• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahoj holky, taky pozdravím jenom v cuku letu..včera jsme jeli na návštěvu k našim, při cestě do kuchyně za přidáním si knedlíků jsem zakopla o židli a narazila hlavou a trochu nosem o futra dveří, takže jsem chvíli počítala hvězdičky, naštěstí to má tvrdá kebule ustála, ale teď vypadám jako sloní muž, protože uprostřed čela, od vlasů až ke kořenu nosu mám otok, nehlědě na to, že mě bolí sebevětší mimika tváře. Vzhledem k mému stavu a počasí mám dnes v plánu poklidnou neděli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..

@vendy01 tak snad se ti hormonální hladina dá po vysazení brzo do pořádku, zkus možná ten kontryhelový čaj, ale ke grilovanému masku samozřejmě jenom pivíčkoo :grinning: ..jenom držím pěsti,ať vyjde počasí..při sluníčku se přece jenom posezení vydaří líp. Jedete do Rožnova pod Radhoštěm, no tak odtamtud je blízko na kdejaké krásné výletní místa..asi bychom taky měli podniknout nějaký výlet,pomalu se začínám cítit doma izolovaně :unamused:

@levander teda podle fotek se oslava vyvedla na 100%, jak je Kryštůfek tak krásně chodící, tak hned vypadá starší než ta moje Johaňule lozivá..no a to kolo nemá chybu, úplně si připadám jako krkavčí matka, když necháváme Johanku hrát si s podtácky na pití anebo s ovladačem..no, včera jsme byli v Pompu a měla jsem v merku tu hromadu plastových kuliček,ale pak jsem si vzpomněla,jak každý večer uklizím hračky ze všech koutů baráku a odnesli jsme si jenom krasohled, na němž budeme trénovat koukání do dírky pro účely oční kontroly.
31. črc 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e já mám zase pocit že nám KRyšfůfek pocit že máme miminko moc dlouho nedal...Je to vše nějaké rychlé :dizzy_face: Ale co hlavně že jsou zdraví! S těma hračkama je to složité, Kryštůfek má zase doma hrací koutek, míčky naprosto miluje, hraje si s nimi pořád, má je v cestovní postýlce a ted dostal tunel mezi dvěma domečky a také v něm míčky...ty u nás vedou a pak autíčka! Ale je pravda, že pořád uklízím hračky po celém bytě, no ale to k tomu asi patří! Ted u nás vedou také lopatičky, hrabičky a vše na písek :grinning:
Co čelo?
2. srp 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander čelo je pořád ozdobené boulí a do toho mám i t kořen nosu žlutý a červenou podlitinu v levém kruhu pod okem..je mi blbě jít ven,aby si lidi nemysleli,že mě doma někdo bije a navíc,tak debilně přijít k úrazu můžu asi jenom já..prostě historka k neuvěření. Dneska mě nahlodala sestřička na rehabkách, jestli prý nemám otřes mozku, tak jsem se po tom pídila a příznaky postkomočního syndromu asi nějaké mám..podrážděnost, únava , poruchy spánku....no,jak se to bude zhoršovat,tak půjdu k lékaři. Jinak v pondělí jedeme na konzultace ohledně Vojtovky do Olomouce, abychom se utvrdily ,jak dál pokračovat v léčbě, protože ty pokroky jsou teď dost pomalé. Malá dnes křičela jako lvice Elsa, je mi líto, že se mnou zažívá tyhle nemilé povinnosti a odpoledne přijde táta domů a je to samé tuli,tuli :frowning2:

A jak to vlastně u vás vypadá s dovolenou, chtěli jste do Chorvatska a autem? Mě se dnes už podruhé Johan pozvracela, no centrum rovnováhy se prý utváří až od dvou let,ale asi máme nějaké senzibilní dítě..momentálně si nedokážu cestu autem někam dál představit...a to jsem uvažovala, že ji pořídíme takové to dvd přehrávátko a zabavíme ji pohádkou , až pojedem v září do Plzně..teď jsem spíš nalomená ji nechat doma hlídat babičkou.
3. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak vás aspoň zdravím :slight_smile:
10. srp 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e s dovolenou to u nás bylo veselé, anpřed plán chorvatsko autem, poté Řecko letadlem a po minulém týdnu a Kryštůfkově stavu po očkování jsem řekla, že na to nemám nervy a jedeme první týden v září do Třeboně :grinning: Jé kam se chystáte v Plzni?
@lenicenka17 také zdravím jak se máte?
10. srp 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 ahooj :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@levander jedeme do Plzně na svatbu,veselice bude u košuteckého jezera v hotelu panorama..právě se té cesty taky bojim, tak ještě zvažujeme že malá zůstane doma.
11. srp 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jinak u nás teda psychická krize zvlášť pro mně, neb jsme byly s Johan v pondělí v Olomouci na konzultaci ohledně dalšího cvičení Vojtovky a na malou se sesypaly další možné diagnozy včetně mozečkového syndromu, ještěže mě zachránila a udělala na vyžádání paci,pací ( chtěla po ni jak jsi veliká, ale tohle ji ani neučíme :sweat_smile: ).jinak by byla asi i za dementka :sweat_smile: Zpožděná motoricky je tak o 4 měsíce, s nějakou poruchou rovnováhy a při jednom cviku se ji rozklepala nožička,což svědčí o spasmicitě,takže přitlačím na pediatra a na to neurologické vyšetření přece jenom půjdeme..teď ji furt pozoruju a googlím a do toho MS, tak jsem celkově nabručená :rolling_eyes: Počasí taky na dvě věci..ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme se dobře ikdyž máme za sebou první nemocenku,měla rýmečku kašílek ale už je to pryč a navíc jak sem tak koukala kolem sebe tak to snad neminulo nikoho...
Jinak rostem jako z vody už první glagotání a chytání po věcech no začíná sní být sranda a dělá nám strašnou radost a nevěřila bych co dokáže udělat dcera s tatínkem :slight_smile: :dizzy_face:
A s maminčinou peněženkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e Jej Jani, to je šílené, už víte více? Já něco takového zažila když bylo malému asi těch 6 týdnů. V jeden den na mě dr. vychrlila tu nutnost rehabilitací, do toho jsme šli do nemocnice s těma ledvinkama a já jen seděla doma a brečela. Věřím ale že bude Johanka v pořádku. Ono mám pocit, že doktoři předem říkají ty horší varianty. Dej vědět co vám řekli!
16. srp 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander No, já už začla z toho googlení pomalu taky šílet :confounded: , navíc o víkendu jsme byli na rodinné akci, kde babička srovnávala pravnoučata a malá se teda moc neprojevuje a krom toho se v tom stresu z lidí,kteří na ni hned po příchodu všichni koukají a mluví na ni cítí nesvá, takže napne v sedě nohy a ruce a třese se..no, pak spustí pláč ..prostě potřebuje delší čas na tu socializaci s okolím, pak už je v pohodě, nechá se ponosit od cizích atd..(vlastně celá já, taky ve společnosti radši nejdřiv potichu koukám, pozoruju lidi a pak se uvolnim a začnu konverzovat.).. ale to byly řeči " proč se třese, a proč nemluví :angry: ( povídá mama,tata,ham,papa,haf,kuk,koko, a zaznakuje ,že chce napít,ale prostě jenom,když cítí potřebu ona). Johanka to mé napětí uvolnila,když se v neděli konečně postavila,takže vývoj jde zase dopředu. Naše rehabilitační mě uklidnila,že mozečkový syndrom vypadá jinak, že nejspíš jenom z té zakalené plodové vody chytla infekci a to ji oslabilo a tak dál makáme na těch zádech ( furt tam má to jelítko na jedné straně) a 19.10 EEG a 1.11. neuro. Zítra mažem na další očkování prevenaru,tak snad to bude bez doprovodných jevů. Teď utíkám ven,dokud prťka chrní,ať stihnu poklidit pipinám.Manža má dovču a zrovna nám přivezli kontejnery na odpad,takže to plní starou sutí ze stavby ..no, ideální dovolená to není,ale je fajn,že vstáváme spolu a pohlídá malou ( páč do toho všeho ještě jezdím s toulavým zasvrabeným kocourem na veterinu) Jo, v pátek jedu na výklad karet, tak jsem zvědavá ,co se dozvim..ještě jsem mi nikdo nevykládal..tak pak poreferuju :wink:

Uživejte , holky, letní dny...pa,pa. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e já jsem si už čtení zakázala. Po minulém očkování, kdy jsem si četla jak následkem očkování nějaká holčička umřela a já tu měla nehybného Kryštůfka tak už ne. To za to nestojí! Radši vědět méně než více.
Oni doktoři jsou v tomhle hrozní, no a příbuzní také! Ale neboj já bud poslouchám - pokud je Kryštůfek v něčem dobrý a dopředu, že to umí všichni - že to je normální a pak když jsme ho vodili ještě v 11m za ručičku tak už zase všichni kolem chodili a proč my jako ne....???
Každé mimčo je prostě individuální, já jsem také introvert a Stofík se taaak předvádí, všem ukazuje hračky, mává na ulici na lidi... a už se nám také dvakrát stalo že přišel k prababičkám a spustil šílený pláč.... Nechápu, že dospělí nejsou schopni pochopit nálady a chování miminek a stresují rodiče takovýma kecama!
A jak se stalo, že jsi měla tu plodovku zakalenou? A to ti neřekli po porodu co by z toho mohla Johanka mít, nebo váš dr. to neřešil dříve? Mě přijde zvláštní že dlouho nic a pak takové šílené diagnozy:(
A proč EEG a tak pozdě? To je šílené, oni rodiče vyplaší a pak pozvou za dva měsíce:( ...jsem ted z našeho zdravotnictví znechucená.... já zase řeším změnu pediatra. Poslední kapka bylo to očkování.
Na roční prohlídku nás pozvala až měsíc po jeho narozeninách, jako že to spojíme s očkováním. OStatní dr. to rozdělují na dvě dávky a ona mu to prdla najednou. Řekla že na to reakce nemívají a poslala nás domů. DO 4 hodin mi křičel bolestí a následně 4 hodiny nehybně ležel, nemohl chodit, nemohla jsem ho přebalit jaké měl bolesti nožiček. Prý děti po tomto očkování nesmí chodit, to se mi paní dr. neobtěžovala ani říct a do tel. mi vyprávěla jak máme smůlu, že to nebývá časté a at dávám plné dávky panadolu.
No končím svůj výlev! Tak at vám kartářka vyloží jen samé pozitivní zprávy!
17. srp 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e já u kartářky též byla loni v červnu a můžu říct že až děsivé jak měla snad v 99% pravdu zbytek jsem buď už zapoměla nebo se to ještě nestalo...
20. srp 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, manža má po dovolené, tak zase trávím rána sama s kafíčkem u PC :slight_smile: ..ale byl tak rkásný týden, výlet do ZOO se povedl a kolem baráku to zase prokouklo :dizzy_face: .

@levander teda s tou reakcí na očkování mě to mrzí, taky vždycky trnu a šahám na čelíčko,jestli nestoupá teplota atd. , to měl problémy z hexa vakcíny a vakcíny na pneumokoky? Johan dostala do každé nohy jednu pichulu a naštěstí reakce žádná, ale ještě mi sestra nadhazovala, jak mají teď akci na spalničky nebo neštovice..no, já už nevím ,ale přijdou mi ty farmaceutické firmy jako kdyby chtěli v těch 2v1 akcích předhonit hypermarkety :unamused: . živé vakcíny nám stejně odsunul až po tom neurologockém vyšetření. Na zkalenou vodu a to že ji je málo přišli až v porodce, týden před tím mi doktor kuknul sonem do břicha napsal do zprávy, že vody je dost, tak nevím kde se vstřebala, když ji pak bylo málo a vak mi protrhli až na hekárně. Zakalenost zjistit můžou, ale když je všechno v pořádku,tak to nedělají..prostě to jenom napíšou do zprávy a pak je to jeden z argumentů při pozdějších potížích.No, já moc špitálama se špatnými zkušenostmi neprošla, takže zdravotnictví ještě pořád pokud jde o odbornost uznávám,ale ten přístup k pacientovi má k západní úrovni doost daleko. Změnu pediatra chápu, to je ta dr. co vás posílala i k psychologovi, že?Tak snad se vám podaří najít lepšího pediatra, který přijímá nové pacienty :dizzy_face:

@lenicenka17 no výklad tarotu byl moje první zkušenost,poukaz jsem celá zvědavá zakoupila před slevový portál a stála mě ta 1hodina 300Kč, ale dost mi to pomohlo. Paní byla milá , krásně to povídala a hodně se strefovala. nejdřív jsem se chtěla zeptat na práci,ale pak jsem si uvědomila,že rodina je to nejdůležitější, takže první největší výklad byl na rodinu.... prý máme za sebou krásný začátek poté, co jsme se oba oprostili od vlivu zážitků z našich rodin( to sedí, zvlášť u manži ), čeká nás stěhování anebo radikální přestavba ( plánujeme okna) a okolí nám bude nápomocno a to i finančně ( pravda, moji rodičové nám mají snahu hodně přispívat) a do budoucna je tam jistý druh závislosti na manželovi,což jsem si pak uvědomila má vztah k té práci ( páč budu odkázána na jeho možnosti hlídat malou)..no, to hlavní je, že mě ohodnotila jako optimistickou silnou ženu s převažujícícm mužským prvkem, kterou ovšem brzdí myšlenky v podvědomí...ta karta porážky v mém podvědomí se mi ukazovala i v rodinném výkladu i v následujícícm věnovaném práci a celkově mě brzdí v úspěších, kterých mám potenciál dosáhnout...nemůžu tomu jinak než věřit, protože se občas vážně podceňuji a neumím se naučit si dost věřit. pořád se ji tam zjevoval Lev ( mám ascendent ve Lvu,což jsem ji neřekla, ale zase mě to utvrdilo, že ty karty ukazují pravdu) jako tvůrčí element..no , to bude asi to focení, které mě tak chytlo a kterému bych se chtěla věnovat víc :sweat_smile: ..zkrátka mi kartářka potvrdila, co jsem věděla dávno ( ohledně toho mého myšlení) a zároveň mi karty ukázaly, kudy může vést cesta. Za 6-9 měsíců prý nás čeká změna, ale jestli to bude mimi, to karty vysloveně nezmiňovaly :grinning:
22. srp 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01a jak u vás snaženíčko? :dizzy_face: a grilováníčko? konec prázdnin se s počasím umoudřil, tak teráska musí teď být vaše nejčastější odpočinkové místo, i když si dokážu představit, že tvůj aktivní manžel pořád zdokonaluje baráček.
22. srp 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás všechny zdravím a píšu jen v rychlosti... Dnes mám jediný den volna, tak jsme pořád venku u bazénku. Jinak jsem teď pořád v práci, jak jsou dovči...
Naši dovču máme za sebou, v Rožnově bylo nádherně!!!!! Moc jsme si to užili!
Grilováníčko ač je hezky, tak se teď moc nekoná, není na to čas :frowning2:
První měsíc snaženíčka zatím neúspěšný, MS se dostavila na den přesně, tak zkusíme znovu.... A čím dál víc mě hlodá, že nás s manžou objednám do CARu na konzultaci. Je to bez doporučení a máme to tam jen 4km....

Tak zase pádím....Omlouvám se, že jsem dnes nereagovala na vaše příspěvky... Pravidelně ale dočítám....
23. srp 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem! Doufám, že se máte fajn v takovém krásném počasí!!! :slight_smile: My právě grilujeme venku a šla jsem zkontrolovat Filípka, jestli spinká (máme chůvičku, ale jistota je jistota) :slight_smile:

U nás jedna novinka... Objednala jsem nás s manžou do CARu, jak jsem psala, na 10.10. Už se těším, že se snad posuneme dál :slight_smile:
Jinak s manžou oslavujeme tak trošku výročí svatby :slight_smile: ....@m.o.u.s.e. Vy jste také nedávno měli ne??? :slight_smile:
V úterý jedeme do Prahy na imatrikulaci a spojíme to s nějakými nákupy, tak se těším :slight_smile:

@levander Jakpak se máte? Co Kryštůfek? Je zdravý? Filda jde v pondělí do školky a dnes se mu spustila hrozná rýma, tak snad bude ok...

@m.o.u.s.e. Teda těch karet bych se bála :sweat_smile: Ale jak čtu tvůj výklad, zní to hodně zajímavě :dizzy_face: Jakpak to tvoje foceníčko? Určitě to je zajímavá výzva!!!! Jedna moje kamarádka shodou okolností také začíná s focením. Začíná fotit miminka na zakázku..... Moc ti držím palce!!!!!!!!!

Holky frčím zase ven, je tam po mě sháňka :grinning: Krásný víkend všem!!!!!!
3. zář 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám událostmi nabité září ; poprvé jsme nocovali s Johankou mimo domov, což naštěstí zvládla, poprvé ji opustím na víc než den a do toho to mé focení a hlavně // na testu..no, nějak se to kupí, ale z toho nového života mám samozřejmě radost, i když mi ji nachvíli zkalilo špinění spojené s bodavými pocity dole.Naštěstí je teď už klid, tak ještě 14 dní počkám a pak se objednám k dr.

@vendy01 s Carem je to super krok :dizzy_face: , než zase čekat jen tak rok,jak se radí po vysazení prášků a doufat že to tentokrát vyjde, tak raději to vzít více cíleně ..jsem zvědavá,co vám navrhnou. Jo a výročí svatby bylo,ale nějak to neslavíme, spíš to splynulo s Johančiným svátkem, kdy jsme sezvali prarodiče a chvilku poseděli. S focením je to krok do neznáma, zatím si buduju portfolio a na fotku novorozence si asi počkám až u toho našeho budoucího :wink:

@levander tak co u vás nového, už je na obzoru nový pediatr?
6. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni! Tal jsem dnes konečně poprvé odvezla Fildu zase do školky! :slight_smile: Už je tam mazák, tak to bylo bez slziček :slight_smile: Do pátku měl prázdniny a měl jít v pondělí s manžou. Jenže manža si v neděli při fotbale podvrtnul kotník, vypadalo to v pohodě, jenže se ráno na nohu napostavil, tak si udělali ještě prázdniny. Včera jsme byli v Praze na imatrikulaci, už to manžovi zase nastane. Chtěli jsme to spojit s hezkým výletem, jenže nám v Praze odešlo auto a sháněli jsme opravu :confounded: No bezva den. Čekali jsme do odpoledne na opravu, spojenou i s odtahem, tak peněženka zaplakala :frowning2: Krásná oslava našeho včerejšího výročí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@m.o.u.s.e. Moc gratuluju k //!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na testíku máš už pěknou tlustici :dizzy_face: Budu moc držet palce!!!
Už cítíš nějaké příznaky kromě toho píchání??
S tím Carem jsem na to taky zvědavá, mají dobré ohlasy, tak snad budeme spokojeni a pohneme se dál :slight_smile:

Tak zatím...jdu dodělat oběd...dnes rychlovka, pečené kuře...
7. zář 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e co to čtu??? Veeliká gratulace!!! Takže hned na prodruhé? To je super! U nás je to také stále častější téma, ale já se porád bojím, jak to budu zvládat... A jak se cítíš? Nějaké nevolnosti či tak něco? Kolikátý týden?

@vendy01 jak to dopadlo s rýmou?
brouček je ted zdravý, jen mu pro změnu rostou stoličky, tak celé noci na dovče i ted propláče. Gely nepomáhají:( Byli jsme nakonec v Třeboni, měli jsme jet na týden, ale po 5ti dnech jsme jeli zpět domů. Na malého to bylo už dlouhé a byl hrozně unavený, už ufnukaný, tak jsme to vzdali. Ale bylo krásně:o)
8. zář 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer všem! Dnes jsem po dlouhé době večer doma jen S Filípkem :slight_smile: Ten usnul, manža je na pivku a já mám pohodičku :grinning:

@levander Rýma dobrý, smrká sice pořád, ale nic hrozného...Vidím to s malýma přestávkama rýmu až do jara, jako tradičně... :sweat_smile:
S tou dovčou jsi mi úplně připomněla naší první dovolenou s Fildou! Rostly mu zuby, do toho dostal rýmu a za 3 dny jsem jeli domů. Tenkrát jsme byli na Moravě.....
Co se dá dělat.. Ale zase to na druhou stranu byla příjemná změna ne? Za rok už to určitě bude o sto procent lepší!!!! :wink:
Ještě k tomu sourozenci... Já teď zpětně vidím, že ten rozdíl 3 let mezi dětma by byl úplně ideální (klidně dřív)...
Fakt mě to dost mrzí, že nám to nevyšlo.... Lev pokud chcete mít 2 dětičky, tak bych do toho šla :slight_smile:

@m.o.u.s.e. jakpak je? nemáš nějakou další testíkovou fotečku???? :slight_smile: :dizzy_face:
9. zář 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojík holky tak nám táhne pomalu a jistě na 4měsíc :slight_smile: toto letí..... Konečně paseme koníčky viz album :slight_smile: tak nás snad naočkují a píchnou ouška dala jsem vyčistit naušničky ještě po mě jsou krásné a moc se těším až je Zuzanka bude mít na oušku :grinning:

@m.o.u.s.e ještě jednou obrovská gratulace :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. zář 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 děkuju za názor. Já to pořád řeším. Ale určo do snažení jdeme. Vlastně už asi i ted tomu necháme volný průběh. Jediné co chci tak stihnout státnice ještě s bříškem.
Uvidíš třeba vám už pomůžou a půjde to. Já si říkám, že takhle si ty děti pak víc užiješ že je Filda už velký a rozumný kluk....s lecčím ti pomůže atd... a jak se bydlí v domečku?
Stejně bych možná ještě jednou chtěla třetí tak at nestrácíme čas:o)
13. zář 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, u nás je pod mrakme a na mně se marčí hrozná kupa prádla na žehlení, k tomu zachvíli cvičení s Johanulí, už u toho děsně řve a přestává mě to vnitřně bavit a citím,že se to odráží na tom mém přístupu...záda pořád na jedné strnaě mírně v lordoze,ale napětí v palcích u nožiček už mizí a začíná opatrně zkoušet jít doboku kolem nábytku...jinak vede lození na křeslo a dolů, asi tak 100krat za den :angry: , tak u ni jenom sedím a hlídám. Snad do vánoc ty nohy rozpoužívá, protože s pupíkem už ji moc zvedat nechci.
Testík dosílil do maxima, tak se někedy začátkem příštího týdne objednám k dr. , je to doba, ale nechci se tam hnát brzo, páč teď si človek kvůli hlídání spíš rozmýšlí,kdy vyčíhnout adekvátní termín, aby už bylo vidět i srdíčko. Pocity těhu minimální, ani prsa nebolí, ani nevolnosti nejsou..super, jenom spavost veliká,ale to budou možná dozvuky víkendového pobytu mimo domov. Taťka hlídal vzorně a mi už se v neděli tak stýskalo,že jsem pádila po D1 jako drak.Napráskala jsem i dost fotek, ale fotit svatby bych teda nechtěla, je to stres a ta spolupráce se svatebčany je pro otrlé profíky. Ale Plzeň mě překvapila, od doby manžových studií vážně prokoukla a líbila se mi, jak už nepusobí šedým dojmem.

@levander tak ať se vám ten volný průběh brzo zvrtne v //, myslím, že když je Štofík takový šikula,že druhé zvládneš v pohodě..a nemáš dokonce rodičák na dva roky?to by vám vyšlo a navázala bys,ne? Já to te´d ani nesleduju, ale jasné je, že až bude druhé,tak rodičák napíšeme na manžela a pak přehodíme, teda jestli ta pravidla zase zákonodárci nezmění

@lenicenka17 díky za gratulku :dizzy_face: a jestli se můžu zeptat, proč vám to očkování tak dlouho odkládali?
14. zář 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e ty jsi cestovatelka, to jsi tady byla fotit tu svatbu? A ukázala bys fotečky? Kde to bylo ta svatba? Plzen je moc pěkná, je tu hodně parků, hodně zeleně, já jsem ze severních čech a oproti Lounům je to tu hodně zelené. Mám to tu ráda, máme kousek rybníky, lesy, je prostě kam chodit ven.
To je dobře že se cítíš fajn. Já se toho bojím - bývala jsem hrozně ospalá a to s malým nepůjde. Mám jen dvouletou máš pravdu, proto se musíme snažit abychom to stihli. nechci řešit kam dát malého ve dvou letech.
TO cvičení znám, já to pak už hodně flákala, malý se se mnou hodně pral, zkoušel veškeré úniky, pak už ho neudržel ani Pavel. ale my měli to štěstí že jsme začali hodně brzy, takže to šlo rychle. Ted v roce nám řekli, že už je to paráda, že už by museli hledat blechy...jsem ráda, že jsme cvičili a jsem hrozně pyšná na to jak má rovná zádíčka, dobře nožičky, prostě vše. Když jsem se se všemi dohadovala at ho neposazují, nepostavují, atd atd...no pořád je to boj s okolím , všichni chtí do všeho keckat:(
Tak to vydrž, třeba se to zlomí a půjde to! U nás to bylo vše o Stofíkovém šíleném zájmu o vše, takže měl motivaci pořád se něco učit, proto byl tak rychlý. Je ale pravda, že my mu podřizujeme uplně všechno, až to není dobré. Od 3m. měl svoje kostičky a hernu na zemi a ve 4m. se začal plazit.... Ale každé dítě je jiné no, on je neunavitelný nezmar. Ale nemáte kam spěchat, ona to stíhne než ti doroste pupík :o) Jak jste na tom s baštěním, co papá a nočník? U nás se na něm nesedí, sabotuje ho. Hrozně ted čůrá tak bych potřebovala aby na něj chodil, ale to ne. V noci ho 3x přebaluju a kolikrát se pročůrá přes Premium care až na postel a tu máme celou mokrou....Hodně pije a ještě víc čůrá:o))) tak já jdu hodit chvíli relax. odpo jedeme k léčitelce na kontrolu.
14. zář 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e ještě nejsme naočkovaní ve 3 měs.se jen zeptala co umíme na bříšku a když nic moc tak víc neřekla prostě to odložila.....
14. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný sobotní večer všem! Jakpak se všichni máte?
Mouse, už jsi byla u doktora? Pořád šmíruju, jestli nepřidáš fotečku z UZ :grinning: U nás nic nového, MS si tentokrát dala na čas, nicméně dorazila a 10.10. se těšíme na schůzku v CARu.
Mějte se všichni krásně a uívejte poslední "letní" dny :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 jdu dneska!!! :grinning: tak doufám, že bude srdíčko a tentokrát už samozřejmě vyžebrám i fotku utz :wink: ...dneska na mě opět padla únava, fakt se už tři týdny ( kromě pár světlých okamžiků) potácím po domě jako mátoha a péče o Johanku je teď fyzická zátěž č.1...snad jsou tohle příznaky prosperujícího těhotenství,
@levander musím konečně reagovat na tvůj příspěvek..já jela do Plzně jako svědek na svatbu a protože se o mne ví,že mě baví focení, tak mě požádali,jestli bych jim nefotila svatbu, byl tam ještě jeden fotograf na obřad,páč to jsem byla indisponovaná, ale ten fotil na kinofilm a tudíž málo. Fotky ještě doteď nemám upravené, teda část ano a ta se líbila a zbytek furt před sebou valím jako brouk kuličku..jsem táák unavená, takže chápu tvé obavy z druhého těhotenství u Kryštůfka.
Jinak Johanka mírně sabotovala obědy, ale slevila jsem z nutnosti sedět na židli a tak druhou půlku obědu sní u okna,kde koukáme ven ..nočník akceptuje, už se celkem rychle do něj po vysazení vyčůrá, a boban nám unikne jenom občas před odpoledním spaním. Dokonce se už nechá vyhecovat k tlačení, tlačíme před ní všichni, i babička s medvídkem na klíně a pak se všichni dívají do nočníku a jásajííí :sweat_smile: :grinning: ..jsem zvědavá,kdy si začne o nočník říkat, s jejím lážo plážo přístupem to tak brzo nevidím.
Ale to je fajn, že Štofík dost pije, určitě jako prevence těch močových onemocnění, i když vy už jste zdraví jako rybičky, že..super :dizzy_face: u nás vede na noc huggieska, vyčurat a poslední tekutina je 180ml UM, jenom teď má rýmu,tak dýchá pusou a nad ránem chce napít, do toho se nám klube první špičák, takže čekám, co si užijem/ neužijem
3. říj 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík všem :slight_smile:
V cukuletu nahlížím a jen zdravím,dala jsem se na prodej věcí z anglie - tudíž second hand Anglie,oblečeníčko na naše zlatíčka tak se tu v tom topím,ale strašně mě to baví,tak jen kdyby ste měla některá zájem písněte kouknem co tu mám :slight_smile:
@m.o.u.s.e koukám že máš termín na Zuzančiny první narozeninky :slight_smile: budu na tebe o to víc myslet :slight_smile:
5. říj 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak máme za sebou první návštěvu CARu. Mám z toho celkem dobrý pocit. Manžel byl na spermiu, to bylo v pořádu. Pan doktor byl sice dost rychlý, ale během chvilky naznačil možné problémy našich neúspěchů. 1) Mám nízkou sliznici na to , že jsem 13DC. 2)Potom malé folikuly, na žádné straně nebyl dominantní, tudíž buď anovulace nebo již proběhlá ovulace, to bude zjišťovat příští cyklus. 3) Vzal mi stěr na chalmydie a hormonální profil. Naznačil mi možný problém ve štítné žláze (u mně možný).
Teď budu čekat na všechny výsledky a příští měsíc mám přijít na ultrazvuk, jak je to s tou ovulkou. Budu doufat, že problémů nakonec nebude víc a bude se to dát dobře řešit.
I přes všechno mám dobrý pocit, že za tu dobu se konečně něco děje. Můj gynekolog tomu nechával volný průběh a vše bylo na dlouho.

Mějte se krásně!!!!! Ať jste zdraví, všude řádí střevní chřipky, rýmy, kašel. Máme toho doma plno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@m.o.u.s.e. Moc gratuluju k prvnímu UZ, fotečka je krásná!!! Držím palce ať vše dobře zvládáte a miminko je zdravé!!!!
10. říj 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek