• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
vendy01..zatim to řešíme z gynekologem..já mám takovýho pomalejšího..že je času dost. :angry: Ale minulý měsíc už mě nas... a řekla sem že se do toho trochu obujem..tak mi aspon dal něco na ovulku a na srovnání MC..tak uvidim jestli to nějak pomůže.A dohodnuto mám že pokud do podzima neotěhotním tak mě čeká laparoskopie. :unamused:
8. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:myslíš teda že jak byl ten testík téměř tmavej že teda byla??fertility to tak též vyznačilo tak doufejme ukázala bych vám graf ale nevím jak se to sem dává
marku:čárka je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:ti doktoři mají pořád čas jeden jak druhej,to taky znám :angry:
8. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka si ale vůbec neuvědomujou že leta běží.. :wink: Mě jako řek ..kam spěcháte času dost jsou starší maminky snažilky..tak už jsem mu vpálila že mám ještě co dělat..chtěla bych 3 děti :grinning: .Tak akorát řek--no uděláme zkoušku..tak zkoušim :unamused: Ale moc tomu nedávám.Už ted se cítím na menses.Že přijde :sunglasses:
8. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A smím se zeptat na ten věk??A jak se dlouho snažíte?
Jedno dítě už máte A co bylo v pohodě s otěhotněním???
8. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi 29 brzy mi bude 30 a snažíme se už 3 roky a kousek.. :unamused:
U prvního jsme čekali 2 roky než se to povedlo..takže taky žádnej zázrak :grinning:
8. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni koukám že používáš testíky..jsou dobrý?a hlavně k něčemu?Já je objednala..a příští cyklus pokud to nevyjde bych se chtěla začít testovat..ale mám to nepravidelně tak přemýšlím od kdy od jakého dne cyklu :confounded:
A tobě je kolik?Z té fotky nemůžu posoudit :slight_smile:
8. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:a po 3 letech ti řekne že ještě počkáte??? :fearful: :fearful: :fearful: Tak to je fakt doktor na ---
Nepřemýšlíš o změně lékaře?Mě řekl že do roka by to neřešil což mi též příjde přiměřená doba...
8. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to dojíždím až do prahy k lékaři..sem si na něho zvykla --ještě za doby kdy jsme tam bydleli.Víš co on jinak neni špatnej a má hezký jednání takový "rodinný"..Ale stim čekánim mě jako drtil..Snad se to rozběhne nějak.. :grinning:
8. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
testíky používám teď první cyklus a jsem za ně ráda .... Též jsem nevěděla kdy asi testíkovat tak jsem na poprvé řekla že a´t ji nepropásnu začnu brzy tak jsem testíkovala asi od 11DC ale bylo to brzy ale neva.. ovu nejspíš byla 19DC ae jak jsi tu určitě četla díky mé sobotní akci nevím jak telota..
Jaké máš cylky??Asi zhruba.A co jeřáb ptačí my se tu o něm už jednou bavily zkus najet na tuhle diskuzi na koníkovi holky jej dost chválí na upravení cyklu.Já jej též už mám :slight_smile:
Mě je 28
8. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zkus nějaké specializované pracoviště i sama,na to nemusíš měnit lékaře...Ne???
8. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zhruba 35 dní..cykly..
Ted jsem to měla naposled 13.5
A ten jeřáb kde to seženu? :confused: To jsou jako kapky nebo co?
8. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka já vim že to jde že můžu jít i sama,ale dr mi řek že pokud bych šla do centra tak mě stejně nemine laparo..takhle si ji odbydu u něho a pak se uvidí co dál..
8. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus najít tu na koníkovi diskuzi,nebo zadej na seznamu do vyhledávače jeřáb ptačí a na diskuzi tě to navede.
jo jsou to kapky já měla taky cyklus 36dní ovu tak 26DC a teď jím první cyklus kapky a byla 19DC :slight_smile:
já měla MS 18,5 třeba budem spolu testíkovat :wink:
8. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to bylinky a jí se 3x15kapek
koupíš je v lékárni či ve zdravíčku stojí kolem 62,-
8. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to až pojedu do města tak kouknu do lékárny :wink:
8. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě to za to stojí i ta cena je super...
8. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicenka jo cena je dobrá..
Já měla ted na cyklus léky a ještě mám na další cyklus duphaston..Takž mi dr slíbil že by to mělo přijít dřív než po 35 dnech no uvidim..ten lék sem vysadila ve četvrtek večer ale podbřišek atd mě pobolívá..takže to asi dorazí
8. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: když vidím, že se bavíte o tom jeřábu...já ti jeden mohu prodat, nechceš???koupila jsem si totiž před týdnem dva(jsou u nás těžko k sehnání), neb jsem byla nachystaná na další kolo a teď jak se zdá, už ho asi nebudu potřebovat. Je uplně nový, nepoužitý, zapečetěný.
8. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku tak jo..pokud bych ho nesehnala tady u nás :wink:
8. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě jeřáb ( jak jsem ho začala užívat) krásně upravil ten poslední cyklus a neměla jsem už ani bolstivý podbřišek jako předchozí cykly.vlastně můžu klidně poslat i ty dva...oba jsou fungl nové :wink:
8. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, je to jen nabídka :wink:
8. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku jakmile ho tady neseženu..tak se stopro ozvu..akorát mi když tak nějak řekni cenu za oba..a plus teda pošta
8. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:Ip
8. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok..
8. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:a jak se cítíš??Jaké jsou pocity... snad čárečky taky brzy oběvím :slight_smile: :slight_smile: už by bylo na čase!!!!!!
8. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem se akorát taky chtěla zeptat jak se cítíš..marku.. :grinning:
8. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu do sprchy zatim pa..ozvu se později
8. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, to je událostí, co jsem tu pár dní nebyla!! :slight_smile: ani to nemůžu vstřebat :confused:

marku, moooooc gratuluju!!!! čárky vypadají pěkně!!!! jsou vidět i na těch fotkách!!! držím pěsti, ať jenom sílí!!! to by byl super úspěch, takhle hned na poprvý. :slight_smile: :sunglasses: a kolikátý že jsi DPO?
mouse, tak to je škoda, že tobě to nevyšlo, :frowning2: ale příští měsíc to jistí, určo se zadaří!!! :wink:

nové snažilky, koukněte na tu tabulku, jak na ni vendy posílala odkaz a pošlete mi potřebný údaje, doplním vás tam, ať máme větší přehled, kdo jsme kdo. :slight_smile:
8. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky cítím se bezva, nejsem zatím nijak zvlášť unavená, je mi dobře,vůbec bych nepoznala, že jsem těhu kdyby: se mi okamžitě nezhoršila pleť a mám citlivější chuť i čich... tohle jsem měla i u malého.....jazyk mám, jak kdybych si ho spálila od horkého jídla. :sweat_smile: a takový jako tlak v podbřišku..trochu jako na menses.
anaji: jsem 12dpo
leni: ani nevíš, jak vám tu radost přeju....všem vám to tu přeju moooooooc a těším se až se ke mě přidáte!!!!!!
8. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek