Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
kkamca
11. čer 2009
anaji ip..máš
kkamca
11. čer 2009
alzbeta..já taky testovala včera a akorát jedna čára jak hrom..ahned sem měla po náladě
anaji
11. čer 2009
právě proto já zatím netestila, ještě furt můžu doufat, 🙂 no ale o to víc pak budu zklamaná, když nic. 😞
kkamca
11. čer 2009
holky loučim se,,mažu na úřady ..akorát začlo pěkně lejt.. ]-( tak pa
alzbeta.hod
11. čer 2009
no právě, já raději každý týden ať si nedělám naděje. od počátku ms do doby než to dostanu to zkouším.
eimee
11. čer 2009
Ahoj holky jak se vede?
Whiskey moc gratuluji ke dvěma // ! At vydrží! kdy jdeš k dr?
Anaji budu zítra držet palce. u mě MS dorazila tak se do toho už snad pořádně "obujeme" 🙂
alzbeta.hod
11. čer 2009
jo to já říkám každý měsíc a vždy na to není nálada
whiskey
11. čer 2009
eimee: zatím nevím jestli je k čemu blahopřát - zatím jsou to jen stíny 😞
k dr budu volat dnes kolem oběda ...
m.o.u.s.e
11. čer 2009
Ahoj holky, u mně po odchodu MS pravděpodobně přichází angína :-| ,zatím jenom lehce oťukává mandla, ale ještě neví,že ji hodlám zahnat slivovicí. To tak,aby mi zhatila snaženíčko 😎
Lenicenko: teda , ta vysoka teplota moc o nadcházející MS nesvědčí, mrkni na tuhle diskuzi...je tam o krvácení při uhnizďování vajíčka
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
eimee
11. čer 2009
Whiskey lepší stínky než / kterou vidím pořád já x-) manžel už má ze mě srandu, že jen testuju🙂 ted čkám na ovu testíky jen nevím zda to vše zvládnu vypočítat a tak když nevím jak dlouhý mám cyklus...
alzbeta.hod
11. čer 2009
souhlasím s eimee.
tak zatím pa pa loučí se pro dnešek
kkamca
11. čer 2009
eimee--já jich koupila víc..a říkaj že pokud si nejsi jistá cyklem a ovulkou tak to chce zkoušet častěji..a snad od 12 DC,ALE JE TO EVENTUELNÍ jak u koho no.. 😎
eimee
11. čer 2009
aha Kamco díky, já ted čekámna odpo od jedné holčiny prodává zásobu testíků tak uvidím kdy dorazí...
vendy01
11. čer 2009
Ahojík holky! Nějak nestíhám net 😃 malej usnul.
Holky, držím vám pěsti, ať to vyjde!!!!!!!!
Leni: to je nějaký divný, že bys to takhle dostala a ještě s takovu teplotou 😉 , vypadá to opravdu spíš na to uhnízdění...držím palce!

Mouse: pořádně tu mršku angínu koukej vypálit slivkou, ať můžete zahájit další snaženíčko 😃 😃 😃
Anaji: budeš testovat hned ráno??? Já jen, kdy mám zapnout počítač 😃 😃 😃 moc ti // přeju!!! Ty příznaky jako na MS jsou úplně normální, úplně stejný bolesti břicha jsou pak v těhu jak se roztahuje děloha..
lenicenka17
11. čer 2009
vendy:ahojík tebe jsem dlouho neviděla... 🙂
mouse:sem to četla tak uvidím co to bude.... jsem asi případ,vše jinak než má být 😃 😃 😃 Teď hlásím stav klidu sem si lala slipku a je bílá jako sníh.... Tak uvidíme co z toho bude :-S
anaji
11. čer 2009
ahoj vendy, jojo, testovat budu ještě než půjdu do práce. zítra musím vyrazit dřív než obvykle, takže testit budu za kuropění. 🙂 když tam druhá nebude, tak se uklidňuju, že je pořád ještě brzo. MS bych měla dostat až v sob nebo neděli, takže na čárku je času dost. hlavně aby nepřišla mrcha. 😞
dám vědět. 😉
valím dom a do lékárny pro testíky!!!! 😃
janca83autor
11. čer 2009
Ahojík holky!! 😃
Anaji:Moc ti přeju,aby se zítra na testíku objevily dvě čárečky!!
Marku:Moc moc gratuluju k miminku,to je báječná zpráva,neboj se,všechno dopadne dobře,musíš být šťastná a spokojená maminka! 😉
M.o.u.s.e.:Snad to angína nebude,třeba jen špatně snášíš ty změny počasí,teď bude víkend,zkus si odpočinout a uvidíš,že ti bude líp! 😉
m.o.u.s.e
11. čer 2009
Ahoj holky, díky za povzbuzení v boji se zákeřným virem..no, není mi líp 😕 , takže jestli se z toho nevyspím, zítra navštívím asi lékaře,ať se stihnu dát dokupy ještě před ovulkou.
Lenicenko: bílá slipovka=dobrá slipovka, doufám, že z toho nakonec bude leničátko 😉
Anaji: jsem napnutá, no jestli budu zítra trčet v ordinaci,tak se zase dozvím všechno jako poslední..ale kdo si počká 😉 🙂
Jdu se napojit čajikem a uložit do teplé postele.přeji hezký večer!
kkamca
11. čer 2009
Brou noc všem,,,jsem unavená z lesa..
mouse..brzy se uzdrav 😃
vendy01
11. čer 2009
Holky dobrou, jsem taky nějaká unavená.
Zítra budu Anaji držet pěstičky!!!!!!! 😉
alzbeta.hod
12. čer 2009
dobré ráno
kkamca
12. čer 2009
alzbeta..ahoj tak jak je to u tebe?U mě klesla teplota na 36.6 ale červená nikde,akorát sem včera chvíly špinila..z toho mě šlak trefí :-p
kkamca
12. čer 2009
Všem dobré ráno..
alzbeta.hod
12. čer 2009
já pořád špinim, teplota se zvedla na 36,7. tak nevím ale test negativní. Jestli je teda spolehlivý 😃
kkamca
12. čer 2009
Běto a kdy sis dělala test?dnes ráno?
lenicenka17
12. čer 2009
Dobré ránko holky,
Anaji:tak co??? :-N :-N :-N :-N
Já hlásím teplota stále 37 a prozatím čisto 🙂
mouse:tak co bacilisko,dala jsi mu co proto???
kkamca:taky koukám že to máš napínavé....
alzbeta.hod
12. čer 2009
jj dnes ráno, a byl to ten test Bets2
kkamca
12. čer 2009
Lenicenka--no drtí mě to..ale teplota fakt slezla ze 37 .a 36.6 takže to je jasný..hlavně at už si tělo rozmyslí a nenapíná mě..A hlavně mě se tohle nikdy nestalo abych špinila..u mě to bylo vždy naráz,,červená a pak se to stupnovalo,ale nikdy sem nezačínala hnědě a pak zas nic :-p
To máš hezkou teplotu..kolikátý si DC? 😃
kkamca
12. čer 2009
Běto a ty si už kolikátý DC?
alzbeta.hod
12. čer 2009
32dc

Začni psát odpověď...

Odešli