• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
whiskey:tak to je mi líto...
mouse:ale začínám víc špinit a čípek je jakoby otevřený.... ale spíš to moc nepoznám,ale myslím si to....
Nemyslím že to dostanu dnes ale už se to blíží :frowning2:
jojo s tím snažením je to i unás tak,je fajn že toti mužíci berou tak fajn a ne že si myslí že je máme jen na plození :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: achjo, zrovna vám jsem to za tu vytrvalost moc přála
Holkýý,sakráá, :rolling_eyes: ten čáp lítá všude kolem jenom ne sednou na květnovky, ale až já ho chytím ,zmetka..naplánuju mu takový létací plán, že zapomene i jak chutná žába
15. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:opět válíš a já s tebou ale smíchy :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse..pošli ho pak k nám..nebo aspon vránu kdybys někde viděla.. :angry: :grinning:
15. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
KKamco: vránu v létě hledat to je úkol pro Sherlocka , ale včera se nám pásly na zahradě divoké kachny., taky si tam občas vykračuje bažant, takže ty pošlu spíš k vendy, ať má inspiraci na vaření :grinning:
nevím, kdo ty povídačky o opeřencích s děckem v hubě vymyslel..nám už tolikrát na komíně seděl čáp a jediné co nám v šachtě našel kominík byl chcíplý zauzený holub
:grinning:
15. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý zas bohužel pondělní ráno, květnovky! vy jste teda ranní ptáčata. já sotva dorazila do práce a už mám zas co dočítat.
mouse, ty jsi opravdu vtipálek!! tvoje příspěvky jsou fakt super! :grinning:
whiskey, to je mi taky líto, že přišla ta blbá mrcha. :frowning2:

holkyy, teda když tak uzavřeme ten náš květen, tak máme skóre nůla těhulek, nepočátaně snažilek, že? to mi teda řekněte!! přitom prej máj lásky čas! a tak krásně to máme všechno podchycený, čajíky, vitamínky, teplotky, ovu testíky, ... hold asi jak mi řekl manža, mě poroučet můžeš, ale přírodě ne! :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:ahojík,je to skóre fakt děsný.... a manža má asi pravdu,co?No není ta příroda tvrdohlavá!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
15. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni, jojo, hold přírodě opravdu neporučíme. :frowning2: tak doufám, že tenhle měsíc už se to ale někomu z nás povede. to by v tom byl čert!!
asi zkusím pít ještě maliník. jsem četla v nějaký diskusi, že je dobrý na plodný hlen. a ten já asi moc nemám, tak to zkusím.
15. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji..kde na ty byliny chodíš?my máme akorát jedno bylinkářství a tam ani toho jeřába neměli..
15. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky vám ten koník pořád tak blbne?? teď zas.. :confounded:
kamčo, já zatím piju jen kontryhelový čaj a ten jsem koupila normálně v lékárně. dokonce mi dali vybrat jestli sypaný nebo v sáčcích. ten maliník zkusím koupit taky v lékárně. jeřáb jsem zatím nezkoušela.
15. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, fůůj, takovou dobu nešel koník!! :fearful: a to tady mám zrovna dnes čas koníkovat! :slight_smile:
15. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem zatím ještě na netu vyšťourala, že koupím manžovi vitamín E na lepší spermie. :slight_smile: ten bude mít radost. určitě bude zapomínat to brát. mu to budu asi míchat do piva. to požívá pravidelně! :grinning:
15. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to byl fakt mazec dnes snad ten konik blbnul nejdéle,uplně mi to chybělo :frowning2:
Jinak ja špiním spíš míň než víc ale i tak stojím spíš nohama na zemi než že bych měla iluze o dobrém konci zvaném // :slight_smile: Ale krásné by to bylo :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anajíi vitamín e pomáhá? Já šla dnes do lékarny pro ten no ty kapičky co jíte a zaboha jsem si nevzpomela jak se to jmenuje a na listovku jsem samozřejmě zapoměla, tak budu třikrát týdně jíst baby plan nebo mamavit jak mi doporučila dr...už aby mi manžel dorazil z práce...
holky ale červen to jistí pevně tomu věřím:slight_smile::!
jak to máte třeba s vínem přestali jste uplně pít alkohol? já bych si večer s manžou dala ale nevím....co myslíte?
mě nešel koník celý den:(
15. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji dobrý nápad vitamín do piva to u nás také projde:slight_smile: ale nevím do čeho ho budu míchat v týdnu:slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeřáb to je ono. kontryhel jsem si dneska udělala pěkně silný mám sypaný ale už dochází....nevím proč ale dal mi ho léčitel asi před rokem, no snad neviděl nějaký problém že mi ho dal...má i jiné účinky?
15. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:já myslím pokud se neopiješ do němoty nic ti do doby než budeš mít min.// na testíku neuškodí :slight_smile: Prý mimi dokonce není napojeno do tý doby vůlbec na to co ty jíš a piješ tak si sklenku klíďo dejte :wink:
15. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky! Teda koník mě taky dneska naštval :angry: V můj volný čas to zrovna nešlo! U nás nic nového, jen snad, že mě dneska trošku pobolívalo břicho jako na MS, kdo ví, co se tam děje :slight_smile:
Mouse: manža měl v sobotu co zapíjet :wink: , dostal za 1! :grinning: šprt jeden :grinning: :grinning: , teď se zase učí, v sobotu další zkouška :unamused:
Ta moje kamarádka s dvojčátkama furt neporodila chuděra. Dali jí tabletu na vyvolání, která vůbec nezabrala, tak to vypadá až na zítra!! Moc na ní myslím, je z toho hrozně na nervy. I první porod měla vyvolanej, tak chtěla zuby nehty porodit sama a prdlajs...
Jdu dát spát mlaďocha a musím žehlit :unamused: , pěkně jsem to ale protřídila, tak toho zas tolik není..
15. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a do kdy mimi není napojedno na mami?
15. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přesně nevím,ale dokud nevidíš // tak prý ne.Takže min.do toho dne očekávané MS :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha díky:slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tím alkoholem žádný stresy :wink: Neříkám opíjet se do němoty..já jsem například u prvního těhu 2 dny před testíkem vypila celou flašku vína a libovala jsem si, jak mi to krásně sedlo :grinning: :grinning: . Jinak jsem slyšela, že mimčo se napojuje na maminku někdy kolem 6tt.
15. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že už tu nikdo nejste..Tak snad zítra koník půjde v pohodě :slight_smile:

Taky mi připadá, že květnovky mají pořád nějakou smůlu...už se to snad musí jednou zlomit!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobrou...
15. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko snažilky,
Já jsem z toho dost zmatená... teplota 37,1 ale pak na wc to vypadá jak 1DC takže jedem další kolo............ teplota asi klesne až v průběhu i takové případy jsem četla............ :unamused:
16. čer 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky.
whiskey: to mě moc mrzí, že mrcha dorazila :frowning2: ,
leni: a u tebe taky nové kolo....... :frowning2: :frowning2:
snad tohle nové kolo bude pro všechny šťastnější holky :wink:
Tak kdo nám ještě zbývá z těch čekajících.....Vendy a kdo ještě prosím, poradtě?!
....holky, nemůžu sehnat tady na MK ovu-testíkya v lékárně jim za to takové peníze nechci dát....tak ovulu budem muset asi tento měsíc střílet od oka a být mooooc snaživý,abychom se trefili :fearful: ....jak mi na to odpověděl manža-no problem :grinning: , no nevím nevím, zda to nebude problém :zipper_mouth:
16. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:tak měř RB já dělal ovu testíky a stejně sem ji měla spíš dle BT.Na testu nejtlusčí byla 19DC a dle teplot 21DC ale já testila hlavně proto abych se ujistila zda vůbec je :slight_smile:
16. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jsi pochopila že sem RB myslela BT :grinning: :grinning: :grinning:
jinak to vypadalo dost nadějně :frowning2: koukkejte http://www.fertilityfriend.com/home/271431
16. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky já včera povídámna manžela žemu koupím ty ečka at má vitamínky no neprošlo to:slight_smile:
kolem mě ted všichni rodí nebo mají miminka a všichni mají Emmu :(
16. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Jste měly při výpadku solidní absťák,co? :wink: :grinning: ..no, já taky..koník tak nějak patří k mému každodennímu rituálu..Jo, včera jsem jsem kromě dvou čápů flákajících se procházkou na poli viděla i jednoho zajíce ( tak toho bych spíš poslala našim polovičkám jako symbol vytrvalosti a potence :grinning: )
U mně pořád předovulační teplotka, krásný bílkový hlen,kozičky naběhlé ( jeřáb asi vážně působí estrogenově)..tulení taky probíhá, uvidím co z toho tento měsíc bude.
Eimee: sem tam 2decky vína neuškodí, stejně tak malé pivko..to jsou vlastně míry z lékařského hlediska i prospěšné. Tvrdému alkoholu bych se vyhla, ona ta už škodlívá míra alkoholu v krvi těhotné ženy vlastně dosud nebyla stanovena, takže abstinence je pojistka. Selským rozumem si říkám, že to co mi stačí odbourat játra si můžu dovolit ( troška vínka, pivko po obědě, likér do kávy), s čím si neporadí to jde do krevního řečiště a přes placentu i k mimi.
Lenicenko: se mi zdá, že u tebe je to všechno takove rozetapované, hlen, ovulka, MS..doufám že brzy budeš v etapách trimestrů :wink: :slight_smile:
Anaji: ten můj je taky hlava děravá a užívá nárazově,já mám teda vitamíny jenom v piluli a nevím jak moc bych musela být zoufalá,abych mu tu tabletu drtila a sypala do piva jako Maryša :grinning:
16. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
eime:a proč je nechce??Tak nezbývá než do toho píva :grinning: :grinning:
a ty jsi chtěla dát taky Emu??
16. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek