• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Já nespoléhám na orgasmus, prstíčkovou metodou si to jistím :slight_smile: a snad těm ocasníkům alespoň trochu usnadním cestu...tentokrát zkusíme víc akce :wink: :slight_smile: před ovu,ať tam mám solidní zásoby...úprava potenciálního dětského pokoje je u mně taky v plánu, zatím mám jasno akorát v barvičkách ( asi pastelová zelená se žlutou), zbytek hodlám doladit až bude poklad v peřince.
12. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!! Jukla jsem jen na chvilku dopoledne, ale ani jsem nestihla napsat. Jeli jsme na oběd k babičce...

Anaji: ach jo, zatracená čárka jedna...ale jak psaly holky, pořád je ještě čas, aby se ukázala i druhá!!!! :wink:

Mouse: odkaz je bezva, koukal se se mnou i manža :grinning: , nějak moc ho to zajímalo :grinning:

Jinak u nás už byla dneska dvakrát bouřka jako prase, počasí hrůza!!!!! Jsem z toho pořád nějaká utahaná a nic se mi nechce dělat(nebo, že by těhu příznak? :grinning: :grinning: :grinning: )..Už mi z toho hrabe.. Zatím se mějte, my za chvilku vyrážíme se znýmejma a dětma na opíkání steaků :grinning: mnam! Večer musím ještě vařit, manža jede ráno do školy na zkoušku(dělá dálkově VŠ), tak abych se dopoledne mohla věnovat Filípkovi..
Tak hezký víkend a dvěma čárkám zdar!!!!! :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak odkaz jsem taky sledovala..ale teda jako u mě no nevim..tak dlouhý ho nemám a hlavně obvykle je parták dřív než já :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všechny,že by jste poodjížděli na chaty ,chalupy? :sunglasses:
12. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky
jste tu někdo???te´d jsem dva dny nepsala, neb jsem tu měla u nás na návštěvě manžovu mamku.
Holky Anaji,Bětu...jejda :unamused: , tak nevím, kde se ty vaše druhé čárky toulají :frowning2:
Holky a aby těch špatných zpráv nebylo málo, bohužel jednu přidám....přišli jsme o miminko :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2:...včera večer jsem začala slabě krvácet a dnes se to bohužel ráno rozjelo naplno :cry: :cry: :cry: ...je mi pořád do breku...já vím, byl to ještě začátek, ale i tak jsme nešťastní manža i já :frowning2: +:frowning2: ...ráno jsem byla ve Zlínské nemocnici na rizikové ambulanci a tam mi řekli, že se mimi asi nestihlo pořádně uchytit a vlivem poklesu HCG se mi rozjela menses...mrcha mrchatááááá :angry: :angry: :confounded:
Tak jdeme do dalšího kola, bohužel te´d díky téhle zkušenosti s velkým pesimismem.Brali mi ještě ráno HCG z krve, tam ještě nějakou minimální hladinu mám (14 jednotek)a ráno močový test byl pozitivní, tím chci říct, že ty testy jsou opravdu hooodně citlivé a ukážou i pidi midi těhotenství
12. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku:ježííííš co tu čtu :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi z toho smutno..... :frowning2: Ale bereš to fakt statečně!!!Drž se holka.
12. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni:měla jsem tušení, že to nedopadne dobře už 3 dny zpět...čárka nesílila...a mě začalo pobolívat břicho, jak na menses. Když jsem to říkala manžovi, tak nad tím mávl rukou, že to nic nebude...proto to byl pro něj dnes šoka i slza ukápla..... já jsem se s tím smiřovala a truchlila už tři dny :frowning2: :cry: ...zase tak statečná nejsem, je mi nanic,mrcha bolí jako blázen :frowning2: , teču jako blázen :frowning2: ...jediné co mě odpoutává od toho myslet na to, je Šimonek, neb pro něj musí máma fungovat na 100%
Takže holky prosím ujměte se rychle někdo toho šíření těhu bacilků za mě a pořádně to tady nakažte :wink:
...byl to krásný pocit štěstí, bohužel jak může být štěstí někdy pomíjivé :frowning2:
12. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

marku: tak to je mi strašně líto.. a vypadalo to tak slibně
bětuško a Anaji: moc držím palečky, aby se druhá čárka objevila co nejdříve
já testovala znovu dnes ráno, ale opět jen slabý stín a teď mě rozbolelo břicho, tak jsem si šla dát sprchu a objevila jsem k tomu všemu ještě slabé špinění :frowning2:
pořád doufám, že to nebude pokračovat a čárka zesílí .... aaach jo :frowning2:
12. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:táááák moc držím palce :wink:
12. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:vím že to musí být šílený už jen ta představa mě mrazí....
A co říkal dr.za jak dlouho se můžete snažit znovu??Snad hned,ne??Pokud to šlo ven taakhle brzy....
Ale fakt je mi smutno za tebe cítím stebou!!!
whiskey:určo zesílí dej jí čas!!
Holky budu vám držet palce!
Přece se nám to tu musí rozjet,ne??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: doktorka neříkala vlastně nic, prostě jen, že to malé těhotenství odejde teď s tou mrchou a v pondělí jdu na další krev na HCG, jestli mi kleslo a myslím bychom se mohli vrhnout s manžou do toho znovu, neb mi výškrab zatím nedělali...snad ani nebudou :frowning2:
Leni tak ty te´d čekáš taky na testění viď, jsi pár dní po ovulce....no to vypadá nadějně...tolik čekatelek tu máme, to by bylo, aby se vám nezadařilo :wink:
12. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku tak držím palečky aby to v pondělí dopadlo dobře a mohli jste se s manžou pustit do dalšího snažení :wink:
myslím, že s malým Šimonkem určitě rychle načerpáš nové síly a půjde to samo :wink:
12. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:já jsem dnes 5DPO tak ještě musím vydržet do 14DPO dřív bych netestila pač to budu 36DC a zatím jsem to po tom 36DC dostala tak budu vyčkávat...
Ale vsázím na jeřáb tak snad :wink: už by bylo na čase je to 6 pokus :unamused:
12. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni:to čekání je dlouhé viď, ale ještě týden a pak myslím už bys mohla i vidět :wink: ... mě šla vidět už 10dpo :pensive:
12. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku..taky sem si to prožila..tak vim jak ti je.Ale máš malýho a manžu tak to brzy přejde,,Snažit se můžete určiě hned po mrše,já teda musela dodržet šestinedělí a následně 3 měs..Ale já byla tenkrát těhu cca 2 měs. :pensive:
12. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni si představ že se mi to špinění zas zbrzdilo to sem fakt na nerva :confounded: Sem zvědavá co bude do rána a na teplotu :sunglasses:
12. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamča: jj, jsem ráda, že aspoň tak....to je asi tak jediné + na tom všem negativním :frowning2:
12. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku bude dobře za pár dnů--věř mi :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:no super,že by třebaaaaaaaaaaaaaa???????????????? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Držím všechno co mám ju :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:jo je dlouhé ale teď mi to ještě nedochází,ale až bude tak ten 10DPO tak to už budu odčítat i minuty snad :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no nevim ráno jsem měla i kleslou teplotu na 36.6.. a jen tak jsem se měřila ted navečer a zas mi vylezla na 37.4 ale to asi nic..řikaj že večer teplota stoupá.Uvidíme co ráno jestli se to nerozjede..mrcha jedna bláznivá
12. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:budu na tebe myslet tak písni ju já jak půjdu zapisovat teplotu kouknu co jsi mi tu nechala za překvápko :sunglasses: :wink:
12. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měřim každý ráno v 7 h..to vstává kluk do školky..to víš že nechám zprávičku :grinning:
Někdo psal že když se špiní může to být i zahnizdování embrya,ale já to neznám,..nikdy sem to neměla :pensive:
12. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě bud bylo těhotenství bez špiněni a nebo v druhém případě potrat :unamused:
12. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:já to měla při malém a sedělo to přesně na MS tak jsem to tak i brala,byla sice hooodně slabá,ale já tenkrát měla těsně po vysazení tak jsem si říkala že je to tím ,ale když to trvalo 10dní tak už mě to bylo divné a potom jsem byla asi až kolem 44DC jsem jen tak pro zkoušku testíkovala a byly tam úplné dálnice.Jo a testíkovala jsem i těsně ppřed tím špiněním a to tam nic eště nebylo.Tak fakt vydrž!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni fakt jo?Já to vůbec nevěděla že se může takhle špinit..Možná sem se testovala i brzy kdoví..byl to přece teprve 29 DC..když jsem se testovala.A cykly mám 35 dní.Leni nic jinýho mi ani nezbyde než čekat.. :grinning: Ale nehraje mi tam ta teplota že tak rázně klesla..to budu zvědavá na ráno :sunglasses:
12. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ještě k těm ovu testům..od kdy se tak testuješ?Já při té mé nepravidelnosti..ptám se co kdyby to náhodou nevyšlo víš tak abych byla připravená.. :grinning:
12. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo fakt sem to tak měla a 10dní to mě ani ve snu nenapadlo se ty čárky tam budou ale asi týden na to mi už bylo i zle a bolely záda atp.takže to bylo potvrzeno i tak .K dr.sem se poprvé dostala a to sem dle UTZ byla v 8tt. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem teď jukla na počítač a co nečtu... :unamused:

Marku: Holka naše zlatá, je mi to moooc líto!!! :unamused: Ach jo! To je nespravedlnost...Moc jsem ti to přála!!!!!!! Bohužel život nám přináší i takové bolestné zkušenosti... Šimísek tě z toho určitě dostane, ten tvůj brouček tě v tom nenechá!!! Drž se!!!!!!!!!!!

Kamca: budu držet palečky!!!

Holky, tak kdo už konečně rozprskne ten těhu bacil?????!!!!!!! :wink:
12. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem měla taky ty cykly všelijaké tak sem to nenechávala dle cyklu začla sem hned 11DC a až do ovu.. aby sem ji nepromeškala,ale to u mě nehrozilo sspíš že mi to pěkně vleze do peněz :grinning: :grinning: :grinning: Ale koupila sem testy tu na koníkovi tak se dalo...
12. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek