• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
holky děkuju :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
a kam se dají uložit ty fota? Taky si tam nějaký dám, abych se mohla pochlubit tou katastrofou :grinning:
25. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
bětuš ulož je na beremese - tam si založíš album jako je to možné tady na koníkovi :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
25. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky teda vy ste se zorepsaly já nebyla chvíli domaa nestíhám číst :slight_smile:
Teď musím jít trochu uklidit a potom si za vámi sednu :wink:
25. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, mám album na beremese:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=367687&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
my měli nakonec fotografku co fotila ještě na klasickej foťák, ne na digitál. některý její fotky se mi celkem líbili, ale je to prostě strašně nepraktický, nemít to v počítači. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a strašně nám nakonec zvedla cenu, takže jsme na ni byli dost naštvaný. :frowning2:
organizace svatby to je prostě o nervy! :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
anaji tak s tím souhlasím - hlavně když člověk do poslední chvíle nevědl kdo vlastně přijde a kdo ne :slight_smile:
jdu kouknout na ty fotečky
25. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ale dostanu se k tomu až zítra teď už půjdu makat :frowning2:

jo nám taky zvedla cenu ale fotky máme jak na negativu tak i na cd. A kameraman nám taky zvedl cenu :angry:
25. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no moc krásné fotečky :slight_smile: kdopak vás fotil- jestli se můžu zeptat?
25. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
teda marti, vy budete mít pořádnou veselku!! to máte tak velké rodiny? nebo tolik kamarádu? :slight_smile: a pomáhá ti někdo s organizací?
no vy jste teda mlaďoučcí. to máš na snažení času! my co nám už táhne na třicet na to spěcháme víc! :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
anaji tak fotečky jsou moooc krásné - moc se mi líbí tvůj účes a kytička
na té Litomyšli to muselo být nádherné ..
25. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
marti tak teď nevím jestli se ptáš na fotky anaji nebo moje ale nás fotila lenka šenicová - má i svoje stránky
byla opravdu super - cenu dodržela a ještě jsme měli pár fotek navíc :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
my si chtěli svatbu pořád organizovat sami a pak jsme to nestíhali. navíc bydlíme teď 100 km od rodičů a svatbu jsme měli u nich, takže to byla ještě navíc organizace na dálku. no prostě stres. ale jinak na to ráda vzpomínám. bylo to fajn! :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
já to organizovala celé sama - jen cukroví pomáhala péct mamka a jsem ráda, že to tak bylo - měla jsem o všem přehled - a všem se to moc líbilo - měli jsme večer party u nás na zahradě :wink:
25. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
anaji: no máme oba velké rodiny... tak nějak to dáváme dohromady s mamčou :slight_smile: zatím to s organizací není tak strašné... horší bude, když bude pršet a do 3+1 se 115 lidiček opravdu nevejde... to teprve bude průšvih... :confounded:

whiskey: ptala jsem se Tebe :slight_smile: takže děkuji za odpověď :slight_smile: Můžu se zeptat odkud jsi?
25. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
whiskey, myslím, že na tvoje. naší fotografce ani nebudu dělat reklamu, krůtě! :stuck_out_tongue_closed_eyes: jojo, Litomyšl je krásná.
tak to jste měli opravdu štěstí na fotografku!
no a co se týče tý kytky, tak byla hezká hlavně zdálky. zblízka byla pěkně okoralá. jak týden stará. a taky mně z ní cestou padaly korálky. jsem šla a za mnou cestička z korálek. :slight_smile: teď už to beru ale jako srandu. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, my máme fotografku z brna- nechala jsem se u ní fotit na takové album pro miláčka k Vánocům a úplně super... Skvělé nápad y na fotky a tak doufám, že tomu bude i na naší svatbě... jmenuje se kamča Štrofová... vskutku skvělá ženská :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
marti, tak to bude teda mega svatba! :slight_smile:
já taky chtěla mít všechno podle svýho. aby se mi do toho nikde nepletl. hlavně tchýně! :slight_smile:
já si na kytky nemůžu stěžovat. nádhera...
dělala mi je teta. svatební, pro maminky, světkyni, sál vyzdobila liliema, takže to krásně vonělo a auto bylo taky ozdobeno živýma kytkama... no krása
marti - já bydlím na praze východ
no v srpnu by už snad mohlo být hezky když teď je tak hnusně, ne?
no já brala jen osvědčené dodavatele - a naštěstí to všechno klaplo :slight_smile:
ta cestička z korálků mě připomíná mou cestičku z rýže :slight_smile: tu jsem vyklepávala ještě druhý den z vlasů :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jé holky a musím na tom beremese zadávat ty naše jména?
25. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
bětuš jsem moc zvědavá na ty tvé fotečky - až je pak vložíš na beremko tak písni ať je zkoukneme :slight_smile:
anaji na těch fotkách to vůbec není vidět - mě se ta kytička moc líbí ..
25. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, marti, ty jsi někde od brna? já v brně pracuju. :slight_smile: tak to mi dej typ na tu fotografku. to se hodí!
25. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
bětko: já myslím, že stačí jen první písmena nebo jen křestní jméno :wink:
25. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jj dám vědět...
25. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
bety, ne. stačí dát tam křestní jména. anebo vymyšlený jména, nebo přezdívky. :wink:
whiskey, já vím, na fotkách je kytka v poho, ale kdybys ji viděla ten svatební den zblízka.. děs. :pensive: tvoje kyti byla taky krásná!!
25. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
anaji: jmenuje se Kamila Štrofová a ateliér má v Kohoutovicích... je suprová a dá se s ní na všem domluvit... až budu mít bříško, a pak mimi, tak bych chtěla jít opět k ní udělat nějaké fotečky :slight_smile: má i webovky- tak si dej její jméno do vyhledávače... tak to máme kousek od sebe- já pracuju v Kuřimi :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
rýži po nás taky házeli. to bylo super! :slight_smile: taky jsem to měla všude. a to jsme se šli po tom hned fotit.
bety, tak to jsem zvědavá! určitě jsi byla moc hezká nevěsta, jen to vidíš moc černě! :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Anaji a whiskey: holky, když tak vidím ty vaše fotky, tak už se zase těším o krapet víc na tu svatbičku :slight_smile: snad budeme mít stejně krásné fotky jako vy :wink:
25. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
my si dokonce chceme předělat svatební dvd... totálně nám zkazil fotky na začátku... a navíc vůbec ho nezajímalo co chcem natočit, že prý on ví co má točit a nakonec do všeho kecal. A to nám říkal že nebude do ničehomluvit. No děs.
no nic tak já zatím končím... jdu do práce tak se tu mějte hezky. Zatím pa pa
25. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek