• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Leni mě přestal pobolívat podbřišek za to záda ty mě bolej pořád..Já u vilémka začla brzy zvracet a u toho druhýho pak taky..to ale odešlo..
vendy01 díky :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to taky případně zkusim..mám je z koně za 15 kus..to už jde vid
Dneska na to vlítnem a uvidíme jestli se mrcha rozjede nebo ne.. :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:no záda ty mi ze začátku daly hooodně zabrat to sem myslela že to jsou snad i ledviny,chodila sem omotaná jak indiánská babička :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky je mám za těch 15,- to se dá..
z lékárny je to za šílený peniz navíc unás mají jen po jednom kuse a to se pak teprve prodraží...
12. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě vůbec tyto příznaky u prvního neměla..prostě nepřišla mrcha tak proběhl test..ten lacinej..nic neukázal,tak jsme za dva dny koupily clear blu a bylo hotovo \\ a za 2 týdny mi začlo být zle a to se drželo až do 6 .měs..Ale jinak mě naprosto nic nebolelo
Já spíš mylim že mrcha si dává na čas..se schovává a pak vyleze :grinning:
12. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo do 6.měs.????sis teda užila :angry:
12. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
táák dámy já pomalu půjdu do vany..a pak se tulit..takže se mějte krásně a dobrou noc,sladké sny a plodnou noc :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni užila a to pěkně..až jsem musela brát čípky na nevolnost..to nebylo možné bez nich existovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:tak zítra jsem tu jak na koni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a držím palečky celou noc ať se manža tulí co nejvíc ať teplotka roste :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou, budu se těšit na zítra :wink:
Leni, kdy máš v lánu testovat?
12. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:až 22.6
12. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasuj prosim na www.hamanektv.cz soutezni videa pro dominikova presnidavka za hvezdcku pet dekuji je to kamardky syn
12. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic taky se loučím pááá zítra
12. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaa, tak to budeme možná testit spolu :grinning: . tak dobrou
12. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koník na nějakou chvíli blbnul, to jsou snad nějaké skvrny na slunci!!!! :angry: a jsem teď naprdla i za Marku..mrzí mě to, co se vám stalo :cry: :cry: ...je to nefér, no , ale jsme silné ženské a něco vydržíme a basta...
Můj virový bacil odchází a věřím, že přijde těhotenský ..včera jsem měla pocit,že se mi tvoří ječné zrno a tak si vzpoměla na Anaji a její oko a říkala si, že by nějaká zvláštní telepatie v téhle diskuzi snažilek fungovala? :slight_smile:
KKamco: BT je bohužel směrodatná jenom ta po min. 4hodinové spánku tzn. ranní....ale třeba někdo se ani při těhu přes 37 stupňů nedostane, když jde o studenokrevný typ..
Jdu vařit oběd, dneska jsem dostala chuť na hrachovu kaši, potřebuji dostat do těla hóoodně česneku, ať mám posílenou imunitu.
13. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne! Taky mi dopolko blbnul konik, nešlo se vubec přihlásit..
Jinak u nás hlásím konečně sluníčko, ale docela zima, asi 16st. Včera se u nás asi 3x přehnala bouřka, to bylo hrozný. Už se těším na příští tejden na ty vedra :wink: pokud budou :wink:

Mouse: to je dobre, ze uz je ti líp a nebude ti to bránit ve snažení :slight_smile: ještě straš a ječným zrnem prosim tě! :grinning:

Jinak my měli k obídku obalovaný květák s bramborem.. :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..tak jsem to ráno vzdala bo jsem se na koně minimálně víc jak hodinu nemohla dostat..prej můj login neexistuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni teplota stejná jako včera..nižší 36.7 a i sem opět začla špinit takže se to pomalu bude asi rozjíždět.Naštěstí nějak zjklamaná nejsem..tušila sem to.
Já akorát ted dovařila smažák a hranolky a na 14 h jdem s mrnousem na dětský den
13. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy tady je krásně a příjemně fouká..sem ráda že neni extra pařák jak hlásí na příští týden :grinning:
13. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smažáákk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to je moje závislost
Vendy, tak tady máme zimu i zamračeno...ideální počásí na trávení dne v posteli,ale nějak dnes není s kým :confused:
KKamco, přijde mi to jako by tělo váhalo co dál, třeba je tam "nekdo" kdo mu to dilema působí :wink:
13. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamca: ahoj, te teplotka mě mrzí.. :unamused: co se dá dělat..nezbývá, než zatnout zuby a jít vstříc dalšímu snaženíčku....
To budete mít na dětský den krásně, my byli minulou sobotu a počasí stálo pěkně za houby..
Já už bych hrozně chtěla léto se vším všudy :wink: pařák, koupání, opalovačka..dokud jsem na mateřský, ať si to užijem! :grinning:
13. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse..já bych si zas dala tu tvojí hrachovku.kaši sem jí naposled jedla od mamči před 6 lety..jí neumim :dizzy_face:
Snad tam nikdo neni..to bych nerada..aby odešel :pensive: to už by bylo podruhý no snad ne.Ale záda a podbřišek zas bolí na mrchu :angry:
13. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: tak to sluníčko k vám na východ přijde trošku dýl, ráno to stálo za houby, ale v poledne, jako když utne..úplně modro bez mráčku :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy u nás měl být dětský den hned první víkend v červnu nebo posl.květnový nechci kecat..ale lilo tak to přesunuli na dnešek,,putování do pohádky.malej už je natěšenej..já sem teda přešlá ale zkousnu to.Pro kluka vše.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se vykoupat a odpočinout a ani ne za hodku razíme tak se mějte krásně..navečer se ukážu :grinning:
13. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užijte si odpolko!!!!,páááá
13. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky:tak já ráno též s koníkem zápasila :angry:
13. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě že už jde...
já mám teplotu 37 ale břicho jak před výbuchem a když zkusím dovnitř prstem je tam krev :frowning2: takže je to tak jak minulý cyklus jen stím rozdílem že ovu byla díky jeřábu o hodně dřív...
tak podle poznatků čekám do 3 dnů MS :frowning2: :unamused:
13. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Padlo i beremko, no ale už je to dobré, i to sluníčko už dorazilo na východ :slight_smile:
13. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já vařila kuře na paprice aby bylo i na zítra máme oslavu-kluci mají narozky
13. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicenko, ta vysoká teplota je divná..to neznám, takové troškové krvácení, u mně když začnu tak jedu..
13. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek