• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
No nic koukám že tu už nikdo není tak já se taky jdu uložit dobrou noc holky :slight_smile:
jo a kkamca:kolikátý jsi DC?? :slight_smile:
27. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno..Leni právě že jsem teprve 16 DC -dnes.A včera byla ta čárka dost silná ted když na ní koukám tak se mi zdá i silnější než kontrolní..Ale možná si to jen sugeruju.Zkusím test zas dneska a uvidím co to udělá.Teplota mi po po dnech maličko šla nahoru z 36.5 na 36.7 to neni žádnej zázrak.Minulý měsíc jsem měla až přes 37.. :unamused: Já sem z toho všeho taková nějaká hotová..

Jinak přeju všem dobré ráno
28. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko všem
Kamco:já teda nevím ale možné je že ovu může být i když stoupla jen takhle malinko uvidíš měř dál a budem chytřejší.
Dokonce jedna holka víc jak 36,7 neměla a je těhu ,měly sme stejný cyklus tak to vím :slight_smile:
28. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni budu měřit a testovat..Každopádně jsem byla ráda že jsem aspon něco na tom testu našla..Uvidíme co bude dál.
Já chci jít péct bublaninu z třešní.Než se úplně zkazej..
Co ty co budeš vařit?
28. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
já dnes vařím kuřecí žaludky,takový jakoby guláš s rýží.Jedla sem to u našich a bylo to moc dobré :slight_smile: Toho můžu udělt víc a budu mít i na zítra nesnáším každý den vařit tak většinou mám aspoň na 2 dny :slight_smile:
Taky chci i nějakou buchtu právě tu koukám na nějakou cuketovou s meruňkami vypadá mooc hezky :sweat_smile:
28. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
mnam to bych si dala..u nás frčí i srdíčka z rýží,ale ted jsem na ně dlouho nenarazila.Já mám od včera guláš,ale zítra mě vaření nemine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
já si užila vcelku akční sobotu s cestováním a nákupy..jinak jsem 23DC, takže pravda se ukáže zanedlouho. Příznaky jsem se tenhle cyklus ani moc nesnažila pozorovat, na fertility mám graf a la ježek, což bude těma nemocema a přesedláním na rtuťový teploměr.
Kkamco, lenicenka má recht, na BT nečekej ( když je zvýšená,tak už došlo k ovulaci) a hupsni na manžela. Já hupsnu asi na úklid a vaření, u nás dnes budou borůvkové knedlíky.
28. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
mouse:ahojík takže za chvíli se budem těšit s tvých // :slight_smile:
jéé borůvkové knedlíky mňam ale teda stím by se mi kuchtit nechtělo :sweat_smile: já to hodila do tlakáče a vař se :grinning:
kkamca:měli i srdíčka ale já zvolila žaludky :slight_smile:
Holky já mám teď takové dylema co to mimi :frowning2: jedeme dál na ostro ale už nedávám nožky nohoru ani nijak jinak tomu nepomáhám...
Mimi chi ale zase teď je tak blbá situace že fakt nevím... :confounded: ach jo :pensive:
28. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes mají mít unás děti dětskej den pač když byl den dětí hrozně lilo tak se to posunulo a neurčito a mí to být dnes ,teda ale opět se to počasí moc nejeví...
28. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
MnAM borůvkové knedlíky..ale ta práce stím.. :confounded:
Leni tak třeba to vyjde..i bez toho spešl snažení :wink:
28. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Mouse hupsat můžu až večír.. :grinning: :grinning: Ale budu..to jako jooo :grinning:
28. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kkamca:když já teď právě nevím jestli to mám chtít či ne :pensive: :pensive:
28. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni jak toooo?
28. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, vsak ja to dám do pekárny a "těsto dělej se", borůvky do kastrolku na žahoura..se s tím nebudu patlat a plnit to,když se to v hubě stejně smíchá :slight_smile:
Myslím ,že jsi to s tím mimi vyřešila perfektně, přesně podle rad "odborníků" ...takhle si třeba samo zvolí čas,kdy k vám do života přijde :wink:
Tak na ty dvě rovnoběžky jsem taky zvědavá, ovšem včera jsem ze své zásoby těstů vytáhla rapid clear s citlivosti 10 a byl negativní ( jsem ted tak 8-10DPO) :confused:
28. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny.
Leni: A dají se ty čajíky koupit v lékárně??
28. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
kkamca:já sem to tu už psala nechci o tom mluvit pač sama nevím jak to vše dopadne.
ale aby ste měly holky aspoň přehled,tak snad tím nic nepokazím...
mám se vracet do práce v září,tak nechchi ani za nic ale naskytlo se mi že bych mooooooooooooooooožná mohla jít jinam a o to bych moooc stála ale zase nevím jak by reagovali na těhu :confounded: :confounded: :confounded: Tak asi tak.
Jelikož nemám nic jistého tak o tom raděj nemluvím ale zase se bojím že to nevyjde a já kvůli tomu těhu nebudu a mohla bych být a budu muset nastoupit na to blééék místo...
No není tohle dylema!!!!Co byste holky dělaly?????
28. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
eli:jo v lékarni jinam já nechodím nemám až takové možnosti nejsem z velkého města :slight_smile:
28. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
mouse:tak z pekárny si ty knedliky moc neumím představit... :confused: :confused: :confused:
28. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
elisko: kontryhel jsem kupovala normálně v lékárně, po maliníku jsem se nepídila,ale myslím že by ho měli mít taky
28. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni: děkuju :dizzy_face:
Jde to začít pít hned nebo se musíod začátku nového cyklu??
28. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, pekárna udělá jen těsto, já tomu pak musím dát tvar..to ale není pro mně piplačka,zvlášť když nebudu doprostřed rvát ovoce.
S tím tvým dilematem..měla jsem to hodně podobné,ale já ještě prcka nemám,takže u mně teď převládá mateřský chtíč.
28. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Na čas se loučím,jdu připravovat ten oběd :sunglasses: ..mějte se !
28. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
eli:čajíky se pijí od začátku MS do ovu
28. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Acha, takže ne každý den.... Jenom od MS do ovu, acha, tak to jsem vůbec nevěděla!! :sweat_smile:
děkuju Leni.
Jde to pořídit i na netu???
28. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
eli.myslím že jo ale nevím zkus to
28. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky jak se tu dnes máte?
28. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já upekla bublaninu a pak ještě uvařim těstoviny a hotovo :grinning:
Bětko jde to..
28. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
copak připadáš mi smutná :frowning2:
28. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Bětko taková nějaká zas bez nálady..včera jsme byli na rozlučce -konec školy-začátek prázdnin..a když to vidim samá těhulka..ach jo :unamused:
28. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já mám uvařeno :slight_smile: je to mňam mňam mńam :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek