• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Běta tak ti nezbude nic jiného než čekat..a nebo jdi k lékařce pokud si nejsi jistá :grinning:
12. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím počkám....
12. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:to já s tím špiněním to mám zase každý cyklus :angry: nikdy nevím esi je to MS či co
jsem 27DC ale teprve 5DPO
Sem dávala malému snídani ten než to překouše je hodina v čůdu....
12. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
může se stát že to test stále neukazuje???
12. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta:a normální cykly máš kolik?
12. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je kámen úrazu. jak kdy ale většinou do těch 32. což je dnes
12. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný konečně pátek, holky! tak já hlásím bohužel nic. :frowning2: :frowning2: ráno jsem testila dvouma testama a ani na jednom vůůůbec nic. ani stíneček. a to jsem je zkoumala jako blázen. radši jsem si je s sebou vzala i do práce, když jste psaly, že se čárka objeví i po delší době, ale ani teď tam není nic. jeden test byl mamatest a ten druhej dokonce nějakej spešl s mega citlivostí už od 10 těch jednotek. aaaach jo. tak hlavně že mrcha ještě nedošla. jinak příznaky nic moc, sice je mi pořád tak divně a děsně se mi motá hlava. ale to je tak všechno. prsa mě nebolí vůbec, což normálně před MS pekelně. tak nevím co se děje. :frowning2:
alzbet, tobě testík teda taky nic neukazuje? a jak máš normálně dlouhý cykly?
12. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nic, měla jsem test Best2, prej není moc dobrý

a jak už jsem psala, nemám to pravidelně ale do těch 32 bych se vešla
12. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám cykly taky tak 31 - 32. dnes jsem teda teprv 30 DC. je to fakt děsná doba pořád. kdo na to má mít trpělivost! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, ale kdyby se mi to normálně rozjelo, taky bych se nezlobila, ale tohle čekání je na prd
12. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta:a ovu víš kdy jsi měla?
12. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
o Bestech jsem taky četla, že jsou na prd. včera jsem koukala, když mi v tý lékárně dali test už od 10 těch jednotek. normálně jsou ty testy až od 20 jednotek. tak jsem doufala, že tak citlivej test musí něco ukázat a ono nic. :frowning2:
no přesně, taky bych radši už ms než to čekání.. :unamused:
12. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovu jsem měla 26.5.
12. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:to je mi líto,ale pořád máš ještě naději.... Pokud mrcha nedorazila počkala bych 3-4dny a testíkovala znovu :slight_smile:
Pořád to ještě není ztracené :sunglasses:
Leni to je pak ale naprd..já sem zvyklá to mít hned rozjeté.. :grinning: Tohle čekání..hrůza :angry:
alzeta:jé tak to mi nic moc neříká... je to ten pásek ovu??29DC???fakt se v tom moc nevyznám :confused: :confused: :confused:
12. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelený pruh je ovu, růžový ms a žlutý testování
12. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:já to dřív taky měla hned ale te´d od vysazení né a né se to dát do kupy,vím jak ti je já z toho taky vždy šílím :angry: :angry:
teď jsem 5DPO a už aby byl asppoň 14DPO ach ňo :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta:aha??Tak podle toho jak na jeden jen teplota klesla a potom zase stoupla .. tak myslím pokud MS není třeba už nepříjde...a špinění je zahniz´dování... ale fakt je to jen má úvaha...
Zkus netestíkovat až se špinění ustálí.... do tý doby bych vyčkala...
12. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa pa, musím jít něco poklidit. pa pa
12. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci dnes péct koláč z borůvek a zatim tu taky jen kecám.. :grinning:
12. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já jsem pro změnu v práci. šla bych teda radši píct ten borůvkovej koláč! mňáám! :slight_smile:
tak jdu něco dělat, ať nemyslím na těhulování. paa paa
12. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:tohle je šílená droga,mi povídej já mám chystatna neděli oslavua sedím tu a to chci péct dort a koláč abych zítra jen nadívala... :grinning: :grinning: :grinning:
A to ještě uklidit a tp. Ale od vás se nedá odtrhnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic koukám že utíkáte tak já půjdu taky něco dělat :wink:
Ale nahlížet budu :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno kočky, hlásím se z domova..vzala jsem si volno,neboť doufám, že to přes víkend vyležím. Bolesti v krku se do angíny nerozjely,spíš mě bolí svaly , klouby,smrkám jako maniak a mluvím jako zmutovanec, tohle jsem už jednou měla na jaře a do práce chodila,což byla chyba,bacil byl nedoléčen.
Anaji: jááj,to je nemilé,ale dokud nepřijde MS,tak může být i chyba v testech, četla jsem, že některé měly čárku až po deseti dnech po vynechání , ale to už si místo toho čekání člověk radši dojde na krevní test. Příznaky jsem pozorovala jako šílenec, a pak se mi zdálo že nic není jako obvykle, i ta MS se pak rozjela tak divně bezbolestně..možná je to vliv té naši snažilkovské sugesce, jenže nevím,jak ji eliminovat, od ovulace myslím jenom na jedno a máloco miě rozptýlí
kkamco: taky mám choutky řádit v kuchyni,máme zásoby jahod,takže asi udělám nepečený dortík :sunglasses:
12. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mouse. tak to se pořádně vykurýruj, ať jsi jako rybička připravená na ovulku! :slight_smile: to je tím blbým počasím. pořád se to střídá a léto nikde. :confounded:
no já nevím, snažím se pořád věřit, že čárka bude a ms ne. :slight_smile: kdybych to teď dostala, tak bych byla fakt překvapená a vůbec by to neopovídalo mýmu několikaměsíčnímu sebepozorování. je to divný... :rolling_eyes: a navíc mi je chvílema opravdu špatně. ráno mě to vzbudilo ze spaní. měla jsem pocit, že snad budu zvracet. ale to fakt může být jen ta sugesce. aaaach jo, taky bych ráda, kdybych se mohla zaměřit na něco víc než na těhulení. :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kolikátý ty jsi dnes DC? :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem 7DC, a od 15.6. už mi fertility web určil plodné dny, takže teď mám příjemný pocit a celkem se těším na nové snažení. Ovšem uznávám, že to co přijde po ovulce jsou nervy a úvahy a čekání...nemáš možnost se nějak zabavit? Co třeba nějaké změny bydlení? Já se chystám na malování pokojů, chci obměnu a slibuju si od toho mimojiné i "vyčištění" hlavy. Počasí je naprd, ale já mám podezření spíš na kolegyni,dle mého je bacilonosič ona a já to vždycky za rekordně krátkou dobu chytnu od ní :rolling_eyes:
12. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak posílám odkaz na naučné video nazvane čípek v akci, krásně předvádí jak dokáže během orgasmu nasávat ejakulát

http://www.youtube.com/watch?v=cVw0Ikj6YPc
12. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, tak to video je dobrý! obávám se, že tak dlouhej orgasmus teda nemám! to je třeba ta chyba! :grinning: :grinning:
ty se máš, že už máš po tý blbý mrše! tak už radši šup hups na to, ať to máš podchycený hned zkraje. :slight_smile:
jo, to já bych se měla čím zabavit, ale nějak mě nic tak urputně nebere jako představa těhu! :slight_smile: no a s tím bydlením právě pořád něco řešíme. teď o víkendu budem malovat a dělat podlahu v pokojíku (výhledově dětský pokojík), ó jé, takže přemýšlení o mimču se zas nevyhnu. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek