes jsem spala asi 2h :sweat_smile:
V sobotu jedeme kamarádům na svatbu, tak se moc těšíme :slight_smile: To je od nás asi vše :slight_smile:

Hlavně chci popřát @lenicenka17 k narození Zuzanky!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsi statečná, jak jsi to zvládl, i přes všechny komplikace, které se k tomu přidali... :frowning2:
Ať jste v pořádku, zdravé a Zuzanka vám dělá jen radost :dizzy_face: Šíma musí být hrdý bráška viď? :slight_smile:

@levander Teda s tou nemocnicí jsem měla úplně husí kůži při čtení :unamused: To teda bylo jednání..
Držím moc palce, ať už se vás ty nemoci pustí... Musí to být vyčerpávájící pro všechny..
K. je podle fotek úplně boží :slight_smile:

@mouse Vy jste se do té Vojtovky teda krásně obuli :slight_smile: Jste šilkulky. Já o tom moc nevím, tak když to čtu, je to docela věda a chce to velkou vůli a trpělivost..

Holky píšu celekm ve stručnosti, musím frčet do školky...Škoda, že to máme tak daleko (10km). Denně projedu km :frowning2:
Taky koukám, jak se tady plánuje druhé kolo snaženíček :dizzy_face: Asi zůstanu poslední, ale příští rok už to snad klapne :slight_smile:

Mějte se všichni krásně a užívejte si sluníčka :dizzy_face:
25. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 NO Leni to je šílené co to čtu. A co s tebou pak dělali? Já musela po porodu dostat dva balíčky krve a pak jsem byla ještě měsíc uplně bílá. Ale pak už klídek. To muselo vážně vyděsit :frowning2: a jak se cítíš teD?

@vendy01 jak se bydlí v domečku? Máš nějaké zabydlené fotečky? Jak se líbí malému v novém pokojíčku?
Manžovi veeliká gratulace, obdivuju každého kdo to úspěšně k prác zvládá a vy ještě ten domeček! Tak budete mít už jen klid a pohodu na nějaké to snažení se příští rok vid:o)

@m.o.u.s.e to jste šikulky takhle rychle to vycvičit! Ono je dobré cvičit poctivě a pak to máš rychle za sebou. My už cvičit nemusíme, dnes jsme byli na kontrole u dr. a jdeme až bude Kryštůfek chodit. Jinak má paniku z doktoru, jen na něj dr sahla a už plakal :pensive:
25. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek