• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Důvod: “spamování ve foru fotosoutezi a hlasovanim”
10. říj 2011 v 16:05 • majkl81
Ahoj babenky, co u vás nového?
U nás lítáme po vyšetřeních, včera neuro Johanky ( potvrzena hypotonie a zjištěna hyperreflexe dolních končentin a ještě nás poslala na genetiku a podrobnější neuro, takže v tom budeme mít jasno nejdřív v únoru, kdy je další konzultace) a v pátek můj těhu screening.
@vendy01 s tím Carem to vypadá luxusně, samozřejmě taky přeju ať výsledky dopadnou dobře a je třeba co nejmíň doléčovat, rozhodně dej pak vědět co folíky..už jsi jednou na folikulometrii chodila nebo si to pletu?
@lenicenka17 pozoruju ty tvoje obchodní aktivity na fcb, no není divu,že tě to baví, když se tam dají sehnat takové hezké kousky, já bych měla tendenci všechno koupit nebo odložit pro malou a nic bych neprodala dál

@levander a jak u vás? už se ti podařilo sehnat nového pediatra?
2. lis 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni!!!! :slight_smile:
Co je nového? Všichni už se určitě připravují na předvánoční šílení :grinning: Já už jsem něco nakoupila... Je to teda spíše k narozkám, Filda už bude brzy 4 leťák :slight_smile: Jinak se máme fajn, v práci taky dobré, vypadá to, že nebudu muset na Štědrý den do práce, tak mám radost :slight_smile:
Příští pátek budou ty výsledky v Caru, tak jsem zvědavá. Hlavně se bojím té štítné žlázy... Bude mi dělat folikulometrii, tak uvidíme... Hlavně se to zase posune dál..

@m.o.u.s.e. To máte teda běhání s Johankou :unamused: Já se v tom zas tak nevyznám, co to vše obnáší, ale držím vám moc palce!!!! A na ten screening taky!! Budete chtít potom vědět pohlaví miminka??
A jakpak jde focení? Dle fotek myslím, že dobře :slight_smile: :dizzy_face:

@levander Jakpak se máte ? Jste zdraví?

Tak zatím!!! Jdu Fildovi číst pohádku, nechce usnout, tak mi tu asistuje a pusinkuje mě :grinning:
3. lis 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e no mi povídej :grinning:
4. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem dneska absolvovala kontrolu v CARu. Téměř vše dopadlo na 1 :dizzy_face: Chlamydie negativní, hormony v pořádku, sliznice krásná a folíky taky. Škoda jen, že mi pan doktor nebo sestřičky neřekli, ať vezmu sebou manžu, udělali by nám totiž hned na místě IUI. To jsem nevěděla.... :unamused:
Tak příští měsíc :slight_smile: Snažíme se i nadále normálně, třeba nám IUI pomůže... Ještě mi brali krev, jestli netvořím protilátky proti spermiím...

@m.o.u.s.e. Koukala jsem, jak ti krásně roste pupík :dizzy_face: Fotečka super! NT screening vám dopadl v pořádku???

@levander Moc gratuluju k mimískovi v bříšku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty jsi teda tajnůstkářka :sunglasses: :grinning: Držím palce, ať je vše ok!!!!!!!
11. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 No tak podle tvého vyprávění to zní víc než nadějně, ale teda s tím IUI na místě jsi mě pobavila, jsou pořádně akční, ale to je na druhou stranu fajn, protože každý cyklus v sobě skrývá potenciál. Já už vám to vážně moc přeju, ty protilátky určitě nebudou žádné...jste prostě záhada, ale CAR s tím konečně pohne a rok 2012 pro nás bude miminkovský
@levander tipuju,že ti je v tyhle dny těhotně nevolně, ten začátek byl tentokrát i u mně krušný, ale brzo bude líp a nastanou veselejší záležitosti...já teď dumám nad nákupem sourozeneckého kočárku, určitě ho využiju,protože Johan si s chozením dává načas a podle mně se ráda bude vozit i chodící..no zatím vede Phil and Teds
11. lis 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, tak jsem vám sem včera poslala fakt dlouhý příspěvek a on se smazal!!!! Zuřím:(
Tak až bude čas písnu znovu. ted to vezmu zkráceně
špatně mi je pořád, Jani máš pravdu, je to ted fakt utrpení! Pořád lížu lízátka a modlím se at tohle přežiju :grinning:
O kočárku uvažuji také, teda vím, že ho musíme koupit a prodat casual play. Uvažuji o I Candy, tedn Phil and Teds mi přijde, že bych dala Kryštůfka do nákupního košíku, což se mi moc nelíbí, nemá to nánožníky nic, přijde mi to nepohodlné pro tak relativně malé prtě:( Co Johan už je lépe, už chodí? A co mudři něco nového?

@vendy01 budu držet palečky at vám to klapne na poprvé a také se dočkáte vysněného mimíska!
12. lis 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou sobotu všem!!!!!!!! Vypadá to dnes na krásný den! Filda dnes spal u babičky, já jsem po noční a manža ráno odfrčel na zkoušku. Má to za 2 :slight_smile: , Čekám až přijede.
No s tím IUI mě teda taky dostali! Já myslela, že jdu na normální folikulometrii a pro výsledky. Trochu mě s tím naštvali, ale na druhou stranu žádná tragédie. Tak jsme to odpoledne pojistili alespoň doma s manžou :grinning: . Fildovi jsme pustili jeho nejoblíbenější pohádku...... :grinning: :grinning: No záhada si jsme, prostě to tak asi má být nebo co....
Doufám, že příští rok bude opravdu přelomový. Je fakt, že se v naší rodině vyskytují ročníky s 2 nebo 7 na konci...
Babička děda 1932, táta 52, mamka 57, já 82, Filda 07...Tak snad sourozeneček bude 12 :dizzy_face:

@levander Ty nevolnosti jsou opravdu příšerný :unamused: Ještě když ti doma běhá malý divoch... Snad se tě to nebude dlouho držet a začneš si těhu užívat!!

Holky jak čtu o těch kočárcích, už nevím která bije :sweat_smile: To novinek....

Tak hezký víkend všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. lis 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vás všechny zdravím :slight_smile: a posílám fotečku Zuzanky :slight_smile:
23. lis 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, rozpálila jsem plotnu a pomalý hrnec,ať se zásobím jídlem na další dny v týdnu a teď zvažuju,jestli dřív naplnit pračku anebo vyměnit papouchovi podestýlku, no obojí mě dnes nemine. Předvánoční úklid se u nás rozběhl a jak jsem se letos dušovala, že cukroví nepeču,tak už mě svrbí ruce. Zítra mám v plánu jít přehlásit malou k jiné zdr.pojišťovně a odblokovat si na pobočku internetbanking a samozřejmě nákup, hlavně nějaké překvápko pro milého, protože 1.12. to bude 13let co jsem spolu.

@vendy01 tak jak pokračuje akce CAR, byla nějaká další konzultace anebo plán zákroků....mimochodem s využitím Filípkova nadšení pro pohádku k milostným akcím rodičů jsi mě fakt pobavila, můj manžel takhle nedávno chtěl zužitkovat chvíli,kdy malá seděla na nočníku :grinning:

@levander doufám, že už těhotensjké nevonosti ustupují a můžete s Kryštůfkem řádit na procházkách , tak aby jsi z toho měla požitek i ty ( já se teda pokaždé spíš intenzivně těšila na postel). Kryštůfek má super vybavení, ta kombinézka nemá chybu, jak se v ní válí na té podlaze na chodbě, tak to určitě trénoval na tvoření andělíčků ve sněhu a s tím mluvením je to teda šikula, ale on je takový dáběl ve všem, musíte mít z něho gejzír radosti :dizzy_face: ...no u nás je to takový potůček dílčích úspěchů, ale říkám si že tichá voda břehy mele :grinning: ...Johan ještě nechodí, na rehabkách mi teda říkají,že už je to chlup,co chybí,ale podle mně ani do vánoc to nebude tip top, zkrátka až se madam ujistí, že na to má,tak asi vykročí. Za ruce se vodit nechce nechat a včera nachvíli vzala na milost takové to chodítko,co ho děti tlačí před sebou. S mluvením je to bída, slova nahradila víc ukazováním prstem anebo ze slova použije jenom první slabiku, asi se vrátím intenzivněji ke znakování. 9.12 nás čeká podrobnější neuro vyšetření, rovnou to vezmem přes genetiku a odevzdáme jim vypněné formuláře.
Tandem kočík vyberu až po velkém utz, u nás bude asi vážně nezbytný , ale nechce se mi do něj moc investovat, přece jenom na nákupy do města vyrážím max.třikrát za měsíc a jinak to jistí zahrada, kde mimino bude v Inglesině , která super zvládá i vyšší trávu a přejezd přes krtince :sweat_smile: ...a Johan bude pobíhat po dvorku s možností kdykoliv si odpočinout uvnitř domu. I Candy je opravdu esteticky vymakaný, ale štve mě,že mlží tak moc kolem té ceny a co jsem se ji dopídila ,tak rozhodně překračuje můj strop....Phil and Teds mají ten systém umístění dětí fakt netypický, ale podle návodů i na youtube je starší prcek vždy nahoře, kde je dost místa na nohy a oporu hlavy , což zase ocením, protože Johan je 87cm dlouhá čára. No je to věda, tak snad každá pořídíme ke spokojenosti naší a našich broučků :slight_smile:
@lenicenka17 Zuzanka je velká parádnice, jak říká naše prababička " ta maminka ju strojí" :grinning: a jak jdou obchody, prodáváš jenom přes FCB anebo i Mimibazar?
29. lis 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e ahojík :slight_smile: tak jak se cítíš v druhém těhu??My před týnem pomalu řešili kam dáme další postýlku,ale naštěstí to přišlo :grinning:
Prodávám na fb a nebo sme dělaly s kam.burzy a tam se mi též něco prodalo,te´d obchody stojí,lidi už jsou zásobený a já další balík plánuji až jaro léto takže asi to uložím do sklepa a vytáhnu na jaro pač mi to tu zavazí v pokojíku... :frowning2: ale ůžu říct že jsem takový zájem ani nečekala :slight_smile:
NA mimibazar neumím dávat fotky,tedy neumím je zmenšit tak tam jsem to nezkoušela...
29. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak "strojení"si fáááááááááááákt užívám :grinning:
29. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U nás nového zatím celkem nic, asi zítra očekávám příchod MS a další objednání do CARu na cca 12DC. Tentokrát už beru manžu sebou :grinning: Čekám, že určitě jak na potvoru tam folík nebude, ale po fiasku minulý měsíc už se nechci nechat zaskočit. Takže máme asi řes sebou první IUI. No bylo by to krásný najít pod stromečkem //, ale iluze si radši dělat nebudu....
Jinak snad od dětství jsem se tak netěšila na Vánoce, jako tenhle rok :slight_smile: Filípek je úžasnej, pořád mluví o Ježíškovi a to jeho úpřímné dětské těšení mě děsně nabíjí :dizzy_face: Dárečky už mám nějaké koupené...v neděli má ještě Filda narozky, tak budeme slavit. Tentokrát bude dort se Spidermanem :grinning:

@m.o.u.s.e. Tak to vás čeká krásné výročí :dizzy_face: Ten předvánoční úklid závidím...jsem ráda, že mám umytá okna a budu s Fildou péct cukroví...Zbytek řeším běžným úklidem, neboť není opravdu čas...
A u jaké jste pojišťovny? My máme 211 a velká spokojenost...Manžel k ní přešel od 111. Vyplácí se nám to teď hlavně v CARu, kde mají nasmlouvané jen 3 pojišťovny, naštěstí i tu naši.
A jak ti roste bříško? Za chvilku už bys měla cítit první pohyby ne??

Holky mějte se všechny krásně, ať jsou dětičky zdravé!!!!!! Mimochodem zrovna dnes visel ve školce na nástěnce papír, že mají ve třídě neštovice, tak se máme na co těšit...

Užívejte v pohod+ě předvánoční čas a hlavně žádný shon!!! :grinning:
29. lis 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 já jsem s dárkama absolutně pozadu, ale pro Johan cosi máme průběžně nakoupené přes rok, rodiče nám dají prašule a my jim ,o co si řeknou, manžel chce nový mobil "bezdotykový" ( šíleně na ten svůj htc dotykáč nadává) a já podědím ten jeho a ještě jsem si přála čističku vzduchu,ale furt dumám, jestli si nemám vymyslet něco jinačího, třeba foto pozadí...no,asi půjdu do té čističky, přece jenom z toho bude profitovat zdraví celé rodiny a slibuju si,že to lapne i nějaký prach z papoucha a budu mít lehčí uklízení. Já právě chci Johanku přehlásit k 211, protože ta neuroložka nemá smlouvu s VZP a kvůli pojiš´tovně nechci měnit dobrého doktora a 211 je 2.největší,stabilní..my o čerpání balíčků ani tak nejde, hlavně když se něco stane,tak aby se nám dostalo ošetření. Bříško teď vypadá jako větší pivec mozol :grinning: ,no už to na mně je znát a na pohyby čekám s napětím, u prvního těhu přišly na přelomu 17/18tt..
Neštovice jsem v dětství neprodělala, takže až je přinesou domů naše děti,tak se mám nač těšit...no, snad je Fífa nechytí a nezkazí vám to adventní čas.
29. lis 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s dárky jsem na tom podobně, mám především pro Fildu, něco pro manžu a zbytek jen v hlavě...
Filípek je teď blázen do lega, někdy zírám, co už ve svém věku dokáže postavit :sweat_smile: Jen kdyby to nebylo tak nehorázně drahé :angry:
S manžou se tento rok taky obdarujem, asi po 3 letech...Na mateřské se stavěním to nebylo moc možné...
Ta čistička zní dobře, neznám sice nikoho z okolí kdo jí má a má s ní zkušenosti, ale věc je to určitě dobrá.
Tu pojištovnu opravdu můžu doporučit, nikdy jsem neměla jediný problém :slight_smile:
29. lis 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky no vy jste mě pobavily, s využíváním volných chvilek od dětí, to by u nás neklaplo! Já se vlastně divím, že s Kryštůfkem čekáme druhé :grinning: Brouček je schopen usínat v 10 večer pět dní v týdnu. Dnes tedy nespal přes den tak spí už od půl, manža jel na nákup tak mám chvilku něco sepsat.
Vánoční uklid hotov, výzdoba svítí, dárky nakoupeny tak už je jen zabalit a naučit kryštůfka nějakou koledu:o))) už říká vánoce tak ještě alespon ježíška ho naučíme....bude to asi znít zajímavě jao želva je jelva atp :o) No je s ním sranda :dizzy_face:
@m.o.u.s.e Ona se roztape, někomu to prostě trvá, ale jisté že chodit bude je tak co, at odpočívá ještě se nachodí! Jen je nepříjemné to běhání po doktorech, já musím zaklepat ale od roka máme klid a jsme bez návštěv u dr! Ted jsme byli po půl roce na kontrole u rehabilitační dr a je naprosto v pořádku, svalový tonus srovnaný a ve všem je v pořádku tak jsem pyšná. to víš že se rozplýváme pýchou, když ho všichni vychvalují. Casto si říkám jaké máme štěstí že je tak šikovný, protože si myslím, že nejsme moc důslední, takže nevím kolik procent na jeho umu je naše snaha a kolik jeho neskutečná učenlivost :grinning:
Já koukala na cený I Candyho v UK tam vychází okolo 600 liber, tady na MMB jsem našla jeden asi za 16 tisíc a mamča nějak obvolávala obchody tady a vyjde kolem 20 tis. My budeme muset prodat celý casualplay abychom měli na nový, ale tak co dva bychom stejně neužili. Budeme k tomu brát i novou sedajdu do auta aby na to pasovala tak musíme Maxi Cosi. Ono i set od casualplay asi prodáme lépe i se sedačkou než bez ní...snad ho někdo koupí :o)
My to s manžou také s dárkama letos nepřeháníme, vloni mě hýčkal ale letos se zaměřujeme všichni na Kryštůfka, to je prostě nejlepší vidět ta jeho očíčka :o)))

Jani už víte pohlaví? Nebo tušíte?
29. lis 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicenka17 Zuzanka je krásná princeznička :dizzy_face:
29. lis 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás v rychlosti pozdravit. Každá máme určitě plné ruce práce s přípravami na Vánoce :slight_smile: U nás je to stejné. Proběhla oslava Fildových 4 narozenin, peču cukroví, sháním ještě dárky.
Jen manžel mi dnes padnul..zvrací..lítá na záchod...nějaká střevní viróza :unamused:

Prosím všechny ce středu o držení palečků :slight_smile: čeká nás první IUI :slight_smile: :slight_smile: Pro nás velký zlom, ikdyž procentuální úspěšnost není veliká. V úterý píchám pregnyl na prasknutí folikulu a ve středu inseminace... Tak uvidíme, jestli budeme mít dáreček pod stromeček :slight_smile:

Tak zatím a krásný předvánoční čas všem!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. pro 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky! Tak mám dnes nervy jak špagáty na zítřek. :dizzy_face: Právě jsem do sebe píchla injekci Pregnylu :slight_smile: Bylo to naštěstí jen do podkoží do břicha, ale myslela jsem si, že sama to nezvládnu se bodnout :grinning: A to mám injekcí napícháno nepočítaně..jenže všechny jen ostatním :grinning:
Zítra má mažel nástup do CARu v 11:30 a já pak za hodinu až zpracují spermoše. Mám dnes noční, tak budu sice unavená, ale nějak to zmáknem.. Od 3h mám Filda ve školce besídku, tak odpočinek moc nehrozí, ale ono to nutné není.
Pak písnu, jaké to bylo :grinning: Nekhorší je, že nebudu moct brzy testit, jako jsem byla normálně zvyklá...třeba už ten 9DPO, protože se Pregnyl v těle drží až 14 dní a dělá druhou čárku... To se snad zblázním :sweat_smile:

Tak nám prosím držte palečky, ať si ten mimís k nám konečně najde cestičku. Děkujůůůůůůů :slight_smile:
13. pro 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj! Koukám, že si tu sice diskutuju asi sama se sebou, ale i tak píšu :wink: Tak to máme za sebou. Manžovo spermio bylolepší než minule, pak doktor byl spokojený. Samotný výkon bych přirovnala k běžnému gynekolog. vyšetření. Byla to rychlovka a za 15 minut jsem odcházela domů. Ode dneška beru Utrogestan a budu jen čekat a čekat...

TAK PÁÁÁÁÁÁÁÁ
16. pro 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky.
Jakpak se máte?
My válčíme doma-Boreček je pěkný divoch :grinning: A malá v bříšku pěkná uličnice :grinning:
Dneska jdu k obvoďákovi pro razítko do průkazky... :slight_smile:
16. pro 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 mooc držím palečky !!!!
16. pro 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Ježíííš , už se to u vás rozjeloo, no zase bych něco propásla :confused: ale držím palce moc,moc , moc ...ta chemka v těle to takhle zdržuje, jo? to vypadá na testování po Silvestru, si z tebe uhryžu nehty i na nohách :grinning:

Holky , doufám, že jste měly pěkné vánoce, nějak jsem byla v jednom kole, takže teď můžu přát leda tak vše nejlepší do nového roku,ale to mi stejně přijde víc praktičtější, protože koneckonců veselé vánoce nám ti naši švišti garantují na 100%. U nás vrcholí objižďky rodiny, dneska se rozdávaly dárky u našich, zítra jedeme k babičce, pak mám scuka s kámoškama..ještěže jsem zdraví a venku to moc neklouže. Zadělávám zrovna na druhou vánočku, břicho už se zvětšuje,tak to půjde nahoru asi už i ta váha Jinak těhulím v pohodě. Johanka už začíná chodit, dneska se teda překonávala..holt stromeček je magnet největší :slight_smile: . Pokojíček máme skoro dodělaný,chybí jenom nějaké dekorace a můžem ji tam začít zvykat. Tož tolik nového u nás :dizzy_face:
26. pro 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak u nás bohužel nic, IUI se na poprvé nezdařilo, tak bojujeme dál...
27. pro 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 :frowning2: to je škoda, ale určitě zabere ICSI :dizzy_face: ..nepřestávám držet pěsti :slight_smile:
27. pro 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 Mě to také mrzí! Moc držím palečky, aby se vám konečně zadařilo !!!

My měli takové hektické vánoce. Objet veškeré příbuzenstvo s naším broučkem bylo náročné. Do toho nám po 16 ti letech umřel můj milovaný pejsek, takže to bylo smutné. 25.12 ho naši museli nechat uspat. :(
Jinak začínáme řešit koupi kočárku asi koupíme už po nějakém mimču přeci jen ta finanční stránka začíná být důležitá s dvěma dětma. Kdybyste věděli o někom kdo by koupil Casualplay , tak dejte vědět :o) Už začínáme i pro mimíška kupovat oblečky, teda objednám pár věcí z Nextu z anglie a asi výbavička bude hotová, přeci jen toho po Kryštůfkovi máme víc než dost:o) Zítra frčíme na hory tak jsem zvědavá jak to zvládneme :o))

@m.o.u.s.e jak se daří vám, co mimíšek už víte pohlaví? A jak je tobě? Kdy máte přesně termín? Už máte dvojkočík? A co malá už tape? Už je sama v pokojíčku jo? A ve své postýlce? My to také řešíme, lae pořád spí hodně s námi v posteli, takže to bude složitější. Asi půjde do pokojíčku ve své malé postýlce a bude tam s ním Pavel až se narodí malé a to bude v košíčku...ještě že jsme postýlkama tak vybaveni :o)
10. led 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zrovna jsem po velkém utz a máme zatím tip na holku :slight_smile: , doktor namítal, že nemá pro větší jistotu lepší řez vidění a kulky bývají někdy v téhle době vysoko, takže počkáme na 19.1., kdy jdem na srdíčkový utz, tam je i lepší sonograf. každopádně mimčo je zdravé a to je hlavní, to jsem si přála. :dizzy_face: Dvě holky na fotkách budou vypadat úžasně :sunglasses:

@levander to je otázek :grinning: , takže...na první jsem odpověděla, a mě se daří fajn, jenom mám zase nízký tlak, takže občas mě přepadne taková malátnost s bušením srdce a musím se natáhnout. Johanka nám už ťapká, zatím je ta chůze legrační,ale je vidět,jak je nadšená z té nové možnosti a snaží se zdokonalovat každým dnem ( k mé radosti a úlevě mých zad), v pokojíku ji jenom zvykáme čili necháváme ji tam hrát si a zatím námi chrupká v postýlce s námi v ložnici, stěhování asi podniknem tak dva měsíce před porodem a spát poblíž ni asi budu já, protože manža je hned tuhý a kolikrát se hůř probouzí...společně v pokoji s ní spát nebudeme, hned vedle je místnost, kde máme bývalou ložnici, takže tam budu dost blízko a zároveň ne tak moc, aby ji to narušilo její samostanost, o kterou usilujeme. Celkem dost jsem si toho s ní naplánovala, ale uvidím, jak to vyjde.
Už oblečkuješ, jo? No já mám s tím tipem vystaráno a maximálně vyperu ty růžové hadříky, takže svůj nákupní amok ukojím jenom u tandem kočárku. Koncem ledna objednávám Phila , golfky prodám a příští jaro i Inglesinu, tak snad se ty prašule nějak započítají.Next je na oblečky vysavač peněženky, kupuješ zatím unisex anebo máte taky tip na pohlaví? Pořád máš spadeno na ICandy? já tuhle viděla na MMB nabídku vyloženě na sourozence , mrkni http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51567621&tab=2 Casual určitě hravě prodáš, to jsou takové modní kočárky, po těch je sháňka i z druhé ruky.
S pejskem je to smutné, zvlášť když jste s ním byli sžití takovou dobu...budou si rodiče pořizovat nového společníka? Nad fotkama vašich vánoc jsem se pobavila , jelikož se ukázalo, jak jsou si ti naši manželé podobní a poté, co hračku odloží dítě se ji ujmou a s hravostí začnou zkoumat a hrát si jako malí kluci :grinning:

@vendy01 co u vás nového, cyklus běží tak možná nějaká nová CAR akce na obzoru?
10. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak se po pauze hlásím :slight_smile: Máme za sebou minulý pátek 2 IUI,tak uvidíme.. Tentokrát už radši nic neočekávám,ikdyž bych si to přála. Příznaky žádné,tak nezbývá než čekat..
Filda dostal před Silvestrem neštovice,tak je máme odbytý a manžel pro změnu byl na operaci s kotníkem. Všechno proběhlo v pohodě :slight_smile:
Vánoce jsme si taky moc užili, rok od roku je to s Filípkem lepší :dizzy_face:

@m.o.u.s.e. Tak dnes na UZ jestli se nemýlím?? :dizzy_face: Jsem zvědavá na rozluštění mimískova pohlaví :slight_smile: :dizzy_face:
Koukám, že Johanka dělá pokroky v chození :dizzy_face:
Stejně to ale utíká.. Ty už budeš pomalu zase rodit, já už jsem rok v práci..

@levander Jakpak je? V kolikátém už jsi týdnu? V pase se to tentokrát neukazuje, tak nemám přehled :grinning:
S pejskem mi je to líto :pensive: Naši mají 2 psy,zatím druhou generaci a odchod každého jsme taky oplakávali..

Na horách jste si to podle fotek užili viď? My se taky chystáme, ale jen tak přes den, ne na spaní,máme to kousíček.. Příští rok bychom chtěli zkusit Fildu do školičky..
Ten Casual taky myslím, že prodáš rychle, nezkoušela jsi dát třeba inzerát? Kamarádce na MMB málem utrhly maminky ruce :grinning:

Tak se mějte krásně, u nás teď děsně chumelí a to mám jet za chvíli do školky :unamused: Odpoledne asi sáňkování a zítra do roboty.... pááá
19. led 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ahoj, taky posílám zdravici :slight_smile:
My byli dneska na genetice, Johanka má za sebou dvě pichule a stejně to moc neteklo,tak budeme muset znova..naštěstí to na trauma nevypadá, za 10 minut se na odběrovou sestru smála, šikulka moje statečná. Potom jsme šupem pádili na echokardio plodu, byla jsem celá natěšená že se nám potrvdí pohlaví a zase je to takové polovičaté, prcek se dost schoulil,takže záběr mezi nohy byl komplikovaný, o sonu srdíčka nemluvě, ale závažné vady se vyloučuly..uff. Úplně nádherně se nám předvedla pusinkou,ručičkami,nožičkami, tak jsem hned zjihla a těším se ještě víc,až bude s námi.Ještě nás čeká 4D utz příští úterý a jestli nám tam nepotvrdí pipku, tak bude překvápko...ale s holčičkou počítáme a už se blížíme i ke kompromisu se jménem :sunglasses:

@vendy01 takže znovu IUI ..a bereš nějaké podpůrné pilule, třeba na tu sliznici? Evidentně jsi své dva marody obstarala, to je pro chlapy výhoda mít doma zdr.sestru :slight_smile: Já pořád čekám, kdy na nás zaútočí bacil, ale je fakt,že do kolektivních zařízení moc nechodíme a manžel navzdory nemocem svých kolegů domů nic nedotáhnul, aby to Johanka chytila.

Očkování Priorixem máme odloženo asi do dvou let, teď budeme stejně čekat na genetiku, jestli tam nejsou nějaká neurosvalová onemocnění
@levander a jak je to u vás s očkováním, mě sestra říkala,, že není problém se domluvit na odkladu,jenom ji podepíšu papír,že o něj žádám , ale celkem bych si to chtěla odbý než se narodí druhé baby. Johanka sice snáší očkování hladce ,ale co kdyby tohle zrovna ne a lítat kolem ni a mimča zárověň se mi nechce. Koukala jsem,že zařizujete pokojík, s výzdobou zdí mám taky ještě dost plánů, u nás to nejspíš vyřeší obrázky a samolepky.

Tak se mějte hezky, já pádím zavřít slípky a kačenky a pak vegetit, dokud malá a manžel spí :slight_smile:
19. led 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendy01 kočko, co s tebou :confused: , myslím na vás a furt držím palce :wink:
@levander a jak se u vás těhulí? pohlaví bude překvápko? a už jsi najela na koblihování :grinning: ?

My skončili s rehabkami, malá už nejde zvládnout ani sestrou a ani při omezení svičení se regres nekonal, tak to máme odbyté. teď už je to na ní, jak se tím celodenním cupitáním po bytě vypracuje. Akorát je to taková žížalka, hrudníček má jakoby ji pustili z Dachau a to přitom celkem baští. Od neděle spí sama ve svém pokojíčku, já ve vedlejší místnosti a manžel zůstal ve spodní ložnici, ideální stav-všichni se vyspíme, tak si to vychutávám a hlavně tu možnost číst si před spaním u lampičky..momentálně čtu Malý tyran od Prekopové, páč Johančiny projevy vzdoru jsou občas na nervy a lámem si hlavu, jak se k tomu nejlíp postavit :rolling_eyes: Před sebou valím pupek jako v osmém měsíci, záda bolí, ale jinak je vše fajn a prďolka se čile hýbe a štouchá.
Mějte se hezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek