• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
kkamca: Taky jsem dneska bez nálady... Okolo mě jsou taky samé těhulinky a už mi z toho začíná hrabat!! :sweat_smile:
28. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky trochu z vesela,je pravda že to počaí mmoc na náladě nepřidá...
tak co mi holky radíte s tou mou situací :confounded:
28. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to znám, jdu po městě a všude kočárky.no děs
28. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni: V téhle situaci fakt nevím! Myslím si, že se musíš sama rozmyslet jestli chceš mít teď miminko nebo to o rok odložit kvůli práci. Protože pokud nastoupíš do nové práce, tak nevím, jak by to tam vzali, kdyby jsi byla těhulka!
alzběta: Je těch miminek okolo a těhulek nák hodně!!!

Já chci už taky!!
28. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to nespravedlivé..kolikrát si říkám proč my..Tolik párů ani mimi nechce a jde jim to jak na drátku..tady holka mladší ještě než já a už 6 dítě..a to neni romka.Chudáci děti..pak je to po ústavech.
Romky tady třeba už 8 dítě.mi řekněte na co tolik dětí co z toho maj..já vim prachy. :angry: Ale děti jsou na tom pak biti..No nic to zas pěnim. :angry:
28. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni já se nebudu opakovat..po elišce..to je fakt na tobě.Já bych dala přednost mimskovi no.. :grinning: Snaženíčku prostě :grinning:
28. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kkamca: Taky mi tohle hlava nebere!! :angry: :unamused:
Proč lidi, kteří miminko nechtějí, tak se jim zadaří a my co po něm toužíme, tak to nejde, tak jak bychom chtěli... :rolling_eyes:
Taky jsem naštvaná!!! :unamused:
28. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni: Souhlasím s Kamčou, taky bych asi dala přednost mimískovi!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to teda je... a je toho čím dál víc
28. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo je to na palici to vám řeknu..Já když to vidim kolikrát i závidím --když pozoruju těhulky :cry:
28. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
kkamca: Já zavidím jak blázen! A to máš aspoň už jednoho prcka, že máš jistotu, že mimíska mít můžete, ale my se teprve snažíme a já jdu teď 30.6. na vnitřní ultrazvuk jestli mi všechno funguje jak má a manža chce jít na spermio...
28. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kkamca: Já zavidím i teď a to se o tom jenom bavíme... :confounded: :cry:
28. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jj já taky tiše závidím....

já chodím na utz už asi 2 roky a dr říkal že moje tělo pracuje jak má...
a ještě chci dokopat mažela. už se ptal co tam s ním budou dělat. tak jsem ho ujistila že nic. jen mu vemou krev a dá jim vzorek spermatu.

no nic, jdu na oběd. Zatím se loučím pa pa
28. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
eliško to jo..ale mrnousovi už je 6 let a já cítím ty bilog hodiny jak klepou.. :grinning: A malej jak pořá mluví o ourozenci to by jste koukali..A přítel pořád básní..to je ke zbláznění pak..No Eli nemysli si že cesta k vilémkovi byla tak jednoduchá..čekali jsme 2 roky
28. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiš tech chyb..sem psala jednim prstem.. :grinning: Bětko co máš dobrého k obídku..
28. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jasné je to na mě ,ale když je to i šance... No necháme to asi na osudu... Nebráníme se ani mimi jen už to není ta posedlost -nohy nahoru a tp. :grinning:
Do prášků bych už zpátky fakt nešla...
Já už mám po obídku uf ještě čajík pak kafíčko a asi prasknu :grinning: :grinning:
Vypadá že bude pršet a to mají mít děti ten odloženej detskej den zase to asi nevyjde...
28. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni já měla taky období že jsem urputně o mimi bojovala..a pak polevila..a ted co mi dal dr léky tak zas bojuju..
Na druhou stranu poku ti na tom tak nezáleží a máš supr nabídku ke svělému zaměstnání ,tak nastup--odejít se dí vždycky ne????
Já začnu s bylinkama až od dalšího cyklu..pokud nějakej přijde :angry: :grinning:
28. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
asi to nechám na přírodě...
Nakonec se může stát že práce nevyjde a já si to budu vyčítat...
28. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky ste fakt super ,jsem mooc ráda že tahle diskuze je :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Já nápodobně děkuju.. :dizzy_face: :dizzy_face: protože někdy je mi fakt ouzko a nevim si rady..
28. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
kkamca: Jaké bylinky budeš užívat??
Leni: taky jsem ráda, že tahle diskuse je...Hodně mi to pomáhá!! :wink:
28. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
eliška:jeřáb ptačí..maliník..a asi ještě kontryhel..a přítel bere ečko a ted jsem mu koupila MACA..na dobré spermie..60 tablet 180 kč
28. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kkamca: Já chci taky začít od příští MS asi maliník a kontryhel... :wink:
Manža bere taky éčko...A co to je to MACA?? To je celý název?? :confused: :sweat_smile:
28. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to podporujem jak se dá..a já mám navíc od dr..duphaston na srovnání cyklu a pak clostil na folíky..Teda ted jsem dobrala..a pokud ani tohle nepomůže tak pak vyzkoušim bylinky.
28. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
My právě chceme taky co to dá!! :wink: :wink:
Takže sháním taky všechno možný!! :wink:
28. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
eliška..ano Maca..to je celý název..maj to i na netu..různý diskuze.V pátek mi to nabídla bylinkářka v obchodě u grešíka
28. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem zatím u bylinek některým názvům ještě ani nerozumím např.co je folíky??
28. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
leni folikuly-Já byla donedávna úplně bez ničeho..až před skoro 2 měsíci mi dal doky clostilbegyt.. a duphaston..a pak když ani byliny nepomůžou tak ta laparka na podzim..no :confounded:
28. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kkamca.na laparoskopii byla i kamoška 2 roky se snažiki a po ni byla do měsíce těhu :slight_smile:
28. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kkamca: Tak já se podívám na net...
Asi od příštího měsíce zkusím různé bylinky... A pro manžela asi ještě něco koupím!! :dizzy_face:
28. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek