• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
kkamca:taky si říkám :slight_smile: pořád je kdyžtak další pokus ,ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:já doufám že se tam pomalu ale jistě zadělává na těsto :grinning: :grinning: :grinning: Jak už sem psala budu myslet jen a jen pozitivně :sunglasses:
A když nic tak aspoň vím kdy je ovulka,ne??? :slight_smile:
Jojo je to strašné jak se to může za chvíli změnit .... Ale věř že to bude dobré.... :wink:
10. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak mně by tam tento cyklus vyšla holka!! :slight_smile: tak se modlím, aby to vyšlo. rozhodne se asi o víkend!buď ms nebo // :sweat_smile: :pensive:

leni, ty podoby dětí někde mám uložený. už jsem si to taky zkoušela. ale je to spíš taková sranda. ty děti vypadaj většinou na stejný brdo od různých lidí. :slight_smile: pohledám a hodím to sem.
10. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni...je to myslím ta adresa co je napsaná hned u té fotky makemebabies.com, teď jsem to zkooušela a načetlo mi to. :wink:
10. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni pokusů už bylo za ty 3 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale život jde dál..musime zkoušet no..co jinýho mi zbyde :grinning:
10. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se opět za ty mé neustálé překlepy :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm ale není t česky tak stejně nevím jak nato... No neva,počkám si až na hotové :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:já myslela spíš jako že když teď bude kluk tak může být mimčo ještě 3... Snad jsem to nenapsala nějak špatně,to by měš mrzelo.....
10. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: přesně tak, nevzdávat to :slight_smile: :dizzy_face: ...ono se povede, nic se neboj, jen je mi tě líto,že to tak dlouho trvá
10. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to to makemebabies.com ale teď to tam zkouším a nějak mi to nechce fungovat. nechce se tam načíst naše fotka. tak nevím. :frowning2: není nad živý mimčo! :wink:
10. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:jjj já si počkám na to živé :sunglasses: :sunglasses:
10. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes je to počasí úplně na prdinu vůbec nevím zda se vypravit ven či zmoknem nebo ne...
10. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslet pozitivně to je to nejdůležitější i když je to někdy dost obtížné - ale my to všechny zvládne a všechny budeme mít kulaťoučká bříška :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:jasná věc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já věděla jak to myslíš :grinning: Sem tady psala že bych chtěla 3 děti,.no snad aspon to druhé časem vyjde :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím holky, originál je nej :slight_smile: ...já jsem to kdysi dávno zkoušela a vyšlo mi nějaké snědé dítě absolutně atipově k nám...tak jsem se pobavila a zase to zavřela :grinning:
10. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:uf to sem si oddechla,někdy se psaní může zle pochopit... Tak jo :slight_smile:
Já bych chtěla taky 3 ale mám po císaři :confounded: a na doporučení moc 3 nedávají.. co si o tom holky myslíte???
10. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni asi jak u koho..kámoška má 3 císaře..a to už jí řekli konec.. :unamused: Naštěstí už teda nechce,že jí to na dnešní dobu stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:no právě jak u koho... a proč je měla to víš?
Já si pořád říkám že třeba to druhé porodím normálně ,ale tady to berou tak že když už jeden byl tak se jde automaticky... tak uvidím...
10. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojicek holciny:slight_smile: tak Vas vsechny zdravim:slight_smile: pokud nevadi klidne bych se na chvili pridala:slight_smile: u nas to vypada, ze kveten byl uuuspesny:slight_smile:)))) mam cykly jak se jim zachce :unamused: :unamused: :unamused: o opravdovem snazeni se neda mluvit, ha jsem vysadila nekdy v lednu..a od te doby jsem to dostala asi dvakrat...v kvetnu jsem sla na vyvolavacku...nekdy 40 a neco den cyklu, pry tehu nejsem...skoda:frowning2:((( no a dneska je to asi 12 den od injekce..a ms nikde:frowning2:((( a testiky jsou vsechny pozitivni:slight_smile:))) ale maji slabounkou carecku, takze se jeste uvidi...a na krev jsem byla dneska a vysledky budou zitra, tak jsem strasne strasne zvedava..pry jsem musela otehotnet tesne pred MS:slight_smile:)) tak jsem fakt zvedava jak to bude..uz jsem s tim tento mesic vubec ale vubec nepocitala...
10. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni u těch 2 obrácená poloha..zadkem napřed :grinning: a u toho posledního u terinky tam měla rodit normálně ale nějak nemohla tlačit a malá se začla dusit nebo co..tak radči udělali císaře po3.Ale vim že ted má striktní zákaz mít další dítě :sunglasses:
10. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lajla vítej - tak to je super, blahopřeju :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey ahoji :wink: moc dekuji :wink: :wink: :wink: ja fakt doufam, ze to vyjde..jsem napnuta jak struna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě ano, tak zítra napiš jak jsi dopadla :slight_smile: budu na tebe myslet
10. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite, dekujiiiii :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak jsem se test nula a nic..takže zas další měsíc se snažit
10. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:no al eže na testu nic není to přece není ještě 100% že nic MS neneí??tak vyčkej!!!!!
10. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, vy jste toho dneska nakecaly :grinning: uff byla to fuška vás dočíst. V práci nemůžu číst ani přispívat. :cry: Tak až teď. Marku to byla skoro detektivka, jsem ráda, že to dobře dopadlo. Hlavně myslet pozitivně. Já stále ještě nic v pondělí jsem si dělala TT a nic, žádná druhá čárka. MS taky nikde. Zkusím v sobotu testnout znovu.
Lajlo gratuluji a držím pěsti.
10. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, teda holky , vy jste plodné a to nejen v diskuzi :grinning: , docela bych brala aby za krátký čas tahle diskuze mohla být přejmenována na těhotenstvíčko květen/červen :slight_smile:
whiskey : gratuluji k pozitivnímu testíku, kdybych měla v baru zásoby ,dám si na tebe panáka..třeba whiskey :grinning: ..no,nemám, takže vezmu zavděk kontryhelovým čajem :sweat_smile:
Marku: si mě vyděsila ! to mi už, ženská, nedělej!!! :grinning: , jednou jsi tu epidemii těhotenství v naší partě začala,tak z toho nevycouváš :wink: :slight_smile: ...sem si ale oddechla,když jsem dočetla všechny příspěvky..
lajlo:vítej mezi námi .. koukám, že jsi z mé rodny Ovy :wink: :slight_smile: ,tak tibudu zítra držet pěsti děvucho

Nějak mě teď zaměstnává práce, takže sotva stíhám číst, ale za pár dní už mě bude zaměstnávat akce XY nebo XX...jdu mrknout na ten link ať zjistim co mě čeká
10. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to vyšlo na chlapečka :astonished: a toho bych si jako prvního prcka i přála, zato jsem zjistila,že s přítelem nám to v intelektuální rovině souzní a zbytek je katastrofálně podprůměrný..no nic nového, i podle horoskopu je to s náma na debakl a přitom už jsme spolu deset let.
10. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek