• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ja mam prave ted doma mamavit ten růzovy ale nevim zda ho jist či ho nechat až na první trimestr a ted jen tu listovku, ten Femibion je dobrý?
9. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a není mamavit až pro první trimestr? tak jestli tam je listovka tak to je dobrý. femibion by měl být dobrý (aspoň je podle toho drahý :unamused: ) má mít nějakou látku, která pomáhá štěpit kyselinu listovou, jelikož něčí organismus nemusí být schopen listovku štěpit. ale nevím. :confused: mně se po něm akorát zlepšili nehty! :grinning:
9. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojík holky,přeju krásný podvečer!!
Marku:Mooc gratuluju k sílícím čárečkám,jakýpak jsi dneska DC a kdypak půjdeš k doktorovi?
Vítám nové snažilky :grinning:
My teď v neděli s přítelem zahájili 2.měsíc snaženíčka,tak bych si mooc přála,kdyby nám to vyšlo :grinning: :grinning: mám spoustu času na testování,MS mi skončila teprve v sobotu,měla jsem ji nějak hodně krátkou,většinou jí mívám silnou,ale těhulka určitě nejsem,nemám vůbec žádné příznaky :unamused:
Já taky beru Femibion800 jako Anaji,beru to 1.měsíc,zatím na sobě nepozoruji žádné příznaky,jen jsem už hezkých pár týdnů obsypaná beďarama,všude na obličeji,na krku,no hrůza :confounded: a to už HA neberu víc jak 10měsíců
Jinak přítel papká zinek a já ještě k tomu Femibionu beru kapičky Jeřáb ptačí,ale jen 14dní po MS,zatím jsem to po nich vždycky dostala(minulej měsíc za 36dní a teď za 33dní,což je pěkné,ale já bych radši to miminkooooooo!!!! :frowning2: )
9. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira:vysezenou HA mám od února, ale myslím, že je to stejně asi jedno :wink:
janča: jsem dnes 13dpo a díky za gratulaci, no zrovna dnes když jsem si dělala testík, tak mi přišlo, že je čárka stejně silná jako ta včerejší, takže :frowning2: ,ale kámoška mě uklidńovala, že mám testit kdyžtak obden, že to se množství hcg v krvi vždy násobí a jde to i líp poznat na testu, tak uvidíme jak to bude dál.
9. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
janča : ještě jsem zapomněla napsat, že k tomu dr. jdu příští pátek 19.6. :slight_smile: ....moooc se těším
9. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ráno snažilky :slight_smile:
Kukám, že se tady řešilo vysazení HA, no já vysadila asi dva roky zpátky, bylo období kdy se to nerentovalo :grinning: , takže jsme zvolili jiný druh ochrany. Já měla asi 3/4 roku po vysazení hrozné problémy s pletí, v pubertě jsem oproti tomu byla alabastrová princezna :grinning: , pak se to srovnalo změnou stravy, prostředí+preparáty od kožní. Doktor mi říkal, když slyšel že už nezobu prášky,že po vysazení je veliká pravděpodobnost početí..docela to od něho znělo, jako že si ubírám šance..nadruhou stranu, hned po vysazení jsem najela na normální pravidelný cyklus ( a to jsem HA užívala 8 let), tak si říkám, že jsem tam dole snad v cajku. Ale , myslím, CAIRO, že máte véélikou šanci pořídit P. sourozence :wink:
Jinak včera jsem nakoukla do obchodu se zdravou výživou a kde se vzal, tu se vzal ,jeřáb ptačí mě upoutal, :slight_smile: tak jsem ho mrskla do košíku a kapu, ať plodnost ještě podpořím.
Pokud jde o vitamíny u chlapů, tak ten můj na to užívání pravidleně zapomíná, zatím to nehrotím , jenom taktně naznačuji, že je třeba pohnojit políčko na obou stranách.
Marku a zkoušíš jenom MAMATEST? Třeba by ti jiný druh testu ukázal ten vývoj čárky jinak.
No nic, jdu doplnit údaj do fertility a pokochat se grafíkem.hezký den všem :slight_smile:
10. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jak se dnes máte?
10. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..tak jak je Běto?
10. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím jen včerejší špinění, teď zatím nic
10. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Umě nic nového..teplota se zatim drží.
10. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře jen ať se drží. mě opět klesla na 36,5, takže myslím že ms bude jistá, jen nevím jestli si fakt nekoupit test
10. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky
marku:neboj čárka určo sílit bude :wink:
anaji:jsem tu snad všechny bývalky jen se ztrácíme v davu :grinning: :grinning: :grinning:
mouse:ty zase válíš :grinning: ael jen tak dál aalespoň mi vždy nastartuješ den :wink: Dnes je tam hnusně tak optimismus je potřeba...
10. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta.hod ahojík nesmutni... myslíš ovu testíky nebo těhu??ty ovu testíky já zkoušela první měsíc a nelituji investic fakt se to vyplatí...
10. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je přidám k měření. A jmenuje se to ovulační test? Kolik to stojí a kolik jich je???
Já měla na mysli těhu test
10. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běto já se včera schválně měřila průběžně..přes den..ty jo a to sou výkyvy.Večer jsem měla nejnižší..Já si spíš myslím že se drží takhle vysoko a pak to slítne a bude..a já budu :angry:
Si kup test a uvidíš..Já sem dnes 29.DC ale dle svých cyklů mám stále čas..takže budu vyčkávat--nedoufám v to.

Co budete dnes vařit?Já koupila nějakej maggi nápad s pytlikem a do toho se má dát kuřecí maso tak to vyzkoušim a brambor k tomu
Leničenka ahoj
10. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běto já je brala tady z koně od holčiny za 15 kč kus..ovu testy,ale v lékárně jsou dalekooo dražší
10. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes nevařím jedem akoupit tak si skáknem na čínu
10. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamca:ahojík
já dnes asi budu vařit zapíkané těstoviny.
10. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka--to by si pochutnál náš kluk ten je miluje. :grinning:
10. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já prozatím končím, tak se mějte pa pa pa, pak se ještě ozvu :wink:
10. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:tak to manža taky jemu je můžu dávat k snídani,večeři i obědu a pořád si pochutnává :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde se píše ten příběh otom kdo jsme atd..aby to viděli i ostatní a mohli si přečíst něco o mě..se mě pořád každý ptá :grinning: píšu dokola jjak blb :grinning:
10. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku: tak jsem včera neodolala a vytáhla test z koše - jsem nemohla uvěřit vlastním očím - byl tam stín druhé čárky :slight_smile: a dnes ráno teplota 37,1 :slight_smile:
tak pomalu začínám věřit tomu, že to vyšlo - testnu znovu zítra
Lenicenka17 - těstoviny ty já nejradši :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey tak to je úžasné.... jé já bych tak taky chtěla bufetit :grinning: :grinning: :grinning: Myslím to v dobrém..
10. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey..se máš.. :grinning: je to skvělý vid :wink:
10. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to skvělý :slight_smile: jen doufám, že se z toho stínu stane pořádná tlustice :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:tak šup koupit další testíky a zopáknout to jsem zvědavé a moooc ti to přejem!!!Ty jsi myslím psala že se snažíte 9 měsíců,nepetuli se...
10. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nepleteš :slight_smile: teď to je 9. měsíc - mám ještě jeden test doma tak ho zítra ráno udělám a dám vědět :slight_smile:
jsem sama napjatá jak kšandy :grinning:
10. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky snažilky. :slight_smile:
whiskey, tak to je super!!! držím pěstí, aby čárka sílila. :slight_smile: a jaký máš příznaky? :slight_smile:
jinak já jsem dnes 11 DPO. už se chystám nakoupit testíky. ale nevím nevím. pořád si namlouvám nevolnost atd. ale hlavní příznak mám, že mě pořád bolí vaječníky a děloha jako před MS. :frowning2:
já měla po vysazení HA taky děsnou pleť. úúúplně strašnou, horší než v pubertě. nejvíc vždycky po ovu až do menzes. ale právě tento měsíc to tak není. pleť mám od ovu pořád stejnou, celkem v poho. tak fakt nevím, co z toho bude.. :confused:
marku, co tvoje čárečka? :slight_smile:
10. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes už je mi fajn ale až do včera mě píchalo v břiše a byla jsem strašně unavená a podrážděná
10. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek