• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
anaji ip..máš
11. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta..já taky testovala včera a akorát jedna čára jak hrom..ahned sem měla po náladě
11. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě proto já zatím netestila, ještě furt můžu doufat, :slight_smile: no ale o to víc pak budu zklamaná, když nic. :frowning2:
11. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loučim se,,mažu na úřady ..akorát začlo pěkně lejt.. :angry: tak pa
11. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, já raději každý týden ať si nedělám naděje. od počátku ms do doby než to dostanu to zkouším.
11. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se vede?
Whiskey moc gratuluji ke dvěma // ! At vydrží! kdy jdeš k dr?
Anaji budu zítra držet palce. u mě MS dorazila tak se do toho už snad pořádně "obujeme" :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to já říkám každý měsíc a vždy na to není nálada
11. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: zatím nevím jestli je k čemu blahopřát - zatím jsou to jen stíny :frowning2:
k dr budu volat dnes kolem oběda ...
11. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u mně po odchodu MS pravděpodobně přichází angína :unamused: ,zatím jenom lehce oťukává mandla, ale ještě neví,že ji hodlám zahnat slivovicí. To tak,aby mi zhatila snaženíčko :sunglasses:
Lenicenko: teda , ta vysoka teplota moc o nadcházející MS nesvědčí, mrkni na tuhle diskuzi...je tam o krvácení při uhnizďování vajíčka
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=25418&vGroupOffset=720
11. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey lepší stínky než / kterou vidím pořád já :dizzy_face: manžel už má ze mě srandu, že jen testuju:slight_smile: ted čkám na ovu testíky jen nevím zda to vše zvládnu vypočítat a tak když nevím jak dlouhý mám cyklus...
11. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s eimee.
tak zatím pa pa loučí se pro dnešek
11. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee--já jich koupila víc..a říkaj že pokud si nejsi jistá cyklem a ovulkou tak to chce zkoušet častěji..a snad od 12 DC,ALE JE TO EVENTUELNÍ jak u koho no.. :sunglasses:
11. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Kamco díky, já ted čekámna odpo od jedné holčiny prodává zásobu testíků tak uvidím kdy dorazí...
11. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky! Nějak nestíhám net :grinning: malej usnul.
Holky, držím vám pěsti, ať to vyjde!!!!!!!!
Leni: to je nějaký divný, že bys to takhle dostala a ještě s takovu teplotou :wink: , vypadá to opravdu spíš na to uhnízdění...držím palce!

Mouse: pořádně tu mršku angínu koukej vypálit slivkou, ať můžete zahájit další snaženíčko :grinning: :grinning: :grinning:
Anaji: budeš testovat hned ráno??? Já jen, kdy mám zapnout počítač :grinning: :grinning: :grinning: moc ti // přeju!!! Ty příznaky jako na MS jsou úplně normální, úplně stejný bolesti břicha jsou pak v těhu jak se roztahuje děloha..
11. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:ahojík tebe jsem dlouho neviděla... :slight_smile:
mouse:sem to četla tak uvidím co to bude.... jsem asi případ,vše jinak než má být :grinning: :grinning: :grinning: Teď hlásím stav klidu sem si lala slipku a je bílá jako sníh.... Tak uvidíme co z toho bude :confounded:
11. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vendy, jojo, testovat budu ještě než půjdu do práce. zítra musím vyrazit dřív než obvykle, takže testit budu za kuropění. :slight_smile: když tam druhá nebude, tak se uklidňuju, že je pořád ještě brzo. MS bych měla dostat až v sob nebo neděli, takže na čárku je času dost. hlavně aby nepřišla mrcha. :frowning2:
dám vědět. :wink:
valím dom a do lékárny pro testíky!!!! :grinning:
11. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojík holky!! :grinning:
Anaji:Moc ti přeju,aby se zítra na testíku objevily dvě čárečky!!
Marku:Moc moc gratuluju k miminku,to je báječná zpráva,neboj se,všechno dopadne dobře,musíš být šťastná a spokojená maminka! :wink:
M.o.u.s.e.:Snad to angína nebude,třeba jen špatně snášíš ty změny počasí,teď bude víkend,zkus si odpočinout a uvidíš,že ti bude líp! :wink:
11. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za povzbuzení v boji se zákeřným virem..no, není mi líp :fearful: , takže jestli se z toho nevyspím, zítra navštívím asi lékaře,ať se stihnu dát dokupy ještě před ovulkou.
Lenicenko: bílá slipovka=dobrá slipovka, doufám, že z toho nakonec bude leničátko :wink:
Anaji: jsem napnutá, no jestli budu zítra trčet v ordinaci,tak se zase dozvím všechno jako poslední..ale kdo si počká :wink: :slight_smile:
Jdu se napojit čajikem a uložit do teplé postele.přeji hezký večer!
11. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brou noc všem,,,jsem unavená z lesa..
mouse..brzy se uzdrav :grinning:
11. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou, jsem taky nějaká unavená.
Zítra budu Anaji držet pěstičky!!!!!!! :wink:
11. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
12. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta..ahoj tak jak je to u tebe?U mě klesla teplota na 36.6 ale červená nikde,akorát sem včera chvíly špinila..z toho mě šlak trefí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem dobré ráno..
12. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pořád špinim, teplota se zvedla na 36,7. tak nevím ale test negativní. Jestli je teda spolehlivý :grinning:
12. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běto a kdy sis dělala test?dnes ráno?
12. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
Anaji:tak co??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já hlásím teplota stále 37 a prozatím čisto :slight_smile:
mouse:tak co bacilisko,dala jsi mu co proto???
kkamca:taky koukám že to máš napínavé....
12. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dnes ráno, a byl to ten test Bets2
12. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicenka--no drtí mě to..ale teplota fakt slezla ze 37 .a 36.6 takže to je jasný..hlavně at už si tělo rozmyslí a nenapíná mě..A hlavně mě se tohle nikdy nestalo abych špinila..u mě to bylo vždy naráz,,červená a pak se to stupnovalo,ale nikdy sem nezačínala hnědě a pak zas nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To máš hezkou teplotu..kolikátý si DC? :grinning:
12. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běto a ty si už kolikátý DC?
12. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek