• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Bětko nene..dělám to je lepši a ještě když jsou dobrá rajčata ..nejlíp domácí,...a když ne domácí tak aspon kupovaná v létě,tak přidat a mnamka :grinning:

a k teplotě já se měřila schválně v 6.30 to sem měla 37.2 a o půl hodky dýl sem měla nižžší teplotu na 37
9. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by bylo super. Já měla 36,8 a druhý den (dnes) o půl hodiny déle 36,6, to je stejný...
9. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo..si myslim že ten čásek malinko zakýval..teplotou
9. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych byla ráda, no uvidím co ms a co teplota zítra...
9. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky čekám každým dnem..
9. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak budem doufat že nic nepříjde....
9. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti řeknu na rovinu..u sebe stím počítám protože je mi fakt na nic..ty bolesti jsou velký na to aby to bylo jen tak a né menses... :angry:
9. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím co říct.... snad ať si tam ta ms zase zaleze... nikdo na ni není zvědavý :grinning:
9. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pravda..kéž by zalezla do pryč..já jdu vařit..nebo se nehnu :grinning:
9. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, pa pa pa, taky musím jít něco dělat
9. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky jak se dnes máte? já jdu dnes do lékarny koupit nějaké ty ovu testíky, ale nevím kdy začít mám pocit že mi ještě neskončil cyklus po těch pitomých tabletkách:( tak nevím....počkám do čt pá a asi zajdu k dr....
Jíte babyplan? já měla pocit že po nich hodně přibírám, jedla jsem je od ledna a hrozně přibírala, jaké máte zkušenosti? jdu si uvařit kontryhel :pensive:
9. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ráda bych se přidala - my se s manželem snažíme teď už 9 měsíc, ale pořád nic
teď nějak tuším, že by to mohlo vyjít - dnes jsem čekala MS, zatím nic, jsem 12 DPO a teplota ráno 37,1 :wink:
tak jsme zvědaví jak to dopadne
9. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky ted koukám že jsem tu byla pod starým jménem tak levander jsem já:slight_smile:

Ahoj Whiskey vítám tě, to budeme držet palce testík jsi ještě nedělala?
9. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, jsme na tom docela stejně... dnes ms nikde, snažíme se 10měsíců...
9. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla teď 2 měsíce clostilbegyt, ale dr mi ho vysadil, strašně mit o snižovalo sliznici, ale i tak ovulace proběhla 16 DC, a teplotě se od té doby drží nahoře :slight_smile:
už jsi testovala?
9. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne netestovala... až zítra. uvidíme co ukáže

já beru utrogestan... no nic zítra se ozvu musím letět. pa pa všem
9. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělala dnes ráno, ale zatím negativní :frowning2:
9. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,
tak mám zase chvilku...já jsem dnes dělal na obídek rychlovku, neb jsme trajdali se Šímou po návštěvě :sweat_smile: , takže jen květák s bramborem.
whiskey: vítám tě! a zkoušela jsi ten testík nechat třeba i půl hodiny a pak kuknout???Neb mě se první čárka ukázala až tak za 20 minut.
bětu: tak jsem zvědavá na zítřejší testík :wink:
eimee: babyplan jsem neužívala, takže nemůžu soudit...ale hlavně jsem ti chtěla říct ať se koukneš tady na mk do bazaru, tam některé mamky prodávají ovutestíky jen cca za 15,-...to je dost velký cenový rozdíl od lékárny
9. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku, dala jsem mu 5 pět minut - spěchala jsem do práce :slight_smile:
no uvidíme jestli teplota zůstane tak jak je nebo přijde MS ...
9. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku děkuju jdu kouknout!
9. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. jé, nás tu je zas nějak víc. jsou tu nějaké původní snažilky ještě? :confused:
marku, jak je, těhulko? :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nové snažilky, my máme na našem blogu tabulku, kde jsme si psali údaje o sobě a o našem snažení, tak prosím písněte mi o vás info ať vás doplním a líp se tu orientujeme. :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..
9. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdark kocky, jak to jde pri uterku?

Chci se zeptat, kdyz jste vysadily HA cekaly jste nebo jste se zacaly snazilkovat hned? Nam se dcera podarila hned na poprve od vysazeni HA a ted to zkousime stejne..zadne pauzy nedelame ( ptala jsem se na to nekolika doktoru a vsichni rikaji, ze v dnesni dobe je HA uplne na jine urovni nez kdyz se tenkrat doporucovalo nechat telo "vycistit" ze to uz neni potreba a muze se snazit hned) tak me zajima jak to maji ostatni ?

:slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee..já babyplan zatim používám,.ale doberu a končím snim..jde fakt na tlouštku.Začnu pouze s kys.listovou..prej to stačí
9. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira, my jsme si dali po HA pauzu asi 3 měsíce, ale spíš kvůli tomu, že jsem měla nějaký zákrok na čípku a doktor mi doporučil 3 měsíce neotěhotnět. taky myslím, že čištění není potřeba. znám pár holek, co otěhotněli hned měsíc po vysazení a mají krásný zdravý dětičky. :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: nase P. je take takhle na poprve :wink: Doufam, ze tentokrat to nebude trvat o moc dele :slight_smile: Snazilkujeme poctive a casto tak snad se zadari :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš. někde jsem dokonce četla, že hned po vysazení se dřív podaří otěhotnět. :slight_smile:
jé, caira, že s tím pořád otravuju, ale pošli mi ty info o tobě, ať tě přihodím do tý naší tabulky. :sweat_smile:
přijde mi to tak lepší, vždycky juknu do tabulky a už vím, kdo jsme kdo. takhle se v tý diskuzi nedá vyznat. furt čtu stránky zpátky, ale stejnak si nepamatuju ty základní údaje. :confused:
9. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vysadila na vánoce, plánovali jsme snažení od března ale začínáme až ted. Anaji a jaké udaje chceš?
Kkamco tak to jsem ráda, že mi to někdo potvrdil, zajdu také jen pro listovku :wink:
9. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee, já brala baby plan jeden měsíc, teď beru 4. měsíc Femibion800. taky tam jsou ale béčka. po nich je člověk prej víc "rozežranej", což asi jsem. ale to já byla vždycky, tak těžko říct. :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek