Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
whiskey
25. čer 2009
holky děkuju 🙂
alzbeta.hod
25. čer 2009
a kam se dají uložit ty fota? Taky si tam nějaký dám, abych se mohla pochlubit tou katastrofou 😃
whiskey
25. čer 2009
bětuš ulož je na beremese - tam si založíš album jako je to možné tady na koníkovi 🙂
alzbeta.hod
25. čer 2009
díky
lenicenka17
25. čer 2009
holky teda vy ste se zorepsaly já nebyla chvíli domaa nestíhám číst 🙂
Teď musím jít trochu uklidit a potom si za vámi sednu 😉
anaji
25. čer 2009
jojo, mám album na beremese:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...
my měli nakonec fotografku co fotila ještě na klasickej foťák, ne na digitál. některý její fotky se mi celkem líbili, ale je to prostě strašně nepraktický, nemít to v počítači. :-p no a strašně nám nakonec zvedla cenu, takže jsme na ni byli dost naštvaný. 😞
organizace svatby to je prostě o nervy! 🙂
whiskey
25. čer 2009
anaji tak s tím souhlasím - hlavně když člověk do poslední chvíle nevědl kdo vlastně přijde a kdo ne 🙂
jdu kouknout na ty fotečky
alzbeta.hod
25. čer 2009
ale dostanu se k tomu až zítra teď už půjdu makat 😞

jo nám taky zvedla cenu ale fotky máme jak na negativu tak i na cd. A kameraman nám taky zvedl cenu ]-(
martiiik18
25. čer 2009
no moc krásné fotečky 🙂 kdopak vás fotil- jestli se můžu zeptat?
anaji
25. čer 2009
teda marti, vy budete mít pořádnou veselku!! to máte tak velké rodiny? nebo tolik kamarádu? 🙂 a pomáhá ti někdo s organizací?
no vy jste teda mlaďoučcí. to máš na snažení času! my co nám už táhne na třicet na to spěcháme víc! 🙂
whiskey
25. čer 2009
anaji tak fotečky jsou moooc krásné - moc se mi líbí tvůj účes a kytička
na té Litomyšli to muselo být nádherné ..
whiskey
25. čer 2009
marti tak teď nevím jestli se ptáš na fotky anaji nebo moje ale nás fotila lenka šenicová - má i svoje stránky
byla opravdu super - cenu dodržela a ještě jsme měli pár fotek navíc 🙂
anaji
25. čer 2009
my si chtěli svatbu pořád organizovat sami a pak jsme to nestíhali. navíc bydlíme teď 100 km od rodičů a svatbu jsme měli u nich, takže to byla ještě navíc organizace na dálku. no prostě stres. ale jinak na to ráda vzpomínám. bylo to fajn! 🙂
whiskey
25. čer 2009
já to organizovala celé sama - jen cukroví pomáhala péct mamka a jsem ráda, že to tak bylo - měla jsem o všem přehled - a všem se to moc líbilo - měli jsme večer party u nás na zahradě 😉
martiiik18
25. čer 2009
anaji: no máme oba velké rodiny... tak nějak to dáváme dohromady s mamčou 🙂 zatím to s organizací není tak strašné... horší bude, když bude pršet a do 3+1 se 115 lidiček opravdu nevejde... to teprve bude průšvih... :-S

whiskey: ptala jsem se Tebe 🙂 takže děkuji za odpověď 🙂 Můžu se zeptat odkud jsi?
anaji
25. čer 2009
whiskey, myslím, že na tvoje. naší fotografce ani nebudu dělat reklamu, krůtě! :-p jojo, Litomyšl je krásná.
tak to jste měli opravdu štěstí na fotografku!
no a co se týče tý kytky, tak byla hezká hlavně zdálky. zblízka byla pěkně okoralá. jak týden stará. a taky mně z ní cestou padaly korálky. jsem šla a za mnou cestička z korálek. 🙂 teď už to beru ale jako srandu. 🙂
martiiik18
25. čer 2009
holky, my máme fotografku z brna- nechala jsem se u ní fotit na takové album pro miláčka k Vánocům a úplně super... Skvělé nápad y na fotky a tak doufám, že tomu bude i na naší svatbě... jmenuje se kamča Štrofová... vskutku skvělá ženská 🙂
anaji
25. čer 2009
marti, tak to bude teda mega svatba! 🙂
já taky chtěla mít všechno podle svýho. aby se mi do toho nikde nepletl. hlavně tchýně! 🙂
alzbeta.hod
25. čer 2009
já si na kytky nemůžu stěžovat. nádhera...
dělala mi je teta. svatební, pro maminky, světkyni, sál vyzdobila liliema, takže to krásně vonělo a auto bylo taky ozdobeno živýma kytkama... no krása
whiskey
25. čer 2009
marti - já bydlím na praze východ
no v srpnu by už snad mohlo být hezky když teď je tak hnusně, ne?
no já brala jen osvědčené dodavatele - a naštěstí to všechno klaplo 🙂
ta cestička z korálků mě připomíná mou cestičku z rýže 🙂 tu jsem vyklepávala ještě druhý den z vlasů 🙂
alzbeta.hod
25. čer 2009
jé holky a musím na tom beremese zadávat ty naše jména?
whiskey
25. čer 2009
bětuš jsem moc zvědavá na ty tvé fotečky - až je pak vložíš na beremko tak písni ať je zkoukneme 🙂
anaji na těch fotkách to vůbec není vidět - mě se ta kytička moc líbí ..
anaji
25. čer 2009
jé, marti, ty jsi někde od brna? já v brně pracuju. 🙂 tak to mi dej typ na tu fotografku. to se hodí!
whiskey
25. čer 2009
bětko: já myslím, že stačí jen první písmena nebo jen křestní jméno 😉
alzbeta.hod
25. čer 2009
jj dám vědět...
anaji
25. čer 2009
bety, ne. stačí dát tam křestní jména. anebo vymyšlený jména, nebo přezdívky. 😉
whiskey, já vím, na fotkách je kytka v poho, ale kdybys ji viděla ten svatební den zblízka.. děs. |-| tvoje kyti byla taky krásná!!
martiiik18
25. čer 2009
anaji: jmenuje se Kamila Štrofová a ateliér má v Kohoutovicích... je suprová a dá se s ní na všem domluvit... až budu mít bříško, a pak mimi, tak bych chtěla jít opět k ní udělat nějaké fotečky 🙂 má i webovky- tak si dej její jméno do vyhledávače... tak to máme kousek od sebe- já pracuju v Kuřimi 🙂
anaji
25. čer 2009
rýži po nás taky házeli. to bylo super! 🙂 taky jsem to měla všude. a to jsme se šli po tom hned fotit.
bety, tak to jsem zvědavá! určitě jsi byla moc hezká nevěsta, jen to vidíš moc černě! 🙂
martiiik18
25. čer 2009
Anaji a whiskey: holky, když tak vidím ty vaše fotky, tak už se zase těším o krapet víc na tu svatbičku 🙂 snad budeme mít stejně krásné fotky jako vy 😉
alzbeta.hod
25. čer 2009
my si dokonce chceme předělat svatební dvd... totálně nám zkazil fotky na začátku... a navíc vůbec ho nezajímalo co chcem natočit, že prý on ví co má točit a nakonec do všeho kecal. A to nám říkal že nebude do ničehomluvit. No děs.
no nic tak já zatím končím... jdu do práce tak se tu mějte hezky. Zatím pa pa

Začni psát odpověď...

Odešli