• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahojík holky jen v rychlosti píši jak sem dopadla na úp a na zdravotní pojiš´tovně a v práci:
na úp mi řekli pokud nemám zajištěné hlídání tak mě tam stejně nevemou
na zdravotní pojišťovně že si nic platit nemusím pač pokud budu doma za darmo jako osoba starající se o nezaopatřené dítě vedou dávky za mě oni a to do 7let věku dítěte
a tak sem to i odpapuškovala v práci tak do září budu doma....stím že mi práci podrží.
22. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná teď ze mě spadne i stres a bude to lepší :slight_smile:
Jinak jsme byli na 3leté prohlídce a máme jít na urologii na předkožku že se málo posunuje... chudáček.
a máme ploché nohy tak -pač doma nechce chodit v papučkách pořád ho napomínám ale hned je zutej :angry:
a dala nám žádanku na tu mandli tak honem vše do září zařídit abych pak hned zase nebyla na paragrafu.
22. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten náš drak chrupe, já jsem se nacpala rizotem, uklidila a dávam siestu u počítače. :slight_smile:

My též dovču neplánujem, nejsou moc penízky, tak uvidíme, jak za rok. Máme to hrozně rádi na Mácháči, tak za rok třeba do chtičky :slight_smile:

Leni: tak to ti dopadlo fajn, alespoň můžeš mít klidný léto.. :wink: Něco podobnýho teď řeší kamarádka, kratý dítko nevzali do školky, hledá práci a neví, jak z toho ven. Leni, nevíš, jak asi vysoký jsou ty dávky?? Chudák mrňous :unamused: , ono to má hodně chlapečků..holt úděl kluků je pindík, holky mají náušnice :wink: Jsem zvědavá na nás :wink:

Ještě k tomu měření..já měřím digitálním a jsem spokojená. Máme doma ale ještě jeden a ten stál za houby...
22. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:dávky jsou 1080,- zdravotní soc.není povinné
Ale pokud ta kamoška nemá ani babičku na hlídání na úp ji nevemou tak mi to tam dnes řekli a tu zdravotní dávku nemusí platit pokud bude s dítětem zadarmo doma do jeho 7 let.Stát to za ni hradí.
22. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuju. Taky jsem teď trochu chytřejší... :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se člověk nedoví,že??Ale je fajn že se máš ským o tom poradit
22. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nic nového u mně...jsem 17DC, podle fertility 4DPO, podlé mého 5DPO..žádné příznaky nepozoruji resp. ani se moc nesnažím..uááah to počasí mě nebaví :frowning2:
Leni: tak to se suprově vyřešilo, s tím zdravotkem to jsem nevěděla, že je stát tak velkorysý :slight_smile: a to socko nepoviné je , to je fakt, ale pak se ti ta doba na důchod a nemocenskou nepočítá :confused:
Jinak u nás dovolená taky není v plánu, uvidíme jak dopadne svatební šílenství, možná,že nějaká rekreace v tuzemsku přijde vhod :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse vy plánujete svatbu? to jsem nepostřehla. já bych se vdávala znovu hned :dizzy_face:
22. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, tak Filípek je v postýlce a huláká na mě a nechce chrupat :grinning: Manža šel na pivko, tak jsem zasedla k netu :slight_smile:
Mouse: Tý jo, to to letí, ještě nedávno jsi vyvařovalala kalíšek a už 5DPO! :wink: :wink: Na příznaky asi ještě brzy...
Já bych si taky hned zopákla svatbu, ale musel by to za mě někdo zařizovat, protože to byla makačka :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde jste kdo????
Te´d jsem došla ze cvičení,nabitá energií... tak bych povídala a tady nikdo :frowning2:
holky já ani nevím, kolikátý jsem dnes přesně DC..musím mrknout do kalendáře :grinning:...jo, tak už to vím 11dc
Holky volala jsem si dnes na výsledky HCG, tak už to mám na 0...což jsem velmi ráda, ale co nejsem ráda, že Mudra mi hned v zápětí řekla, tak si dejte 3 měsíce klid a netěhotněte a pak se do toho znovu pusťte :astonished: ...3 měsíce!!!slyšela jsem to dobře.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .tak to teda nedááááááááááám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápu proč tak najednou změnila názor od toho pátku...neb v pátek mi řekla, že jeden cyklus a podle dnešního HCG max. 2 cykly ...a HCG už mám ok a teď tohle....fakt nevím co teď dělat!
Dovča se plánuje ale zatím to na ni spíš z finančních důvodů nevidím...a tak bych ji potřebovala...sluníčko, teplíčko,vodička, klideček :dizzy_face: .......to jsou vyhlídky :angry:
22. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak koukám, že problém se docela zdárně vyřešil...mohlo být hůř...to je fajn, že ti podrží místo :wink:
Leni a co se týká pindíka :grinning: - tak budeme mít se Šímou stejný problém, též se nám předkožka nechce přetáhnout....zítra jdeme na prohlídku ve dvou letech+ očkování :pensive:
22. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pojďte kecat :wink:
22. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, marku ty jsi tu večer osyřela vid? To je blbé ty tři měsíce, ale zase si užijete léto a pak se do toho pustíme s novou energií :dizzy_face: ale také bych byla smutná z toho čekání.
Holky mám už druhý den uplně stejně zabarvený ovu test, jak rychle to postupuje?
Také jsem včera po snažílkování trošku krvácela a to se mi nestává nevíte čímpak to může být?
Jste tu někdooo?:slight_smile:
23. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
eimee:asi jste byly moc akční.. :grinning:
23. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,
já jsem tu eimee :slight_smile:
eimee:to mohlo být s čípku.... občas se to stane i mě ...jak psala již Kamča asi jste moc řádili :dizzy_face: ..pokud to krvácení nebude pokračovat, myslím, že o nic nepůjde :wink:
a s tou mou pauzou to tak horké nevidím...zbytečný stres....prostě to nechám tak... omezili jsme snažení a necháme to osudu....jedna dr. mi řekne pokračovat dál, druhá 3 měsíce nic..tak co si z toho má člověk vybrat....moje kámoška byla na výškrabu a vydrželi jeden měsíc a druhý měsíc už byla zase těhu....druhá kámoška to měla jako já a nečekali na nic. Kdybych si nedělala test, tak ani nevím, že jsem byla těhotná a tudiž bych to neřešila a hned se snažila dál.
23. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,
marku:taky mi to příjde zbytečně moc dlouho... víš co nech to na přírodě ta je myslím nejmoudřejší :slight_smile:
Jinak já dnes už opět mohla začít měřit,jen stím rozdílem že včera byla poroda....
Mimi se asi odkládá na dobu zimních měsíců,zatím to není úplně 100% ale asi to tak nakonec bude...
Zatím nemůžu říct úplně proč ale snad vám to brzy řeknu.
eimee.to krvácení po styku mívám občas taky sem se na to i ptala a že pokud to není mc často řešit se to nebude jinak prý mám něco na čípku co když podráždíme(jak psala Kamca-moc divoce) tak to může zlobit ale není to nic neobvyklého...
mouse:taky si úplně vybavuji přípravu tvé výbavy na MS a ty píšeš že už mám i po ovu :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:koukám ž js byla rychlejší :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:mě taky řekli 3 měsíce pauzu..my jí teda skoro dodrželi..ale stejně se od té doby nic nedělo :angry:
23. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Marku : řekla bych , že doktorka to schválně nadsadila, protože ví, že tak dlouho nevydržíte, ale stejně mohla zdůvodnit proč přidala měsíc. Teda kdyby jsi absolvovala kyretáž,tak to pochopim, ale vše bylo přirozeně a tak mi přijde i přirozeně počkat jeden cyklus...však ono tělo si samo poradí
Eimee: pokud máš zrovna dobu kolem ovu, tak je možné že ta krev má souvislost, některé baby při ovu špiní..no a tebe ten tvůj k tomu i trochu požďuchal , takže sis toho musela všimnout
Vendy: letí to, to je fakt, člověk se nenaděje a je v té stráášně dlouhé luteální fázi a čeká,čeká,čeká..
23. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: co se dá dělat, mimi dělaji dva a oba rozhodují, ale na druhou stranu budeš mít čas objasnit si záhady svého těla, a případně jít řešit nesrovnalosti typu dlouhé špinění před MS k doktorovi, no a další možnost je,že jak s tím nebudete počítat,tak se to zrovna povede :wink:
23. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:rozhodnutí je spíš moje že se to odloží,ale jak píšeš nebudem to úplně vylučovat a třeba padne ta druhá možnost :wink:
23. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: :astonished: koukám jako blázen coto čtu...ale jistě k tomu máš opodstatněný důvod.a přesně jak píše mouse...určitě just se vám to povede :wink:
23. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni copak,že si změnila názor?Zdravotní problémy... :confused:
23. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni copa se stalo že odkládáte?
Tak to jste mě uklidnili že je to snad jen tím"poštuchováním" :grinning:
Dneska je tááák škaredo a já mám táák dobrou náladu vůbec nevím čím :slight_smile:
Jo prý se ženámb ěhem ovu líbí více drsnáci a svalnatý chlapy to je sranda co :grinning:
23. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:si mě rozesmála.. :grinning: stou ovulací
23. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jo:slight_smile: já se to včera dozvěděla od kolegů, no a prej ty hodný chlapy jako ty které si vezmeme za manželi nás berou zbytek měsíce :grinning:
23. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo..kolegové mají pravdu..víc svalů a drsnější rysy v ksichtu=víc testosteronu a pro samičky kvalitnější samec :grinning:
23. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jak se tu dnes máte? Taky u vás tak leje??? :frowning2:
23. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! U nás hlásím taky pěkně hnusně, moc neprší, ale léto to fakt není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marku: ty pauza je myslím na tobě, záleží, jak se cítíš ty a pokud jsi zdravotně v pořádku....

Leni: tak uvidíš...rozhodnutí je jen na vás..

Tak drsňáci a svalovci jo?
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky snažilky. tady naštěstí neleje, ale je zataženo a celkem zima. to je teda léto! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni, tak jsi to vyřešila s tou prací, super. ale co to snaženíčko? tak třeba ještě změníte názor a když ne, tak se máš šímu na rozveselení! ten tě určitě zaměstná i za dvě dětičky. :slight_smile:
marku, teda 3 měsíce pauza mi taky přijde nějak moc v takovým případě. taky bych to určitě nevydržela. max. jeden cyklus. :unamused:
jinák já to tento cyklus zase vzala od podlahy. koupila jsem si ten maliník a mám ten kontryhel. jak to holky pijete? může se to míchat a pít dohromady jako jeden čajík? a pijete jen jednou denně? :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek