• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahoj anaji, já vás tu teď jen pozoruji z povzdálí :slight_smile: nějak jsem neměla chuť psát a navíc máme v práci uzávěrku..:frowning2: no a miláček teď chodí na noční, ale už od zítra bude mít volno tak se na to snaženíčko těším
holky já jdu zítra zas na UTZ, úplně se bojím toho co mi dr řekne :frowning2:
anaji a měříš nebo testuješ? já včera měla jen slabý stín na ovu testu

to Marku: chtěla jsem pochválit ten dortík - fakt nádhera - můžu taky poprosit o recept? děkuju
holky, už aby tu někdo rozšířil ten těhu bacil :wink:
tak hezký den všem :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky moje, už jsem zase zpět
25. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za přivítání :slight_smile:
anaji: snažíme se tak, že se snažím na to nemyslet a být v pohodě... :slight_smile: zatím to vcelku jde, páč jsou před námi přípravy na svatbu a tak je to takový šrumec.. leč moc bych si přála být ve svatební den již těhu ... doufám, že se zadaří... teplotu neměřím, leč teď zkouším počítat ovulku, tak snad i přes matematický antitalent to zvládnu spočítat dobře a povede se :slight_smile: ještě jsem si koupila vitamínky baby plan...
25. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti, a kdy plánujete svatbu?
ahoj bětko:slight_smile:
25. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: moc ti závidím, moje svatba nedopadla podle našich představ... škoda že se to nedá zopakovat :frowning2:
Já nechtěla otěhotnět před svatbou a teď se nám nedaří, a kdy se vdáváš?

Ahojky Whiskey
25. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bětko a máš fotky ze svatby na beremese? že bych se pokochala :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne... nedávám je nikam
25. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono ani nějak není čím se kochat, jak blbá jsem chtěla za každou cenu závoj a nakonec mi to akorád vše zničilo... :angry:
25. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli svatbu letos v dubnu - ale taky je nemám nikde :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se brali 2.8.2008
25. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
termín máme 29. 8. - je to za chvilku :slight_smile: moc se těším.. vždy jsem říkala, že se nechci vdávat s bříškem a prvně bych se chtěla vdát a pak mít mimi... leč kdyby to vyšlo a prcek by byl v bříšku mrňavej, tak bych byla nejšťastnější :slight_smile: bohužel to máme stížený tím, že přítel má jen jedno varle ( neúspěšné sestoupení v dětství a následně 2x zkažená operace :frowning2: ).. a já jsem byla loni na operaci se slepákem a od dětství trpím záněty... takže uvidíme, co se bude dít dále ...
25. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediný co vyšlo byl datum, jinak účes na nic, šaty po delší době na nic, hudba úplně na nic, a počasí taky...
25. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bětko, a copak se ti stalo se závojem??
25. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bětuš, tak to mě mrzí - my jsme si to naštěstí užili a byla jsem se vším spokojená
marti tak držím pěstičky aby vám vše vyšlo dle vašich představ a i to miminko jako takový malinkatý svatební dar :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zničil mi účes
marti a kde to máte?
oddávat nás budou na radnici a oslavu máme na Skalském dvoře - u Nového Města na Moravě( vysočina)... máme moc lidí - cca 115... :unamused:
25. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běťulko, určitě se ti na tom dni i něco líbilo, hm?? a co se ti nepovedlo v ten den, tak se Ti v kladném smyslu vynahradí v manželství :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tolik lidí tak to nezávidím :slight_smile: my jich měli kolem 50 a bylo to teda akorát :slight_smile:
http://svatebnifotecky.cz/galerie/HotelNaZamecku/index.html teď jsem našla odkaz na naše fotky tak kdyby jste se chtěly podívat :slight_smile:
25. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm to my měli 50 a stačilo to. Nejhorší bylo to horko a oni měli zrovna rozbitou klimatizaci
25. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda bětuš podle toho co popisuješ tak teda to opravdu musel být den "D"
25. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na to fakt nezapomenu...

A co se mi líbilo... co mě rozbrečelo, byla moje kamarádka ze Slovenska která za mnu hned přišla. A taky okamžik kdy si pro mě manžel přišel. Byl strašně nervozní a moc mu to slušelo...
25. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey, děkuji moc :slight_smile: snažím se si nedělat velké naděje ale moc bych si to přála... říkám si, že jsem ještě relativně mladá, že mi je 23... budoucímu manželovi bude 27- to není zase tak pozdě ( tedy doufám)...
25. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět z obídku. teda tady je venku hic, fůj! strašný dusno.
whiskey, ahooj! tak tenhle víkend to musíme pořádně rozjet! :grinning: whiskey a nějak mi uniklo - na jaký UTZ? na gyndu? jé a ty jsi tak krátce vdaná! a nechceš dát fota na beremko? třeba jenom na chvíli abysme jen jukly. :wink:
já teplotu neměřím, dělám ovu testy. ale už snad na sobě ovu poznám, zatím žádný příznaky, myslím, že bude až tak v neděli nebo pondělí, takže ovu testy začnu dělat asi v sobotu.

marti, tak to gratuluju k nadcházející svatbičce. to je ještě času, třeba se fakt zadaří! někdy se zadaří hned tomu, kdo má nejvíc komplikací a ty co jsou bez problému pak zkoušej nejdýl. a cyklus máš v pohodě?

bety, tak hlavně že jste svoji. určitě to nebylo tak hrozný. žádná svatba není dokonalá. nám taky spoustu věcí nevyšlo. a to jsem tu svatbu řešila skoro rok předem. nakonec stejnak záleží hlavně na dodavatelích. a na lidech co máš na svatbě.
25. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, já zas než napíšu, tak vy už jste napřed. :fearful:
25. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s tím souhlasím... opravdu jsem měla radost z lidiček co jsme tam měli...

a musím říct že jsme teda měli svatbu nic moc ale jsme spolu. Znám mnoho případů kdy měli svatbu skoro ze zlata. A nevydrželi spolu ani rok
25. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji tak už se moc těším až si tady v pondělí budeme společně vsugerovávat těhu příznaky :grinning:
jo jdu na gyndu - chodím každý měsíc na utz - jestli je vše ok
fotečky jsou nahoře v odkazu - na beremko se mi je dávat moc nechce :slight_smile:
ty je tam máš? že bych se koukla :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: opravdu krásný fotečky
teda whiskey!! to jsou fotky!! bááájo!!! přesně takový jsem si představovala! no jenže v regionu kde jsem se vdávala jsou jen 2 takhle schopný fotografové a oba byli už tři čtvrtě roku předem zamluvený. :frowning2:
já taky chtěla jinou... ale měla už plno. :frowning2:
25. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek