• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Leni tak to jo..ty 3 roky utečou jak voda.
Tak pokud tě práce nebavila asi bych šla taky na úp..Já už sem na něm nějakou chvíly... :pensive:
Marku taky mrnouskovi vše nejlepší.. :grinning:
16. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:spíš není...
když sem čekala malého nechtěl mi ji dát musela sem marodit se zádama u obvoďáka a celou dobu jsem se bála kdy mi řekne že to dál už nejde marodit... byly to i tenkrát nervy...
No opět to nebude v klidu :confounded: :frowning2:
16. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prozatim mizim--sporák volá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se odmlčím, práce prudí :unamused:
16. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ránko, holky. teda koukám, že to tady rozjedete vždycky nejvíc mezi 7. a 8. h. Jsem zas přišla s křížkem po funuse. :slight_smile:

jinak já hlásím, že jsme taky oba kancelářský krysy. ale manža aspoň nosí trenýrky, takže snad trošku větrá. :grinning: no a včera z těch E vitaminu byl taky přímo nadšen. nakonec si ho teda vzal. to míchání do piva by bylo asi fakt nejlepší. navíc on si dává pivo každej večer, takže by to bylo ideální! :slight_smile: taky ze mě nemůže jak to všechno řeším. :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku, gratuluju šímovi k narozkám! budeš píct dortík? :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co si myslíte o tom zrání spermií? jsem zas někde vyčetla, že spermie potřebujou zrát 2 - 3 dny, no ale když se v době ovulky tulíme každej den, tak to nám pak ty mršky asi nestačí pořádně dozrát a nezvládnou obšťastnit to naše proradný vejce, ne? :sweat_smile: nevím jestli tenhle měsíc nezkusíme sexovat jen obden.
bóže, nechápu jak nás naše matky mohly počít jen tak bez bazalek, ovulek a všech těch vitamínů!!!! :grinning:
16. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem si hezky pokecala a jdu teda něco dělat, no. :grinning:
16. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:přítel bere ečko ráno..
Jinak my se taky tulíme obden :grinning:
16. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kamčo. mně řekla lékárnice, že to éčko se má brát s jídlem, jelikož je rozpustný v tucích, tak jsem mu to dávala večer s večeří. :slight_smile:
my se právě v době ovulky tulili každej den. ono asi někdy míň fakt znamená víc. :wink:
16. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jdu vas okouknout :slight_smile: .Zatím žádná těhulka??Já už se pomalu dostávam z toho kvěnového mimo,v září jdem do toho znovu,už se nemužu dočkat.Takže rychle se holky tulte at na mě mužete prskat těhu bacilky :wink:
16. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: dortík budu péct,ale až na sobotu, to budeme mít totiž takovou společnou oslavu, kde se pozve i rodina.To mi připomnělo, že je asi nevyšší čas rozeslat jim zvací sms :sweat_smile: .
Já si na oslavy vůbec nepotrpím a ještě když hostím já, však to jistě znáte :unamused: ....je kolem toho dost práce...vaření, pečení, úklid ...ale jednou za rok se to dá strpit :slight_smile: .
leni: tak to je mi líto, že tvůj mudr. není v tomhle moc vstřícný...mě přemlouvala naopak mudr., abych zůstala raději doma.....ach jo, co ti holka poradit, když bez těch peněz to taky nejde....prostě, aby se co nejdřív podařilo a ty co nejdřív nastoupila zase na MD.
holky: a ti vaši chlapi už to mají vžité, jako že každý druhý den se potulíte???jako že s tím počítají, že včera nic , tak dnes jo???pač u nás by to asi neprošlo :sweat_smile: , neb by měl manža asi pocit, že ten sexík je jen o plození ne o tulení.
16. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak opět nakukuju :slight_smile: a s tou četností nevím, někdo říká obden, jiný že je to jedno. My tulíme jak je chuť a si myslím,že když je to zdravý chlap,tak těch několik stovek miliónu vyprodukuje..jinak baštění vitamínů má vliv za delší dobu, cca 3 měsíce, posílám odkaz na vcelku zajmavý webík o oplodnění
http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/zamereno-na-muze

A tady více z odborného hlediska, ať máme ty ptáky nastudované,že :grinning: :wink:
http://www.forumzdravi.cz/clanek-72-muzske-reprodukcni-zdravi-a-problem-neplodnosti

Mě tam zaujalo to,že k penetraci vajíčka je třeba shluku spermií, které dohromady produkují látku usnadňující průnik té jediné vyvolené..prostě jeden za všechny a všichni za jednoho..vajíčko je Mariana a děloha Sherwood :sunglasses:
16. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbra: přeji ti ať ten čas do září sviští rychlostí blesku !jedete někam na dovču, abyste si to čekání zpříjemnili?:slight_smile:
stav těhulek : prozatím O
stav snažilek: plný počet
16. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík tak jsem doma a nic nevyřízené pač madam co tam na to je tam dnes nebyla ale prý mi zavolají.
Jinak co se týče mé MS zatím stávkuje ráno to bylo jakoby kus nějaké straženiny a od tý doby ani nic moc.. jestli mi rozumíte tak zase nevím zda mám ještě zítra měřit BT nebo co.......
Ach jo.... Já to fakt nemůžu mít normální...
Navíc mám v krku jakousi nudli pořád polykám a ne ane se toho zbavit-přirovnala bych to stavu strachu(rozumíte?,jako když se vám sevře hrdlo)
16. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku moc děkuji,měli jsme v plánu k moři,ale ted mam strach abych něco nechytla,mam i revizi dělohy takže se na mě vše chytne :angry: ale doufam že to mimi se chytne teda v co nejrychlejší době :wink: Doktoři říkají jako když pohnojíš,no tak jsem zvědavá
16. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při úterku! To je zase dočítání :grinning: Já se dřív nedostanu, až když mlaďoch usne...

Marku: vše nejlepší Šimískovi k narozeninám!!!! Ať se vydaří oslava :wink:
Dnes se té mé kamarádce konečně narodily dvojčátka-holčičky, tak z ní mám radost :wink: , krásný datum na porod :wink: Jo a taky jsem tuhle koukala tady na ty ovu testíky a ta holčina, co je prodávala už měla poslední, měla u inzerátu napsáno zbytek..tak snad pak ještě budou..

Leni: S tou tvou MS to je nějaký divný...Nezkoušela jsi pro jistotu udělat těhu test????

Lucbra: ahoj, ráda slyším, že ti je líp! Do září to uteče rychlostí blesku...S naším "štěstím" to vidím, že tu v září budu ještě snažilkovat
:wink:

Mouse: díky za odkazy, jako vždy zajímavé :wink: :wink:

Jinak mě dneska bolí fest břicho a záda jako na MS, jsem zvědavá, jestli se mi cyklus po jeřábu zkrátí...dnes 26DC..to už mám za pár.. :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:tak jsem ho šla zkusit a nic...........
16. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy,to já doufam,že budete těhule pak na mě musíte prskat :slight_smile: Takže ten květen žádná sláva :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem před 3rokama rodila v květnu ani ve snu by mě tohle nenapadlo,že se muže stát todle :confounded:
16. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: to je teda!!! :frowning2: Opravdu nevím! Je to škoda..nebo je třeba na testík brzy..nebo opravdu nevím..nebo se tenhle měsíc zbláznily hormony..

Lucbra: doufám, že jo, ikdyž v mém případě tomu moc nevěřím, ale tu smůlu už prostě musí někdo prolomit!!!!!!! A pak bude prstat přes celýko koníka!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já doufam že jsem tu smulu vybrala
16. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:já myslela že sem už docela na tohle zvyklá ale že to zase bude takové to mě fakt dostává...
Teď bych asi brala tu MS normálně rozjet abych věděla co a jak a mohly se znovu snažit
16. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni:To úplně chápu! Taky se nám zrovna nedaří a když přijde MS, tak je mi to líto, ale beru to zatím v pohodě..ale takový problémy..nebereš ten jeřáb? Jestli ti to třeba nějak nerozhodil..?
16. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku tak to máme podobné manžely, také nemá rád to plánované plození, tak tomu musím nechváat volný průběh, ale on mi chodí domů třeba v půl 9 večír a unavený tak já nevím, my se budeme snažit asi ještě v říjnu :cry: a ten vitamín e já nevím jak ho donutit aby ho baštil:slight_smile: koukala jsem na potraviny ve kterých je a teda nic moc z toho co jíme...
16. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:kdybych to normálně dostala tak mě to zamrzí ale vím na čem jsem ale tohle je šílené...
jeřáb beru:ale tohle mi to dělá právě pořád víš.... že prostě jen tak normálně MS nedostanu většinou vše možné kolem toho :frowning2:
16. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já myslela, že se to stalo teď poprvé. A byla si s tím u gynekologa? Myslím, že s těmito prblémy, hlavně pokud chcete mít mimi by tě měl vyšetřit..ne čekat na rok nezdarů jako většina..
16. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku, tak to jo, to zas oslavy pro malý dětičky by mě bavilo chystat víc. jinak taky oslavy nemusím. snažím se toho vždycky připravit a nachystat a akorát mě to stresuje. :rolling_eyes:
mouse, opět super odkazy!!! mně řekni, jak ty to hledáš. taky pořád brouzdám na netu, ale ty tvoje úlovky jsou nepřekonatelný! :slight_smile:
leni, to máš teda nějaký zvláštní. ale taky bych asi zas za pár dnů vyzkoušela těhu testík, když se ti mrcha nerozjede naplno. a když se ti drží ta teplota tak vysoko..
lucbra, zdravím a taky přeju, ať ti to utíká!!!! léto vždycky uteče jak voda, tak snad i toto a v září už tu budem určo všechny těhu!! :wink:
vendy, gratuluju ke kamarádčiným dvojčátkům!! jak se jmenujou? tééda, tři dětičky, to budou mít veselo!!! :slight_smile:
eimee, ten můj by se tulil furt, takže mu to asi na povel ani nepřijde. je rád, že se chci teď tulit víc než před snažením a víc to asi neřeší. spíš má ze mě srandu, že to těhotenství pořád tak studuju. no ale jinak se snažím s ním tyhle věci radši moc neřešit, abych ho tím nezahlcovala a tudíž "neděsila" :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla sem tam na roční prohlídce,to je asi 2 měsíce a říkal že na to nemám tak myslet a kdesi cosi.Ale to sem ještě neměřila a neřšila kdy je ovu atp.Teď už je to jiné tak půjdu asi znovu ale říkám si asi až po dovči-třeba tam se stane zázrak :slight_smile:
Kamoška,ale měla téměř podobný problém a jí na to taky nic nedal že se to musí nejdřív srovnat....
Ale já fakt počkám už jen ten jeden cyklus a jdu tam a pokud nebude semnou nic dělat tak asi půjdu jinam...
16. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: přesně tak! Zjistila jsem, že co si člověk u doktorů nevyprosí, to nemá!!!! Taky jsem mývala jinou doktorku, věděla jsem, že něco není v pořádku a když jsem jí řekla, že měřím BT, tak mi jasně řekla: "Tak to vy neotěhotníte!". Že mít sex podle teploty je akorát cesta do pekel! Tak jsem šla jinam, zjistili, že mám rozhozený hormony, nasadili léčbu a za 2 měsíce jsem byla těhotná!!!!!!!

Marku: holčičky se jmenujou Nikolka a Nelinka :wink: . Nakonec jí dneska píchli vodu a za 2h byly holky venku! Mám z nich hroznou radost!!!!
16. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji: to mi s těmi odkazy lichotíš..to ne já, ale pan Google :wink: ,ovšem přiznávám,že důležité je zadat podstatu věci vystihující slovo...
leniceko: já teda nevím co by se mělo ještě srovnávat, klučíka asi už nějakou dobu nekojíš, takže MS by měla chodit spořádaně..pěkně doktorovi nadiktuj své požadavky anebo najdi nějakého aktivnějšího..doufám, že já s tím svým nebudu mít trápení,mám ho docela krátce, sice kapacita,ale tak trochu "zvláštní"...s tím rizikovým těhu jsem si to taky spočítala,ale nevím co od něj čekat, spíš nulovou ochotu..no, nějak bylo,nějak bude i s bříškem..mě zase napadají myšlenky..se mění tlak,asi.
16. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek