• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
@levander Dostala jsem 3 injekce na vyčištění takže jsem tekla jak morava ale lepší jak revize,no mamka říká že su hodně bledá,ael už je to pryč a fakt bych to nepřála ani největšímu nepříteli....
25. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 tak hlavně že je lépe. Je asi fakt že je to lepší než revize, na tu jsem musela já a pěkně jsem to zaspala. Ale vyděsit to teda také muselo pěkně...
Co Zuzanka spinká?
26. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Bydlí se nám krásně :slight_smile: Je to úplně něco jiného než ten náš malý kutloch :grinning: Filípek má konečně svůj pokojíček a kupodivu v něm hned v pohodě spí sám. Je už velikej, takže zvykání ani nebylo potřeba. Navíc máme ložnici hned naproti, tak má pocit, že je blízko nás.
Manžel má na chvíli od školy pokoj, zrovna před chvílí to jel slavit s kolegama z práce. Pohodička se koná ale jen přes léto, rozhodl se pokračovat dál ještě 2 roky na inženýrské studium..
Však ty to taky zvládáš taky perfektně, studium s malým při mateřský, navíc pořád nějaké stresy okolo.... :wink:

@lenicenka17 Leni, hlavně, že už jsi v pořádku, muselo to být hrozně těžké..

Dneska frčím zase na noční, Filda jel přes noc k babičce s manžou. Interna nám praská ve švech, jak je teplo, tak snad bude trochu klid.
Tak hezký zbytek dne!! :slight_smile:
26. kvě 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Zuzanka je zlatíčko ,jen papá a hajá :slight_smile:
26. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 no to musí být paráda, také doufám, že se stěhování do domečku jednou dočkáme :dizzy_face:
@lenicenka17 to je dobře, můžeš odpočívat, teda asi v rámci možností vid, s druhým mimčem to musí už být jiný mazec :confounded:
30. kvě 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes i včera v noci jsme spali od 10 do 4 do rána no paráda :slight_smile:
Sem už nikdo nechodí????
Holky chci malou nechat vyfotit kdo chodí na fc kuknite na její tvorbu Markéta Skořepová,jen teda je už obsazená až do konce roku,tak hledám někoho jiného.... fota jsou úžasná....
3. čer 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander druhé mimi si užívám a to daleko víc.. šíma je už velkej bráška a tak to mám o to jednodušší... :slight_smile:
3. čer 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 s tím spaním to je nádhera :slight_smile: ,pro mně to byla jedna z výhod krmení z lahvičky, páč malá snědla naráz tolik, kolik potřebovala k nasycení a pak mohla v klídku chrnět a já s ní. Já se na profil té fotografky na fcb nedostanu,musela bych se ji vloudit do přátel , ale našla jsem si tebe :grinning: ...ovšem už podle té její profilové fotky vypadá její styl focení slibně. Já se domlouvala na focení Johanky k prvnímu ročku předběžně na konec června, fotograf bydlí v naší vesnici a je to ten,co nám fotil svatbu, tak to bude jednoduché :sunglasses:

Jinak my včera zase byli na rehbakách, chodíme na kontroly celkem často,ale pokaždé jsou vidět nové pokroky a malá je chválena ( a já s ní,jak ji cvičím :slight_smile: ) a momentálně budeme víc trénovat učení šikmého sedu.
3. čer 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se už naše malá modelka fotila včera unás byla fotografka tak se moooc těším na fotečky :slight_smile:
10. čer 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ukázku :slight_smile:
11. čer 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jsou nádherné, malá je kouzelná!!!!
13. čer 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Leni, to jsou krásný fotky!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotázek,co první sexík po porodu?Už se toho začínám děsit... šíma šel císařem tak nebylo co řešit,zato teď.... :unamused:
20. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Už ani nevím, za jak dlouho jsme sexovali, ale já na to ani neměla pomyšlení, takže ta doba byla dost dlouhá na to,aby se zhojil nástřih..nic tedy nebolelo a dle manžela to bylo stejné jako před porodem. Když se teď hlouběji ponořím do vzpomínek, tak možná ta hráz trochu víc pnula , ale ono asi záleží,jak tě sešili a jak se to potom zase tou obnovenou sexuální praxí :sunglasses: :grinning: napruží.
Fotky jsou moc roztomilé, s Johankou jsem tohle nějak neměla čas zkoušet,ale s druhým prckem si už pohraju :slight_smile:

@vendy01 nedá mi to nezeptat se kolik grilovaček v novém domečku jste už stihli? :grinning: my si koupili nový gril a chystáme se na premiéru, je to klasika na dřevěné uhlí a je to i udírna, no manžel to sestrojoval 3 hodiny podle návrhu..asi už má slinu na pořádný steak :grinning:

U nás se oslavoval první rok a bylo to dojemné a vydařené, měla jsem věčně slzy v očích, páč máme teď i takové krásné pohodové období a já si to snažím maximálně vychutnat. Zítra jedeme zase na rehabilitační kontrolu, malá už se sama posazuje na šikmo, z boku do přímého i takový ten dřepkins mezi nožičky a taky leze konečně po čtyřech, tak jsem ráda že to každodenní cvičení přináší ovoce.
21. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dnes mám volníčko, tak vás jdu pozdravit :slight_smile: Fildu mám dnes doma, abych si ho taky užila. S těma směnama se mi po něm pak stýská...
@m.o.u.s.e. :grinning: S tím grilováním mi čteš myšlenky :grinning: Zrovna o víkendu u nás spali prvně kamarádi a grilovali jsme. Kolem domečku je ještě staveniště, tak máme zatím provizorní sezení. Gril máme taky obyč. ale byla to paráda :slight_smile: V sobotu byla sice docela kosa, ale děti lítali v pláštěnkácha vůbec jim to nevadilo. Já za nima bez pláštěnky a dostihla mě rýma :angry:
To máte teda parádní i s udírnou, to budou lahůdky :dizzy_face: Udírnu mají tchánovci vedle a naposledy jsme tam dali udit králíka, to byla lahůdka :slight_smile:
Koukala jsem na fotečky z oslavy, měli jste to moc hezký, dostík byl fakt k nakousnutí :dizzy_face: To to uteklo teda.. Johanka je moc šikovná a hrozně jí to sluší, ty kukadla modrý má asi po tobě ne?
Jinak u nás nic zásadního, v sobotu jedeme do Prahy na promoci :slight_smile: Jen ještě čekám, jestli nechytneme neštovice, protože nám učitelka nahlásila, že je ve školce mají. Filda je teď úžasnej, už je samostatnej a pořád mi říká: Maminko, mám tě moc rád :dizzy_face: To je krásnýýý :dizzy_face:

@lenicenka17 Tak na sexík po porodu si celekm pamatuju, protože ten první byl docela horor, celekem to bolelo, asi jak jsem byla dost sešitá... Ale pak už dobrý, asi jak psala Mouse s tou pružností :grinning: , tak se to dostalo do normálu a úplně v pohodě :slight_smile:

@levander Jakpak se máte? Jste zdraví????

Mějte se všichni krásně, jdu vyndat třešňovou bublaninu z trouby a večer jdeme konečně posedět s kamarádkama :slight_smile:
21. čer 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vám daří? U nás toho moc nového není; Johan šmejdí po čtyřech a krámuje , takže musím víc uklízet. :sweat_smile: dneska na rehabkách mi paní doporučila ještě vyšetření u neorologa, páč má pořád zvýšené napětí v jedné nožičcee, a vlastně ji to ovlivňuje i při sezení záda..prý to i s tím slabým sacím reflexem a tím,že byla ve zkalené plodovce může mít souvislost :confused: ..tak naklušu k pediatrovi pro žádanku a to hned dvojího druhu, protože se mi zdá, že i jedno očíčko zlobí,na fotkách je menší, víc si ho tře a někdy i divně mrká čili jsem pojala podezření,že tatínkovské geny na ni přece jen přeskočily :unamused:

Musím pádit, tak zatím pa pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e Ahojky, a doted ji to svalové napětí neodhalili? My už z toho vyrostli, nebo se z toho vycvičil. Tak at vám to dobře dopadne. I to očíčko, já také pořád pozoruji, zda má stejné a nepřeskočilo na něj z naší rodiny něco...máme s tátou oba astigmatismus, ale zatím malý vypadá dobře.
Nás ted trápí bříško, celé noci propláče. Dr. neporadí skoro nic, že nás popř. na podzim pošle na testy potrav. alergií....tak asi nasadíme dietu zda se nejedná o alergii na bkm.
Jo a řekla nám že bychom se měli o jeho výchově poradit s pscyhologem, asi si myslím,ž e takového čiperu prostě nezvládáme a všechny zdravotní problémy přisuzuje jeho temperamentu, tak mě namíchla....asi musím koupit nějakou knížku o té výchově a začít se tomu věnovat.
Kam se chystáte na dovču?

@vendy01 jak píšu, u nás je pořád něco, když není IMC, tak zase bříško:( Nějak jsem z toho unavená a dost přecitlivělá na své okolí. Obzvlášt na manžovu rodinu, kde si myslí, že vše přeháním a jsem divná že malému nedávám už naše jídlo atp. tak se s tím ted nějak srovnávám jako zda jsem nebo nejsem šílená matka:o)
Co domeček? Koukala jsem nedávno, teda už je to dýl na fotečky ze zabydleného domečku a nic? Hod mi sem kdyžtak link at se pokochám:o) to musí být paráda takhle se stěhovat na léto vid?
29. čer 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander pokud jde o to svalové napětí, tak na to se přišlo ža na rehabkách, pediatr jak na 10měs kontrole slyšel,že malá nelezele, tak začal něco o hypotonii,ale paní na rehabkách hned viděla,jak v sezení propíná nožky ( znak hypertonie), a těžiště přenáší na bederní páteř, do toho jsem si všimla já,jak zalamuje palec na noze ( vypadá to legračně ,ale taky to není v pořádku) a právě na té jedné straně se nám to nedaří za měsíc a půl cvičení uvonit, jinak už se krásně střídavě rozlezla,rozseděla, polyká konečně kousky ,občas se zapře nohama,ale stavě se ji zatím nechce..ta se bude asi učit chodit až bude nasněženo,aby padala do měkkého.
Já myslela,že Kryštůfka zlobila jenom ta kaše navečer..škoda,že ty děti neumí říct,co je bolí, takhle je to přád pokus omyl, ale jít na testy až na podzim se mi zdá nějak pozdě,nač ta dr. vyčkává? to asi tu bkmdietu zkusíte doma dřív, jak jsem pochopila.
S psychologem na takhle malé dítě, no nevím :sweat_smile: , nebo by měl radit vám? Já co znám psychology,tak jsou to mešugové..u jedné jsem kdysi i byla,za ty prachy bych si lépe popovídala sama se sebou :rolling_eyes: . No, knížku respektovat a být respektován jsem ještě nedočetla, přijde mi až na větší děti. Zatím se snažím být prostě jen důsledná.
Dovolená u nás asi nehrozí, jednak se nám zase rozrostl zvěřinec kolem baráku,což vyžaduje denní péči a jestli si manža plánuje vzít volno, tak bude zas a opět dělat něco kolem baráku. Chtěla jsem vyjet za kamarádkou do Vídně ,ale musím vyřídit Johaně pas a pořád se mi do toho nějak nechce :sweat_smile:
29. čer 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e tak to jsme měli to samé, křivil palečky u nožiček- měl to na celém tělíčku, jako miminko byl uplně do strany....ale zbytky hypertonie měl donedávna. Se divím, že mohl někdo říct hypotonii a splést si ji s hypertonií, to bych už dnes poznala snad i já...:(
My cvičili od dvou měsíců a skončili jsme minulý měsíc, ono to trvá ale podaří se to:o)
Jj bříško ho zlobí pořád, teda jinak si neumím vysvětlit jeho ukrutný noční pláč. Ted chci zkusit vynechat hrušky a květák, to mám vypozorováno že vadí a pak tu bmk dietu. Koupila jsem bebu sensitive a uvidíme.
My jsme dovču dlouho řešili a ted to vypadá na auto do CHorvatska tak uvidíme, také musím nechat udělat pas.
Já jsem koukala na ten váš zvěřinec, to se Johan asi líbí vid? Já bych to teda nestíhala ke Stofíkovi, to tě obdivuju! A co to vůbec je ty černí ptáci::o))))
29. čer 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni! Píšu opět z noční, teď chodím doma na počítač málo, tak když je klid, koukám v práci. Dnes jsem pod Paralenem a Ibalginem, padla na mě nějaká chřipka :unamused: , bohužel doma zůstat nemůžu, tak to tady nějak přežívám.
V sobotu se mi narodila neteřinka Karolínka :dizzy_face: Byla jsem zrovna v práci, porodnice je 3 patra nade mnou, tak jsem vše měla z první ruky :slight_smile: Miminko je krásný :dizzy_face:

Holky co se mi nestalo :sweat_smile: Listuju tady časopis Svět ženy a najednou tam ne mě vykoukla Eliška V. :grinning: Má tam celou dvojstránku nafocenou s radami, jak se oblékat :slight_smile: To je teda náhoda :slight_smile: Ale moc jí to tam sekne...

@levander Pro změnu bříško? :unamused: To snad už ani není možný, vždyť je to takovej čipera... Vůbec se ti nedivím, že už jsi z toho unavená, musí to být vyčerpávající, pořád tolik stresu :frowning2: A šílená matka určitě nejsi :wink:
Tady je ten odkaz na fotoblog na střeše..... http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/vendy01/
Bydlí se nám moc dobře :slight_smile: Dodělali jsme balkón a 14.7. nás čeká kolaudace :slight_smile: Jsem na to zvědavá...

@m.o.u.s.e. Teda s tím hospodářstvím vás taky obdivuju!! Musí to dát práce.. Nám stačí našich 7 slepiček :grinning:
Tchán teď pár letech plánuje nákup krocanů, krůt a králíků (bydlí hned vedle), tak s manžou připravují pro ně "obydlí".

Tak dobrou, já už se modlím ať je ráno.. Naštěstí je dnes zatím klid, pacienti spí, tak došlo i na ten časopis :grinning:
4. črc 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 : Ahojky, děkuju :wink: Teď si připadám divně, když to vyšlo, ale focení a rady byly super :slight_smile:
5. črc 2011 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!! Jak pkpak se všechny máte? Já mám tenhle týden dovču. Hrozně to utíká, už je pátek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počasí myslím paráda, až na pár bouřek. Od neděle do úterý jsem byla bez hlasu, nemohla jsem vůbec mluvit, asi zánět hrtanu a hlasivek, ale už je to naštěstí dobrý. Trošku jsme výletovali s Filípkem a včera jsme úspěšně zkolaudovali baráček :dizzy_face: Dnes švagr zapíjí narození druhé dcerky, tak máme i plány na odpoledne a večer.
Holky já bych se tak vrátila na mateřskou.... A snad brzy vrátm :slight_smile: Poslední platíčko doberu a zase na to hupsnem naostro :grinning:

@m.o.u.s.e. Hrozně moc držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Jupíí, máš před sebou další snaženíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , no, já už se infiltrovala do Snažíme se od podzimu,ale jak je vidět v albu,tak tomu dáváme spíš volný průběh :sweat_smile: ..tentokrát bych uvítala porod víc na jaře, tak nějak s ohledem na to naše zvířecí hospodářství, ale uvidíme ,jak si osud s námi zahraje.
Jinak se musím přiznat, že pokaždé,jak grilujeme,tak si na tebe vzpomenu..úplná asociace gril-Vendy :grinning: ..docela mě cuká v nohách jít dneska nakoupit nějakou flákotu, ale na obloze to moc fajnově nevypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale vy snad nezmoknete a oslavíte neteřinku náležitě, u nás se chystá větší oslava začátkem září, pak jedu v půlce září na svatbu svědčit a ještě dál na podzim se žení manžův bratránek, tak těch veselic bude letos požehnaně a já se táák těším.

@levander Jakpak se vyvedla Kryštůfkova oslava, a hlavně co dorťas, chutnal?..dle fotek byl evidentně podroben hloubkovému průzkumu. :grinning: .
15. črc 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že tady jsou snaženíčka opět v plném proudu. To jsem tady ted asi jediná co se nesnaží :confused: To je hrozné jak to letí. Já si to ale porád neumím představit. Ted jsem dokojila a nějak se srovnávám sama ze sebou, tak se musím dát do kupy a na podzim to pořešíme.

@m.o.u.s.e také moc držím palečky!!! To by bylo snad hned napoprvé ne?

Kryštůfek si oslavu moc užil, my také. Byl to krásný den, fakt taková rodinná pohodička. Dortík rozdloubal ale vzhledem ke svému apetitu skončilo v bříšku minimum :grinning: jako vždy.
Jinak už dvě noci spal až do rána. Jak jsme vychytali to bříško a nebolí tak chrupinká. SPí teda už jen jednou přes den, takže to je dost fuška mu stačit :sweat_smile:
@vendy01 tak to je paráda. Určitě vám to už vyjde! :wink:
15. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander to je super ten pokrok s tím bříškem a co vám nakonec pomohlo?
Jinak moje MS dorazila, duch byl spíš optický klam nebo biochem těhu, ale pěkně se začínám do snaženíčka uvrtávat....tak to s manžou na podzim pořešte a třeba se přidáš :wink:
My dnes pádíme k očnímu s tím Johanky zrakem, jsem zvědavá,co paní doktorka uvidí, ale tuším že na 90% vyfasujeme skla .
18. črc 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny!!!! Opět z práce. Dnes sloužím na ambulanci, tak čekám, kolik lidí přijde nebo kolik záchranek přijede.... Dneska zobnu poslední prášek :dizzy_face: ,jak to dopadne jsem sama zvědavá.... Tuším, že to zase bude běh na dlouhou trať, ale co když přeci jen.... :slight_smile: Filda už začíná mluvit, že by chtěl bratříčka.... Já bych sice spíš tu sestřičku, ale budu šťastná, pokud to vůbec vyjde :sweat_smile:
Příští týden frčí Filípek s babi a dědou na Slovensko do termálů od pondělí do pátku, tak jsem na to zvědavá, jak to vydrží...nebo spíš vydržíme s manžou bez něj :grinning:

@m.o.u.s.e. To mě mrzí, že MS dozazila :frowning2: :angry: Čárečka ale vidět byla docela pěkně...Že by o biochemické? Držím palce na příští měsíc!!!!!!
A jakpak jste dopadli na očním???? Taky jsem s Fildou byla, tchán a švagrová jsou tupozrací, ale vypadá to, že to nezdědil. Ještě uvidím, jestli po mě bude nosit brýle na dálku....

@levander To jsou super zprávy s tím bříškem :dizzy_face:
Oslava vypadala dle fotek vydařeně :dizzy_face: Máte zase krásné fotečky...i ze ZOO :slight_smile:

Tak zatím papa
19. črc 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 tak to budete mít volné pole pro snažení, i když ten Fildův výlet asi vyjde částečně do MS,co? :unamused: :sweat_smile:
My a oční, to byla veliký debakl, vlastně jsme dostali jenom rady,jak malou cvičit,aby se mohla dát vyšetřit, protože vůbec nespolupracovala, nechtěla se dívat do dírky a nechtěla si nechat zakrýt jedno oko, no kdyby na mně mluvili tři lid a každý se snažil upoutat pozornost něčím jiným, tak se taky asi bráním neklidem. Jdeme příště až v září a to bude i s rozkapání a na 100% ji prý vyšetří ,ať bude chtít či nikoliv ..no, utíká ji levé oko, když kouká do dálky, manžel nosil brýle už od batolete, tak to asi podědila :unamused:

@levander no jo, jak koukám do alba, vy máte těch oslav 1 ročku víc?etapové slavení,že :wink: :dizzy_face: ..my měli jednu pro nás tři a jednu i pro prarodiče, tipuju,že později přibude jedna pro kamarády ze školky :grinning:
19. črc 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e přesně jak píšeš oslav máme více, ted v sobotu se všema baibčkama, prababičkama atp.
Tak to si umím představit u toho očního, mě to vždy štve, když na něj všichni začnou houkat, volat, něco ukazovat a on neví co dřív a já z toho kvetu! A už jste byli u zubaře? A to vidíš sama, že jí to očíčko uhýbá? U nás to snad bude ok, modlím se za to, nechci aby měl brýličky po mě.

@vendy01 jů tak to se Fílda bude mít, od kdy je takhle sám u babiček? Naši ho pořád chtějí na dovolenou, lae já to ještě minimálně rok bez něj nevydržím a jemu by se asi také stýskalo. Myslím, že až tak od tří let ne? Tak si to hlavně s manžou krásně užijte ten týden :dizzy_face:
20. črc 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jako tradičně píšu z noční :slight_smile: Zítra mi začíná 14 denní dovča, tak už se hrozně těším :dizzy_face: Máme v plánu nějaké to grilováníčko s přáteli, pak výletování a asi na 3 dny pojedeme na Moravu do Rožnova :slight_smile:
Filípek už se nám dnes v pořádku vrátil. Moc si to tam užili, je plný zážitků a ani se mu nestýskalo. Nám teda jo, ale je fakt, že jsem si to chvilkama užívala :slight_smile: , být zase na chvilku pánem svého času není k zahození :slight_smile:

@levander My jsme Filípka dřív moc hlídat nedávali. Do 1,5r. vlastně téměř vůbec (přes noc), protože jsem dlouho kojila a strasně špatně spal. Od 2 let byl párkrát přes noc, ale ne víc než jednu noc. Od 3 let už to je fajn a je hlídací, ale beze mně byl max. 2 noci. Proto jsem z toho měla celekm strach, ale zvládnul to dobře :slight_smile:

@mouse Snaženíčko nám sice zhatila MS, ale vidina 14 denní dovči přesně na termín ovulky je dobrá vidina :dizzy_face: Jen mám pocit, že moje tělo prodělává trošku šok z vysazení.. Po skončení MS zase trochu špiním, ale snad se to srovná...
Na tom očním to opravdu muselo být zajímavý... :unamused: My tam vlastně byli s Fildou až ve 2 letech, kdy dokázal poznávat obrázky a už celkem hezky mluvil a spolupracoval. Takhle to muselo být těžký...

Tak dobrou....
29. črc 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek