Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
m.o.u.s.e
12. čer 2009
Já nespoléhám na orgasmus, prstíčkovou metodou si to jistím 🙂 a snad těm ocasníkům alespoň trochu usnadním cestu...tentokrát zkusíme víc akce 😉 🙂 před ovu,ať tam mám solidní zásoby...úprava potenciálního dětského pokoje je u mně taky v plánu, zatím mám jasno akorát v barvičkách ( asi pastelová zelená se žlutou), zbytek hodlám doladit až bude poklad v peřince.
vendy01
12. čer 2009
Ahoj holky!!!! Jukla jsem jen na chvilku dopoledne, ale ani jsem nestihla napsat. Jeli jsme na oběd k babičce...

Anaji: ach jo, zatracená čárka jedna...ale jak psaly holky, pořád je ještě čas, aby se ukázala i druhá!!!! 😉

Mouse: odkaz je bezva, koukal se se mnou i manža 😃 , nějak moc ho to zajímalo 😃

Jinak u nás už byla dneska dvakrát bouřka jako prase, počasí hrůza!!!!! Jsem z toho pořád nějaká utahaná a nic se mi nechce dělat(nebo, že by těhu příznak? 😃 😃 😃 )..Už mi z toho hrabe.. Zatím se mějte, my za chvilku vyrážíme se znýmejma a dětma na opíkání steaků 😃 mnam! Večer musím ještě vařit, manža jede ráno do školy na zkoušku(dělá dálkově VŠ), tak abych se dopoledne mohla věnovat Filípkovi..
Tak hezký víkend a dvěma čárkám zdar!!!!! 😃 😃
kkamca
12. čer 2009
tak odkaz jsem taky sledovala..ale teda jako u mě no nevim..tak dlouhý ho nemám a hlavně obvykle je parták dřív než já 😃 😃
kkamca
12. čer 2009
kde jste všechny,že by jste poodjížděli na chaty ,chalupy? 😎
marku
12. čer 2009
ahojka holky
jste tu někdo???te´d jsem dva dny nepsala, neb jsem tu měla u nás na návštěvě manžovu mamku.
Holky Anaji,Bětu...jejda :-| , tak nevím, kde se ty vaše druhé čárky toulají 😞
Holky a aby těch špatných zpráv nebylo málo, bohužel jednu přidám....přišli jsme o miminko 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😞 😞...včera večer jsem začala slabě krvácet a dnes se to bohužel ráno rozjelo naplno 😢 😢 😢 ...je mi pořád do breku...já vím, byl to ještě začátek, ale i tak jsme nešťastní manža i já 😞 +😞 ...ráno jsem byla ve Zlínské nemocnici na rizikové ambulanci a tam mi řekli, že se mimi asi nestihlo pořádně uchytit a vlivem poklesu HCG se mi rozjela menses...mrcha mrchatááááá ]-( ]-( :-S
Tak jdeme do dalšího kola, bohužel te´d díky téhle zkušenosti s velkým pesimismem.Brali mi ještě ráno HCG z krve, tam ještě nějakou minimální hladinu mám (14 jednotek)a ráno močový test byl pozitivní, tím chci říct, že ty testy jsou opravdu hooodně citlivé a ukážou i pidi midi těhotenství
lenicenka17
12. čer 2009
Marku:ježííííš co tu čtu 😞 😞 😞 je mi z toho smutno..... 😞 Ale bereš to fakt statečně!!!Drž se holka.
marku
12. čer 2009
Leni:měla jsem tušení, že to nedopadne dobře už 3 dny zpět...čárka nesílila...a mě začalo pobolívat břicho, jak na menses. Když jsem to říkala manžovi, tak nad tím mávl rukou, že to nic nebude...proto to byl pro něj dnes šoka i slza ukápla..... já jsem se s tím smiřovala a truchlila už tři dny 😞 😢 ...zase tak statečná nejsem, je mi nanic,mrcha bolí jako blázen 😞 , teču jako blázen 😞 ...jediné co mě odpoutává od toho myslet na to, je Šimonek, neb pro něj musí máma fungovat na 100%
Takže holky prosím ujměte se rychle někdo toho šíření těhu bacilků za mě a pořádně to tady nakažte 😉
...byl to krásný pocit štěstí, bohužel jak může být štěstí někdy pomíjivé 😞
whiskey
12. čer 2009
ahojky holky,

marku: tak to je mi strašně líto.. a vypadalo to tak slibně
bětuško a Anaji: moc držím palečky, aby se druhá čárka objevila co nejdříve
já testovala znovu dnes ráno, ale opět jen slabý stín a teď mě rozbolelo břicho, tak jsem si šla dát sprchu a objevila jsem k tomu všemu ještě slabé špinění 😞
pořád doufám, že to nebude pokračovat a čárka zesílí .... aaach jo 😞
marku
12. čer 2009
whiskey:táááák moc držím palce 😉
lenicenka17
12. čer 2009
marku:vím že to musí být šílený už jen ta představa mě mrazí....
A co říkal dr.za jak dlouho se můžete snažit znovu??Snad hned,ne??Pokud to šlo ven taakhle brzy....
Ale fakt je mi smutno za tebe cítím stebou!!!
whiskey:určo zesílí dej jí čas!!
Holky budu vám držet palce!
Přece se nám to tu musí rozjet,ne??? 🙂 🙂 🙂
marku
12. čer 2009
Leni: doktorka neříkala vlastně nic, prostě jen, že to malé těhotenství odejde teď s tou mrchou a v pondělí jdu na další krev na HCG, jestli mi kleslo a myslím bychom se mohli vrhnout s manžou do toho znovu, neb mi výškrab zatím nedělali...snad ani nebudou 😞
Leni tak ty te´d čekáš taky na testění viď, jsi pár dní po ovulce....no to vypadá nadějně...tolik čekatelek tu máme, to by bylo, aby se vám nezadařilo 😉
whiskey
12. čer 2009
marku tak držím palečky aby to v pondělí dopadlo dobře a mohli jste se s manžou pustit do dalšího snažení 😉
myslím, že s malým Šimonkem určitě rychle načerpáš nové síly a půjde to samo 😉
lenicenka17
12. čer 2009
marku:já jsem dnes 5DPO tak ještě musím vydržet do 14DPO dřív bych netestila pač to budu 36DC a zatím jsem to po tom 36DC dostala tak budu vyčkávat...
Ale vsázím na jeřáb tak snad 😉 už by bylo na čase je to 6 pokus :-|
marku
12. čer 2009
Leni:to čekání je dlouhé viď, ale ještě týden a pak myslím už bys mohla i vidět 😉 ... mě šla vidět už 10dpo |-|
kkamca
12. čer 2009
marku..taky sem si to prožila..tak vim jak ti je.Ale máš malýho a manžu tak to brzy přejde,,Snažit se můžete určiě hned po mrše,já teda musela dodržet šestinedělí a následně 3 měs..Ale já byla tenkrát těhu cca 2 měs. |-|
kkamca
12. čer 2009
Leni si představ že se mi to špinění zas zbrzdilo to sem fakt na nerva :-S Sem zvědavá co bude do rána a na teplotu 😎
marku
12. čer 2009
kkamča: jj, jsem ráda, že aspoň tak....to je asi tak jediné + na tom všem negativním 😞
kkamca
12. čer 2009
marku bude dobře za pár dnů--věř mi 🙂
lenicenka17
12. čer 2009
kkamca:no super,že by třebaaaaaaaaaaaaaa???????????????? 😎 😎 😎
Držím všechno co mám ju 😃 😃 😃
lenicenka17
12. čer 2009
marku:jo je dlouhé ale teď mi to ještě nedochází,ale až bude tak ten 10DPO tak to už budu odčítat i minuty snad 😃 😃
kkamca
12. čer 2009
Leni no nevim ráno jsem měla i kleslou teplotu na 36.6.. a jen tak jsem se měřila ted navečer a zas mi vylezla na 37.4 ale to asi nic..řikaj že večer teplota stoupá.Uvidíme co ráno jestli se to nerozjede..mrcha jedna bláznivá
lenicenka17
12. čer 2009
kkamca😛udu na tebe myslet tak písni ju já jak půjdu zapisovat teplotu kouknu co jsi mi tu nechala za překvápko 😎 😉
kkamca
12. čer 2009
Já měřim každý ráno v 7 h..to vstává kluk do školky..to víš že nechám zprávičku 😃
Někdo psal že když se špiní může to být i zahnizdování embrya,ale já to neznám,..nikdy sem to neměla |-|
kkamca
12. čer 2009
u mě bud bylo těhotenství bez špiněni a nebo v druhém případě potrat :-|
lenicenka17
12. čer 2009
kkamca:já to měla při malém a sedělo to přesně na MS tak jsem to tak i brala,byla sice hooodně slabá,ale já tenkrát měla těsně po vysazení tak jsem si říkala že je to tím ,ale když to trvalo 10dní tak už mě to bylo divné a potom jsem byla asi až kolem 44DC jsem jen tak pro zkoušku testíkovala a byly tam úplné dálnice.Jo a testíkovala jsem i těsně ppřed tím špiněním a to tam nic eště nebylo.Tak fakt vydrž!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kkamca
12. čer 2009
Leni fakt jo?Já to vůbec nevěděla že se může takhle špinit..Možná sem se testovala i brzy kdoví..byl to přece teprve 29 DC..když jsem se testovala.A cykly mám 35 dní.Leni nic jinýho mi ani nezbyde než čekat.. 😃 Ale nehraje mi tam ta teplota že tak rázně klesla..to budu zvědavá na ráno 😎
kkamca
12. čer 2009
Leni ještě k těm ovu testům..od kdy se tak testuješ?Já při té mé nepravidelnosti..ptám se co kdyby to náhodou nevyšlo víš tak abych byla připravená.. 😃
lenicenka17
12. čer 2009
jojo fakt sem to tak měla a 10dní to mě ani ve snu nenapadlo se ty čárky tam budou ale asi týden na to mi už bylo i zle a bolely záda atp.takže to bylo potvrzeno i tak .K dr.sem se poprvé dostala a to sem dle UTZ byla v 8tt. 🙂
vendy01
12. čer 2009
Holky, tak jsem teď jukla na počítač a co nečtu... :-|

Marku: Holka naše zlatá, je mi to moooc líto!!! :-| Ach jo! To je nespravedlnost...Moc jsem ti to přála!!!!!!! Bohužel život nám přináší i takové bolestné zkušenosti... Šimísek tě z toho určitě dostane, ten tvůj brouček tě v tom nenechá!!! Drž se!!!!!!!!!!!

Kamca: budu držet palečky!!!

Holky, tak kdo už konečně rozprskne ten těhu bacil?????!!!!!!! 😉
lenicenka17
12. čer 2009
já sem měla taky ty cykly všelijaké tak sem to nenechávala dle cyklu začla sem hned 11DC a až do ovu.. aby sem ji nepromeškala,ale to u mě nehrozilo sspíš že mi to pěkně vleze do peněz 😃 😃 😃 Ale koupila sem testy tu na koníkovi tak se dalo...