• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
ahoj holky. jen jsem vás přišla pozdravit. dnes máme školení. tak nebudu na netu. :unamused:
marti, souhlasím s mouse. otěhotnět můžeš jenom při ovu. jde o to, kdy ta ovu nastane. to může být opravdu nejen uprostřed cyklu. třeba chvíli po MS nebo těsně před MS.
26. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne :slight_smile:
tak já právě dorazila od dr a poprvé za celou dobu jsem slyšela dobré zprávy, sliznice dorostla tak jak měla a dokonce prý jedno vajíčko čeká na ovulaci každým dnem - takže nám bylo doporučeno snažení a prý otěhotnění nestojí nic v cestě
tak uvidíme :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: tak to přeji hodně zdaru a štěstíčka, aby to vyšlo a byly tam dvě // :wink:
26. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..holky tak vy tady pijete ten maliník kontryhel,,a ještě jeřáb..Můžete mi prosím napsat jak to berete,???Jako množství a hlavně jaký dny..díky moc :grinning:
26. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: whiskey:to zní dobře
26. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ahooj! :slight_smile: Nějak vás poslední dobou zanedbávám, jsem nějak pořád rozlítaná :wink:
Whiskey: tak to jsou dobré zprávy, užijte si krásný tulící víkend :wink: :wink:

Holky a co plánujete za akce na víkend? :grinning: My budeme mít fotbalovou sobotu, manža má ukončení sezóny, tak tam bude zápas se starou gardou a možná nějaký slavný fotbalový osobnosti. Přijede mi mamka, tak to bude fajn :slight_smile: . V neděli má manža poslední zkoušku ve škole, tak už pak snad bude klid..Neměli jsme na sebe moc času..

Anaji: to je docela sranda s tím snem :grinning: :grinning: . Jak píšeš, je to znamení :grinning: :grinning:

Jdu se na chcíli natáhnout, nejsem pořád nějak fit. Kdybych nebyla 6DC, tak bych měla ukázkový těhu příznaky :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už máme po školení, uf, málem jsem tam usla. :pensive:
whiskey, super! přímo od mudra to potěší, že? takže huráá do tulení! kéééééž kdyby to tady už někomu vyšlo!! hned by to bylo optimističtější! :slight_smile:
kamco, já piju kontryhel. i maliník. čajíky do ovu (kontryhel na lepší sliznici, maliník na plodný hlen a na produkci estrogenu), po ovulaci plánuju pít už jen kontryhel (na sliznici a na produkci progesteronu). aspoň tak jsem to vyčetla. :slight_smile: ty čaje piju jednou denně větší hrníček. podle návodu na obalu. jeřáb zatím neberu.
vendy, no jo, kdybych mohla místo trčení v práci chodit ven, tak taky nejsem pořád na netu! to tě chápu! :slight_smile:
tak to máte před sebou akční víkend. my zatím nemáme žádný větší plán. ale chci jet někam na výlet. asi na nějaký zámek v okolí. ještě to tam nemáme moc projetý. tak snad bude hezký počasí.
jo, ten neteřin sen mě potěšil. kdyby tak měla věštecký schopnosti!! :grinning:
tak to je divný, že ti je pořád špatně. a neměla jsi třeba jen slabší MS a nejsi opravdu těhu? :slight_smile:
mouse, a jak to u vás vypadá?! koukala jsem včera na zprávy. no to je hrůza! :frowning2: vás to nijak nepostihlo?
26. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny.
Dlouho jsem tu u Vás zase nebyla!!
Tak co je nového?? :dizzy_face:
Já těhulinka zatím nejsem, ale doufám, že se už konečně zadaří!!!
26. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky!!!!tak se zase hlásím, že jsem on line :wink:
co je tu nového???jdu vás dočíst :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji prosim tě a to piješ ty čaje nějak před menses ?kolikátý den prosim tě asi?
26. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten jeřáb má někdo zkušenost kdy ho mám nasadit a na jak dlouho?jsem 13 dc... :grinning:
26. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: já piju kontryhel od prvního dne až do ovulace kvůli sliznici :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey..tak kontryhel si zapisuju to asi začnu až od dalšího cyklu..
TED JEŠTĚ ZJISTIT KDY PŘESNĚ ZAČÍT PÍT MALINÍK A KDY JEŘÁB A SEM V POHO.. :grinning:
26. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, já tu dnes měla šéfa z německa tak jsem se sem nedostala, normálně jsem na testu měla už zase tenčí proužek, tak zřejmě ovu proběhla někdy od středy večera do čt odpoledne, je to možné? kdyby ovu neproběhla vůbec tak se asi druhá čárka vůbec nezabarví ne? tak jsem asi jen netestovala ve správnou dobu abych na ovu narazila...no pořád mě bolí v podbřišku tak si samo říkám "žeby"???:slight_smile: :fearful:
26. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo, já piju ten kontryhel od konce MS minimálně do ovulace, nebo ještě pár dní po ovu. a maliník budu pít jen do ovu (protože je na lepší plodný hlen a ten potřebuju hlavně při ovu). :wink:
marku, ahoj! jak s taťkou? už je to lepší?
eimee, a jak jsi měla silnou tu druhou čárku? objevila se ti v limitu? je to klidně možný, že nejvyšší hladinu LH jsi měla mezi testama. anebo jsi dnes měla tenčí proužek třeba kvůli víc naředěný moči (víc jsi předtím pila).. je to boj vypozorovat tu zakletou ovulku! :rolling_eyes:
holky, fičím z práce, mějte se!!
26. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ähoj holky je tu někdo??? Tak jsem tam dala na beremese nějaká fota. Ty profesionální musím zmenšit. Ty mi tam nejdou
26. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bětuš: koukla jsem na fotky a zatím žádnou tragedii nevidím..jako nevěsta jsi byla zcela rozpoznatelná, účes jsi myslím neměla nějak extra přestylizovaný ( jako kudrlinky a krkolomné úvazy) ,takže závoj toho tolik nezakryl..
Anaji, neboj..v mausoleu je sucho, ale zrovna se tu hřmí, tak uvidíme co z toho bude :confounded:
whiskey: skoro ti tu jasnou diagnózu ovulky závidím, mého doktroa ultrazvuk dělat nenapadlo, ani se neptá při prohlídce jaký jsem DC...asi si nechce opotřebovávat techniku či co
jo a pokd jde o to mé bylinkaření, tak já si od 1DC kapu 3krát denně 15kapek jeřábu, piju 1krát denně 1/2l kontryhele a to vše do ovulky, pak nechávám potenciální vajco,ať se popere se životem samo
26. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo..tak kdo si má pak vybrat..z toho bylinkaření jedna tak druhá jinak.. :grinning:
mouse..a když si to kapeš při mrše nemáš to pak silně? :angry:
26. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji a maliník začínáš pít první den cyklu nebo kdy? :grinning:
26. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
KKamco: MS nemám silnější, ale kapu a piju konryhel teprve jeden měsíc,tak se uvidí možná po delší době...anebo vlastně radši neuvidí :sweat_smile: :wink:
26. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse..no dobře..pokud přijde příští MS..začínám od 1.DC Jeřáb a akorát pořád ten maliník nevim ..kdy pít
26. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco: tak já 0,5l kontryhele piju od 1DC do ovu(i když tento měsíc pěkně zanedbávám :sweat_smile: ) a jeřáb kapu 2x20kapek pořád v kuse a až doužívám lahvičku, tak si dám 14 dní pauzu.... :slight_smile: no jak vidím tak to užíváme každá jinak :grinning:
anaji: děkuji za optání...s tátou to do budoucna nevidím nijak optimisticky :unamused:...uvidíme co ukáže čas...každopádně to bude chtít aby šel asi do inv. důchodu, neb podle toho, jak jsem ho viděla včera, tak u něj návrat do práce nepřipadá v úvahu :frowning2:
alzbet: hod sem prosím link na kukandu těch svat. fotek...děkuji...nebo kde se můžu kuknout na beremku????
vendy. ty tvoje nevolnosti jsou mi teda podezřelou záhadou :confused: ...si si jistá, že tě neskolil těhu bacoš??? :wink:
26. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku a o maliníku nic nevíš jak ho pít?nemůžu nic nikde najít -od kdy by se měl asi pít
26. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky
kkamca:já maliník piji jednou denně od MS po ovu a kontryhel 2x denně od MS po ovu
jeřáb 3x15 kapek celý cyklus po 3 cyklech pauza.Tak mi to poradily tady na jiné diskuzi
26. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca. bohužel, já ten maliník pila v prvním těhu až od 34tt, na uvolnění porodních cest :sweat_smile: , já vůbec netušila, že se maliník doporučuje i na kvalitu hlenu...tak jsem se před pár dny poučila :slight_smile: .
26. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ahoj..myslíš od 1 dne cyklu?maliník?
26. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak mi to holky taky radily i kontryhel i maliník 1DC já to piji ráno kontryhel v poledne maliník a večer kontryhel :slight_smile: a to vše do ovu
26. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten jeřáb normálně v kuse jo?jako 3 cykly a pořád každý den a pak pauza?já jestli jsem to dobře pochopila
26. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano tak sem to pochopila i já celý cyklus 3x15 a to po dobu třech cyklů a pak puza asi jeden cyklus ale to už budeš těhu a nebudeš ho muset baštit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni kéž by--- :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek