• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahoj!!!
@m.o.u.s.e Vždycky nakukuju, jestli někdo nepíše a ejhle po delší době příspěvek :slight_smile: U nás bohužel pořád nic... Je to běh na dlouhou trať. Máme za sebou 2x IUI, teď jsme si dali pauzu na načerpání sil. Navíc jsem objednaná ke svému gyndaři ke konzultaci. Tenkrát mi nabízel laparku, já nechtěla, šla jsem do Hsg a teď mě to hlodá,že bych asi jít měla, tak se s ním chci domluvit. Mám strach z endometriózy nebo nějakých srůstů. To se jinak nepozná. Navíc mám celkem často divné bolesti břicha, pak i křížové..no nevím...
Taky cytolka z čípku mi prvně nedopadla úplně na jedničku a mám kontrolu za půl roku,tak to snad bude dobrý.
Jinak kromě tohoto se máme dobře :slight_smile: Filípek nám dělá radost, je už tak velikej a chytrej :dizzy_face: V pátek mají od školky tradiční ples s vystoupením (minulý rok byl šmoula),tak se moc těšíme :dizzy_face: Tentokrát bude slunečnice. Sehnat jednobarevné žluté punčocháčky a triko byla celekm fuška...

U vám koukám vše jak má být :slight_smile: To je bezva :wink: Johanka je šikulka :dizzy_face: Že je hubená..s tím bych si hlavu nelámala..ty i manža jste štíhlí ne???
A v pokojíčku spí celou noc? Malého tyrana jsem přelouskala taky při mateřské :slight_smile:
A výbavičku nějakou přikupuješ nebo chystáš po Johance? Holky budou blízko od sebe, to je super, to jsem si bývala taky přála...

A jakpak se má @levander ?

Mějte se fajn, za chvilku frčím na noční, snad bude klídek :slight_smile:
22. únor 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nám to tady ustálo, ale je fakt, že u nás se nic moc nedělo, zato teď máme jednu žhavou novinku doma v postýlce :grinning: Porod byl rychlovka, lékaři mě chválili, že na 9cm by k nim měly jezdit všechny a že já můžu přijít i potřetí a počtvrté, ale to asi určitě nehrozí :grinning: Po narození Johanky jsem se opět odkrvila, zůstal ve mně kus placenty,.takže šup na revizi...no, nasadili mi železo a celkem se mi zdá ta rekonvalescence kratší než u prvního porodu anebo je to tím, že holt při dvou dětech musím víc zabrat :confused: Justýnka je hodná, krásně saje z prsu, takže moje dokoupená výbava pro případ problému jako byly s Johan leží zatím ladem. Johan má miminko ráda, nežárlí, spíš se na něj nadšeně dívá a hladí vlásky a chodí upozorňovat, že mimi pláče. Bohužel s odplenkováním šla mírně dozadu, bobek hlásila spolehlivě a te´d už zase dvakrát nějaký ututlala v plíně...no, musím ji to učit znova, manžel je v tomhle tom poněkud nedůsledný a po návratu z porodky jsem viděla, jak si Johanka v tom svém vzdorovém období snažila získat navrch.

@vendy01 tak jak u vás? grilovačky v plném proudu? já včera měla špekáčky a teda táák mě v noci prohnaly,že mám na dlouhou dobu asi utrum :unamused:
@levander jdemet do finále, viď? Tak přeji moc štěstí a pohodový porod a krásné zdravé miminko :dizzy_face:
25. kvě 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m.o.u.s.e Jani tak to také pěkné poporodní vid. Já šla domů také bílá jak zed a se železem. Ted ho musím polykat také. Jmse 39 tt, takže se nám to chýlí ke konci, ale vzhledem k nemoci Kryštůfka doufám, že ještě vydržíme.
Toho se také bojím, že co se malý naučil, rychle zapomene. To je Johanka zlatá, že se jí tak miminko líbí a nežárlí. A jak to zvládáš ty? Stiháš vše ?
25. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander já železo preventivně jedla před porodem a jím ho po porodu a je fakt, že i když krevní obraz jsem měla teď horší, tak se celkově dávám líp dokupy..možná i tím, že se Justýnka narodila o 300gr menší než Johanka a porod byl rychlý ( tělo se neunavilo vleklými kontrakcemi).
S tím naučeným u Johanky je to tak, že u nás jsem na to přísnější já a manžel tak trochu tápe, takže jí u něj hodně věcí prochází a určitě o tom ještě hodíme řeč protože důslední musí být oba rodiče. Odjížděla jsem do porodnice s tím, že si hlásila potřebu na velkou a že si ucvrnknula a dočůrala do nočníku nebo už se vyčůrala do plenky a jenom to uvědoměla hlásila, po příjezdu z porodnice ji přinutit sedět na nočníku byla věda, ale dneska už je to zase lepší, takže si myslím, že to bylo přechodné a až zase najedeme na ostrý režim bez plenek a bude cítit, že si načůrala do kalhotek hned si to osvěží. Žárlivost se nás zatím naštěstí netýká, spíš ten vzdor typu kroucení hlavou a "neee" , ale to začalo už před narozením Justýny. Věř mi, že večer jsme už odvaření oba dva,dokola znova a znova vykrámované věci ...to uklízení mě samozřejmě vyčerpává :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..mimino je v pohodě, to jenom jí , spí a kaká, spíš je pořád náročnější se věnovat Johance. Chtěla bych ji víc zabavit, aby nezlobila, ale zase mě omezuje doba, kdy Justýnu kojím a to holt musím všeho nechat, pak nějakou dobu musím vařit a ten čas táák utíká. Úklid domácnosti musím pečlivě rozvrhnout, ale dá se to zvládnout, když se najde chvilka, že obě děti spí. Dost jsem si předvařila a zamrazila, tak to je taky pomoc a manžel holt víc teď myje nádobí a díky bohu si i vyžehlí.
Se spánkem to vypadalo taky jednu chvíli bledě, ale ten největší deficit jsem dohnala po dobu ,co měl manžel paragraf a dovolenou..to byla velká pomoc. Poporodní depka přišla jenom jednou, a to byl zrovna den, kdy měla Johanka svou "náladu". Já jsem v porodnici byla vlastně 2,5 dne+den porodu a manžel s Johankou tam za mnou nebyli a je šílené,jak jsem po návratu vnímala Johanku..připadala mi úplně jiná, větší, chováním odlišná, jakobych k ní musela znova hledat cestu, tak to mě trochu zpražilo :confounded:
Jsem napjatá,jak dopadne naše první společné cestování ..musím vyřídit sociálku, zdravotní pojšťovnu, v pondělí jdeme na genetiku s Johan( to mi naštěstí bude asistovat moje mamina)..už teď mám noční můru, že miminko brečí a chce nakojit a Johanka mi někam utíká ( uff, ještě že má ten kočár kšíry :sweat_smile: ).
Ale zase, na druhou stranu si říkám, že tenhle věkový rozdil zvládlo tolik mamin a neměly vychytávky dnešní doby, a tak to musím dát i já.
25. kvě 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.o.u.s.e jej, no to je to čeho se bojím, něco vyřizovat atd. Naštěstí tu budu mít mamku a pak manža dovču, takže snad nejhorší zvládneme. Ale budeme měsíc bez výtahu a to si neumím představit.
Já právě chci aby za mnou do porodnice chodili, neumím si představit ho nevidět. Jsem na něm strašně závislá. Doufám, že se porodem nic nezmění a dokážu je brát obě stejně, to je můj největší strašák.
Depky snad nepřijdou, po Kryštůfkovi jsem je měla dva týdny a to jsem jen brečela .. tak snad jsem si to vybrala.
Tak se hlavně držte. Kolik je vlastně Justýnce? Mimochodem krásně vybraná jména !
25. kvě 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!! Píšu po delší době :sweat_smile:
Nejdřív chci moc popřát @m.o.u.s.e. k narození Justýnky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Taky se přidávám k pochvale za jméno :slight_smile: Porod podle popisu nádhera, to by si snad přála každá mamča :slight_smile: Hlavně přeju hodně sil,ať zvládáte tohle náročné období a dětičky jsou zdravé!!!
To samé přeju i @levander a k tomu ještě bezproblémový a co nerychlejší porod!!!!

U nás novinka taková,že 13.6. nastupuju do nemocnice na laparoskopii :confounded: Bude to opruz, ale už je to nevyhnutelné. Mám celekm strach z endometriózy, jiná příčina našeho neúspěchu už mě fakt nenapadá.. Mám za sebou 2x neúspěšné IUI, tak uvidíme.. Už jsem měla jít v dubnu, ale musela jsem to zrušit, ležela jsem s Filípkem nemocnici na dětském. Měl komplikovaný oboustraný zápal plic, tak jsme si celkem užili.. Byl 6 týdnů doma, ale už je naštěstí zase fit. :slight_smile:
Grilovačky zatím nic moc, jsme teď nějací rozlítaní, manžel má zkouškové. d toho práce kolem baráku..ale náš čas ještě přijde :grinning:

Tak se mějte krásně, já jsem na noční, pacienti chrupkají,tak mám chvilinku :slight_smile: A hodně sil!!!!!!! :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vím že tato diskuze už je dlouho " mrtvá", ale zařekla jsem se na ni pořád myslet, dokud u Vendy v albíčku neuvidím další miminko a je to tám :dizzy_face: :dizzy_face:
@vendy01 Vendulko, moc ti blahopřeji ke splněnému snu, jsi pro mně důkazem že sny se plní , no samozřejmě bez vašeho přičinění by to nešlo. Ať je Barborka statečná a silná jako její maminka, kterou si k pobytu na tomto světě vybrala :wink: :dizzy_face:
Všem ostatním členkám skupiny přeji, ať jim děti vyrůstají ve zdravé, nádherné lidské bytosti :slight_smile:
16. čer 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m.o.u.s.e Ahoj, mockrát děkuji za přání :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Naše cesta byla sice o nějaký rok delší, ale nakonec úspěšná a i my se konečně těšíme z miminka :slight_smile: :slight_smile: Barborka je úžasná a užíváme si vzájemné poznávání. :slight_smile:
Všechno tak letí... Tvoje holky i @levander kluci tak hrozně rychle rostou :sweat_smile: :slight_smile: Mějte se krásně :wink:
16. čer 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek