Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
kkamca
12. čer 2009
Leni mě přestal pobolívat podbřišek za to záda ty mě bolej pořád..Já u vilémka začla brzy zvracet a u toho druhýho pak taky..to ale odešlo..
vendy01 díky x-)
kkamca
12. čer 2009
Leni tak to taky případně zkusim..mám je z koně za 15 kus..to už jde vid
Dneska na to vlítnem a uvidíme jestli se mrcha rozjede nebo ne.. 😃 😃
lenicenka17
12. čer 2009
kkamca:no záda ty mi ze začátku daly hooodně zabrat to sem myslela že to jsou snad i ledviny,chodila sem omotaná jak indiánská babička 😃 😃 😃
lenicenka17
12. čer 2009
jo taky je mám za těch 15,- to se dá..
z lékárny je to za šílený peniz navíc unás mají jen po jednom kuse a to se pak teprve prodraží...
kkamca
12. čer 2009
já právě vůbec tyto příznaky u prvního neměla..prostě nepřišla mrcha tak proběhl test..ten lacinej..nic neukázal,tak jsme za dva dny koupily clear blu a bylo hotovo \\ a za 2 týdny mi začlo být zle a to se drželo až do 6 .měs..Ale jinak mě naprosto nic nebolelo
Já spíš mylim že mrcha si dává na čas..se schovává a pak vyleze 😃
lenicenka17
12. čer 2009
ty jo do 6.měs.????sis teda užila ]-(
kkamca
12. čer 2009
táák dámy já pomalu půjdu do vany..a pak se tulit..takže se mějte krásně a dobrou noc,sladké sny a plodnou noc 😃 😃
kkamca
12. čer 2009
Leni užila a to pěkně..až jsem musela brát čípky na nevolnost..to nebylo možné bez nich existovat :-p
lenicenka17
12. čer 2009
kkamca:tak zítra jsem tu jak na koni 🙂 🙂 🙂 a držím palečky celou noc ať se manža tulí co nejvíc ať teplotka roste 😃 😃
vendy01
12. čer 2009
Holky dobrou, budu se těšit na zítra 😉
Leni, kdy máš v lánu testovat?
lenicenka17
12. čer 2009
vendy:až 22.6
lenicenka17
12. čer 2009
hlasuj prosim na www.hamanektv.cz soutezni videa pro dominikova presnidavka za hvezdcku pet dekuji je to kamardky syn
lenicenka17
12. čer 2009
No nic taky se loučím pááá zítra
vendy01
12. čer 2009
Ahaaa, tak to budeme možná testit spolu 😃 . tak dobrou
m.o.u.s.e
13. čer 2009
Ahoj holky, koník na nějakou chvíli blbnul, to jsou snad nějaké skvrny na slunci!!!! ]-( a jsem teď naprdla i za Marku..mrzí mě to, co se vám stalo 😢 😢 ...je to nefér, no , ale jsme silné ženské a něco vydržíme a basta...
Můj virový bacil odchází a věřím, že přijde těhotenský ..včera jsem měla pocit,že se mi tvoří ječné zrno a tak si vzpoměla na Anaji a její oko a říkala si, že by nějaká zvláštní telepatie v téhle diskuzi snažilek fungovala? 🙂
KKamco: BT je bohužel směrodatná jenom ta po min. 4hodinové spánku tzn. ranní....ale třeba někdo se ani při těhu přes 37 stupňů nedostane, když jde o studenokrevný typ..
Jdu vařit oběd, dneska jsem dostala chuť na hrachovu kaši, potřebuji dostat do těla hóoodně česneku, ať mám posílenou imunitu.
vendy01
13. čer 2009
Dobré odpoledne! Taky mi dopolko blbnul konik, nešlo se vubec přihlásit..
Jinak u nás hlásím konečně sluníčko, ale docela zima, asi 16st. Včera se u nás asi 3x přehnala bouřka, to bylo hrozný. Už se těším na příští tejden na ty vedra 😉 pokud budou 😉

Mouse: to je dobre, ze uz je ti líp a nebude ti to bránit ve snažení 🙂 ještě straš a ječným zrnem prosim tě! 😃

Jinak my měli k obídku obalovaný květák s bramborem.. 🙂
kkamca
13. čer 2009
ahoj..tak jsem to ráno vzdala bo jsem se na koně minimálně víc jak hodinu nemohla dostat..prej můj login neexistuje 😃 :-p
Leni teplota stejná jako včera..nižší 36.7 a i sem opět začla špinit takže se to pomalu bude asi rozjíždět.Naštěstí nějak zjklamaná nejsem..tušila sem to.
Já akorát ted dovařila smažák a hranolky a na 14 h jdem s mrnousem na dětský den
kkamca
13. čer 2009
vendy tady je krásně a příjemně fouká..sem ráda že neni extra pařák jak hlásí na příští týden 😃
m.o.u.s.e
13. čer 2009
Smažáákk :-p :-p :-p :-p :-p ..to je moje závislost
Vendy, tak tady máme zimu i zamračeno...ideální počásí na trávení dne v posteli,ale nějak dnes není s kým =-)
KKamco, přijde mi to jako by tělo váhalo co dál, třeba je tam "nekdo" kdo mu to dilema působí 😉
vendy01
13. čer 2009
Kamca: ahoj, te teplotka mě mrzí.. :-| co se dá dělat..nezbývá, než zatnout zuby a jít vstříc dalšímu snaženíčku....
To budete mít na dětský den krásně, my byli minulou sobotu a počasí stálo pěkně za houby..
Já už bych hrozně chtěla léto se vším všudy 😉 pařák, koupání, opalovačka..dokud jsem na mateřský, ať si to užijem! 😃
kkamca
13. čer 2009
mouse..já bych si zas dala tu tvojí hrachovku.kaši sem jí naposled jedla od mamči před 6 lety..jí neumim x-)
Snad tam nikdo neni..to bych nerada..aby odešel |-| to už by bylo podruhý no snad ne.Ale záda a podbřišek zas bolí na mrchu ]-(
vendy01
13. čer 2009
Mouse: tak to sluníčko k vám na východ přijde trošku dýl, ráno to stálo za houby, ale v poledne, jako když utne..úplně modro bez mráčku 🙂
kkamca
13. čer 2009
vendy u nás měl být dětský den hned první víkend v červnu nebo posl.květnový nechci kecat..ale lilo tak to přesunuli na dnešek,,putování do pohádky.malej už je natěšenej..já sem teda přešlá ale zkousnu to.Pro kluka vše.. :-p
kkamca
13. čer 2009
Jdu se vykoupat a odpočinout a ani ne za hodku razíme tak se mějte krásně..navečer se ukážu 😃
vendy01
13. čer 2009
Užijte si odpolko!!!!,páááá
lenicenka17
13. čer 2009
ahojík holky:tak já ráno též s koníkem zápasila ]-(
lenicenka17
13. čer 2009
ještě že už jde...
já mám teplotu 37 ale břicho jak před výbuchem a když zkusím dovnitř prstem je tam krev 😞 takže je to tak jak minulý cyklus jen stím rozdílem že ovu byla díky jeřábu o hodně dřív...
tak podle poznatků čekám do 3 dnů MS 😞 :-|
m.o.u.s.e
13. čer 2009
Padlo i beremko, no ale už je to dobré, i to sluníčko už dorazilo na východ 🙂
lenicenka17
13. čer 2009
jinak já vařila kuře na paprice aby bylo i na zítra máme oslavu-kluci mají narozky
m.o.u.s.e
13. čer 2009
Lenicenko, ta vysoká teplota je divná..to neznám, takové troškové krvácení, u mně když začnu tak jedu..