Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
m.o.u.s.e
10. čer 2009
Anaji: ty náš milý administrátore blogu květnových snažilek, aktualizuji údaje..další termín MS 1.7., a krom pilulek již uvedených svým krkem prolévám kontryhelový čaj a jeřáb ptačí ( ta moje děloha bude ale vytuněná 😃 )
vendy01
10. čer 2009
Ahoj holky!!! Dlouho jsem se nedostala na net 😉 Dneska jsem se navíc byla snad po půl roce zkrášlit u kadeřnice 😉
Koukám, že jste toho napovídaly!!!!!!
Marku: To teda musely být nervy 😕 hlavně, že jsi těhulka!!!!!!!!!! 🙂 🙂
Whiskey: gtauluju k //
Anaji: budeš o víkendu testovat??? Už se těším!!! 😃 😃 😃
Já už si úspěšně začínám vsugerovávat těhu příznaky 😃 😃 😃 a to jsem tak 3 nebo 4 dny po ovu 😃 😃 😃
lenicenka17
11. čer 2009
Dobré ráno holky,tak já jsm nějaká zmatená jsem dnes 25DC břicho jako balon ,bolí jako bych to měla dostat a když jsem zkoušela prstem čípek byla tam krev 😞 ach jo............
cykly se mi nejspíš jeřábek zkrátily ale ovu mám pořád těsně před MS ach ňo
kkamca
11. čer 2009
Dobrý ráno..to já to dnes dostala..30 DC,ale já teda po duphastonu jsem to dostala dřív..než po těch svých 35 dnech ]-
Leni to si šikula že si čípek nahmatáš já to zkoušela a mi to nějak nešlo.. =-)
alzbeta.hod
11. čer 2009
dobré ránko jak se máte?
whiskey
11. čer 2009
ahojky tak já dnes ráno testovala a byla tam jen jedna / 😞
ale teď mi volal manža že prý tam je zas vidět stín té druhé a je vidět víc než minule - tak nevím
kkamca
11. čer 2009
whiskey..a kolikáty si den cyklu? 🙂
alzbeta.hod
11. čer 2009
no já testovala včera, jen tak ze zvědavosti a taky nic. MS se zatím nerozeběhla, jen špiním, tohle rozebíhání mě nebaví. ]-(
lenicenka17
11. čer 2009
kkamca:to mě mrzí....přála jsem ti to.
Jo čípek není problém nahmatat ale stejnak mi to nic neříká možná jen když byl otevřený a tak to identifikuji jinak žádné změny ...

whiskey:ta nechceš taky zajít na krev?Ať víš jak jsi na tom?
kkamca
11. čer 2009
alzbeta..no mě udyndala kámoška at to zkusim..sem věděla že nemám,že ty příznaky byly jasný na menses.Taky se mi to pořádně nerozběhlo ale krev už byla.hned ráno.To sem z toho na nerva..a ještě mě hned ráno vytočily v gyncentru..joo pan doktor bude objednávat až v půlce července ted má plné termíny..Ale kdyby jste měla zaplacenou roční kartu v hodnotě 1 tis-kč to by se tam možná něco našlo.. ]-( To sou vydírky,člověk dojíždí 100 km do metropole a ještě toto..No nenas.... by vás to taky?
whiskey
11. čer 2009
dnes jsem 30. den cyklu - ještě počkáme...
vždycky když jsem se zatím při zpoždění objednala k dr tak jsem to druhý den dostala
kkamca: mrzí mě že to nevyšlo
alzbeta.hod: tak ať se to ani nerozběhne - držím pěsti
anaji
11. čer 2009
dobré ráno, holky. to dnes nezačínáme moc dobrýma zprávama 😞
leni, tak třeba ta krev na čípku je jenom špinění. když se vajíčko uhnízďuje do dělohy tak prý může kápnout trochu krve.
dokud nepříjde MS, tak musíme doufat!!! 😉
já jsem dnes 12 DPO, 29 DC, tak budu už asi zítra ráno testit. ale bojím, bojím, nějak mě opouštějí všechny příznaky a cítím se jako když to mám dostat. :-S
alzbeta.hod
11. čer 2009
no to by mě teda nas... Tohle přece není normální, předplatit si lepší termín....
anaji
11. čer 2009
mouse, jojo, opravím tě v tabulce! 😉 už se nám trochu rozrostla! tak kdo se chcete ještě přidat, nabídka trváá! 🙂
lenicenka17
11. čer 2009
anaji:nebát 3 dny p ovu tak mě to taky napadne ale takhle brzy to snad ani není možný,ne??že by už uhnízďovalo.... 😞
zítra na tebe budu myslet.....
lenicenka17
11. čer 2009
kkamca:to snad nééééééééééé je tohlemožný???Vyděrači!!!!
kkamca
11. čer 2009
anaji.. já včera zkoušela na ten blog zajít a mi to nešlo..frkni to sem když tak na sklo pokud můžeš.třeba mi to půjde když na to kliknu rovnou😉
whiskey
11. čer 2009
anaji tak zítra držím palečky aby se konečně objevily // 😉
kkamca
11. čer 2009
Leni jo je to možný..sem se takhle jednou objednavala 3 měs..než na mě přišla řada.Tak mi zas nezbyde při příští návštěvě..zaplatit,abych měla při objednávání přednost..než volající.Byrokracie pořád vládne..Ale sem trdlo..no.Já dojíždím 100 km..mi v praze doktor zůstal a tady sem nějak jiného nehledala..zvyk.I když jsem kolikrát chtěla odejít že mě štval,že semnou nic nedělal celý 3 roky ale vytrvala sem..že letos se to snad pomalu rozjede 😉
anaji
11. čer 2009
kkamca, no to je fakt přístupn na po... to jsou prevíti!!!!! ]-(
blog máme http://kvetnovesnazilky.blog.cz/
leni, no to je fakt, 3 dny po ovu krev... to je divný 😞
kkamca
11. čer 2009
whiskey..a víš kdy si měla ovu?třeba je ještě brzy a ukáží se dvě čárečky až dýl..taková ta hodně jasná tlustice x-) x-) x-) x-)
lenicenka17
11. čer 2009
anaji:nejhorší je že se úplně cítím na MS ]-(
whiskey
11. čer 2009
kkamca ovu byla 16. den - teď jsem teda - dnes jsem 14DPO :-S
lenicenka17
11. čer 2009
No nic musím do obchodu a s malým ven tak se prozatím loučím... Dám hlášení jak se to vyvíjí
Jo mimochodem ráno teplota 37..
kkamca
11. čer 2009
anaji..zajímavé tady odsud to jde z ip mi to nešlo..ani když jsem to zkopírovala a dala do vyhledávače,, :-p 🙂
anaji
11. čer 2009
leni, to já právě taky, taky mě to štve. ]-( ale holky často říkají, že se i po otěhotnění pořád cítí, jako když to mají každou chvíli dostat, tak ještě musíme doufat. 😉
kkamca, no super. tak mi pošli do IP tvoje údaje a já tě tam doplním. 🙂
kkamca
11. čer 2009
lenicenka..to máš teplotu jak já taky 37 a mrcha přišla..divný--teda zatim pořádně špinim =-)
alzbeta.hod
11. čer 2009
kkamca: dnes jsem neměřila, zaspala jsem budík....
ale zatím taky silné špinění a mrcha nikde.....
anaji
11. čer 2009
whiskey, tak to jsi v podobný fázi jako já, já jsem dnes 12 DPO. testnu už asi zítra, už to nemůžu vydržet. :-N kéééééž kdyby aspoň stíneček tam byl.
alzbeta.hod
11. čer 2009
já testovala včera a bylo tam velký prd