• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
marti, no nekecej v kuřimi?? :grinning: tam máme dceřinnou společnost. celkem často tam jezdím. :grinning: ten svět je malej!! :slight_smile: a ty jsi z kuřimi?
25. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti určitě ano - kor když sis vybrala takovou fotografku se super přístupem
už teď se moc těším až pak pošleš odkaz na vaše fotky :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bětko tak zatím pa a ať to v práci rychle utíká - já ještě 3 hodiny a pádím domů
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli mít video od kolegy té naší fotografky, ale když nám těsně před svatbou řekla, že to video dostaneme na videokazetě, tak nás málem kleplo a okamžitě jsme to zrušili. nakonec natáčel tchán a švagr, sami jsme si to sestřihali a jsme s tím nakonec celkem spokojený. i jsme si tam dali na začátek ty fotky z dětství. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: z kuřimi nejsu- dojíždím do Kuřimi 43 km. Jsem z vysočiny...
whiskey: určitě vám pak pošlu fotečky...
25. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bětko, tak s chutí do toho a ono to pak rychle uteče :wink:
to já ještě 4 hod. a 15 min. :frowning2:
25. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo, ty jsi z té vysočiny. tak to máš teda celkem dos kilásků, že? já taky dojíždím, "jen" přes 20 km. ale už jsem si zvykla a jsem ráda, že nebydlíme přímo v brně. v kuřimi je celkem dost firem, že? já spolupracuju s TOSem a kuličkárnou. :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já vás teď opustím a napíšu vám z domu... to je jistější :wink:
jinak jsem ráda, že jsem vás poznala :slight_smile:
my měli video taky jen od rodiny a řekla bych že je to to nejlepší :slight_smile: měli jsme 3 kameramany a když se to sestříhá tak je to super - každý zachytil něco jiného a z jiného úhlu :slight_smile: profi kameramana jsme nechtěli..
jé holky vy jste z takové dálky - tak to nevypadá, že bychom daly nějaký srázek :-¨)
jojo, taky musím jít něco dělat. jsme se tady teda zakecaly, co! :fearful:
no to teda - já taky musím běžet - jinak tohle pololetí asi nezavřeme :grinning:
25. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to video úplně stačí od svatebčanů. rozhodně lepší než na videokazetě!! v dnešní době!! to mi přišlo jako vtip! :grinning:
tak jo, jdu taky pracovat.
25. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my měli video od výborného kameramana byli jsme moooc spokojený, nemáte videa na netu jukla bych? jsem uchylná na svatební videa, fotky, plánování :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee: bohužel video mám jen na dvd - na netu máme jen fotečky :slight_smile:
a ty máš fotečky na beremese nebo někde jinde? že bychom to taky zkoukly :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda koukám, že jste toho napovídaly dneska! :grinning: Hlavní téma svatba... :grinning:
Ještě k tý mojí mateřský...Ta teráska a kávička jsou jen takovej bonus :grinning: :grinning: :grinning: . Do prvího roku jsem si pořádně užila! Už rok a půl jsem nespala ani jednu celou noc :grinning: , vyběhala jsem 6kg..a mohla bych pokračovat.... :grinning: :grinning: to je na dlouhý vyprávění, ale mateřská snů to teprve pomalu začíná být :grinning:

Marti: to teda bude megasvatba. My měli na hostinu 35 a pak 70 lidí. bylo to fajn, ale rychle to uteklo..
Moje foto:http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=201259&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Holky, máte opravdu nááádherný fotečky!!!!!!!!!! Jste tam kočky..super šatky, účesy, kytička. Opravdu perfekt :wink: :wink:
25. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase neodolala a už jsem tady! :zipper_mouth:
vendy, jojo, probíraly jsme svatby. :slight_smile: ta vaše taky vypadá mooooc krásně!! byla jsi krásna nevěsta!! máš obličejík jako malovanej!! a s tím filípkem to je moc rozkošný! tak to jste taky měli dost lidí. my měli na oběd 30 a večer asi 45. a stačilo to. i tak mi přišlo, že jsme se jim nestihli všem věnovat. některý se navzájem neznali atd. ale jinak to bylo fajn. já si to užila. spát jsme šli skoro ve 4h ráno a dokonce došlo i na svatební noc! :grinning: a přesně jak píšeš. děsně rychle to uteklo! to snad nebyl jeden den, ale pár hodin! :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a stou mateřsko, to je jasný. to se zdá tak na venek a hlavně chlapům - pohodička, kafíčko, kámošky, ale jinak to musí být dřina! já se toho spíš bojím! :fearful:
25. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ani já neodolám a už jsme zas tady :slight_smile:
ahoj vendy - teda nádherná svatba - a ty fotečky si pamatuju - vím že mě zaujala tvá kytička a že jsme jí měla někde doma na flashce :slight_smile:
holky sem se žene taková bouřka...
25. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to zatím na bouřku nevypadá. ale je pořád děsný dusno. zas bude určo pršet až půjdu z práce, klasika. :unamused:
ale aspoň se pročistí vzduch!
25. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tady se to už vypršelo - pěkný slejváček :slight_smile:ale teď už by nemuselo - jdu za chvíli dom :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja až ve 4h. ale to už je za chvíli. zítra pátek a pak náš ovu víkend! :wink: :grinning:
25. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prve mi psala sms neteř (mám už dospělou neteř :slight_smile: ) prej jestli nejsem těhotná, že se ji dnes zdálo, že jsem těhotná. a to ona ani neví, že už se snažíme. nijak se rodině s tím nesvěřujeme. no tak jsem ji řekla, že ne. ale beru to jako znamení!!! :grinning:
25. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji já taky ve 4 - ale to je za chvilku :slight_smile:
no zítra ráno k dr pak uzávěrka v práci a pak hurá hurá na ovu víkend :wink:
25. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by neteř telepatka? :slight_smile: no to by bylo super kdyby to tenhle měsíc vyšlo :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na vás mrknout ještě než se uložím u TV..čtu,že jste tady řešili divoce svatby,no jsem zvědavá s jakými pocity se koncem sprna přidám já, zatím přípravy probíhají v pohodě, ačkoliv s jedním dodavatelem mám menší problémy ( nechce se mu zaslat co jsem si objednala a zaplatila :rolling_eyes: ), tak zvažuji soud :angry:
Jsem nějaká znavená ( hm, že těhu příznak :wink: :sweat_smile: ) a v krku mám knedlu, ale teď jdu na zprávy mrknout , jak si politici stojí pěkně na suchu, zatímco zbytek kraje vyhazuje bahno z baráků.
Pro dnešek se loučím..pa,pa.
25. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: a kolikátýho se vdáváš???
holky, možná hloupý dotaz, leč jaká je pravděpodobnost otěhotnění mimo ovu???
25. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký páteční den, snad to rychle uteče k té víkendové pohodě..má pracovní morálka má klesající tendence :slight_smile:
Mrtíku: svatba je 20.8., takže necelé dva měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a k tomu otěhotnění mimo ovulaci..si myslím, že to nejde, spíš je možné klást si otázku mohu otěhotnět v různých fázích cyklu?..což jde, protože ovulaci nemusíš správně rozpoznat a ona třeba příjde hned po MS..takže si myslíš , že jsi pochytila příznaky ovu a jsi si jista,že k ní došlo 14 den cyklu a ona přitom přišla až za tři dny poté, takže si říkáš , že podle tvých poznatků jsi otěhotněla mimo ovu, ale ve skutečnosti jsi otěhotněla v ovulaci,jen jsi o ní nevěděla.
26. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno..
26. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko všem :slight_smile:
děkuji za odpověď mouse :wink:
26. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek