• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
caira..panejo. :slight_smile: To já bych měla strach když by mě moc neprohlíželi..mi stačilo u synka když mi řekli že nevidí ledviny,tak začlo takový lítání--a nakonec bylo vše ok.Mě se ta česká péče líbí :grinning:
18. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já balim pro dnešek..Krásnou dobrou noc :grinning: a hlavně plodnou :grinning:
18. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,
včera jsemse sem už moc nedostala jen pro info jsem dnes 2DC
za chvíli jedem s malým k doktorce na kontrolu.
Včera jsem řešila tu práci ,ach jo je to hrozné... až bude víc času písnu zase .
19. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak vás pomalinku dočítám, ted se sem moc nedostanu tak přeju uspěšný víkend, hodně tulení a venysce silnější //:slight_smile:
caira také si myslím, že jsme na to m hodně dobře s pečí jak v těhotenství tak neonat. a poporodní někde jsem to četla že i z usa sem lítají rodit při problémech některé maminy tak snad je to ok :dizzy_face:
19. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Dneska to u nás vypadá na vcelku pěkný den, močák už nebolí ( kkamco,jestli kámoška potřebuje prevenci,tak ty věci z lékárny jo,ale pokud už je tam horší průběh,ať peláší k doktorovi, protože hrozí,že zánět vystoupá do ledvin a to už začná jít i o život :confused: )
BT vzrostla na 37, takže ovu zřejmě proběhla..každopádně jsme měli tulící pauzu ( tedy včera jsme na to opatrně hópli :sweat_smile: ),tak snad z toho tulení před ovu nějaké spermijky v hleníku vyživeném jeřábem přežily).Sama jsem zvědavá,kdy mi fertility ovulaci vyznačí.
Měli jste tady mírně vášnivou diskuzi ohledně přístupu lékařů, koukám...no, cairo,o zdravotnictví v UK jsem slyšela z doslechu a každá ženská,která tam otěhotní a rozhodne se porodit má můj obdiv..tohle by si měl zakusit každý Čech, který remcá proti 30Kč poplatkům ve zdravotnictví, protože co tady máme běžně zadarmiko, tam se platí a ještě aby si to člověk vyběhal
Venýsko, přeji,ať jsou testíky čím dál proužkovatější..klidně si jich dělej kolik chceš, to je jasné, ten pozitivní výsledek musí neskutečně potěšit..bohužel pro doktora mám taky pochopení, on uvažuje čistě pragmaticky lékařským mozkem a ti gyndaři to někdy nemají taky jednoduché, protože celý den se jim střídají na koze ženské, některé ztropí hysterický skandál už v čekárně ( jsem byla svědkem,jak sám lékař musel řešit hádku bab)a pak pokračují v ordinaci....on jako chlap si s tím návalem emocí asi neví rady, ale snad je z odborného hlediska šikovný, což je pro tvé budoucí zdraví a zdraví miminka nejpodstatnější.
19. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! U nás to dneska na pěkný den bohužel nevypadá, už leje jak z konve :unamused: Jsme holt víc na východ viď Mouse? :wink:
Mouse: gratuluju k ovulce! Jsem na tebe zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face:
Leni: pak písni, jak jsi dopadla :wink:
U nás nic nového, dneska jdeme s holkama zapíjet ty dvojčátka k nám do hospody :grinning: Bude to pěknej babinec (cca10 bab) :grinning: , to bývá vždy pozdvyžení :grinning: . Jen se nesmím moc opít, protože jdeme zítra na svatbu a chci si to užít :grinning: .Testíkovat budu asi v pondělí (32DC), ale neím, jestli by už něco bylo vidět. Měla jsem nejkratší cyklus zatím 35 dní..
19. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky:
tak jen na rychlovku na vás kuknu a pozdravím :wink: :slight_smile: ahoooojte!!!!!:slight_smile: :slight_smile:
mouse: ustupující zánět mě těší,naštěstí ty uro- infekty se opravdu léčí hodně rychle...a jak to vypadá, tak jste nakonec stihli i tulení v ovulce...prostě jste snaživci šikovní :wink: :dizzy_face:
leni: tak menses se už rozjela naplno???no na jednu stranu taky dobře,lepší než ta nejistota, co to špinění vlastně bylo :confused: ...aspoň víš na čem jsi a teď už se v klidu budeš soustředit a čekat na další ovu
-a co ta práce???jak se to pořešilo??
vendy: teda ta story s tou mladou maminou co ani nevěděla, že je těhotná :astonished: ...jako jen mi spadla brada :astonished: ...nechápu a nevěřím tomu, že nepoznala, že je těhu :angry: ...už jen těch 8 chybějících menses, pohyby, rostoucí břicho, no prostě nevěřím....podle mě tam musel být jiný problém
dvojčátka pořádně zapijte...ať jsou holky zdravé a kvetou do krásy :wink:
-a stím testováním, čoveče, fakt nevím, jestli by ti to mohlo už ukázat druhou čárku v pondělí(32dc), když píšeš, že nejkratší cyklus jsi měla 35dní :confused: ...no každopádně za pokus to stojí ..my budem držet palce a jestli nenajdeš //, tak nemusíš být hned zklamaná a budeš testit třeba ve středu zase :wink: .a nebo pokud víš, kdy byla přesně ovulka, tak od ovulky tak těch10-11 dní už by měla jít vidět. :slight_smile:
a teď co nového u mě: byla jsem dnes na ko u své gyndr.na ultrazvuku už mám sliznici sploštělou ze 7mm na 2,5mm...což je ok!HCG- odběr budu vědět v pondělí a máme si dát pauzu 1-2 cykly(2 určitě nevydržím :unamused: , takže jeden :sweat_smile: ) a pak se pustit znovu do snažení...takže tento měsíc ovu-netestím...cca kolem mých plodných dní to tulení nějak zredukujem.Ach jo a já se tak těšila...zase další měsíc čekat :frowning2: .
Nic jdu péct dort na tu zítřejší slávu u nás doma.
papec holky!!!!
19. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda omlouvám se za ten román a chyby :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marku! No jo, vy máte vlastně zítra oslavu!!! Tak ať se vydaří a malýmu ať se líběj dárečky! Jo a taky dortík :grinning:
S tím testěním bude asi fakt brzy, ale ovulka myslím proběhla někdy kolem 19DC. Těhotně si ale vůbec nepřipadám..byla bych hoodně překvapená, kdyby to tak brzy vyšlo :wink: A s tou holkou od nás to je na 100% pravda!!!! To bys tu rodinu musela znát!!!! :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:děkuji, no snad to vše proběhne v poklidu!!s tou holkou, tak to je teda síla!!!kéž by to tak bylo i u těch které po tom miminku touží..dozvědět se že za pár dní rodím :sweat_smile: . Tak pokud byla ovulka už 19dc, tak to by //mohla už být vidět :dizzy_face: ...tak zkus v to pondělí!
19. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tady to dnes moc nežije,ono při pátku jsou asi spíš myšlenky na víkend a koukám samé slavnosti..taky vyrážím mezi lidi,byť nachvíli.
Marku: 1 cyklus oraz snad bude stačit, tělo nabere síly a v tom dalším hupsne do těhu rovnýma nohama :wink:
Vendy: my máme nakoupeno vínečko, takže si připiju potají na naše vaječníky a děložní sliznici,ju? :grinning: Ty klidně připíjej na dvojčátka, třeba ten babyboom vpadne i do naší diskuze.
19. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak jsem se konečně dostala na koníka. v tý práci mě čím dál víc zaměstnávaj, drzouni! :slight_smile:
no ale koukám, že dnes je tu mrtvo! :confused:
zdravím cairu, už jsme se bály, že jsi nám migrovala k jiným snažilkám! :fearful: no a s tím zdravotnictvím u vás to jsem docela překvapená! to tam teda berou velmi ležérně. to jsem ráda, že tady nás ti doktoři celkem hlídají.
leni, takže nový cyklus? tak aspoň víš, na čem jsi. napiš, jak s tvou prací!
mouse, tak hurá, že jsi se přemohla ten vzpurnej močák! :wink:
vendy, téda, 32dc, to už bych byla nervozní jak před prvním rande! :slight_smile: jsem zvědavá!! kéééž kdybys už prolomila tu naši smůlu!! no a ty story o těch ženských u vás v okolí, to je teda hrůza!! opravdu nepochopitelný! :astonished: :frowning2:
marku, taky myslím, že jeden cyklus pauzička bude stači a pak bude jako "pohnojíno" pro druhý mimi! :wink: ale to čekání, to je fakt k zbláznění. :frowning2:
holky, jinak u mě taky nic novýho. dnes jsem 7 DC, to je oprůůůz! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se mějte hezky, já teprv utíkám z práce. do toho deště se mi teda ani nechce. :confounded:
19. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se na chvilku dostala na net :slight_smile: Manža není doma a malýho jsem na chcilku šoupla dědovi, protože chystám garderobu na zejtra :grinning: a Filípek by určitě moc rád asistoval ve smyslu ježdění na žehlícím prkně apod. :grinning: :grinning: :grinning: , tak jsem ho na chvíli půjčila :grinning:

Marku:taky bych víc, jak jeden cyklus nevydržela, kdyby to nebylo nezbytně nutný :wink:

Mouse: ten přípitek každopádně beru!! :grinning: :grinning: Já piju stříček a padne asi i nějakej panáček :grinning: Takže na ty naše vajíčka česká!!! :wink: :wink: :wink:

Anaji: 32DC budu v pondělí, tak zkusím testnout, ale ve skrytu duše vím, že z toho nic nebude..asi to zní dost pesimisticky, ale asi jsme prošvihli ovulku díky mé viróze :unamused: To čekání je otrava vid? Ikdyž ono pak i v těhu pořád na něco čeká a člověk se strachuje :wink: :wink:
Pro dnešek se loučím! Přeju všem krásný víkend, dostanu se na net asi až v neděli večer nebo v pondělí, tak toho moc nenapovídejte! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: páá
19. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky:tak u alergologa dobré,zatím mu nic nenašl ale nebvylučuje že v budoucnu být něco mlůže.
Poslal nás alena mandli...
Ta práce,mám si do pondělí rozmyslet zda teda budu platit ty dávky sama či odejdu,více méně jsem rozhodlá že je platit budu,al zase mi jedna známá nasadila brouka ať si pořádně zjistím jak se mi ty 2 měsíce budou vlastně počítat skrze důchod atp.Nevíte někdo o tom nic??Musím se v pondělí ráno ještě stavit na pracáku poptat...
Ale vrátit se tam moc nechci ale platit to budu už kvůli takovým zadním vrátkům
Holky a co když v průběhu doby kdy si to budu platit sama bych omarodila to by bylo jak???Nevíte??
To mé špinění mi fakt dělá hlavu co když je to něco špatně??
Ale zase nechci s každou věcí hned letět kdr. :angry: ach jo,co byste dělaly ???!!
Jinak včera to fakt na mě všechno paldo,tak sem si pěkně pobrečela...
Hlavně ta práce mě štve,pač já ani nevím co si mám hledat za jinou práci :confused: jsem vyučená nevyučená.. Mám rodinou školu a pak sem si dodělávala marutu(podnikání v oboru) No tak stímhle fakt nevím co vlastně sem od všeho trochu když si tak vemu školu+praxe... Takže všechno a nic.Vžy sem říkala že jsem manželka s papírama.Ach jo dnes bych asi uvažovala jinak se školou...
Jééé já se nějak rozepsala :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojík holky,přeju krásný večer!!
M.o.u.s.e:To je dobře,že už se cítíš líp,no vidíš,tak jste dokonce pochytili i ovulaci,tak držím palečky!!
Já měla asi asi ve středu ovulaci,v úterý a středu mě hodně bolelo bříško a píchalo v podbřišku a ve středu ze mně vypadla ta bugee jumping(nevím,jak se to píše :sweat_smile: )špagetka,jak říkala m.o.u.s.e.to přirovnání se mi děsně líbilo a nevím,co by to mohlo být,možná ta ovulace,tak jsme to ve středu zkusili,to jsem byla 15DC,tak jsem zvědavá :grinning:
Chtěli jsme to zkusit i dneska,ale miláček byl unavenej z práce,tak to ještě zkusíme zítra nebo v neděli :grinning:
Teda,holky taky žasnu,jak mohla ta holka porodit a nevědět,že je těhotná,to je takt hustýýýýý!!!!!!! :confounded: :confounded: Ty brďo,jestli je to fakt pravda,to musel být šok na entou :confused: :confused: :confused: to si nedovedu vůbec představit.
Vendy01:Držím palečky na pondělní testování :wink:
Jdu spinkat,přeju všem krásnou dobrou noc,pá :pensive: :pensive:
19. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem tu po dlouhé době zas ale nikdo tu není.... tak já jdu něco dělat a snad se tu objevím :frowning2:
20. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..nebo ehm dopoledne :sweat_smile: Jak se vede snažilky?
Vendy:jaká byla svatbička?
Janco: tak to doufám, že ten váš pokus bude úspěšný,,, podle příznaků jsi ovulku musela určo podchytit :wink:
Lenicenko: když si budeš platit to sociální,tak se ti to na důchod počítá, mrkni sem:
http://www.podnikatel.cz/clanky/vite-na-co-platite-socialni-pojisteni-na-duchod/
a s tím maroděním,. teď nově vyplácí prvních 14 dní "náhradu"mzdy po dobu trvání nemoci zaměstnavatel, pak sociálka, ale ty budeš jako samoplátce, v podstatě stejný režim jako OSVČ, takže se ti dávka bude vyplácet po 14 dnech a záleží kolik si nastavíš, že budeš platit
http://www.penize.cz/49660-osvc-kdy-stoji-za-to-platit-nemocenske-pojisteni

Jinak fertility mi vyznačilo ovulku na 18.6 ovšem s průsečíkem tečkovaným, neboť některé mé znaky plně neodpovídají klasickým ovulačním příznakům ( zvlášť ten čípek,si myslím)..pokud byla ovulka 18, což si nemyslím, to musela být těsně před, protože ráno už jsem naměřila zvýšenou BT ( a v tomhle je měření zrádné, protože vyšší BT už signalizuje spíš situaci po ovulce) a tululi jsme se až večer, než tam docestují spermoni...no, řekla bych , že jsme tento cyklus opět přestřelili :slight_smile:
Jo a pojala jsem podezření na věrohodnost měření mého digi teploměru..normálně uvnitř mně přestal po určité době pípat :confused:, v podpaží se signál ozve do minuty a tam dole nic..a to ještě před pár dny pípal i v pipi...zkusím mu vyměnit baterky
21. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak hlásím, že jsem ustála celkem náročnej víkend v pohodě. Páteční zapíjení bylo fajn a včerejší svatba moc krásná!!!S manžou jsme si užili Po dluhé době večer bez Filípka a bylo to fajn. Alkohol tekl proudem :grinning: a sama se divým, že mi vůbec nic není :grinning: :grinning: .
Jen jedna špatná zpráva :unamused: . Jsem dnes 1 DC :unamused: . Takže ani já tu smůlu neprolomím.. Na druhou stranu MS po 31 dnech jsem neměla už hooodně dlouho. Že by zázračnej účinek jeřábu? :wink: No co se dá dělat...Hurá do dalšího cyklu snažení.
21. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka, taky zdravím při neděli.Tak rodinná oslava je za mnou...hurááá. Dnes mám od rána vyložené nohy a nic nedělám, neb jsem si fakt pátek a sobotu mákla.Měli jsme tu 13 lidí, ale nachystáno jsem měla skoro jak pro 20 :grinning: ...To nevadí, aspoň jsem nemusela dnes dělat oběd :slight_smile: .
Proběhlo to vše docela fajně, ikdyž chvíli nás tu bylov tom našem bytečku docela dost i na mě :sweat_smile: .
janča: no vypadá to, že jste se trefili.....tak za chvíli budeš sledovat příznaky a hlásit ju! :wink:
mouse: já k těm digi-teploměrům nemám vůbec důvěru :confused: ...ať už z osobní zkušenosti, nebo z práce. vždy když jsem teploměr nechala ještě 5 minut měřit po pípnutí,teprve mi doměřil takovou hodnotu, jako když jsem měřila na rtuťovém. takže dávám přednost rtuťovému. Ale je možné, že jsem měla smůlu na špatnou značku.každopádně si říkám, že teploměr za 300,- by měl měřit zlatě :angry: :grinning: !!!!
vendy: mrcha mršatá :angry: :angry: ...ach jo,každopádně 31-denní cyklus je príma...zlatý jeřábek...aspoň trochu optimismu :wink: ...tak pojď za námi do dalšího kola :wink: ...snad bude pro vás všechny aspoň trochu úspěšnější holky....no já si nechám zdát a budu čekat do července.
Vendy, ale jinak jsi měla bezva víkend :wink: ...aspoň jsi se trochu odreagovala od denní rutiny na MD a povyrazila si :dizzy_face: .
21. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem...
21. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno.. :grinning:
22. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré pondělní ránko... :wink:
22. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je Běto?
22. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dobrý a ty? 4ekám na ovulaci a opět máme protisměnu... já odpolední a můj manžel noční...
22. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko všem jaks e vede po víkendu? My byli celý víkend pod stanama uf to byla zima, ale hned včera jsem testila ovu a přichází už je druhý proužek tak na půl stejně zabarvený jako první což znamená asi že do dvou dnů dorazí? No už jsme se pro jistotku zasnažili včéra:slight_smile:
Alžbět ty směny to je špatné:(
22. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,zdravím při pondělku :wink: . U nás nic nového, 2 DC, takže opruz,ale co se dá dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvíli půjdeme s Filípkem ven s kamarádkama a dětma...
Bětko: to je pech s těma směnama...Taky jsem to zažila při prvním snažení..Otěhotnět se nám podařilo na dovče, kde jsme se dali opravdu do klídku...Plánujete nějakou dovolenou? :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běto no dobrý..akorát jsem ted 2 krát projela měření teploty takže mi to štve..A budu se muset začít pomalu testovat ovulač.testama at vim kdy zkoušet
Jinak u nás víkend klasika..docela nuda.. :grinning: Včera bylo ošklivo to se nic moc nedalo dělat a v sobotu jsme se byli podivat v lese..
22. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy, na dovču nemáme penízky ani čas... dovolená bude doma a budem pracovat kolem domu

kami, taky bych měla si zkusit při tom měření ovu testy, ať to vím jistě. Prostě to zkusit když to bude klesat
22. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravím zas při pondělku. :slight_smile:
vendy, ach jo, ta mrška jedna neodbytná zas dorazila? :frowning2: ale aspoň že se ti krátí ty cykly! to je dobrý znamení! a pořád lepší mrška po 31 dnech, než vůbec žádná mrška, tudíž žádná ovu a žádný mimčo! takhle aspoň víš, že ti to tam dole fakčí! :slight_smile:
marku, to máš za sebou teda náročný víkend! ale zas ten pocit, jak jsi to pěkně zvládla! a určitě tě všichni chválili jak jsi to krásně připravila a navařila, ne? to vždycky potěší! :wink:
a kdepak se nám dneska zdželo ranní myška mouse? :slight_smile: co se týče digitálních teploměrů, tak mám taky takovej pocit. já bazálku neměřím, ale když se měřím při nemoci v podpaží, tak mi digitál vždycky naměří míň než rtuťovej. :unamused:
zdravím taky kamču a bětu a eimee. :slight_smile:
jinak mi dovču taky neplánovali, abysme ušetřili nějaký korunky, ale teď si řikám, že někam vypadnout to chce. tak jsem už začla brouzdat po last minutech a asi nakonec neodoláme.. :sunglasses:
22. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Anaji, my také dovču neplánujeme, chtěli jsme na výročí svatby na víkend do Paříže, ale musíme sehnat autí takže dovča bude asi někde ve stanu a cesta autím pokud nějaké kloudné seženeme:slight_smile:
Jámám také rtutový teploměr, ale taak mě to s ním nebaví :frowning2:
22. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek