• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
nebo se na to vykašlat a prostě na to skočit když je chuť. Plno holek otěhotnělo mimo plodné dny. Prostě to nějak záhadně vyšlo... Taky to nechápu. Tak pa pa :grinning:
16. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko snažilky,
teplota stále 37 jinak žádná změna.. tak pořád čekám kdy se to rozjede... :angry:
17. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Tak nám se včera to snaženíčko nevyvedlo, odpadli jsme jako lemrouchové..aspoň se nasbírají spermijky na dnešek, ovšem pokud mě bude pálit močová trubice víc než doteď,tak asi nebudu moc při chuti :frowning2: . To bude nejspíš daň za zvýšenou aktivitu tulení....zaběhnu do lékárny pro urol.čaj a brusinky a snad mě to brzo přejde.
Kkamco: nezoufej, třeba to zrovna vyjde , když bude manža doma..jsou případy, ktré otěhotněly z jednoho styku za měsíc
Betko: my sice dluhy nemáme,ale taky jsme váhali, co ještě zařídit před mimi..nakonec jsme tyhle úvahy opustili, až na tu počáteční výbavičku ( která se dá taky pořídit v rozumných cenách) to zas není taková zátěž ..ovšem to počítám s tím, že budu plně kojit a prcek bude kakat do látkovek
17. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:zkus si dát na špičku nože jedlou sodu a sněz jí... mě to vždy zaručeně pomohlo od toho pálení.. :slight_smile:
17. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je zajímavý tip, škoda že ti nemůžu oplatit nějaku dobrou radou pokud jde o tu tvoji váhavou MS..ale ta teplota je vysoká,což je fakt zvláštní
17. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:hlavně když tobě to pomůže já to už nějak vydržím... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo,se nám to nějak komplikuje..ale můžu si za to sama, jak se teď snažím v sobě uchovat spermijky co nejdýl,tak s nima kolikrát i usnu a jako prevence proti zánětům je právě jít se vymočit bezprostředně po styku, aby se tam tím "požďuchováním" zatáhlé bakterie vyplavily
17. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak jsem vás dneska chytla! hurá! :slight_smile:
teda leni, ta teplota je pořád slibně vysoká, že? třeba se zadařilo!! :wink:
mouse, držím pěstičky, aby tě přestalo to pálení a mohli jste se snažit!!! to jsem ani nevěděla, že se doporučuje po styku vyčůrat... :confused:
já hlásím 5 DC, setrvalý stav, žádný zdravotní problémy, doufám, že to tak vydrží i přes ovu. bez tak mi to těhulení zkazilo to ječný zrno minule.. :confounded:
holky, jinak s těma dluhama - my máme hypošku na byt na dvacet let, takže kdybysme měli čekat, až to zplatíme, tak budu v přechodu! :grinning: :frowning2:
17. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo teplotka je ,ale zatím to nic nenasvědčuje je ještě brzy....
17. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky..Leni takhle sem to měla i já pořád 37 a pak sešup dolů..Ale třeba to tak vůbec nebude a pokud si toto špinění někdy zažila,tak se může i mimi hnízdit ,to je fakt..
Mouse--můj mužík ten po styku močit jde..protože potřebuje,ale u mě to neplatí já ne :grinning: .Mě zas dr. řikal at na wc pokud možno nejdu a naopak dám nohy do výšky a at tak chvíly poležim..Já vim stará babská rada..Ale zkusit se musí vše.A dokonce mi ani nedoporučuje se jít třeba mýt v den styku-myslím tím samozřejmě pokud se milujete večer..kvůli spermiím,abych je nevyplavila :grinning: A to mám celkem mladýho dr.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sem si myslela že ten bude mít názory úplně jiné =ne zastaralé nebo babské rady :sunglasses: Ale někdy i babská rada pomůže :dizzy_face:
17. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:já taky raděj počítám s variantou že se to rozjede...jen mě to špinění a otrava se hlídat už fakt nebaví... :angry:
17. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky moje snaživé :slight_smile:
tak u nás už se pomalu asi začne nabíhat na pozvolné snaženíčko, neb mršina už dala vale. Každopádně kdo ví, kdy se mi zase upraví normál cyklus a HCG klesne na 0.No jak to vidím, tak úplně nejdřív asi po dovolené :rolling_eyes: .
leni: ty tvoje příznaky jsou teda záhada :confused: , jeden den to vypadá na mrchu, druhý den na těhu.....to jse teda zvědavá co z toho bude :wink:
mouse. to je neskutečné, jak se může vše zkomplikovat :rolling_eyes: ....každopádně zvýšený příjem tekutin, ať ty bacily jdou z tebe rychlo ven.
Co se týká uchování spermií, taky se jdu vždy sprchnout až ráno,aby se jich co nejvíc dostalo až do vejcovodu...teda jako od doby, co jsme snaživý :grinning:
17. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně vám holky to očekávané snaženíčko i závidím,já se tu trápím pořád s nějakým fuj blekem a nemůžem nic :frowning2: Navíc nás čeká celkem fajn víkend má tu být opět dechule :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
KKamco, pro otěhotnění je nej nechat ty spermoše v sobě a téměř se nehýbat v posteli,aby něco nevyteklo..to je fakt, ale pro močák asi nic moc..zrovna jsem si četla, že se to stává při intezivnějším sexování..no,zas jako králící nejsme,tak nevím..nikdy jsem na tyhle problémy netrpěla,ale jak roky přibývají,tak začínám chytat, kde co..a já chci jenom těhotenský bacil :angry:
Marku:doufám ,že se cyklus dá brzo du kupy a žádné komplikace nebudou..to bych se už domnívala ,že nas někdo uřknul :frowning2:
No nic, jdu vycucout zázračný nápoj z lékárny, snad zabere a nepůjde mi to do ledvin, teď si vzpomínám,že včera odpoledne jsem v jejich oblasti cítila tlak a předchvílí jsem na záchodě objevila trošku krve :frowning2: ....pokud to nepřejde,zítra mažu pro antibiotika
lenicenko: peřina má čtyry rožky, pod peřinou čtyry nožky :grinning: ....minimálně se na zábavě hezky uvolníš, o psychiku taky třeba pečovat :wink:
17. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse..já se taky snažím moc nehýbat :grinning: Ale stejně to ze mě vytéká ,tak nevim čim to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni budu držet palečky at už se ti to nějak rozjede, testík jsi dnes nezkoušela?
Já už také ležím s nožkama na hoře a sprchu tedy budu také odkládat an ráno :sunglasses:
k té hypošce, my ji máme na 30let a ne nízkou a ted nám dojelo auto tak si ještě musíme koupit auto ale myslím, že není dobřé pořád čekat na dobrou fin. situaci ta nebude nikdy:slight_smile: už nebydlíme v 1+1 tak to jde...
Včera jsem nakoupila jeřáb vitamín A, manža hned četl návod a prý se můžu předávkovat či co a je tam že ho nesmí užívat těhotné tak prý proč jsem ho kupovala - asi myslí že se zadaří hned prví měsíc - tak budu pevně doufat:slight_smile:
17. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:ne netestíkovala jsem vydržím až do toho 22.6 to měla neměla přijít MS .Pokud ještě bude co testíkvat...
17. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne! Rychle píšu než vyrazíme ven :slight_smile: Sluníčko vykukuje, ale žádnej zázrak, jak hlásili..

Mouse: močák je zrádnej, to chce pořádně vyléčit. Ty brusinky jsou prej fajn. Kamarádka kvůli močáku dokonce nemohla otěhotnět..tim samozřejmě nechci strašit :slight_smile: , ale je fajn, že to bereš tak zodpovědně :wink: :wink: :wink:

Leni: jsi tady pro všechny opravdu záhadou...držím palce!

A k těm dluhům...jsme doplatili naše stávající bydlení a budeme stavět barák, takže půjčka taky na 20 let...bohužel to v téhle době jinak najde, pokud člověk není milionář :slight_smile:
Zatím páááá, jdeme ke kamarádce na kafíčko na terasu, děti se vyblbnou..ach ta mateřská.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se taky hlásím po delší odmlce..
anaji: já jsem dnes taky 5DC - tak nám budu držet palečky aby to tento cyklus už zaručeně vyšlo - kdy očekáváš ovulku?
mě dnes končí MS, ale manža je dlouho v práci, tak bych to zítra viděla na snaženíčko :slight_smile:
leni: no ten tvůj cyklus to je teda záhada - jsem zvědavá co z toho nakonec bude - doufám, že // :wink:
marku: opožděně vše nejlepší malému k narozeninám a co ty jak je ti? už je vše tak jak má?
no my se chystáme brát taky půjčku na bydlení - už za 14 dnů začínáme stavět domeček - ale nás to od snažení neodradí - musíme to nějak zvládnout :slight_smile:

tak hezký den všem,
17. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj whiskey, tak to je dobrý, že jsme stejný den cyklu, že! :slight_smile: to budem všechno zároveň prožívat. :slight_smile: já mívám ovu 17 - 18 DC, takže celkem pozdě. :frowning2: kdy ty?
tak vy budete stavět domeček? to je super! to budeš mít starostí, že na nějaký těhulení ti nezbydou myšlenky a bude to než bys řekl švec! :slight_smile:
vendy, a vy taky budete stavět? to se taky máte! kdy se do toho pustíte?
jojo, peněz je pořád málo.. to bysme nemohli mít děti nikdy. :unamused:
17. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mívám ovulku 16, 17. den - no tak to jsme teda úplně stejně - jéé to by bylo fajn kdyby to vyšlo :grinning:
jdu zas příští pátek na UTZ kvůli jestli je vše tak já má být, tak doufám, že tento měsíc bude...
jo je fakt že ohledně stavby začíná být dost starostí, ale i tak večer když ulehnu se mi ty myšlenky stáčí na miminko :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey to je fakt s tím domečkem, nebudete se soustředit na snažení a půjde to samo:slight_smile: a jaký chcete domeček?my chtěli dřevostavbu, ale nakonec jsme koupili byt.
Já jsem 8DC tak to bych měla ty ovu testy pomalu začít dělat co když nemám přehled kdy ovu je...vy je děláte pořád nebo to už máte vypozorované?
17. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eimee: my chceme nízký bungalow - chceme zděný - nějak té dřevostavbě nevěříme :sunglasses:
já testovala minulý měsíc poprvé a začala jsem 12DC - dle návodu na krabičce a až 4. test byl pozitivní
tak to tak udělám stejně i tenhle měsíc
17. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak jo:slight_smile: díky.
Mě se bungalowy také moc líbí, jak rychle bude postavený? to máte tak na rok vystaráno o zábavu vid?:slight_smile:
No já budu muset pro testíky do lékárny, tady mi je jedna holčina slíbila a pak už se neozvala tak to nebudu řešit a půjdu do lékárny, když jich koupím 10 to mi bude stačit ne? :fearful:
17. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no počítáme, že tak za 2 roky bychom to mohli mít kompletně hotové
já pro ně byla včera - koupila jsem jich 6 - tak snad mi to bude stačit :slight_smile:
teda to těhulkování leze pěkně do peněz, co :wink:
17. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO to ti povím, to pořád vitamíny, pořád zbytečné těhu testy:slight_smile: ted ovu testy, ale je to krásné, už aby byly //
Tak to je krásné, také bych chtěla domeček, a kde stavíte jestli se můžu zeptat? My když jsme zjistili kolik bychom dali za parcelu tak to bylo nereálné:(
17. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já naštěstí dostala pozemek od rodičů - je to kousíček za Prahou - taková vesnice teď teda spíš satelitní městečko :slight_smile:
anaji, eimee víte co je dobrý? že jedna jste z Vyškova druhá z Loun - v obou městech pracoval manžel jako voják :slight_smile:
jo je to nákladné - já včera kupovala ještě kontryhel a vitamín E, B
eimee: deset ovu testů by ti mělo stačit
17. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey tvůj manžel byl v lounech? tam už není armáda dlouho ne? můj brácha byl ted půl roku ve vyškově:slight_smile: svět je malý:slight_smile: my ale žijeme v plzni, oba z loun pocházíme...
tak to máš super s tím pozemkem!
17. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on byl vlastně v Žatci, já mám zafixované ty Louny, že jsem přes ně jezdila busem za ním
ale to už je 2 roky
17. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo tak to jo:slight_smile:
17. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek