• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
kkamca:to já pro jistotu už zítra měřit ani nebudu... :angry:
18. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Včera už jsem se sem nedostala, protože mě malej včera fyzicky úplně utahal a ještě jsem do půl desátý vařila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mouse: tak se brzy uzdrav, ať jsi brzy tuleníschopná :grinning: :grinning:

Jani: hlavně, aby se vše brzy vyřešilo, ať je to tak nebo tak

U mě to asi vypadá na brzkou MS, teplotka klesla z 37 na 36,8.. :unamused: popravdě těhu by bylo krásný, ale aby se nám zadařilo už po půl roce? to by byl zazrak :wink: čípek zatím v pohodě, ale jsem teprve 28DC
18. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já už se měla dnes taky měřit a úplně sem zapoměla..a začínám opět brát léky clostil na 5 dní.Tak uvidíme jaký bude druhý cyklus s práškama.. :angry:
18. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně i stím špiněním už jedu 8 den to je síla co..mrcha jedna
18. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, Leni jak píše Vendy aspon se to vyřešilo...sice ne //, ale ty určo už přijdou příští snaženíčko...
Mouse pěkně se uzdrav a hlavně teploučko
Holky tak jsem si nakoupila testy napočítala kdy mám začít testovat ovu a ted mi poradte jak s tím měřením té teploty :frowning2: vy už jste všecky tak zkušený...:slight_smile:díky
18. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:na měření nic není jen musíš zvolit stejnou hodinu každý den.Já vím že dřív jak v půl 7 nevstávám tak měřím v půl 7 .Nesmíš vstát ani pro ten teploměr takže jej měj na stolíku kam dosáhneš bez vstaní.A budeš zapisovat :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:jinak koukni sem je to dost velký rádne i s fertility mi to hodně pomohlo

http://merenibt.xf.cz/
18. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem ven tak zatím se loučím :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni super díky už pročítám:slight_smile:
18. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak antibiotika zabrala,na toaletě už nezažívám muka, ale jsem celá zmatená z mých příznaků ( ach, ty příznaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: )..ovu by měla být v těchto dnech,ale hlen je krémový, čípek stále nízko,tvrdý a zavřený..spíš to vypadá,že byla 15.6. , jenže teplotka moc neroste,teprve dneska o 0,2 a kdoví,jestli to není tím zánětem..takže kamco, u mně platí,čím víc víš,tím míň spíš :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase u počítače..Užili jsme si s Filípkem krásný dopoledne! :wink: Viz fotky v mém albu :grinning: Teď jsem trochu spařená ze sluníčka, tak radši sedím doma :grinning:

Mouse: to je fajn, že je ti líp..třeba ten zánět ovulku nějak ovlivnil..a ATB na ní taky mívají vliv..a určitě i na teplotku..uvidíš, třeba to vyjde zrovna, když to nejmíň čekáš :wink: :wink:

Eimee: hodně štěstí při ovu testíkování a studiu BT :grinning: Je to fakt věda :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse prosim tě co se tak dá koupit volně na močák a aby to pomohlo? :confused:
18. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
KKamco, v lékárně jsem sehnala Uroval drink, což jsou sáčky s rozpustným práškem k výrobě zdravého pití nabušeného brusinkami a céčkem a ještě nějakým potvorstvem..včera jsem si dala hned dva a myslela jsem, že se mi pot tom obarvila i moč, jak jsou ty brusinky červené,ale bohužel to byla krev :confounded: , protože po dnešním pití růžovou moč nemám..asi se to hojí rychle..uff..jinak tybletky typu Urinal jsou vesměs na bázi extraktu z brusinek, dokonce ten urologický čaj, jehož 1,5 litru na mě volá z konvice je částečně s brusinkami...každopádně přeju,ať vás to žádnou nepotká.

Vendy: taky si myslím, že kvůli té viróze z minulého týdne a teď zánětu nemůžu mít ani požitek z tvorby vzorové křivky na fertility, navíc ani frekvence tulení není ploditelsky ambiciózní..tak pokud z toho něco bude,tak to považuji ze žert paní přírody ..
18. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: to je jak naschvál....já zase pravděpodobně zrovna při ovulaci objímala záchodovou mísu před pár dny..holt, co člověk nadělá :unamused: Jednou to vyjde!!! :slight_smile:

Tak jsem se právě nacpala dortem! Jdeme v sobotu na svatbu a přivezli nám výslužku s předstihem (mají 100lidí na svatbu, tak mají chudáci lítání)...
18. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jedna pikantnost od nás z vesnice! Včera porodila jedna místní holčina (maličko sociální případ), která teprve před 14 dny zjistila, že je těhotná a byla poprvé v životě na gyndě(21let). Ubytovali jí v pondělí v azyláku pro matky s dětmi a v úterý jim tam porodila na posteli!!!! Rodila o měsíc dřív, ale nepoznala porod :frowning2: Má klučinu, 2kg, v inkubátoru....To je hrozný, že se v téhle době ještě něco takovýho stává :unamused:
18. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: tulení s mísou proběhlo u mě i u tebe akorát každá jsme to vzala jiným koncem :grinning:
Ten sociální případ mi připomíná včerejší reportáž na Nově o ženě ,která někde na Liberecku porodila dítě, které našli mrtvé a tvrdila ,že o těhu nevěděla..tak já ještě těhu nebyla,ale myslím,že když tě kopne mimino pod žebra,anebo se v břichu hýbe,takže to kolikrát jde zvenku vidět není možné,aby to nedocvaklo i té nejblbější osobě. :confused: Každopádně hrozné to je a nespravedlivé vůči poctivým snažilkám :angry:
Dorťasa ti závidím, dneska jsem koukala na různá videa ze svateb a měl jsem slzy v očích ( to jsou ty hormonální hrátky v mém těle :slight_smile:), já se zrovna chystám rozesílat oznamka, už nám zbývá jenom 64 dnů :confused:
18. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes mám fofr v práci, tak ani nekoníkuju! :frowning2: ale musím říct, že když mám hodně práce, tak ani nemám čas myslet na těhu. tak máme ze sebe radost! :slight_smile:
mouse, no to je fakt jak naschvál. ale jak píšou holky, když to nejmíň čekáš, určo se zadaří ani nebudeš vědět jak! :wink:
vendy, koukala jsem na fotečky! vy se mááte! taková pohodička! :slight_smile: no a s tou holkou to je teda story! tu musí být teda opravdu případ!! :fearful: vždycky mi přijde neuvěřitelný, jak nějaká holka nemůže vědět, že je těhotná..! dyť přece musela minimálně cítit pohyby děcka atd atd.. no ale u některých jedinců se člověk nemůže ani ničemu divit. chudák chlapeček. :frowning2:
18. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem 3 pozitivní testy.Jdu na krev,hodnota 1,1-negativní.Čtvrtý den mě mešká menses,doktor nepříjemnej,úplně mě rozhodil.Volám jinam na gyndu,tam mě řeknou,v příští půlce týdne opět na krev.Já už to nechápu
Poraďte prosím,v albumu mám test z dneška,je dělaný ve 14 hod
18. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: teda, to už máte za pár....taky se na svatbu těším! Jen má bejt v sobotu celkem zima, ale určitě to bude bezvadný! Navíc jde Filípek za mládence a pak ho necháme u dědy a babičky na hlídání i přes noc a s manžou si to užijem :grinning:

Anaji: je to mazec, ale ona je hodně silná a bohužel inteligence špatná...to byste jí musely znát..Její máme jí před lety porodila úplně stejně, ale v kravíně!!!!! Hlavně chudák dítě!
Kdybych jí neznala, neuvěřím. U nás v práci pře lety poprdila jedna ženská do záchodu zdravý dítě. Taky to nevěděla!!! Pracuje tam dodnes. Klukovi je už 20, zdravej. Ona je hooodně silná a léčila se na střeva!
To je jak story z filmu co???
18. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venyska: koukala jsem na album!! Čárečka je pěkně vidět... Hrzně ti držím palce!!! Třeba HCG ještě vystoupá, mimi je třeba ještě moc malý... A doktor ti UZ neudělal. Vím, že by asi nic neviděl, ale třeba sliznici jako těhu...nevím..
18. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus kocky, dlouho jsem tu nebyla, nejak nezbyval cas...

tak jak to tu vypada? nejake pozitivni testicky?

venyska, ja byt tebou tak se hlavne uklidnim..vsak jestli tehotna jsi tak to nikam neutece :slight_smile:

ja se obcas doktorum nedivim, ze nejsou zrovna prijemni, kdyz se objednavaji tehule hned ten den co objevi // :slight_smile: ( mam znameho doktora tak stejne rika, ze v tom 4tt stejne je prd videt) ..

treba tady u nas se to bere uplne jinak... ja kdyz byla tehotna tak jsem sla k doktorovi cca v 6 tt ( ale to kvuli tomu, ze jsem potrebovala inhalator na astma, ktery je ok pri tehu) a kdyz jsem se zminila, ze jsem tehotna a v 6tt tak mi rekl gratuluju objednejte se k porodni asistentce a ta sepsala kartu s udaji a rekla mi at si kolem 12tt zavolam do nemocnice na utz a tim to haslo...pak jsem chodila 1x za cca 5 tydnu na kontroly ( zadne utz, jen krev, moc a poslouchani srdicka pres doppler) a pak az ve 20tt utz a pak az do porodu zase jen poradna... proste pohoda klidecek...a za cele tehu mi jedinkrat nikdo nekoukal na spodek :slight_smile: ( vlastne jen jednou - den pred porodem, kdyz jsem myslela, ze mi "utika" voda :grinning: ) docela jiny pristup nez v CR, co? a to uz nezminuju, ze cloveka nikdo nebuzeruje aby musel v nemocnici zustat 5 dni..ja vecer v pul sedme porodila a druhy den ve dve jsem sla po prohlidce pediatra domu :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy 01:Děkuju
18. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira:Mám jiný názor.Doktor který je protivný na ženskou s tím,že jí řekne proč jste si proboha dělala testy????Nic mu do toho není!Můžu si dělat třeba 10 testů denně.Nic mě nevysvětlil,jen odpálkoval.Pěkný večer
18. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse..díky..sem potřebovala poradit kámošce.Tak doufám že jí to pomůže..a nebude muset k lékaři.
Jinak všem přejuu dobrý večer :grinning:
18. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira..někdy je pro ženu lepší když je více pozorovaná lékařem..Mě teda při každé návštěvě UZ a koukání na spodek co na to čípek..až ke konci už to nebylo tak časté..ta prohlídka spodku.Zase sem teda nedávala často krev-pouze moč a váha pravidelně.Asi co lékař to jiný názor..
A kdo na mimi moc čeká ten se testuje skoro pořád.. :grinning: Já po těch 3 letech snažení-mě to teda přešlo ale ze začátku jsem see testovala taky hned jak mi menses vynechal..Takže baby co se testujou častěji nějak neodsuzuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
venyska..doufám že ti čárečka bude sílit :grinning:
18. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamca, vsak ja nerikam nic o tom netestovat..jen hned necekat, ze jen co je test pozitivni, ze se doktor posadi na zadek :grinning: o testovani nebyla zminka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira..já nevim no,mám na to jiný názor.Ženská která čeká na mimi delší dobu je ze všeho vyplašená a tak dokyho hned infotrmuje no..A doktor je tam od toho aby mě hned teda řek jak se věci maj..zda jsem či ne..nebo se nějak vyjádřil a uklidnil. :grinning: Rozumíš jo.Ale to je věc názoru
18. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já u prvního dítka jsem byla pěkně vyprdlá ti povim..sem hned volala druhý den mudr na kdy se mám objednat že asi 4 testy byly pozitivní :grinning:
Ted už to tak neprožívám..i když po těch 3 letech jsem si aspon konečně začla měřit BZ
18. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamca, jasne rozumim, kazdy ma jiny pristup..ja jsem zvykla na ten pristup doktoru, ze fakt kdyz jim tu reknes, ze jsi tehotna tak oni na to a co ja jako s tim :grinning: po tech letech uz jsem fakt zvykla, ze si tu z niceho nedelaji moc hlavu...Ono je to asi tim, ze treba v CR clovek chodi ke gynekologovi, ale tady k porodni asistentce ( teda dokud je vsechno v poradku) a pak jen snad jednou za cele tehu clovek vidi "opravdoveho" doktora... i pri porodu neni doktor jen porodni asistentka ( opet kdyz vse probiha ok) holt jiny kraj, jiny mrav..ale ne nadarmo je v tomhle CR jedna se zemi s nejlepsi peci v tehotensvi, myslim, ze snad i nejlepsi v cele evrope... :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek