• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
jojo já chci Natálku a pak jsem chtěla obě jména víš Nathali Ema ale obě jména už všichni mají.
No on manžel je takový že jak bych ho do něčeho nutila tak to bude mít jako povinnost a tak takže ho vytáčím řečma o ovu testech a všem plánovaném ,, že to prý moc řeším :slight_smile: no a prý do sebe vitamíny cpát nebude,prý uměliny....no a to kupuju jen přírodní vitamíny:slight_smile: no necháme tomu volný průběh já jím všechny vitamínky tak snad to bude stačit a mimi tu bude rychle už opravdu chceme, půl roku jsme odkládali a už je to dlouho:slight_smile:
Kolik vám vlastně je?
16. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:najíždíme na 7 pokus... to je děs když to tak po sobě čtu....
Ale jeřáb mi z 36DC zkrátil cyklus na 30DC to je dobré ,ne??Až na to že teď další ovu nevyjde na tu dovču budem muset snažílkovat zase doma :angry: a to sem se docela i těšila :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 28.let
16. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha leni, no vy to máte všecko hrozně zmáklé, já jsem taková snažilka amatér :confounded: vím jen zhruba délku cyklu a ovu testíky jsem jště ani nekoupila, myslíte že fakt nemá moc význam se snažit jindy než v dobu ovu?
16. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:tak na tohle je mé vysvětlení krátké....
já to chápu logicky tak myslím že ne.. ale říká se že některé spermoše si na ovu dokáží i 5 dní počkat.. tak to je víc než jen v den ovu :wink:
16. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee a tobě je kolik?A jak dlouho se snažíte??
Já v březnu když sem začla chodit sem na koníka nevěděla vůůůůůůůůůbec nic :grinning: :grinning: :grinning: nějaká ovu či BT nebo čípek mi absolutně níííc neříkalo :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno snažilky..
16. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:ahojík
16. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky vám se mi to ranní zjištění rozdýchává úplně líp :slight_smile: a možná jsem už i otupělá.... fakt to beru uplně v klidu.. až se sama sobě divím.Ale jak sem začla špinit sem to spíš čekala..
16. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: jistě že má :wink: , vždyť to utužuje partnerský vztah, ale nepovažovala bych to za snažení zaměřené na plození, protože k oplodnění dochází fakt po ovulaci, ovšem pokud nevíš kdy přesně ji máš, a nepodaří se ti to zjistit, tak se snažte poctivě celý měsíc, ať to máš podchycené..j a pokud jde o ty vitamínky, tak někteří chlapi jsou ješitní pokud jde o jeijich potenci, já tomu svému taky podsouvám veelmi opatrně, spíš o tom ani nemluvím ( od toho mám vás :slight_smile: ), takže z jeho strany začínám pozorovat i větší motivaci. Mrni,v jakých potravinách je éčko a přizpůsob jídelníček. Záleží i na charakteru povolání resp. některý chlap si sedí celý den na kulích, jiný má víc pochůzek a tím pádem dole to ví luftuje a chladí spermoně
16. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 29,a snažíme se už přes 3 roky..víc se dočteš v albu

Leni to si jak já..taky sem spousty věcí nevěděla,a tady se člověk tak nějak naučil.. :grinning:
16. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:s těma koulema mě to zaujalo.. :grinning: co je teda lepší když sedí a nebo větraj??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:jo na něco jsem koukala jak Alenka v říši divů :grinning: :grinning: :grinning:
Ale jsem za tohle jakoby vzdělávání max.ráda....
16. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: větraj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:dík za odpověď :grinning: unás se teda spíš větrá... :grinning: :grinning: Má práci tak 50 na 50 :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :dnes jdu do práce-teda spíš se jen domlouvat jak to bude dál po mateřské,ale spíš semnou vypečou pač není práce a já můžu nastoupit až v září tak ty 2 měsíce nevím... asi úp ale to oni pak už nejsou povinni mě vzít zpět..,né že bych tam až tak chtěla ale do doby než bude druhé a pak snad už najdu něco jiného...
16. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme přes týden kancelářské krysy ve stresu a to není dobrá kombinace :confounded:
16. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tu bazálku bych mohla zkusit, ale já se v tom grafu vůbec nevyznám :sweat_smile: , proto taky nemůžu reagovat a poradit, když někdo potřebuje a hodí na kukandu grafík :slight_smile:
16. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenicenko, zkus se domluvit,ať ti odloží nástup..bude to sice jejich dobrá vůle, ale jak jednou nenastopíš a rozvážou s tebou PP,tak tě zpátky nevezmou.
16. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:já ze začátku psala teploty jen na menstruační kalendář koukni to je taky stránka a dost jednoduchá... pak sem zkusila fertility..
http://www.menstruacni-kalendar.cz/
16. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:já tam už byla,už sme o tom tak trochu mluvili asi před 2 měsíci ale to bych musela být doma zadarmo a ještě si platit soc. a zdr., což je pro mě nesmysl.Z ničeho ještě něco platit :unamused:
16. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:věř mi že sem o tom hoood ně uvažovala ale stát prostě na takové případy absolutně nemyslí... :pensive:
16. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a ty máš na jak dlouho rodičák?Já vim že dřív držely místo 3 roky..a dokonce to snad ještě platí aspon co vim tady od holek :sunglasses: A vim že ted kámoščinýmu klukovi budou v září 3 a už jí přišel dopis..tak byla na fabrice kde dělala a řekli jí že bud at nastoupí a nebo místo nepodrží..Ale je to asi na domluvě..Jak kterej zaměstnavatel nooo :grinning: Tak řikala že naštěstí má "rodičovskou dovolenou"na 4 roky tak doufá ,že něco najde a když ne,tak že snad do té doby přijde 2 mimi..
16. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak u nás sprmoše větraj :grinning: :grinning: :grinning: ...manža stojí celý den u stroje a brousí...holky to je téma :grinning: :grinning: :grinning: ...to kdyby četl Ríša, tak si klepe na čelo, ale aspoň se tu člověk s váma odreaguje a zasměje :grinning: :grinning:
leni: tu práci ti teda holka zlatá vůbec nezávidím, nevím sama jak to budu řešit za rok...neb malého mi vezmou do školky až v září, takže budu muset s ním být ty tři měsíce ještě doma, proto bych byla i ráda, aby se to vyřešilo te´d tím druhým těhu.
Jo a jinak dnes slavíme 2 ročky, sedím nad albumem z prorodnice a nostalgicky vzpomínám :cry: :slight_smile:,že před dvěma roky a jednou hodinou se nám narodil chlapeček!!!!!!!!!
16. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenko: v tvém případě jde spíš o to,aby ses měla kam vrátit, mít jistotu zaměstnání, to bych to zdravotko a socko ty dva měsíce i platila , protože ta podpora na ÚP po rodičáku co tě čeká bude asi dost almužna, ale třeba máš možnost sehnat v pohodě nový job, nevím :confused: ........systém je na prd, taky to mám promyšlené,kdy jít na mateřskou, abych byla ještě v ochranné lhůtě ( proto v sprnu budu už třeba z absence // zklamaná, mám navíc smlouvu na určito a prodloužení nejisté) , ale po rodičáku si snad práci najdu, vždycky můžu skončit na úřadě s 11.platovou třídou, si říkám.
16. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mě je 25 a manžovi bude 31, snažit se začínáme:slight_smile: právě že sedí pořád v kanceláři:(také jsme kancelářské krysy....a ve stresu....
To já ty testy zajdu koupit at víme!
Holky ty tabulky taky nechápu....je to důležité měřit BT?
16. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:končí mi to te´d mám 3.letou
marku:tak malému přeji všechno nej nej a hlavně sourozence :grinning: :grinning:
jo řeším právě ten problém co o něm píše kam dát malého do září.......... :angry:
Ale já tu práci z hlouby duše nesnášela tak mi zas až tak nevadí že půjdu na úp a snad se podaří druhé mimi jinak fakt nevím jak to řešit...
16. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku gratuluji maléku k narozeninám a přeju také sestřičku či brášku:slight_smile:
16. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: to je prekérka...no nejlepší řešení by bylo v tvém případě fakt to těhu...doktor by ti napsal neschopenku hned od začátku???jak s ním vycházíš, je vstřícný???
16. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujíí, já mu to vyřídím :grinning: :wink:
16. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek