• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Bětu pa, a odpočívej, ať bříško přestane bolet..
13. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže já si to moc nemxslím pač sem tohle měla už i minulé cykly jen stím rozdílem že to špinění bylo silnější ukázalo se samo... MS následně po tom asi po 5 dnech :frowning2:
Ale ovu byla až kolem 26DC a MS 36DC tak fakt teď nevím,ach jo
chci do sebe vidět :angry: :angry: :angry: :angry:
13. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já dnes dělal krtkův dort-mňamky už se na něj mooooooc těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si do sebe dala klidně i webkameru, ale pak bych asi nebyla schopná běžné pracovní činnosti..už jako dítě jsem vydržela čumět do pračky po celý cyklus praní, dodnes mám tyhle stavy u trouby.. :grinning:
13. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:teda ty mě fakt dostáváš :grinning: :grinning: :grinning: Válím se tu u PC a hehním :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky:ještě chci říct,že jedna holka z jiné diskuze mi psala že její kamošku si na koníkovu našel úchylák a otraval jí,díky koníkovi věděl jak vypadá i odkud je ,je to šílená představa.Tak už raděj nepiště veřejně tu naši adresu ju!!!Jen na požádání do IP
13. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nestraš s uchylákem, snad tady na sebe tak moc nepráskáme..a jestli někoho rajcuje znát moje datum ovulace, tak to mu gratuluju ke stejné zálibě jakou mám já :grinning:
hm, ale vážně..může to být nepříjemné, bohužel na tohle náš právní řád moc nepamatuje..no nic, jdu ohřád navrátivšímu se partnerovi hrachovou krmi
zatím pa
13. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky snažilky. zdravím o víkendu. malujeme tak nemám čas koníkovat. jen vám musím rychle napsat dalši blbou zprávu. ráno jsem dostala tu mrchu mršííí! :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: takže testíky nelhaly. žádný těhu se nekoná. :cry:

nestihla jsem všechno dočíst. hned mě zdrtila ta zpráva od marku. :frowning2: marku, taky je mi to moooc líto. to je hrůza, jednou už máš čárečky a pak nic. ach jo, to těhulení je fakt věda. :frowning2: marku, tak se drž!!!!! příště to určitě dopadne!!!!

božínku, my jsme asi nějaká zakletá partička! :frowning2: takže holky, prskááám na vás těhu bacilky, huš na nááás!!!!!! :wink: a valím zase pracovat. mějte se a tulte se!!!! :slight_smile:
13. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ahojka holky, takco nějaké vřelé novinky(čerstvé maminky)???? konečeně jsem se k vám dostala, dneska zlobí koník...ráno i teď odpoledne, když jsem konečně douklízela a s nadšením si sedla k pc.
Vůbec mi nešlo přihlásit se, ale vidím, že to byla asi nějaká centrální chyba, neb píšete taky , že jste měli problém.
vendy: jj, Šimísek mě tak zaměstnává, že naštěstí nemám tolik času nad tím neštěstím moc přemýšlet. a co ty ty už budeš taky za pár dní testit ne??
leni: tak to vypadá velmi nadějně podle toho co píšeš, to krvácení jemné může být kliďo hnízdění
mouse:tak jak je marodku???už ti bacily dávají sbohem????mě asi taky něco skolilo čoveče, od rána jsem jak mátoha a v krku bolí jak ďas:confounded:...to mi ještě tak scházelo :unamused:...tak snad se z toho nevyklube nic horšího...máme tu dnes docela kosu :rolling_eyes:, ikdyž sluníčko občas vysvitne.
13. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj holka!! :slight_smile: :slight_smile:
Teda koukám a co čtu,žádné dobré zprávy :cry:
Marku:To mě moc mrzí,že to nevyšlo,ale uvidíš,že se miminko co nejdřív povede!!! :wink:
Anaji:Taky mě mrzí,že jsi dostala MS,oni asi ty testy jsou fakt spolehlivý,já na ně věřím,tak taky držím palečky,aby to vyšlo příští měsíc.
Holky,máte pravdu,já se na koníka taky nemohla dostat,teď večer se mi každá stránka,kterou jsem dočítala strašně dlouho zobrazovala :unamused:
Jinak jsem tento cyklus začala dělat prstíkovou metodu,tak jsem zvědavá,jestli se zadaří :sweat_smile: čípek jsem si asi našla,tak jsem si zabořila prstík co nejdáááll :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Holky a jak vy berete dlouho ten jeřáb ptačí,celej cyklus?Já vždy jen 14dní tak od 5,6DC a vždycky MS dostanu,nikdy se mi teda nestalo,že bych ji po jeřábu nedostala,asi má fakt něco do sebe :slight_smile:
Přeju všem krásný večer :wink: :wink:
13. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:mrcha zapeklitá :angry:...tak vzhůru do dalšího kola kočko :wink:.A tak ať se vám maluje jedna báseň...tuhle prácičku nesnáším, spíš ten úklid po něm, ale zase ten dobrý pocit až je hotovo viď :dizzy_face:
A děkuji za soucit...ani nevíš, jak se mi pořád nechce vymazat z albíčka ty testíky...pokaždé když je vidím je mi do breku :cry: , jak se mi po tom těhu pocitu stýská :pensive:
13. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky..tak odpoledne bylo nádherný..synek se vyblbnul my pokecaly no pohodaa :grinning:
Břicho mě pobolívá..takže žádná novina i sem začla víc špinit..
Koukala sem že jste řešily ovulku zda fertility věřit či ne..Já teda nevim.Já začla bazálku měřit před pár dny a zapisuju na klasickej českej menstr.kaledndář kde je i graf,tak uvidim co mi pak ukáže kdy by ovulka měla být a kdy ne..ale spíš dám na pověru a i zkušenost sex obden :grinning:
13. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zdravím :slight_smile: My jsme měli taky pěkný odpolko, počasí se umoudřilo, tak jsme byli až do 8h venku. Mlaďoch teďka usnul a manža šel na pivko, tak mám pohodičku :grinning:

Anaji: mrcha jedna mrchovatá :angry: :angry: neboj uteče to jak voda a bude tu zase snaženíčko :grinning: Já budu testíkovat až za dlouho..jsem teprve 23DC

Holky jsem zvědavá, kdo už tu naši smůlu prolomí!!!!!
13. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojicek holciny, tak podavam zpravicku ze krev je pozitivni na hcg, ale bylo to opravdu malo..pry skoro jako bych den predem otehotnela:slight_smile: tak se uvidi co a jak...pristi tyden se mam stavit na utz...jinak carecky na testickach tloustnou...tak doufam, ze to bude ono:slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré jitroš!
Marku, bacil odešel ..snažení zdar,zdar,zdar! :wink:
Anaji: neboj, prokletí bude zlomeno..prozatím se zabavíme jinak, já včera zjistila,že termín svatby se blíží a měla bych si některé věci naplánovat důkladněji,ať se vyhnu stresu, takže místy budu dle rad odborníku muset na otěhotnění skutečně nemyslet
Lajlo: to je super zpráva, snad utz dopadne dobře a bude z toho krásě těhu bříško..ty testy jsou stejně mimo mé chápání anebo doktoři kecají...spíš bych čekala ,že test bude s čárkama váhat a z krve to bude jasné..
Posnídala jsem,zavedu teplotku do fertility a uvidím,jakou smysluplnou činností se dnes zabavím..potřebovala bych naklepat do pC nějakou věc do práce a vůůvec se mi nechce, venku je konečně krásně..
14. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lajla: obrovská gratulace!!!!!!!!!to je krásná novinka:wink:
holky ještě jsem si vzpomněla co mi říkala paní od které si kupuju ten jeřáb...ten jeřáb se nesmí užívat dlouhodobě, je třeba dát mezi lahvičkama prý 7-14 dní pauzu,aby prý tělo nezlenošilo a dělalo si i samo pořád stejnou hladinu hormonů a ne na popud jeřábu, snad chápete, jak to myslím...já ho měla 2 měsíce,a ta pauza mi vyšla zrovna v době, kdy jsem čekala na testění tedy nějaký 7dpo....a te´d nevím, zda to, že mi nestoupala hladina hcg nebylo právě díky tomu, že jsem dala tu pauzu...no jsou to jen spekulace, ale dává mi to smysl....zítra se jí na to zeptám..jdu za ní, je to moc příjemná a chytrá paní.
Jinak přeji krásný den všem!!!!!
14. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:tak to je fajn...takže přesně jak píšeš..... tuli-tuli :dizzy_face: .Na práci se teď vykašli -pokud toho nemáš moc :sweat_smile: , máš na to celý den...a vypadá to, že bude krásně, tak se toho musí přeci využít.. :slight_smile: :slight_smile: Já zrovna spekuluju, kam na výlet :slight_smile:
14. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak už mám normální ms.... jsem i ráda že to konečně dorazilo. Nemám ráda když se to courá
14. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky,tak já ddnes neměřila nespali sme doma a tak sem teploměr ani nebrala... Ale pokud nemá být ovu zas až tak ty teploty neřeším jednou můžu vynechat.Ale špiním už i bez prstů :frowning2: sice málo ale myslím si že je to předvoj MS :confounded: :angry:
S tím jeřábem já zase četla jíst tak 3 cykly a pak cyklus pauza zase....
14. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta:tpp je mi líto,ale zase víš jak to je a můžete začít znovu snažit,co já bych momentálně dala za to abych věděla zda to bude MS či ne :unamused:
14. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBRÉ ráno všem snažilkám..
Tak i u mě se veřer rozjela mrcha na plné obrátky..Co se dá dělat apon že se to rozjelo :grinning:
Musim skáknout do krámu,ale hned jsem zase tady..
Co dnes vaříte?
Venku je krásně..
14. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkami.:ahojík
tak to je mi líto,ale to špinění a nic nevědění je šílený... pořád si myslím že to taky dostanu jen mě štve to c je teď :angry:
čípek se otevírá a je měkký takže si nemyslím že je to zahnizďování... ale asi moc normání tento stav není,že :frowning2: dost se bojím aby to nebyl nějaký problém :cry:
14. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni snad to nebude nějaký zdravotní problém..A jak se ti otevírá čípek tak to brzy dostaneš..já špinila 3 dny než se mi to rozjelo..břicho mě bolí.Nejraději bych dnes ležela :grinning:
14. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to normální že vždy hned tak po ovu začnu špinit až než se MS dostaví???? :confused: :confused: :confused:
14. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to fakt netušim..já se nikdy ovulkou nezaobírala až ted co chodim 14 dní na koně takže nevim..každopádně to konzultuj se svou lékařkou..nebo koho máš..já doktůrka :grinning:
14. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky doktůrka,ale byla ssem tam nedávno na roční prohlídce a říkal a´t na těhu moc nemyslím že je ještě brzy něco řešit tak asi by mi aninic jiného neřekl kdybych tam zase lezla :confounded:
14. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes to sluníčko vypadá nadějně tak všm přeji krásnou neděli,my máme odpoledne tu oslavu tak jdu něco chystat pááá
14. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ti chlapi jsou asi všecky stejní..mi taky dr tvrdil skoro 3 roky že je čas..na další těhu :angry:
Ale prej co říká každej..tak po roce by měl začít řešit víc--
Tak hezkou oslavu at vám to vyjde-- :slight_smile:
14. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky leni, mě to ani nějak nevadí, asi už jsem otupěla... mrzí to trošku ale jen trošku...
Zase mě láká další měření a radost z dalšího čekání....
14. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek