• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Běto ty si jak já..taky už jsem nějak rezignovala a opět budu čekat co dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tentokrát se budem snažit a hlavně vynechám horké koupele které prý můžou zapříčinit potrat... :frowning2:
14. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojík holky!!
No sláva,že jsem se sem dostala,pořád byla přetížená síť nebo já nevím co,ale vůbec jsem se sem nemohla dostat :confused:
Já teda ten jeřáb ptačí beru vždycky od 5,6DC jen 14dní a pak zase od dalšího cyklu,takže mám určitě víc jak 2týdny pauzu,pokud teď v červnu neotěhotním,tak to budu brát ten další měsíc už jen týden,ať si taky tělo pomalu zvyká bez kapek,ale tohle fakt neškodí,určitě je to lepší než prášky.
Alzbeta.hod:Tak to mě mrzí,že to nevyšlo,hmm horký koupele,já se teda sprchuju v né přímo horký vodě,ale hodně teplý,to mám moc ráda,spíš se teda sprchuju než koupu,já vím,určitě to taky není dobrý.
Holky,já teď vyzkoušela tu prstíkovou metodu,tak jsem zvědavá,na kolik procent bude úspěšná,čípek jsem si asi nahmatala,tak jsem to zkusila,aby se spermijki dostaly co nejdál :sweat_smile: :sweat_smile: vždycky si po sexíku dám pod sebe na chvíli polštář a sprchovat se jdu až dýl,určitě né hned,jsou to babský rady,ale třeba budou úspěšný,že jo,já věřím všemu :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.
Dlouho jsem tu u Vás nebyla!!
Tak jak jste na tom?? Kolik je nových těhulek??
Já zatím nic ...Minule nám to nevyšlo!!
Teď mám týden spoždění, ale dva dny zpátky byl testík negativní, takže teď to ještě nechám a v pondělí zavolám doktorovi a uvidíme co mi řekne...
14. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eliska-v:Držím palečky,aby jsi byla těhulka!!Jéé,vy se taky snažíte druhý měsíc?My taky,taky nám to bohužel nevyšlo,tak jsem moc zvědavá a moc bych si přála,kdyby to vyšlo teď,jsem teprve 12DC,takže mám ještě spoustu času,testíkovat budu až 4. nebo 5.7.,teda pokud mě do té doby nepředběhne MS :cry: :cry:
14. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca: Já jsem každý den překvapená, že MS nedorazila a už ani nemám takový pocit, že dorazí, ale ani nemám pocit, že jsem těhu, takže dost zvláštní!!!! :grinning:
14. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jančo, já taky miluju hoooodně teplou vodu ale raději než sprchování miluju naložit se do vany.... :grinning:
14. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky!!!!!! Hlásím se po náročném dni :grinning: Filípek usíná, vařím hovezí na rajskou a jsme k.o. :grinning:
Zítra jde kamarádka rodit. Čeká dvojčátka a už bude 39tt a holkám se nechce na svět, tak jde na vyvolání..je z toho chudák úplně hotová, neví, jak to bude zvládat atd. Takový ty myšlenky, co má každá ženská a to má navíc ještě doma 2,5letýho klučinu. Věřím, že to zvládnou a zítra se půjdem opít :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra jsem 25DC, takže takový to skoro nicnedělání a čekání..To aktivní snaženíčko je lepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky ta vaše mrchamrchovatá mě mrzí :angry:

Hezký večer!
14. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vanu přímo miluju, ale mám to od doktora zakázané, ale občas to poruším...nejde odolat teplé napuštěné vaně!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky máte prosím vás někdo zkušenost s testem pozitiv a večer nic?
14. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky, jdu na vás juknout :wink:
venyska jak to myslíš???ráno pozitivní a večer jen jedna čárka???prosím objasni mi to, asi jsem nepochopila :sweat_smile: :confused:
14. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy...přesně, to období snažení mi teda vůbec nevadí :grinning: , spíš je nekonečné to čekání na // nebo menses :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ty už to máš za pár :wink: . Vendy,ty vaříš každý večer na následující den??mám pocit, že jsi už takhle párkrát psala večer, že něco vaříš.... :slight_smile: Já mám pocit, že od té doby co jsemna MD se od plotny nehnu :rolling_eyes:
14. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:Dnes ráno // testovací byla slaboučká,ale fialová,žádný stín.A teď večer jen stín
14. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
venyska:tak ráno je ta moč vždy koncetrovanější, tak ještě vydrž do rána. Je to tvůj první testovací den???
14. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne není.V pondělí sem tam měla jen stín na testovací čárce
14. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte některá zkušenost s čajem na neplodnost?
14. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku: jo jo, kolikrát vařím večer, abychom mohli jít dopolko brzy ven a navíc Filípek je živel, tak nemůžu stát 2h u pltny. Teď vařím v tlakáči hovězí maso na rajskou a zbytek dodělám ráno :slight_smile:

Venyska: ahoj..zkud testík zase ráno, čárka by měla postupně sílit..a kolikátý jsi DC?
14. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy01 zítra to mám dostat-28 jsem teď
14. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alzbet: bohužel nemám...

Marku: s tím uvázáním u plotny souhlasím. Dřív jsem vařila jen víkendy a bylo to v pohodě. Mně by ani nevadilo to samotný vaření, jako pořád vymejšlet CO vařit. Aby to malej jedl (je to spíš nejedlík :slight_smile: ), aby to bylo alespoň na 2 dny....s holkama od nás to řešíme téměř každej den a inspirujeme se :grinning:
14. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
veny: máš test pozitivní od pondělí a pořád je ta druhá, tedy těhu- čárka světlounká, nebo sílí...od pondělí je to totiž už dost dlouhá doba, aby byla těhu čárka pořád silná jen jako stín...kolikátý jsi dc a jak dlouho máš spoždění???
14. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: přesně,když jsem chodila do práce, tak jsem měla vždy strach, že budu vařit jen tak 6 receptů dokola...a te´d nemám strach se pustit snad do ničeho...jen mít trošku té inspirace...přesně jak píšeš...CO POŘÁD VAŘIT...když se zeptám manži co by chtěl, tak vždy jen odpoví a mě je to jednooo...tlakáč je můj velký kamarád, neb ušetří spoustu času :wink: ...rajskou s hovězím jsem dělala minulý týden :wink:
14. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bětu: bohužel zkušenost s čajíkem nemám :fearful:
14. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Marku: jako bych to psala já! :grinning: :grinning: :grinning: Úplně přesně!!!! :grinning: Rajská u nás rost frčí, Filípkovo nej jídlo, s kolínkama.

Venyska: tak to bylo na testování ještě docela brzy. Divím, se že se ti i ten stínek ukázal tak brzy? Čárka by ti teď měla už jen sílit. Hodně štěstí!
14. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro dnešek se loučím..brou noc :wink:
14. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou vendy!!!!!!!!
14. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránoo všem snažilkám
Já mám dnes teplotu 36,9 takže už pomalu ale jistě klesá :angry: Ach ňo
Včerejší oslava byla náročná,pořád se tu někdo střídal :grinning: :grinning: :grinning: poslední odešli v půl 10.A to sme minulou noc toho moc nenaspali už sem pomalu usínala :grinning: :grinning:
Malej ten odpad v 7.
15. čer 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak já bohužel po víkendu také hlásím špatné zprávy.
v sobotu ráno jsem se probudila s neuvěřitelnou bolestí břicha a bohužel i s MS :frowning2: takže my začínáme také další cyklus snažení :wink: držím nám všem pěsti aby to tentokrát opravdu vyšlo
15. čer 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko snažilky jak se daří? whiskey to mě mrzí, ale tento cyklus už to určo vyjde! My se také pouštíme do nového měsíce....
Jaký jste měli víkend?
15. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky..
15. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Hlasím se z práce tzn. již relativně zdravá..jenom ten ucpaný nos mi znepříjemňuje život :frowning2: . Kapu třikrát denně jeřáb a estrogen se zvedá ( prsa se dmou :grinning: a hlen začíná bílkovatět), teplotka furt 36,5 = ovu dosud neproběhla.
Snažení u nás probíhá na plné obrátky, mužík je jak u vytržení a loudí na různých místech domu ( jako za starých časů), z čehož usuzuji,že plození potomka ho zjevně baví :grinning:
Lenicenko: to je pidi pokles, to ještě nic nemusí znamenat :wink: , mě klesla BT při MS o 0,4 stupně
Bětko: čaje na neplodnost, to jsou podle mne zas a znova bylinky, ty určitě neuškodí..záleží co už piješ a jestli přidání další směsi bude s tím dosavadním spektrem bylinek souznit.
Vendy: co manža a zkouška, měl v hospodě o zapíjet?..s tím zapíjením dvojčat kamarádky se opět vracíme k blahodárným účinkům vína na otěhotnění.mi si včera dali 4dcl a doufám že z toho budou // :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek