• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
kkamca:určitě!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pořeju všem dobrou noc a díky za rady s bylinkami.. :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,
jsem dnes 10DC a záda mám oházená jakobych měla mít ovu ,vždy se mi ohážou před ovu tak nevím co to teď má znamenat...
Navíc i o sexu se mi už i zdá :grinning: :grinning: :grinning: manža teˇˇd má pohotovost a když včera mělo něco být musel odjet :angry: přijel když sem už spala...
ten jeřáb semnou ale točí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
žeby fakt ovu za dveřma??Ale teda nějak brzy... :confused:
27. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,vy jste teda pisatelky,vůbec vás nestíhám dočítat :confused:
Tak u mě to vypadá,že MS opět dostanu,myslím si,že určitě,od úterý špiním a já vždy špiním několik dní,než se mi rozjede MS,dneska jsem 25DC,takže do pondělí ji určitě dostanu,co se dá dělat,moc mě to mrzí,v úterý jsem si trošinku i poplakala,teď už je to dobrý,už jsem s tím smířená,navíc se snažíme teprve 2.měsíce,takže to je ještě dobrý,no straašně bych si přála,kdybych byla těhulka do konce roku,prý do půl roka se to povede 60procent párů,což je myslím dost.Zatím pá :wink:
27. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne..Leni to by si teda měla hodně brzy ovulku vid..Ale možný to je..někdo psal že i 10 DC to může přijít.
Leni sem četla otom jeřábu na diskuzi že se má brát podle bylinkářky jedno balení nonstop a pak týden pauza a zas jedno balení,pauza týden a pořád dokola.Ale asi spíš zkusím jak si psala ty
27. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca83:co to je 2 měsíce..to je chvilička proti mím 3 letem..snahy :frowning2:
27. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:já nrmyslím že bude hned 10DC pač ještě není hleník ale minulý cyklus jsem jej měla 22Dc a hledník tak od 15DC tk uvidím,ty boláky nemusí vůbec nic znamenat jen je to takové že byly i při minulých ovu :slight_smile:
jo o jeřábu jsem četa co jsi si tam psala,já už zůstanu jak to jím doposud :slight_smile:
27. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka holky!
kkamca: já to beru přesně tak, jedna lahvička nonstop a pak týden pauza, bylo mi to doporučeno od té mojí bezva paní, co se tak vyzná v bylinkách a nemůžu si stěžovat, zatím mi to tak sedí perfektně... :slight_smile:
leni:Ovulace může proběhnout klidně i 3dc...není to sice běžné, ale znám osobně kámošku, která takhle otěhotnila asi 3 nebo 4 dc (už nevím přesně).A je si jistá , neb pak jí přítel odjel na služebku, takže 2 měsíce nebyl žádný sex...
-tak nemusíš mít třeba hned dneska ovu...ale každopádně si myslím,že přijde dřív, jak minulý měsíc :wink: ..ty příznaky na to máš :wink:
Holky mě se taky asi ovu pěkně blíží,jsem dnes 16DC, mívám ji tak 17-19dc.... začínám jemně cítit břicho,ovu- hlen mám vzorový :grinning: a ovu testík zatím tak napůl zbarvený(ještě to není úplně nejsilnější)
Co jinak dnes děláte???my se chystáme na takový menší výšlapek...hned jak se malý vzbudí, dáme ho do krosny a půjdem se pořádně provětrat :sunglasses: .
27. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:uvidím podle teploty ale být ještě dřív tak teda jeřábu sláva :grinning: :grinning: :grinning:
My se chystáme na výlet na kolách manža přišel před chvílí z práce odpočine si a jedem :slight_smile:
27. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Leni: Představ si, že já mám do ovu ještě pár dnů, ale jakobych jí měla už teď!! :grinning: :grinning: :sunglasses:
27. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska:žeby jeřáb měl tak úžasné účinky?? :grinning: :grinning:
No já dle chuti na sex asi taky :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak asi ještě není,hleník zatím nic :slight_smile:
27. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: To nevím... :dizzy_face: :dizzy_face: Jeřáb zatím neberu, ale přemýšlím o tom... :wink:
Koukala jsem, že do březnovek už pomalu nikdo nechodí!! :angry: :unamused:
27. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli:taky se mi zdá že tam už nikdo nechodí ale asi proto že už mají téměř všechny poklad v bříšku....
stím sexíkem to máme podobné :grinning: :grinning: :grinning:
aha já ho teda beru ale i tak neva :slight_smile: a s jeřábem mám navíc pocit že ta chuť je ještě větší.. :grinning: :grinning: manža jen kvete :grinning: :grinning:
No nic dítko zavelilo a jedem na výlet :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak páá zase večer
27. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!! přeju pěknou sobotu! hlásím velmi velmi pozitivní ovu test! jeden jsem dělala včera večer a čárka se objevila tak po dvou minutách a už dost silná. no a dnes dopo - testovací čárka je silnější než kontrolní, úplně tmavě zbarvená! :slight_smile: takhle hezky mi ovu test ještě nevyšel. a to jsem teprve 15 DC. nevím čím to je, ale je to o 2-3 dny dřív než jindy. že by ty čajíky? mám z toho opravdu radost! :slight_smile: tak ještě aby z toho něco bylo!!!! :sweat_smile:
jakpak je na tom stejnocyklová whiskey? :grinning:
jinak mi dnes byli na výletě se známýma a teď grilujeme párečky. tak zatím pa paa
27. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: Jaké čajíčky piješ?? :dizzy_face:
27. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile:
anaji tak můj testík zatím nebyl úplně nejsilnější, ale očekávám zítra tu tmavou druhou / :slight_smile:
jinak hlen už je tak jak má být a snažení probíhá v plném proudu :wink: my byli dnes také na výletě - jsme vyrazili na zámek - moc fajn to bylo ... tak pa a všem krásný zbytek víkendu
27. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..holky jeden velký dotaz..je možný mít 5 dnů stále stejnou teplotu 36.5 a na ovu testu najít \\ čárky?Jak to že mi nevysločila teplota máte s tím někdo zkušenost? :confounded:
27. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlen nikde..to mi je záhada
27. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco:nevím,ale na ovu testu já měla // a teplota stoupla až za 3 dny takž ještě ti může stoupnout ale víc fakt nevím...
27. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovu test hlásí že je ovu na spadnutí ne že už byla :slight_smile:
27. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: Piješ ňáké čajíky?? Nemůžeš mi něco doporučit??
27. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahá..já to neznám testuju se prvně.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mám očekávat že teplota snad vystoupí?Dnes jsem 15 DC..A ČÁRKY JSOU OBĚ STEJNÉ..
27. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: Jj, přesně, tak...Občas bývá testovací čárka silnější.... :wink:
27. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby mi to šlo nafotit tak to hodim do alba.ale se mi nedaří tak to zkusim až zítra,,ted jsem na to koukla a zdá se mi silnější než kontrolní.teda tmavší jako.A DOKDY pak nastává ovulace cca?Mi nebere hlava --že mi nestoupla bazálka..to kdybych neměla testy to ani nepoznám.. :angry:
27. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
S teplotou zkušenosti nemám! Ale pokud máš iž silnější testovací, tak ovulka začala..Aspoň si to myslím!!
27. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se mám ještě zítra testovat?Abych věděla..mě to podle kalendáře ukazuje že bych měla mít poldné dny od zítřka tak že by to vyšlo? :grinning:
27. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdlačku dokonce ode dneška že mám zkoušet plodit.. :grinning: Tak se půjdu umý a ležet a pak tulit.. :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo já valim..Jdu do vany..mějte se krásně :grinning:
27. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli:já piji maliník a kontryhel,zatím druhý cyklus ale je to lepší aspoň s délkou cyklu
kkamca:já nejsilnější měla 19DC a podle teploty měla ovu 22DC takže měř teplotu a až stoupne tak byla ovu :slight_smile:
Já ten 19DC mělka nejsilnější a pak další den už slábla a přesto teplota stoupla až za 3 dny.Já jsem to polde návodu pochopila tak že test t ukazuje že ovu je na cestě ateplota že ovu byla takže snažila bych se nejvíc od nejsilnější čárky po dobu než stoupne teplota a nemožete ovu minout :wink: :wink: :wink:
27. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek