• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
whiskey, a já nejsem přímo z vyškova. a bydlíme tam teprve necelý 2 roky. takže nejsem rodačka. :slight_smile: ale vojáci tam jsou, to je pravda.
jé, tak to máte fajn s tím pozemkem!!! my taky chtěli stavět, ale přesně, jen pozemek tady v okolí brna by nás zruinoval, takže možná až na starý kolena. :rolling_eyes:
17. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já tu ovulku pozoruju už od ledne. taky jsem už utratila milion za ovu testy, ale už jsem na to snad konečně přišla. mám cyklus tak 30 - 31dnů, takže i ovulku mám pozdějc, až teda ten 17. den. no a nedá se to přehlídnout, protože mě tak 2 dny při ovulaci děsně bolí vaječníky.

já teď přišla z obídku. v rámci "diety" jsem si dala "jen" salát, ale bylo v něm asi kilo těstovin a litr dresinku, takže jsem nacpaná jako žok. :pensive: a cestou jsem si koupila jahůdky, takže budu mít krásné odpoledné! :sunglasses:
17. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: takže příští víkend to jistí, co? :slight_smile:
ještě k včerejšímu tématu - babské rady od doktorů - já mám taky docela mladého doktora a taky mi bylo doporučeno po sexíku nohy nahoru, polštář pod zadek a nejít hned na záchod a do sprchy :wink:
a to jsme praktikovali minulý měsíc a zřejmě to pomohlo, ale bohužel se mimi neudrželo
17. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé jahůdky mňam, mňam :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji také to tak cítím, netestovala jsem ale byla jsem u dr. jak mě bolí v podbřišku měla jsem cystu a také říkala že to je asi ovu, takže probíhá ted už jen zjistit kdy:slight_smile: no u nás to předminulý měsíc bylo zvláštní mimi se také asi neudrželo ale to jsme se ještě nesnažili takže by to spíš bylo selhání kond. ale i tak jsme byli smutní:(
tak tak příští týden to jistí:slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky,teda vy ste se rozjely ani nestíhám dočítat :slight_smile:
co se týče mého záhadného stavu tak žádná změna pořád si semnou hraje :grinning: Ale dnes je obzvláště čisto... špiním jakoby jen ve vnitř pač slipka je téměř čistá...
No kéž by se to nerozjelo... a já mohla toho 22.6 na testíku najít // už by bylo na čase :angry: :angry:
17. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak držím pěsti aby to vyšlo a v pondělí tam byly //
17. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda teď jsi mě úplně zaskočila,pondělí je už 22????? :fearful: :fearful: :fearful:
17. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z venku :slight_smile: , Filípek usíná a já si dneska dělám odpočinkový den :grinning: Nevařila jsem a byly jsme v hospůdce na obídku, pak dneska kašlu na jakýkoliv úklid..Prostě den jen pro Filípka a pro mě :grinning: :grinning: :grinning:

Koukám, že vás hodně bude stavět :wink: . My budeme stavět u nás na zahradě. Bydlíme vedle tchánovců, máme malej byt ze stodoly a budeme stavět menší bungalow hned vedle. Projekt máme hotový, ale zasekl se nám někde v Brně, kde dělají energetický štítek a nemůžeme ho nějak dostat zpátky... Taky jsem zvažovala druhý dítko kvůli financím, ale už na to kašlu. Peníze nebudou nikdy, kdyby byly, tak je stejně utratíme za hovadiny, to radši druhý mimi :grinning:

Jdu se ven slunit :grinning:
17. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je už v pondělí - teda pro mě by to bylo "až" :slight_smile:
vendy - my to máme taky na zahradě ale u mých rodičů :slight_smile:
příštý týden se jdeme zeptat, kolik by nám v bance půjčili a za jakých podmínek :confounded:
17. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, jojo, už mám pomalu po menzes, takže začne tuli tuli. :grinning: ale stejnak to je zas ještě čekááníí! :pensive: ještěže můj manža nejezdí na žádný služebky a neomezuje nám to snaženíčko.
eimee, já byla před měsícem taky náhodou u gynekologa v půlce cyklu, takže na vnitřním ultrazvuku viděl folikul těsně před prasknutím. tak snad to ovulku propadenou opravdu mívám.
leni, a kolikátý jsi dnes dc?
17. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey: ještě, že je máme vid? :wink: :wink: To bychom se jinak nedoplatili..sice tady na vesnici jsou pozemky levnější, ale je to výhoda. Já pocházím z Hradce Králové a tam pozemky pod 2 mil. nejdou :unamused: . My si chceme vzít jen úvěr, ale pořád čekáme na projekt..
17. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vendy, téda, to máš pohodičku na mateřský! taky bych se šla opalovat. :sunglasses: takže budeš pak tu vaši stavbu šéfovat, když to máš tak blízko, že? :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem 31DC tak čekám na 36DC to zatím už po třkrát přišla MS ovu byla 21DC tak v pondělí to bude přesně 14DPO tak nsad pokud tam něco je se i něco ukáže...
snad to pidi špinění není MS-co myslíte??? :confused: :confused:
jinak grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/271431
17. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: jj, no nám to taky zdržoval štítek - my to měli od nějaké pána z Náchoda :slight_smile:
ale teď bychom měli do 14 dnů dostat povolení a první víkend v červenci už bychom měli začít kopat přípojky a základy :slight_smile: už se moc těším...
jo my bychom chtěli taky jen úvěr ze stavebka, tak uvidíme jestli nám to bude stačit..
anaji: jo tak to my jsme taky bez omezení - tak to by v tom byl čert aby to nevyšlo :wink:
17. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: no jsem zvědavá jak ta teplota bude pokračovat - doufám, že jen poroste anebo se aspoň udrží na těch 37
17. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nechtěla bych začínat 7 pokus :unamused: Doufám že ten 6 byl úspěšnej...
Ale zajímavé je že břicho se úplně uklidnilo nic nebolí... ani nafouklé není... :confused: :confused: :confused: Pořád si říkám jestli to špinění nebyla MS ale fakt sem nikdy tak slaboučkou neměla...
17. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My opravovali barák po našich prarodičích a snad už to máme....
Taky žádná sranda.. :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: moc ti přeju aby to už vyšlo
my jdeme teďka s manžou už na 10. pokus a taky věříme, že teď to musí vyjít..
17. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:díky moc
taky to tu přeji každé...
jsou to muka viď :confounded:
kolikrát si vyčítám že sem nevysadila dřív ,aale to je těžko když malej byl na první pokus...
17. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
přiznávám, že někdy ano - hlavně když si se mnou to tělo zahrává - hodí mi na testu // a pak se dostaví MS
to už bylo i na mě dost - ale tak my jsme v dubnu měli svatbu, takže jsem měla dost starostí kolem toho a teď ten domeček tak snad se zadaří :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:tak s těma nevyvedenejma // to bylo fakt kruté....
ach jo :confounded:
Musíme myslet pozitivně snad se to obrátí k lepšímu... :wink:
No nic zase pádíme ven malej mě už tahá za ruku,píši jedním prstem :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, tak já jsem po zmejstření krve v moči nelenila šla za obvoďačkou, napsala mi antibiotika a nemocenskou, takže se hodlám pořádně vyležet...sakra,zrovna před ovulkou mít tyhle stavy :angry:
Ani vlastně nevím co ovulace, možná tento měsíc ani nepřijde, hlen byl sice ještě včera bílkový,ale taková kvanta jako obvykle ho nebyla :confounded:
No,nic pádím ven,udělat nákup a pak šup domů, do postele..ještě ,že mám dlouhou šnůru k notebooku :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse, tak to upaluj. to máš teda ošklivinu. :frowning2: tak se hezky kurýruj a ať tě skoro manža pořádne opečovává!! :slight_smile: a najdi zase nějaký pěkný mimi odkazy, ať máme co studovat! :wink:
prosím tě a co to je kvanta hlenu? :confused: já jsem asi vyprahlá jak poušť, hleníku mám i při ovu poskrovnu. :pensive:
17. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: jejda mane, tak se pořádně vyleč marodku :wink: ..to víš, meze jsou tento rok chladné i v červnu :sweat_smile: :grinning: ...ale po těch ATB se ti uleví :wink:
.....já jdu uložit malého a mám takový neblahý pocit, že s ním vytvrdnu i já :sweat_smile: ,no na tulino to nevidím :pensive:
17. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:tak to tě lituji.. tak šup se léčit třeba se ovu opzdí a stihnete i ji :wink:
U mě jinak nic nového... :confounded: stále čekám!!!
17. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji, máš recht ,je to hnus ten močák...a nespravedlivost,že na to ženské trpí víc než chlapi :angry:
Kvanta hlenu jsou u mně ve stylu "jdu na malou a s proudem moči ze mně vyleze i bungee jumpingová bílková špageta", což tenhle cyklus nepozoruji, bílkový hlen nahmatám jenom uvnitř a zrovna předchvílí jsem při sprchování zjistila,že hlen se změnil napůl v konzistenci pleťového mléka a část hleníku ještě vypadá jako bílek,ale spíš jako ten co je napůl uvařený..jsem z toho jelen nebo spíš zmatená laň, protože čípek je ve střední pozici,středně otevřen, středně tvrdý, přitom před dvěma dny byl vzorově předovulační. No,uvidím ráno podle teploty, buď ovu byla anebo se chystá ...tak trochu se bojím , abych si to tím jeřábem třeba nerozházela ..no,uvidím co zítřejší ranní BT. Až zas nějaký odkaz najdu,podělím se..furt je co se učit.
Marku: s prckem je to určitě záhul, ale člověk má aspoň pocit využitého dne,když se věnuje dítěti..je to taková investice do vývoje jeho osobnosti
17. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
tak mě teplůtka klesla na 36,7 a břicho bolí správným před MS bolením tak už to vidím jasně
18. čer 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,záhada se možná objasňuje,i když tenhle konec jsem ti nepřála :unamused:
18. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko snažilky..Leni takto klesla teplota i mě a pak to přišlo..pak ale zas brzda ,teplota se ještě zachvěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vylítla nakonec a pak se to rozjelo.. :unamused:

Mouse téda ty si zběhlá já vůbec co se týče čípku apod..to vůbec nehmatám..šikulka noo a jinak odkazy posíláš vážně pěkný se člověk učí :grinning:
18. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek