• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ale prd vědátorka, to všechno načtu na netu :slight_smile: :grinning:
Takže Vendy, na plodnost u chlapa je vit E+ selen+ zinek..koupiš to i v jedné tabletě dohromady,aby to mě jednodušší..já toho mého teď nehlídám a myslím, že na to spolehlivě zapomíná..nu což, až budeme mít půlroka snažení za sebou, třeba mu ta zodpovědnost vzroste.hlavně,že mi tuhle říkal,že jediné ,co si přeje je mimi :dizzy_face:
Holky,dobrou noc...tady je zas horzný luchec, tak snad nám to neodplaví barák.
23. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: díkes :wink: :wink: Něco mu nakoupím :dizzy_face: :dizzy_face: My už ten půlrok máme za sebou, tak se chci posunout kousek dál :wink:
Jinak dobrou :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holčiny,tak od zítřka jsem uschopněna, doktorka mi navrhovala poležet si doma až do 1.7., ale to jsem odmítla, práce volá :unamused: , každopádně se mi její přístup líbí :wink:
Jinak jsem na netu našla kapky od Gřešíka s názvem Klimakterin, kde je jak kontryhel,tak maliník..takže si myslím,že se to může pít dohromady, každá bylinka dodává tělu jiný "kvazihormon" a organismus si to už přebere. Dokonce v Gřešíkově směsi pro těhotné je kontryhel i maliník a píše se v obsahu, že vědecky nebyl prokázán uterotonizující vliv čili pití kontryhele nebo maliníku v těhu nevyvolává stahy dělohy,které by mohly vést k potratu, otázka je v jakém poměru vyvolávat začne :confused: .
Jaký máte dneska plán? Já udělám nájezd na lékárnu a pořídím si normální rtuťový teploměr,ten můj digi mě uz irituje :rolling_eyes: , pak zaletím do galanterky a papírnictví pro matroš na svatbu, taky na poštu poslat oznamka..no a pak na matriku podepsat žádost..to je tak,když po dlouhé době vyjedu do civilizace :wink: :grinning:
24. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..
Mouse..to nevim jestli ještě někde rtutovej teploměr seženeš..Já ho chtěla koupit začátkem června a podle EU se už nesmí prodávat..takhle mi to řekli v lékárně. :grinning:
24. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!
mouse, tak to máš fajn doktorku! to se bude při těhu hodit! :slight_smile:
já taky myslím, že zrovna kontryhel a maliník se můžou dohromady. a pít hlavně do ovu a možná pak pár dnů po a dost, kdyby to teda náhodou vyvolávalo ty stahy.. teď to tak zkusím a pak poreferuju, co můj hlen. :grinning:
já mám dneska plán sedět v práci. :rolling_eyes: a odpo mám rande s kámoškou, tak zas trochu poklafeme, co u koho novýho. :slight_smile:
já rtuťový teploměr kupovala někdy vloni. to jsem ho sehnala normálně v první lékárně. taky ho mám radši než ty digitální. ale zas na měření tam dole nevím.. to bych se asi bála. :sweat_smile:
24. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamco: dík za upozornění, koukám že jsem to prošvihla, od 1.6. by se už neměly prodávat :frowning2: ..no, možna někde natrefím na neinformovanou lékárnu.
Mi se rtuťový nikdy nerozbil, jsem mega opatrná ai dobře jsem si zapamatovala hororové líčení účinků rtuti učiteli fyziky na ZŠ
24. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky ahooj, já jsem asi prdlá nevím proč jsem místo vitamínu E koupila vitamín A a libuju si jak mi ho manža baští....no tak bude mít dobrá očíčka ach jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Takže Gřešíkům čajík Klimakterin jo tak to ho zajdu koupit:slight_smile:
Jak se jinak daří ? já pořád čekám na ovu a čárky nesílí....
24. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, tak jsem tady ve svůj obvyklý čas :slight_smile: . Cpu se zelňačkou a Filda usíná v ložnici :wink: Dneska asi nemám nejlepší den, ráno jsem se nemohla probrat, byla jsem jak zmlácená, nízkej tlak..Kdybych neměla MS, tak si určitě vsugeruju těhu příznaky :grinning: . Po kafču to je už lepší.
Jinak my máme plány jako každý jiný den, dopolko ven, pak spát a dneska jedu s kámoškama a dětma na mini výlet. Doufám, že nebude moc lejt, teď u nás zrovna začalo :unamused: .
Manža dnes přijede až tak v deset večer, bude dlouho v práci, ale za to ho zítra budu mít doma :grinning:

Mouse: díky za nové info :wink: . Doktorka by do budoucna mohla být spolupracující :grinning: . A přeju hodně štěstí při koupi teploměru :slight_smile:

Anaji: ten maliník jsem pila v těhu od toho 34tt, jak psala Marku a měla jsem úplně úžasnej porod přesně na termín..Navíc mi i docela chutnal :slight_smile: A přeju hezké odpoledne u kafíčka :slight_smile:

Eimee: On to manža s tím Éčkem dožene, neboj :grinning: :grinning: Třeba ovulka už opravdu proběhla...nevím. A co teplotka?
24. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy fakt ten mailiník tak pomáhá? TO si musím pamatovat.
J0 kam razíte na výlet? Já bych také nějaký brala:slight_smile:
Teplotu neměřím, tak ještě testnu dneska, ale samozřejmě si také namlouvám příznaky:slight_smile: Tak at se Filka pěkně vychrupe a užijte si výlet a at neprší...tady leje :angry:
24. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: já nevím, jestli to bylo maliníkem, ale věřím, že jo. Jako prvorodička jsem od prasknutí vody v 19:00( to teprve začaly pidi bolesti) porodila v 0:42. Do porodky jsme vyráželi až po sportu na Nově :grinning: (manža si ho nemohl nechat ujít :grinning: :grinning: ), pak příjem, vyšetření, příprava, ve 22:30 na sál a po půlnoci hotovo! :grinning:

Jinak výlet je kousek od nás, takovej areál s hospůdkou, nádherným hřištěm pro děti. Prostě vypustit zvěř (děti :grinning: ), dát si pivečko...
Já jsem teplotku měřila nepravidelně, ale před ovu byla tak 36,6 a po ovulce nebyla míň než 37..
24. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to můžu zkusit také, ale pochybuju že když to změřím jednou tak něco poznám, a mívám teplotu běžně nějakých 35,6 takže nevím :sweat_smile:
Jé tak to sji to měla krásné!
24. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky! jsem tu jen dnes na skok, neb se na nás zase valí spousta rodinných problémů....ohledně mého otce,,,krom mrtvice se přišlo na to, že má ještě roztroušenou sklerózu....prostě když už tak už...jeho přitelkyně mu dala vale a jediný na koho si vzpomněl je samozdřejmě dcera, kterou poslal už několikrát do... :angry:
Jenže kdyby člověk nepomohl, asi bych si to celý život vyčítala.
Holky díky za ty chvály na dortík....ale není to žádná věda, zvládly by jste ho všechny....nemám na něj ani žádný recept, vše je dle fantazie a chuti a konzistence...je to poměrně rychlovka, zato výborná( něco jako to kys. smetana s piškotami :wink: ).Napíšu vám do IP aspoň v rychlovce jak jsem dělala tenhle :wink: poslední.
Teď mi manža dojel pro PC, neb jede do servis, tak nevím, kdy se zase ozvu!pěkný den! :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku: to je mi líto, to jsou problémy... :unamused:
A moc děkuju za receptík :grinning: :grinning: :grinning: Určitě vyzkouším!

Eimee: já mám normálně v podpaží taky max. 36, taky jsem čučela, když se mi tam prvně naměřily takový hodnoty :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku díky moc za recept.. :grinning:
24. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se připojit?? snažíme se též od května po HA a doufám, že brzy budeme tři :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj martiik vítáme tě :slight_smile:
Marku to je blbé jak jsou problémy v rodině:(
24. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku, taky děkuju za recept!! akorát nemám moc zkušeností s tou želatinou. jednou jsem ji kamsi přidávala, a zdrcla se. :unamused:
to máš starostí s tím taťkou. :frowning2: tak ať se to vyvíjí co nejlíp!! snad na to nejsi sama a máš třeba sourozence, co se taky postarají!

marti, vítáme tě! další snažilka se nám tu vždycky šikne! :wink: jak moc se snažíte? počítáš ovulku, měříš teplotku, piješ čajíky,.. ? my jsme tady totiž všechny snažilky posedlé! :grinning:
24. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo anaji má pravdu:slight_smile: dneska mi ovu testík trošku ztmavl tak možná ovu dorazí až zítra :fearful:
24. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute děckáá! Mou náladu nezkalí ani další bouřka s lijákem :sunglasses: ..sehnala jsem 2 teploměry, a ostatní se též dařilo, takže celkem úspěšný den.
Eimee: ten Klimakterin jsem uváděla jenom jako příklad, ono to zní divně aby si mladé baby kupovaly pití k překonání stastí přechodu :slight_smile: , pokud uvidíš někde v bylinkářství směsky čajů od Gřešíka,tak se vyrábí i ženský a pro těhotné( ale je tam maliník list není). Áčko manžovi neublíží, aspoň za tu dobu získal návyk něco zobat :slight_smile:
Marku: teda ty máš rušné období, přeju ať se vody brzo zklidní
Martíku: ahoj , klidně pojď mezi nás :wink: :slight_smile:
Vendy: ty vaše dámsko dětské výlety vám závidím, musíte být celkem veselá grupa..ovšem ze všeho nejvíc se hryžu do rtů, když píšeš o posezení na terásce..já kvůli tomu hnusnému počasí ani pořádně negrilovala :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zasedla úplně vyšťavená k netu :slight_smile: . Nakonec jsme změnily s kamarádkou plány a jely jsme do Hradce do obchoďáku, kde mají krásnej dětskej koutek. Děcka se vyřádily, daly jsme si dobrý hamu a jsem úplně k.o.
Navíc je mi zase nějak blbě, tak půjdu radši brzy spát.

Vítám novou snažilku Martiik :slight_smile: Napiš nám něco o sobě :wink:

Mouse: Tak to máš veleúspěšný den :grinning: Jo a veselá grupa jsme :grinning: . Je to děsně fajn, že mám tady kolem sebe samý maminy s dětma. Dobře si rozumíme :wink: . Jen to počasí je fakt na houby, grilovali jsme asi jen 2x, bazén tchánovců asi ani nevyužijem..

Tý jo, mně je fakt nějak blbě, že snat půjdu blinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co to se mnou zase je???!!! :confounded:
24. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: gratuluji k ovu testíku :wink:
24. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno kočky-- :grinning:
25. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, máme tady na Moravě veselo, ale mě může smést jedině těhu vlna! :grinning:
Vendy: taky je mi nějak šoufl..což mi připomíná,že bych si mohla žačít vsugerovávat příznaky, dneska jsem 20DC..zatím pozoruji jenom nezvykle ztopořené bradavky ( pozor, to je u mně novinka oproti minulému měsíci :grinning: ) a mírně šoufl pocit, jenže zato asi můžou ty třešně, které do sebe valím.
Ranní měření rtuťákem dopadlo dobře, BT 36,85.
25. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse..ahoj to si někde o ten rtuták žadonila?My byly snad ve všech lékarnách na českolipsku..a ani tuk :angry:
25. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky se hlásím po delší době,do dnes mi nešl net nechápu proč blyla sem bez vás úplně nesvá... :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamco: nijak jsem nežadonila, ale je evidentní že vyprodávají zásoby a možná u vás už vyprodali, možná ještě seženeš přes net anebo se ti můžu poptat u nás a poslat eventuálně poštou..jeden stojí cca 30kč+pošta tak za 20Kč, ale nezaručuji, možná jsem měla štěstí na poslední kusy :dizzy_face:
25. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všechny!
eimee, no super! takže ovu už je určitě za dveřmi! :wink:
mouse, no jo slyšela jsem ráno v rádiu o povodních. vás to nějak zasáhlo? :confused: tady u nás naštěstí nic.
leni, ahojky, tak jak je u vás? co snaženíčko- bude nebo nebude?
vendy, téda, ty máš úplně skvělou mateřskou! samej výlet, samá kávička na terásce, samá kámoška s dětma! to je mateřská snů! :grinning:
25. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, mouse také si vsugerovávám :slight_smile: ale je pravda že mi není od žaludku už dva dny nejlépe a včera jsem spala celé odpo a celou noc a ráno mě vykopalo do práce až bouchání zedníků na balkoně(dělají novou fasádu a balkonek) tak jsem se rozzuřila a vstala:slight_smile:
Vendy to je teda fakt super! takovou mateřskou bych také brala:slight_smile: já plánuju při mateřské pracovat :pensive:
25. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si zatím příznaky nevsugerovávám, neb ovu čekám někdy v nedělí. takže v pondělí už tu taky budu psát, jak mi je špatně. :slight_smile: minulý měsíc jsem měla ranec těhu příznaků, ale nic z toho. :pensive:
25. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi připomíná, kdepak máme whiskey? dloho tady nebyla a my máme tento cyklus stejný DC a stejně ovu, takže nám to snažení vychází oboum na tento víkend! :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek