• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
whiskey:tak mooc držím palečky a tiše závidím :wink:
anaji:to zní zajímavě tak šup do lékárny a testíkovat :slight_smile:
s tou pletí to sem měla taky šílené je to te´d půl roku od vysazení a už ji nemám tak strašnou tak jak říkáš ty buď se něco děje :confused: nebo se tělo už vyčistilo.....ale jsem teprve čerstvě po ovu tak ještě uvidíme ...
10. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky chtěla jsem dělat testík a když jsem šla na malou tak jsem udělala potřebu a pak si uvědomila že už nemám z čeho... :grinning:
no tak až budu zase plná... :grinning:
zatím jen špiním no tak nevím, břicho nebolí, tak uvidíme
10. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to je dobré :slight_smile:
jsem zvědavá jestli ti to vyjde - moc bych ti to přála - teda samozřejmě nám všem :wink:
10. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady, tak zatím pa pa
10. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey..mám stejný potíže jako popisuješ ty..jak si měla..podrážděnost,píchání v podbřišku i bolení,záda..únava
Až na tu plet teda tu mám samej uher :grinning: Sem se zatim netestovala..že mám dlouhé cykly a ty bolesti tak ještě vydržim,ale sem ve velkém pokušení :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:jo tak to s tou pletí - mám teď taky problém a to jsem normálně nemívala - teda ne tolik
a nechceš přeci jen už zkusit testík?
10. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey..já mám ještě relativně čas na test..jsem dnes 29 den cyklu,a cyklus mám 35 dní víš.tak vyčkávám,ale to víš že mi to nedá..Ještě že test nemám doma :grinning:
10. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zalté!!
mám blbé tušení, že jsem se něco děje a mimi nebude....nemám sice žádné krvácení ani bolesti, ale čárka ne a ne tloustnout je pořád stejně tenká jako v to pondělí(ta co ji mám v albíku, jako poslední)...tak jsem dnes volala k dr. a ptala se jestli je to možné. Dr.mi odpověděla ať si dojedu na krevní testy a na ultrazvuk...na UZ nebylo nic vidět, to mi bylo hned jasné, je to ještě brzo a krev budu vědět teď za hodinu :frowning2: :cry: ...to přeci není možné, aby za tři dny byla čárka stejně tlustá???!!!!co vy na to.???Doktorka mi říkala, že ty testy někdy mohou být falešně pozitivní, ale to se mi nezdá, abych měla 7 testů falešně pozitivních, spíš se bojím, jestli o to nepřijdem. :unamused: :cry:
whiskey: téda to je bezva zpráva...tak držím moc pěsti :wink: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku to je fakt divný.. :unamused:
10. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekej na krev..držím palečky at to vyjde.. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku tak držím moc palečky ať je všechno ok, určitě dej vědět, jak jsi dopadla
10. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky za držení palců!!pomohlo to, dr. mi oznámila , že těhotná jsem a mám dojít za 14 dní na kontrolu :dizzy_face: :dizzy_face: jsem šťastná!!!!!
10. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku blahopřeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
10. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku, tak to na tebe taky moooc myslím, aby se to nějak vysvětlilo a hcg začal stoupat!!!!! :confused:
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super, blahopřeju :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
markuuuu, tak supeer!!! než jsem napsala příspěvek, tak jsi byla rychlejší!!!! perfektníí! gratulujuuu!!! ať už je všechno ok!!!!!!! :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:četla jsem se zatajeným dechem a koukám je supéééér dopadlo to dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Gratuluji :slight_smile:
10. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:my se snažíme teď 6 cyklus ale měla sem jej dost rozhozený??proč vám se nedařilo,víš něco konkrétního??Snad se nám už též brzy zadaří...
10. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka17: no my tomu nechávali volný průběh a v lednu mi dr zjistil, že mám anovulační cykly, takže mi nasadil clostilbegyt a to zabralo, jen mi po něm nerostla sliznice - ale zatím to vypadá, že to nevadilo :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste hodné holky, ještě že vás tu mám :wink:
leni: tak jsem kukla na ten link a schválně holky, co vám vyšlo za pohlaví????mě opět kluk :grinning:
10. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku jakej link?
10. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:tak nám kdyby se to povedlo tento cyklus tak holčička... Tak musím být hóó´dně pozitivní a snad to vyjde :slight_smile:
whiskey:aha.. tak když teď už je mimi v bříšku není co řešit :slight_smile:
kkamca :klikni na tento odkaz http://jasanek.webpark.cz/plzak.html
10. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak mě taky vyšel kluk :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:tak u prvního je to celkem fuk,sice i kdyby to bylo 3 je to fuk ale člověk touží po tom co doma nemá...
Holky vy se máte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už máte mimušátka v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je krásné :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni no u mě to zatím není jisté, ale neboj taky se dočkáš :slight_smile:
já bych radši kluka - u nás je to samá holka :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka..jéé to by bylo pěkný :grinning: ale vycházelo by to na kluka..a na docela dlouho..v červnu už to asi nestihnu tak až v červenci bych musela zadělávat na holku :grinning: :grinning:
Ale je to jedno at je to co je to..hlavně aby se to povedlo :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskej:no vidíš tak třeba to bude....
ale jak tam ta čárka už byla a MS nikde nepochybovala bych :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v některých albíčkách mají fotky jak by měly jejich děti asi vypadat nevíte jak to dělají??kde je na to nějaký program??
10. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: Leničko co ty víš, co se tobě právě teď děje v bříšku j :wink: a já si po tom dnešní fópá :sweat_smile: uvědomuju na 100% ,jak je to teď ještě všechno zranitelné... :zipper_mouth: a může to dopadnout úplně jinak...(. ještě teď se klepu, jak ratlík :unamused:)
10. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek