• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahoj holky. Můžu se k vám přidat? V lednu jsem vysadila prášky a teď od května se začínáme taky snažit o mimi. Tak jsem moc zvědavá jak to půjde. Menstruaci mám kupodivu po vysazení prášků celkem normální, akorát trochu delší cykly. A minulý měsíc jsem byla u gynekologa zrovna těsně před ovulací, takže mi ultrazvukem zjistil, že se mi dělá vajíčko i sliznice je ok. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co berete za vitamíny? Mě doktor doporučil jen samotnou listovku
18. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsem byla na gyndě a jsem zdravá jako rybička!!!
Dostala jsem kyselinu listovou a prý ten babyplan nemám brát, takže dnes to bylo naposle!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Pro přítele jsem dostala vitamín E, tak budeme papinkat!!! Prý jsem naprosto zdravá!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já mám takovou radost!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
Takže se snažíme dál!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bezva, zase nás je víc.
Anaji- tak to gratuluju k ovulce..u nás asi nechodí :unamused:
Co se týče vitamínů, před prvním těhu jsem brala nejdřív Babyplan a pak samotnou listovku. Úplně stačí... Teď ještě dobíram Calibrum mami.
Eliska- to jsou supeer zprávy!
Jsem zvědavá, kdo bude první :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: taky mám strašnou radost!!
18. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje večer se za Vámi podívám...Te'd musím pádit!!
Tak pa kočky
18. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky včera jssem tu četla vaši disluzi a koukám že jsem na to podobně jako vy,vysadili sme v lednu a pořád nic :frowning2: první dítko sme měli hned po vysazení tak mi to teď docela trápí.Navíc se mi děsně natáhly cykly po 36dnech.Tak jsem se rozhodla koupit jeřáb ptačí,četla jsem tu na něj saamou chválu.
Eli :ahoj :slight_smile:
Můžu si s vámí psát?
18. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ahoj!!! :slight_smile: Máš krásnýho chlapečka!!! Opravdu jsme na tom všichni podobně :unamused: S tím rozdílem, že my se o první snažili déle, tak mě to zatím až tak nepřekvapuje´že to nejde.. :wink: čekám, že bude zase nějaký problém... Právě proto jsem se už teď vykašlala na HAK... :slight_smile:,ikdyž je Filípek docela malej. Mateřskou mám na 3 roky, se školkou to je u nás bída...
Ten jeřáb si taky koupím..
18. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:já mám též na 3 roky proto jsem chtěli další,teď mám leda problémy jak to udělat v práci... :frowning2:
18. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ještě je pořád čas :slight_smile: Pokud jste zdraví a nebyly problémy, tak to musí vyjít!!!!!! Já si říkám, že do 3 narozenin to snad stihneme... Kdybych do Filípkových 3 let neporodila a byla těhotná, tak půjdu na neschopenku. Jsem zdravotní sestra, tak by mě stejně nechal :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smisek: já beru Femmibion 800. jsou tam kromě listovky ještě další vitamíny a taky něco co pomáhá vstřebávat tu listovku. ale taky je to dost drahý. 300,- na měsíc. :unamused: no a jinak piju kontryhelový čaj na vylepšení cyklu a lepší sliznici.
jo, na tý gyndě mě fakt potěšil, když mi tím ultrazvukem ukazoval vaječníky a vystlanou dělohu. :fearful:
a ten jeřáb pomáhá na kratší cykly?
18. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:zkus najít diskuzi na tohle téma tak si počteš já to včera louskala :slight_smile: a tak to hned jdu koupit :wink:
18. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: a zkoušela jsi ovulační testy? je to sice docela drahý, ale já jsem tím aspoň vypátrala, že mám ovulku až tak 18DC.
18. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji a ten kontryhel ti cykly zkrátil??? :slight_smile: Já je mám tak 40-45 dní, to je hrozný :angry: Člověk pořád jen čeká a čeká :slight_smile: a pak zas nic a zase čekání :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám cykly 36dní taky je to na palici ovulační testy plánuji koupit tento cyklus pač nevím kdy je podle teplot asi kolem 27DC což je pěkně pozdě :frowning2:
18. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji- ty jsem teď nezkoušela, při snažení u syna jsem je zkoušela a vyšel mi pozitivní jen jednou, z toho nakonec nic nebylo.. Zadařilo se nám na dovče v moře :grinning: Ale dobrej nápad! Nebo zkusim měřit BT. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kontryhelový čaj by měl i zkracovat cykly, ale mě je asi nezkrátil. mám je pořád tak 31 - 34 dnů. ale určitě mi pomohl na kratší a nebolestivou menstruaci. no a taky snad pomáhá k lepšímu nárustu sliznice v děloze. aspoň ten můj gynekolog mi na prohlídce říkal, že mám sliznici krásně narostlou. :slight_smile: no v každým případě mi i ten čajík chutná, takže ho piju ráda.
18. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak se snažím i hodně "pozorovat" během cyklu, takže už snad poznám, kdy mám ovulku a kdy přijde menzes. okamžitě po ovulce se mi strašně zhorší pleť a začnou mě bolet prsa, to trvá až do menzes. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak teda mi se snažíme až teď od května, tak uvidíme jak to půjde.
18. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji já jej piju tak teda zatím první cyklus tak uvidíme jaká bude MS a jak jej piješ jako kolikrát denně.. já jen jednou ale klidně bych i 2x ale nevím zda se to může
18. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji když tak čtu tvé příznaky ovu mám to asi taky tak ale nespojovala jsem to s ovu.. teď už asi budu.. snad se mi posune malinko do předu je až moooc pozdě :unamused:
18. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tím pozorováním se taky snažím, ale nějak se na mě nic moc neděje :grinning: :grinning: Za to těsně před MS, to jo! Jsme šíííleně protivná, v napětí..manžel ze mně vždycky šílí :grinning: , já ze sebe taky :grinning: :grinning: Tyhle příznaky mám zaručený!! :slight_smile: Teď jsem 34DC, zatím v pohodě, testík neg.,tak čekám, kdy se mrška ohlásí :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicenka a mluvila jsi o těhotenství s gynekologem? Já na to zas tak nespěchám, ale když to nepůjde, tak tam zaskočím (říklala jsem sice po roce, ale to asi nevydržim) :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes nejspíš 1DC,ale to netvrdím tak jistě pořád se to pořádně nerozjelo...I minule to tak bylo asi až 3 den to bylo až moc :frowning2: Tak chci začít stěma kapkama.Břícho mám jak časovanou bombu už 10dní před MS tělo si ze mě fakt dělá dobrý den :angry:
18. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ten čaj piju jednou denně, večer. piju ho už asi dva možná tři měsíce. ze začátku jsem ho taky chtěla pít co nejvíc, aby co nejvíc zabral, ale teď už na to prdím a piju jednou denně asi 3 deci. :wink:
jo, taky bych brala cyklus 28 dní a ovulku tak 14DC, jak to všude píšou. ale jsem ráda, že po 7 letech antikoncepce jsem začla menstruovat hned celkem dobře.
18. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji - souhlasím. S cyklem 28 dní a ovulkou 14 DC bych za tu dobu už měla alespoň 3 děti :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já to pozorování je fajn si i zapisovat, protože za měsíc si už nepamatuju, kolikátej den mě začlo bolet břicho a kdy prsa a tak. jsem četla, že žena při ovulaci je"nejkrásnější", aby přilákala samce, přitom já hned druhej den po ovu, možná ještě den ovu už mám pleť jak puberťačka, že by mě nechtěl ani největší zoufalec. :slight_smile:
jo, taky na menzes čekám jak na dar z nebes než konečně příjde.
18. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jsi mě anaji pobavila.Ale mám to taky tak ale teda mě se ohážou spíš záda,vůbec to nechápu proč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, no přesně. před antikoncepcí jsem mívala cyklus tak 24 -28 dní.
18. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tím lákáním jsem to taky slyšela :grinning: :grinning: a taky mě ta krása při ovulce míjí :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak to máš dobrý, že na zádech, až na léto bych to brala taky! mě se teď začly dělat jakýsi uhráko-boláky ze strany na krku. no děs. :cry:
18. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek