Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
eliska_v
28. čer 2009
kkamca: Taky jsem dneska bez nálady... Okolo mě jsou taky samé těhulinky a už mi z toho začíná hrabat!! :-N
lenicenka17
28. čer 2009
holky trochu z vesela,je pravda že to počaí mmoc na náladě nepřidá...
tak co mi holky radíte s tou mou situací :-S
alzbeta.hod
28. čer 2009
jo to znám, jdu po městě a všude kočárky.no děs
eliska_v
28. čer 2009
Leni: V téhle situaci fakt nevím! Myslím si, že se musíš sama rozmyslet jestli chceš mít teď miminko nebo to o rok odložit kvůli práci. Protože pokud nastoupíš do nové práce, tak nevím, jak by to tam vzali, kdyby jsi byla těhulka!
alzběta: Je těch miminek okolo a těhulek nák hodně!!!

Já chci už taky!!
kkamca
28. čer 2009
Je to nespravedlivé..kolikrát si říkám proč my..Tolik párů ani mimi nechce a jde jim to jak na drátku..tady holka mladší ještě než já a už 6 dítě..a to neni romka.Chudáci děti..pak je to po ústavech.
Romky tady třeba už 8 dítě.mi řekněte na co tolik dětí co z toho maj..já vim prachy. ]-( Ale děti jsou na tom pak biti..No nic to zas pěnim. ]-(
kkamca
28. čer 2009
Leni já se nebudu opakovat..po elišce..to je fakt na tobě.Já bych dala přednost mimskovi no.. 😃 Snaženíčku prostě 😃
eliska_v
28. čer 2009
kkamca: Taky mi tohle hlava nebere!! ]-( :-|
Proč lidi, kteří miminko nechtějí, tak se jim zadaří a my co po něm toužíme, tak to nejde, tak jak bychom chtěli... 8-(
Taky jsem naštvaná!!! :-|
eliska_v
28. čer 2009
Leni: Souhlasím s Kamčou, taky bych asi dala přednost mimískovi!! x-) x-)
alzbeta.hod
28. čer 2009
to teda je... a je toho čím dál víc
kkamca
28. čer 2009
Jo je to na palici to vám řeknu..Já když to vidim kolikrát i závidím --když pozoruju těhulky 😢
eliska_v
28. čer 2009
kkamca: Já zavidím jak blázen! A to máš aspoň už jednoho prcka, že máš jistotu, že mimíska mít můžete, ale my se teprve snažíme a já jdu teď 30.6. na vnitřní ultrazvuk jestli mi všechno funguje jak má a manža chce jít na spermio...
eliska_v
28. čer 2009
kkamca: Já zavidím i teď a to se o tom jenom bavíme... :-S 😢
alzbeta.hod
28. čer 2009
jj já taky tiše závidím....

já chodím na utz už asi 2 roky a dr říkal že moje tělo pracuje jak má...
a ještě chci dokopat mažela. už se ptal co tam s ním budou dělat. tak jsem ho ujistila že nic. jen mu vemou krev a dá jim vzorek spermatu.

no nic, jdu na oběd. Zatím se loučím pa pa
kkamca
28. čer 2009
eliško to jo..ale mrnousovi už je 6 let a já cítím ty bilog hodiny jak klepou.. 😃 A malej jak pořá mluví o ourozenci to by jste koukali..A přítel pořád básní..to je ke zbláznění pak..No Eli nemysli si že cesta k vilémkovi byla tak jednoduchá..čekali jsme 2 roky
kkamca
28. čer 2009
ježiš tech chyb..sem psala jednim prstem.. 😃 Bětko co máš dobrého k obídku..
lenicenka17
28. čer 2009
Jo jasné je to na mě ,ale když je to i šance... No necháme to asi na osudu... Nebráníme se ani mimi jen už to není ta posedlost -nohy nahoru a tp. 😃
Do prášků bych už zpátky fakt nešla...
Já už mám po obídku uf ještě čajík pak kafíčko a asi prasknu 😃 😃
Vypadá že bude pršet a to mají mít děti ten odloženej detskej den zase to asi nevyjde...
kkamca
28. čer 2009
Leni já měla taky období že jsem urputně o mimi bojovala..a pak polevila..a ted co mi dal dr léky tak zas bojuju..
Na druhou stranu poku ti na tom tak nezáleží a máš supr nabídku ke svělému zaměstnání ,tak nastup--odejít se dí vždycky ne????
Já začnu s bylinkama až od dalšího cyklu..pokud nějakej přijde ]-( 😃
lenicenka17
28. čer 2009
asi to nechám na přírodě...
Nakonec se může stát že práce nevyjde a já si to budu vyčítat...
lenicenka17
28. čer 2009
holky díky ste fakt super ,jsem mooc ráda že tahle diskuze je 🙂 🙂
kkamca
28. čer 2009
Já nápodobně děkuju.. x-) x-) protože někdy je mi fakt ouzko a nevim si rady..
eliska_v
28. čer 2009
kkamca: Jaké bylinky budeš užívat??
Leni: taky jsem ráda, že tahle diskuse je...Hodně mi to pomáhá!! 😉
kkamca
28. čer 2009
eliška:jeřáb ptačí..maliník..a asi ještě kontryhel..a přítel bere ečko a ted jsem mu koupila MACA..na dobré spermie..60 tablet 180 kč
eliska_v
28. čer 2009
kkamca: Já chci taky začít od příští MS asi maliník a kontryhel... 😉
Manža bere taky éčko...A co to je to MACA?? To je celý název?? =-) :-N
kkamca
28. čer 2009
tak to podporujem jak se dá..a já mám navíc od dr..duphaston na srovnání cyklu a pak clostil na folíky..Teda ted jsem dobrala..a pokud ani tohle nepomůže tak pak vyzkoušim bylinky.
eliska_v
28. čer 2009
My právě chceme taky co to dá!! 😉 😉
Takže sháním taky všechno možný!! 😉
kkamca
28. čer 2009
eliška..ano Maca..to je celý název..maj to i na netu..různý diskuze.V pátek mi to nabídla bylinkářka v obchodě u grešíka
lenicenka17
28. čer 2009
já jsem zatím u bylinek některým názvům ještě ani nerozumím např.co je folíky??
kkamca
28. čer 2009
leni folikuly-Já byla donedávna úplně bez ničeho..až před skoro 2 měsíci mi dal doky clostilbegyt.. a duphaston..a pak když ani byliny nepomůžou tak ta laparka na podzim..no :-S
lenicenka17
28. čer 2009
kkamca.na laparoskopii byla i kamoška 2 roky se snažiki a po ni byla do měsíce těhu 🙂
eliska_v
28. čer 2009
kkamca: Tak já se podívám na net...
Asi od příštího měsíce zkusím různé bylinky... A pro manžela asi ještě něco koupím!! x-)