Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
lenicenka17
22. čer 2009
Ahojík holky jen v rychlosti píši jak sem dopadla na úp a na zdravotní pojiš´tovně a v práci:
na úp mi řekli pokud nemám zajištěné hlídání tak mě tam stejně nevemou
na zdravotní pojišťovně že si nic platit nemusím pač pokud budu doma za darmo jako osoba starající se o nezaopatřené dítě vedou dávky za mě oni a to do 7let věku dítěte
a tak sem to i odpapuškovala v práci tak do září budu doma....stím že mi práci podrží.
lenicenka17
22. čer 2009
Možná teď ze mě spadne i stres a bude to lepší 🙂
Jinak jsme byli na 3leté prohlídce a máme jít na urologii na předkožku že se málo posunuje... chudáček.
a máme ploché nohy tak -pač doma nechce chodit v papučkách pořád ho napomínám ale hned je zutej ]-(
a dala nám žádanku na tu mandli tak honem vše do září zařídit abych pak hned zase nebyla na paragrafu.
vendy01
22. čer 2009
Tak ten náš drak chrupe, já jsem se nacpala rizotem, uklidila a dávam siestu u počítače. 🙂

My též dovču neplánujem, nejsou moc penízky, tak uvidíme, jak za rok. Máme to hrozně rádi na Mácháči, tak za rok třeba do chtičky 🙂

Leni: tak to ti dopadlo fajn, alespoň můžeš mít klidný léto.. 😉 Něco podobnýho teď řeší kamarádka, kratý dítko nevzali do školky, hledá práci a neví, jak z toho ven. Leni, nevíš, jak asi vysoký jsou ty dávky?? Chudák mrňous :-| , ono to má hodně chlapečků..holt úděl kluků je pindík, holky mají náušnice 😉 Jsem zvědavá na nás 😉

Ještě k tomu měření..já měřím digitálním a jsem spokojená. Máme doma ale ještě jeden a ten stál za houby...
lenicenka17
22. čer 2009
vendy:dávky jsou 1080,- zdravotní soc.není povinné
Ale pokud ta kamoška nemá ani babičku na hlídání na úp ji nevemou tak mi to tam dnes řekli a tu zdravotní dávku nemusí platit pokud bude s dítětem zadarmo doma do jeho 7 let.Stát to za ni hradí.
vendy01
22. čer 2009
Leni děkuju. Taky jsem teď trochu chytřejší... 🙂
lenicenka17
22. čer 2009
Co se člověk nedoví,že??Ale je fajn že se máš ským o tom poradit
m.o.u.s.e
22. čer 2009
Ahoj holky, nic nového u mně...jsem 17DC, podle fertility 4DPO, podlé mého 5DPO..žádné příznaky nepozoruji resp. ani se moc nesnažím..uááah to počasí mě nebaví 😞
Leni: tak to se suprově vyřešilo, s tím zdravotkem to jsem nevěděla, že je stát tak velkorysý 🙂 a to socko nepoviné je , to je fakt, ale pak se ti ta doba na důchod a nemocenskou nepočítá =-)
Jinak u nás dovolená taky není v plánu, uvidíme jak dopadne svatební šílenství, možná,že nějaká rekreace v tuzemsku přijde vhod 🙂
eimee
22. čer 2009
Mouse vy plánujete svatbu? to jsem nepostřehla. já bych se vdávala znovu hned x-)
vendy01
22. čer 2009
Dobrý večer, tak Filípek je v postýlce a huláká na mě a nechce chrupat 😃 Manža šel na pivko, tak jsem zasedla k netu 🙂
Mouse: Tý jo, to to letí, ještě nedávno jsi vyvařovalala kalíšek a už 5DPO! 😉 😉 Na příznaky asi ještě brzy...
Já bych si taky hned zopákla svatbu, ale musel by to za mě někdo zařizovat, protože to byla makačka 😃 😃
marku
22. čer 2009
Ahoj holky, kde jste kdo????
Te´d jsem došla ze cvičení,nabitá energií... tak bych povídala a tady nikdo 😞
holky já ani nevím, kolikátý jsem dnes přesně DC..musím mrknout do kalendáře 😃...jo, tak už to vím 11dc
Holky volala jsem si dnes na výsledky HCG, tak už to mám na 0...což jsem velmi ráda, ale co nejsem ráda, že Mudra mi hned v zápětí řekla, tak si dejte 3 měsíce klid a netěhotněte a pak se do toho znovu pusťte :-o ...3 měsíce!!!slyšela jsem to dobře.. :-p .tak to teda nedááááááááááám. :-p nechápu proč tak najednou změnila názor od toho pátku...neb v pátek mi řekla, že jeden cyklus a podle dnešního HCG max. 2 cykly ...a HCG už mám ok a teď tohle....fakt nevím co teď dělat!
Dovča se plánuje ale zatím to na ni spíš z finančních důvodů nevidím...a tak bych ji potřebovala...sluníčko, teplíčko,vodička, klideček x-) .......to jsou vyhlídky ]-(
marku
22. čer 2009
leni: tak koukám, že problém se docela zdárně vyřešil...mohlo být hůř...to je fajn, že ti podrží místo 😉
Leni a co se týká pindíka 😃 - tak budeme mít se Šímou stejný problém, též se nám předkožka nechce přetáhnout....zítra jdeme na prohlídku ve dvou letech+ očkování |-|
marku
22. čer 2009
Holky pojďte kecat 😉
eimee
23. čer 2009
Dobré ránko, marku ty jsi tu večer osyřela vid? To je blbé ty tři měsíce, ale zase si užijete léto a pak se do toho pustíme s novou energií x-) ale také bych byla smutná z toho čekání.
Holky mám už druhý den uplně stejně zabarvený ovu test, jak rychle to postupuje?
Také jsem včera po snažílkování trošku krvácela a to se mi nestává nevíte čímpak to může být?
Jste tu někdooo?🙂
kkamca
23. čer 2009
Dobré ráno.
eimee:asi jste byly moc akční.. 😃
marku
23. čer 2009
dobré ranko,
já jsem tu eimee 🙂
eimee:to mohlo být s čípku.... občas se to stane i mě ...jak psala již Kamča asi jste moc řádili x-) ..pokud to krvácení nebude pokračovat, myslím, že o nic nepůjde 😉
a s tou mou pauzou to tak horké nevidím...zbytečný stres....prostě to nechám tak... omezili jsme snažení a necháme to osudu....jedna dr. mi řekne pokračovat dál, druhá 3 měsíce nic..tak co si z toho má člověk vybrat....moje kámoška byla na výškrabu a vydrželi jeden měsíc a druhý měsíc už byla zase těhu....druhá kámoška to měla jako já a nečekali na nic. Kdybych si nedělala test, tak ani nevím, že jsem byla těhotná a tudiž bych to neřešila a hned se snažila dál.
lenicenka17
23. čer 2009
dobré ránko holky,
marku:taky mi to příjde zbytečně moc dlouho... víš co nech to na přírodě ta je myslím nejmoudřejší 🙂
Jinak já dnes už opět mohla začít měřit,jen stím rozdílem že včera byla poroda....
Mimi se asi odkládá na dobu zimních měsíců,zatím to není úplně 100% ale asi to tak nakonec bude...
Zatím nemůžu říct úplně proč ale snad vám to brzy řeknu.
eimee.to krvácení po styku mívám občas taky sem se na to i ptala a že pokud to není mc často řešit se to nebude jinak prý mám něco na čípku co když podráždíme(jak psala Kamca-moc divoce) tak to může zlobit ale není to nic neobvyklého...
mouse:taky si úplně vybavuji přípravu tvé výbavy na MS a ty píšeš že už mám i po ovu 🙂 🙂
lenicenka17
23. čer 2009
marku:koukám ž js byla rychlejší 😃 😃
kkamca
23. čer 2009
marku:mě taky řekli 3 měsíce pauzu..my jí teda skoro dodrželi..ale stejně se od té doby nic nedělo ]-(
m.o.u.s.e
23. čer 2009
Dobré ráno 🙂
Marku : řekla bych , že doktorka to schválně nadsadila, protože ví, že tak dlouho nevydržíte, ale stejně mohla zdůvodnit proč přidala měsíc. Teda kdyby jsi absolvovala kyretáž,tak to pochopim, ale vše bylo přirozeně a tak mi přijde i přirozeně počkat jeden cyklus...však ono tělo si samo poradí
Eimee: pokud máš zrovna dobu kolem ovu, tak je možné že ta krev má souvislost, některé baby při ovu špiní..no a tebe ten tvůj k tomu i trochu požďuchal , takže sis toho musela všimnout
Vendy: letí to, to je fakt, člověk se nenaděje a je v té stráášně dlouhé luteální fázi a čeká,čeká,čeká..
m.o.u.s.e
23. čer 2009
leni: co se dá dělat, mimi dělaji dva a oba rozhodují, ale na druhou stranu budeš mít čas objasnit si záhady svého těla, a případně jít řešit nesrovnalosti typu dlouhé špinění před MS k doktorovi, no a další možnost je,že jak s tím nebudete počítat,tak se to zrovna povede 😉
lenicenka17
23. čer 2009
mouse:rozhodnutí je spíš moje že se to odloží,ale jak píšeš nebudem to úplně vylučovat a třeba padne ta druhá možnost 😉
marku
23. čer 2009
leni: :-o koukám jako blázen coto čtu...ale jistě k tomu máš opodstatněný důvod.a přesně jak píše mouse...určitě just se vám to povede 😉
kkamca
23. čer 2009
Leni copak,že si změnila názor?Zdravotní problémy... =-)
eimee
23. čer 2009
Leni copa se stalo že odkládáte?
Tak to jste mě uklidnili že je to snad jen tím"poštuchováním" 😃
Dneska je tááák škaredo a já mám táák dobrou náladu vůbec nevím čím 🙂
Jo prý se ženámb ěhem ovu líbí více drsnáci a svalnatý chlapy to je sranda co 😃
kkamca
23. čer 2009
eimee:si mě rozesmála.. 😃 stou ovulací
eimee
23. čer 2009
že jo:) já se to včera dozvěděla od kolegů, no a prej ty hodný chlapy jako ty které si vezmeme za manželi nás berou zbytek měsíce 😃
m.o.u.s.e
23. čer 2009
Jo,jo..kolegové mají pravdu..víc svalů a drsnější rysy v ksichtu=víc testosteronu a pro samičky kvalitnější samec 😃
alzbeta.hod
23. čer 2009
ahojky jak se tu dnes máte? Taky u vás tak leje??? 😞
vendy01
23. čer 2009
Ahojky! U nás hlásím taky pěkně hnusně, moc neprší, ale léto to fakt není :-p
Marku: ty pauza je myslím na tobě, záleží, jak se cítíš ty a pokud jsi zdravotně v pořádku....

Leni: tak uvidíš...rozhodnutí je jen na vás..

Tak drsňáci a svalovci jo?
x-) x-) x-)
anaji
23. čer 2009
ahoj holky snažilky. tady naštěstí neleje, ale je zataženo a celkem zima. to je teda léto! :-p
leni, tak jsi to vyřešila s tou prací, super. ale co to snaženíčko? tak třeba ještě změníte názor a když ne, tak se máš šímu na rozveselení! ten tě určitě zaměstná i za dvě dětičky. 🙂
marku, teda 3 měsíce pauza mi taky přijde nějak moc v takovým případě. taky bych to určitě nevydržela. max. jeden cyklus. :-|
jinák já to tento cyklus zase vzala od podlahy. koupila jsem si ten maliník a mám ten kontryhel. jak to holky pijete? může se to míchat a pít dohromady jako jeden čajík? a pijete jen jednou denně? 🙂