• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
holky asi to bude tím že sme vdané tak aby sme nešly na zálety,ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já už si to pře HAK ani nepamatuju :grinning: :grinning: ale myslím, že to stálo za houby :unamused:
anaji: díky za tipy, určitě ještě něco přikoupím :wink:
anaji:no právě blíží se léto a nemůžu ani nátělníky ach jo... ale taky mám dost hnusné uhráky tako snad nebyly ani za puberty,snad se to upraví časem,co myslíš??
18. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no to bude asi ono. je fakt, že můj manža by si asi nevšim, ani kdybych měla pleť jak struhadlo. takže mu to vlastně naštěstí neva. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně. já v pubertě měla pleť jak batole!!! fakt nevím, co to te´d má být. ale v těhotenství to prej bývá ještě horší. :fearful:
18. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:koukám že seš z Vyškova t k sobě nemáme až tak daleko :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, a ty jsi z hodonína? jezdíme občas do sklípku do Mutěnic. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji :já když jsem měla malého v bříšku tak to bylo asi jako teď ale jen tak do toho 5měsíce tak se to lepšilo.. Tak sem při prvním snažení dle té pleti soudila že se to povedlo ale houby... a škaredou ji mám teď pořád jen se to zhorší při té ovu.
18. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji:jen okres Hodonín ne přímo z něj
holky, jinak já jsem teda v práci, takže to psaní budu muset asi trochu zvolnit. :sweat_smile:
Já taky musím jít malý mi zatím dělá z baráku kůlničku :grinning: :grinning: :grinning: tak zase někdy pa ....
18. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je krize, než otěhotním, tak si musím práci hýčkat. :wink:
18. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já po prvním vysazení měla horší pleť než v pubertě, měla jsem z toho depky, fakt extrém a měla jsem rozhozený hormony. Moje tělo z toho bylo trošku v ... a v těhotensví jsem pak jen kvetla :grinning: :grinning: a byl to kluk :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:koukám na mapu a kudy jezdíte do Mutěnic??Asi jedete i přez nás :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, no hurá, tak to máme naději, že se třeba ta pleť v těhotenství naopak zlepší!! :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se zas mrňous začíná budit, tak za ním lítám..
Anaji- to máš recht! :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy se máte, že už máte doma takový rarášky.
joo a máte moooooc hezký jména, teda vaši kluci. filip i šimon jsou moji žhaví favoriti. :wink:
18. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: díkyyy
A rarášek to je! A doslova!!!!! Ale stejně chci ještě jednoho nebo jednu :slight_smile: Ale do roka to byl záhul :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji, neboj, všichni se dočkáme // :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji:díky já si šimona přála a to jsem ještě ani neměla manžu byla jsem moc ráda že to jméno chtěl i on :slight_smile: Jen na holku nevím to mám docela problém :frowning2: I filípek se mi líbí to teď bude dávat sestřenak má rodit co nevidět ale neví pohlaví..
18. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli na holčičku Aničku, ale tu má teď manži brácha, tak uvidíme. Ale holčičí jména bych měla v záloze, dohadujeme se spíš kvůli klučičím. Co se líbí mně, to se nelíbí manžovi. Tenkrát vítězně přišel z práce :slight_smile: , že objevil krásný jméno FILIP, tak jsem se mu smála, že mi hned na začátku zatrhnul :grinning: :grinning: :grinning: ..už to trošku pozapomněl :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava... že mi ho hned na začátku zatrhnul... :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, my už máme na holčičku jméno asi od tý doby co jsme spolu začli chodit. to jsme vedli takový ty romantický řeči o dětech a o společným životě, a tak jsme vymysleli i jméno. :slight_smile: Eliška. akorát že před těma 7 lety to bylo jméno ne tak oblíbený jako dneska. letos v lednu už to bylo druhý nebo třetí nejdávanější jméno. :cry: to mě teda dost odrazuje. nechci úplně neobvyklý jméno, ale taky ne to nejčastější. :frowning2:
18. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to nedalo a přes net jsem si objednala jeřáb ptačí, rovnou 2 a ještě kontryhel :grinning: . Nemám v dosahu žádný obchod s bylinkama, tak to bude jednodušší :grinning: To jsem zvědavá, jestli to pomůže :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, ty chlapi jsou keckové. furt říkám, že hlavní hlasovací právo o jméně mám já, za to utrpení co mě čeká, než si přinesem domů nějkaýho toho prďolu. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu teda taky něco vyčíst o tom jeřábu. jinak kontryhel já kupuju v lékárně. mívaj sypaný i sáčkový. ale sypaný má být prej lepší.
18. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:já pokud mi jej manža nepřiveze jej obj.de jej obj.prosím?Kontryhel mám sypaný z lékárny.
S tím právem na jméno s tebou plně souhlasím,já ještě ani nebyla přádně těhule a pohádali sme se kvůli tomu ale né až tak dostlova,prostě byla doba kdy trval na jednom dost hrozném jménu jen proto že je to památka :angry: málem jsem vraždila :grinning: :grinning:
Tu holku fakt nevím jak dáme kdyby byla....
18. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni objednávala jsem to na bylinarstvi.cz a ten kontryhel mám taky v kapkách, tak uvidím. oboje asi ze začátku užívat nebudu.
To je pravda, manža chtěl dlouho jméno Robin, fakt néééé, anštěstí pak přišel vítězně s tím Filipem, tak byl pokoj :slight_smile:
Kamarádky manžel zase chtěl dát dceři jméno po své zemřelé mamince, taky jen kvůli památce, přitom je to jméno už teď nepoužívané a holka by byla chudák. S tímhle taky nesouhlasím..
18. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek