• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Promiň Marku :grinning:, to mělo byýt pro ANAJI :grinning: :grinning: Mám už ve vás holky bordel :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ale když máš z té menstruace takový divný pocit a začíná ti tak prazvláštně, tak to by ti měl asi fakt poradit doktor. a jestli na to má takový nijaký názor, tak zkus jinýho. já nedávno taky měnila doktorku, která byla taková leklá mlčící ryba a mám teď takovýho upovídanýho trhlýho doktora, ale zatím jsem z něho nadšená! :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, jojo, pan google, ale ty seš paní googlová! :grinning:
no gynekologové to je vůbec téma na povídání. sehnat nějakýho pořádnýho to je o nervy.
16. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, chápu. :slight_smile: nelinka je krásný jméno. jeden z mých favoritů. akorát že teď taky čím dál víc oblíbený. :pensive:
16. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, počkej, ty chceš na rizikový těhu? to mi nějak uniklo? pročpak?
16. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, já už si tady zas píšu sama se sebou!? :astonished: :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu, také bych vyzkoušela jiného dr. já mám ted druhou dr a jsem spokojená, snad budu teda i nadále...ale asi bych to leni s někým probrala...
16. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji, ne že bych chtěla ale mám v hlavě různé scénáře co bude následovat, když mi neprodlouží smlouvu a přemítala jsem, zda je lepší být na ÚP anebo jít na nemocenskou ještě před ukončením PP..už si připadám jako mafie a ty soc.zákony jsou humus
16. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak říkám nechám to tak ještě jeden cyklus s tím že dál budu brát jeřáb a pak to vychází p dovči pokud sse to bude opakovat jdu tam a pak dle jeho slov budu jednat,ju
Jsem ráda že vás holky mám jste fakt zlaté :slight_smile:
mouse:já si taky říkám že asi budu platit ty dávky sama a třeba jeden z těch dvou měsíců zkusím marodit ale s čím fakt nevím...
16. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to fakt těžký, hlavně teď, když to s tou prací stojí víc a víc za houby... Já mám ještě rok a půl rodičák a pak musím nastoupit nebo mít druhý nebo těhotná, to bych doufám dostala neschopenku..
16. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si dávám čokino, kafíčko a koníka..koukám , že je založených spusta nových diskuzí podle aktuálního měsíce snažení, ale tady je mi fajn :sunglasses:
16. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: to se teda máš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem si udělala jahodovej koktejl :wink: Pěkně u nás sprchlo a byla mega duha. Hlavně u Filípka měla úspěch :grinning: Tý jo, zas mě bolí břuch :unamused: ..žádný těhu příznaky nepozoruju, to čekání je fakt děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: koukám, že jsou už i červnové snažilky a našla jsem tam pár přeběhlic z května :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, fluktuantky jedny :grinning: ..já bych se už asi mezi dalšíma babama ztrácela :sweat_smile:, i tak mám uprostřed psaní příspěvku problém vzpomenout si komu je určen
Na Moravě máme krásně a zítra uže se lomí pracovní týden..juchů
MS ti přijde kdy Vendy?, na blogu ten údaj není
16. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, ehm..MS ti nepřijde kdy?
16. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,přeju krásný podvečer!!
Dneska je krááásný den,slavíme přesně s miláčkem 6let vztahu a přesně jsme měli první rande v úterý,takže dneska je to fakt na den 6let :grinning: :grinning: :grinning: A moooc se milujeme :grinning: :grinning: až žasnu,jakej máme krásnej vztah po tak dlouhý době,no když jsme se taky kolikrát porafaly a málem i rozešly,ale vždycky to dopadlo OK :grinning: :grinning: V neděli půjdeme na nějakej dobrej dlabanec,tak se těšíím :grinning:
No,já mám dnes 14DC a teda dneska mě pěkně píchá v podbřišku,nevím zda mám ovulaci,já se vůbec neměřím,nic,o to je to zajímavější,že to zkoušíme pořád,když je chuť a čas :grinning:
Holky,tak jsem zvědavá,kdy bude první těhulka,držím nám všem palečky :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janco: gratuluji k výročí, snad si v brzké době nadělíte nejkrásnější dárek v podobě kombinace vaší DNA, což je vlastně vrchol zpečetění vztahu..och,jsem se zasnila.
16. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janca: taky gratuluju! Oslavte to tuleníčkem! :grinning: :grinning: :grinning:

Mouse: S tou mou MS to je těžký, já sama nevím, kdy přijde.. Mám jí po porodu teprve od ledna a ze začátku přišla i po 44dnech, pak se to zkrátilo na 36,35..tak nevím. Ale mršku čekám, nebo spíš nečekám tentokrát dřív, neboť teprve 3 týdny nekojím :grinning: Ale asi kolem 25.6. :wink:
16. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes se to úplně nerozjelo,prakticky jak sem už psala od rána už pak nic............ vůbec nic.......... :fearful: :fearful: :fearful:
Tak zítra změřím zase teplotu a uvidím zda se to rozjede...
16. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tě ta mrcha napíná vid? :grinning: Třeba se tam něco hnízdí..mě teda trvalo skoro 3 dny než se to rozjeelo :pensive:
16. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no napíná.... tak to mě to trvá dnes už taky 3 den... :angry:
16. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky konečně jsem se sem na chvilku dostala.... co je nového?
16. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běta u mě nic..já čekám až mi skončí mrcha :grinning:
16. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm to je škoda, vypadalo to tak nadějně viď? :frowning2:
No už teď se těším na další snažení... :grinning:
16. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běta noo a ted se mi snažení asi ještě zkomplikuje.přítel odchází do jiné práce a bude dost na cestách..jezdit-řidič,tak jsem na nás zvědavá co a jak,. :unamused:
16. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
noooo já to taky vidím bledě... sice se u nás nic nemění ale nevím jak dál...

pořád mám v hlavě jen dluhy a tak přemýšlím.... strašně bysme chtěli mimi ale ještě 2roky budem platit půjčky a tak jsme z toho malonko nervozní :frowning2:
16. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta:já vím dluhy jsou hrozná věc,ale to byste prcka nepoříddíli nikdy my si to před malým taky říkali.To bylo pořád až hento,či tamto a pak buch a řekli sme teď nebo nikdy pač furt se něco platí atd....
16. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běto my taky splácíme půjčku a ještě splácet budem..necelé 4 roky..
pRávě proto přítel odchází jinam aby se nám začlo lépe dýchat.. :grinning: Ale zas něco tim ztratíme no..
16. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to si taky říkáme... ale teď jsme na tom vážně mizerně... no ale nechcem to zase odkládat... necháváme to osudu.

no nic, jdu hajat, jsem vážně úplně hotová. Tak pa pa všem a úspěšné snažení. Zítra se ozvu. :wink:
16. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim jak to budem dělat když bude doma jen o víkendech..to se ani nemusim měřit prostě nic..jedině že by plodné dny padly na víkend :grinning:
16. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek