• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahoj holky, koukám, že jste asi nejčerstvější snažilky tak se k vám také přidávám, marku moc gratuluju!
Zatím tu jsou jen snažilky a Marku první s dvěma čárkama na testíku? jdu vás dočítat:slight_smile:
8. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde kupujete ovulační testy a kolik asi tak stojí? Já stále čekám až dorazí MS, zatím pořád nic. Dnes jsem si dělala TT a je tam pořád jen jedna. Vypadá to na nějakou výluku :grinning: Koukám, že požíváte kapky, na co jsou? Já zatím jím jen calibrum babyplan. Vítám tě Eimee. ano je to tak, první těhulka je Marku a doufám, že se od ní brzy všechny nakazíme těhu bacilem :grinning:
8. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paxies to také doufám:slight_smile: to jsme na tom stejně také mám asi nějakou výluku a hodně narušený cyklus (nevíte zda to můžou způsobit tabletky na odsunutí MS že se třeba nedostaví vůbec?)
Na testu také jen / ..:(
8. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: Jak dlouho se snažíte a kolik ti je? Doufám, že nejsem moc vtíravá. :sweat_smile: S manželem se snažíme první měsíc. Asi se nezadařilo hned napoprvý, čekám jen na MS, abychom mohli začít znovu. Tabletky na posunutí MS jsem nikdy nepoužila, ale je možné, že sis tím narušila celý cyklus a MS se dostaví až další měsíc.
8. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu celé odpoledne nebyla a mám co dočítat!!!! :slight_smile:
Kamčo: s tím dokrorem to je docela na houby. Při našem prvním snažení se začaly dít věci hned po necelém roce. Udělal mi hormonální profil(nevyšel dobře), manža měl jít na spermio a já na folikulometrii- ty dvě poslední už se nekonali, protože jsem otěhotněla :slight_smile:
Je vidět, že co si člověk sám nevydupe (ve zdravotnictví to platí dvojnásob), to nemá! Jak už tu někdo psal, můžeš se klidně objednat sama do spec. centra (CAR) a chodit při tom ke svému dokrorovi.

Marku: tak to už opravdové příznaky těhu máš :wink: :slight_smile:

Paxies: ahoj, já se taky chystám objednat testíky. Tady přes bazar je mají jen za 15Kč/ks.

Eimee: vítej mezi námi!!!! Marku je zatím první těhulka :slight_smile: Myslím, že ty tabletky můžou klidně narušit přirozený cyklus.. Nejlíp konzultovat to se svým doktorem..
8. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
paxies to by mě štvalo, asi koupím ovu testy, vletím zítra vykoupit lékárnu:slight_smile: mě bude 25 manžovi 31 a se snažením začínáme, měli jsme před měsícem už takový planný poplach, dr našla váček ale po 3 týdnech zmizel tak nevím co se stalo :unamused: ale snad to vyjde brzy:slight_smile:
kolik je tobě ?
vůbec ale nevím jak na ty ovu testy kdy je dělat atd....???
8. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu jeřábu... Já ho beru první měsíc, tak uvidím a koupila jsem ho přes bylinarstvi.cz :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to se jmenuje jeřáb?:ú)
8. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady jsou bezva stránky ohledně ovul. testíků a vůbec celého početí :grinning: http://www.rodina.cz/rubrika/oplodneni
8. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Vendy super, už jsem si to uložila a jdu číst:slight_smile:
8. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj staré i nové známé snažilky! :grinning:
Dobumbala jsem kontryhel a teď si půjdu zacvičit pro pevné bříško, ať má budoucí synáček či dcerka pěkné poleženíčko. Nějak jsem teď papala a vůbec jsem byla nafouklá, musím se dostat znovu do kondice. Dneska mě nějak bolí hlava a celkově jsem malátná, no tentokrát to není domnělý těhu příznak, ale pondělní krize
Vendy, odkaz je super..já těch informací totiž pořád nemám dost :slight_smile:
Anaji, co tvé oko?
8. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee mě je 26.
Vendy to je skvělý odkaz.
Kolik ovu testů se musí koupit? Počkám ještě až dorazí MS a pak bych je hned koupila.
Na co je ten jeřáb?
8. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem..
8. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eime: je to jeřáb ptačí - kapky - na upravení hormonální hladiny

Mouse: to jsi teda zodpovědná s tím cvičením! Jak se udělalo teplo, tak jsem se na to pěkně vykašlala :zipper_mouth:

Paxies: Těch testíků je potřeba docela dost..hlavně na první cyklus třeba i 10 :unamused: trochu to leze do peněz, ale je to zase super věcička

Pro dnešek se loučím, pa pa zítra :wink:
8. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré jitro děvčata :wink: :slight_smile:
Vendy : nevypadáš, že bys měla po porodu problém vrátit se do původní velikosti, navíc máš asi hodně pohybu s Fífou, takže v tvém případě to cvičení asi nemusíš moc hrotit. Jám mám sedavé zaměstnání, mé tělo má tendence ukládat fest do zásoby ( no, já si taky ráda popapkám) a na nějaké cvičení á la aerobic, plavání jsem nikdy nebyla. Takhle se snažím alespoň do ovulky u televizních novin cvičit na gymbalu kalsické sklapovačky anebo zvedat vleže nohy ( a tady vidím největší progres, dolní část břicha jsem měla donedávna fakt roztřepanou). Říkám si, že aspoň budu mít silné svalstvo k porodu a po něm se mi snad snáze navrátí do původního stavu.
Jinak chlopek musel vyměnit vitamíny, nějak mu neseděly ..naštěstí nám ještě z minulé přípravy na snažení zbylo něco málo Vit E+selen+zinek = elixir na plodnost :wink: :grinning: . Co papkají ti vaši samci :wink: :slight_smile: ?
9. čer 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/271431

tak můj grafík,jsem smázla tu neddělní teplotu.Ale spíš si myslím že ovu byla včera.Dost mě bolely bradavky a břicho jako když to mám dostat a trošililinku jsem špinila.
9. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to asi byla ovu, já čekám na MS, dnes mi teplota klesla takže to vidím bledě :frowning2:
9. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na testíku jsem měla nejsilnější čárku 19DC což je 3 dny před ovu je to možné????? :confused: :confused: :confused:
9. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta a jak ti je? :confused:
9. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka17: tak to netuším..

kkamca: je to na prd. Teplota klesla na 36,6, vidím to bledě ale prý se stává že to trochu klesne v době ms a pak to zase vyskočí.
9. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka ani já nevim..

Běto tak uvidíš..já mám teda zatim stejnou teplotu ale břicho a záda děs..jak mě bolí..dnes jsem 28 DC..tak uvidim..ještě bych měla mít čas týden cca..dlouhé cykly 35 dní
9. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám tak 32 podle posledního, takže taky ještě čas. Ale nevím, takový tlak v břiše... uvidíme.
9. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tlak ne..ale bolesti,,,no jak když to mám dostat
CO dnes vaříte?
9. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen upeču kuřesí nožky... jsme jen dva, nám to stačí
9. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes špagety s bolonskou omáčkou
9. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda ty se máš, hele jaká je ta boloňská omáčka? Jako chuťově...
9. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko holky, tak jsem právě doplácala karbanátky z mletého masa :slight_smile: , k tomu nové brambory a hovězí vývar. Poslední dny jsem to nějak flákala, jak mi bylo blbě :wink: :wink: . Jsem z toho ale nějaká ufuněná a zase je mi trošku šoufl od žaludku, asi to ještě není stoprocentní..

Leni: tak opravdu nevím :unamused: Jistota bude asi až za pár dní..

Mouse:S tou mojí figurou by to až tak hrozný nebylo, ale spíš tím, že mám dobrej metabolizmus. Filda mě po porodu opravdu dost vysával a zhubla jsem v pohodě. Ale jsem celá rozkydlá a líná
:angry: cvičit a to mě štve nejvíc, ta moje chabá vůle... Můj manža nejí na plodnost nic, jen v práci dostávají klasický vitamíny..Možná bych mu mohla něco pořídit. Vidíš, to jsme zatím ani neřešili :slight_smile:

Betka: S tou teplotkou je to, jak píšeš, může ještě vyskočit!!!

Tak se zatím mějte, jdu ještě uklízet :wink:
9. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim k čemu bych to přirovnala..dávám tam mletý maso,cibulku,červenou sladkou papriku ,kečup,oregano ,sůl a pepř
9. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a trochu česneku ale nemusí být..
9. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jestli teplotu může ovlivnit že jsem zaspala a měřila o půl hoďky déle a taky jaký jsem měla spánek

aha, já myslela že ji kupuješ
9. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek