• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Anaji: ty náš milý administrátore blogu květnových snažilek, aktualizuji údaje..další termín MS 1.7., a krom pilulek již uvedených svým krkem prolévám kontryhelový čaj a jeřáb ptačí ( ta moje děloha bude ale vytuněná :grinning: )
10. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! Dlouho jsem se nedostala na net :wink: Dneska jsem se navíc byla snad po půl roce zkrášlit u kadeřnice :wink:
Koukám, že jste toho napovídaly!!!!!!
Marku: To teda musely být nervy :fearful: hlavně, že jsi těhulka!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
Whiskey: gtauluju k //
Anaji: budeš o víkendu testovat??? Už se těším!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Já už si úspěšně začínám vsugerovávat těhu příznaky :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem tak 3 nebo 4 dny po ovu :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,tak já jsm nějaká zmatená jsem dnes 25DC břicho jako balon ,bolí jako bych to měla dostat a když jsem zkoušela prstem čípek byla tam krev :frowning2: ach jo............
cykly se mi nejspíš jeřábek zkrátily ale ovu mám pořád těsně před MS ach ňo
11. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno..to já to dnes dostala..30 DC,ale já teda po duphastonu jsem to dostala dřív..než po těch svých 35 dnech ]-
Leni to si šikula že si čípek nahmatáš já to zkoušela a mi to nějak nešlo.. :confused:
11. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko jak se máte?
11. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já dnes ráno testovala a byla tam jen jedna / :frowning2:
ale teď mi volal manža že prý tam je zas vidět stín té druhé a je vidět víc než minule - tak nevím
11. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey..a kolikáty si den cyklu? :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já testovala včera, jen tak ze zvědavosti a taky nic. MS se zatím nerozeběhla, jen špiním, tohle rozebíhání mě nebaví. :angry:
11. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:to mě mrzí....přála jsem ti to.
Jo čípek není problém nahmatat ale stejnak mi to nic neříká možná jen když byl otevřený a tak to identifikuji jinak žádné změny ...

whiskey:ta nechceš taky zajít na krev?Ať víš jak jsi na tom?
11. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta..no mě udyndala kámoška at to zkusim..sem věděla že nemám,že ty příznaky byly jasný na menses.Taky se mi to pořádně nerozběhlo ale krev už byla.hned ráno.To sem z toho na nerva..a ještě mě hned ráno vytočily v gyncentru..joo pan doktor bude objednávat až v půlce července ted má plné termíny..Ale kdyby jste měla zaplacenou roční kartu v hodnotě 1 tis-kč to by se tam možná něco našlo.. :angry: To sou vydírky,člověk dojíždí 100 km do metropole a ještě toto..No nenas.... by vás to taky?
11. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem 30. den cyklu - ještě počkáme...
vždycky když jsem se zatím při zpoždění objednala k dr tak jsem to druhý den dostala
kkamca: mrzí mě že to nevyšlo
alzbeta.hod: tak ať se to ani nerozběhne - držím pěsti
11. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, holky. to dnes nezačínáme moc dobrýma zprávama :frowning2:
leni, tak třeba ta krev na čípku je jenom špinění. když se vajíčko uhnízďuje do dělohy tak prý může kápnout trochu krve.
dokud nepříjde MS, tak musíme doufat!!! :wink:
já jsem dnes 12 DPO, 29 DC, tak budu už asi zítra ráno testit. ale bojím, bojím, nějak mě opouštějí všechny příznaky a cítím se jako když to mám dostat. :confounded:
11. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by mě teda nas... Tohle přece není normální, předplatit si lepší termín....
11. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, jojo, opravím tě v tabulce! :wink: už se nám trochu rozrostla! tak kdo se chcete ještě přidat, nabídka trváá! :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:nebát 3 dny p ovu tak mě to taky napadne ale takhle brzy to snad ani není možný,ne??že by už uhnízďovalo.... :frowning2:
zítra na tebe budu myslet.....
11. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:to snad nééééééééééé je tohlemožný???Vyděrači!!!!
11. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji.. já včera zkoušela na ten blog zajít a mi to nešlo..frkni to sem když tak na sklo pokud můžeš.třeba mi to půjde když na to kliknu rovnou:wink:
11. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji tak zítra držím palečky aby se konečně objevily // :wink:
11. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jo je to možný..sem se takhle jednou objednavala 3 měs..než na mě přišla řada.Tak mi zas nezbyde při příští návštěvě..zaplatit,abych měla při objednávání přednost..než volající.Byrokracie pořád vládne..Ale sem trdlo..no.Já dojíždím 100 km..mi v praze doktor zůstal a tady sem nějak jiného nehledala..zvyk.I když jsem kolikrát chtěla odejít že mě štval,že semnou nic nedělal celý 3 roky ale vytrvala sem..že letos se to snad pomalu rozjede :wink:
11. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca, no to je fakt přístupn na po... to jsou prevíti!!!!! :angry:
blog máme http://kvetnovesnazilky.blog.cz/
leni, no to je fakt, 3 dny po ovu krev... to je divný :frowning2:
11. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey..a víš kdy si měla ovu?třeba je ještě brzy a ukáží se dvě čárečky až dýl..taková ta hodně jasná tlustice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:nejhorší je že se úplně cítím na MS :angry:
11. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca ovu byla 16. den - teď jsem teda - dnes jsem 14DPO :confounded:
11. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic musím do obchodu a s malým ven tak se prozatím loučím... Dám hlášení jak se to vyvíjí
Jo mimochodem ráno teplota 37..
11. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji..zajímavé tady odsud to jde z ip mi to nešlo..ani když jsem to zkopírovala a dala do vyhledávače,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, to já právě taky, taky mě to štve. :angry: ale holky často říkají, že se i po otěhotnění pořád cítí, jako když to mají každou chvíli dostat, tak ještě musíme doufat. :wink:
kkamca, no super. tak mi pošli do IP tvoje údaje a já tě tam doplním. :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenka..to máš teplotu jak já taky 37 a mrcha přišla..divný--teda zatim pořádně špinim :confused:
11. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: dnes jsem neměřila, zaspala jsem budík....
ale zatím taky silné špinění a mrcha nikde.....
11. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, tak to jsi v podobný fázi jako já, já jsem dnes 12 DPO. testnu už asi zítra, už to nemůžu vydržet. :sweat_smile: kéééééž kdyby aspoň stíneček tam byl.
11. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já testovala včera a bylo tam velký prd
11. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek