• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
holky, a vy si takhle zkoumáte čípek. to jsem teda ještě nezkkoušela. já jsem hrozná cíťa když si mám někam takhle šahat. :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji- já jak dlouho nemohla poprvé otěhotnět, tak jsem přišla na všechny možný fígle, jak se to dá poznat, urychlit atd. :slight_smile: včetně toho čípku :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady fakt praží půjdem asi ven aspoň na dvůr dokud svítí
19. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závidím :wink: Filda ještě chrupe.. Tak si užívejte sluníčka :wink:
19. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy:tak sem s fíglama...
Anaji:já ještě asi před měsímec ani nevěděla kde čípek hledat.... situace donutila... :unamused:
19. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej si pustil pohádku tak ho asi hned tak ven nedostanu...
dopoledne tu měl kamaráda tak je vyřáděnej :slight_smile: Já aspoň splkla... za chvíli mě čeká rachota musím si užívat posledního volna,...
19. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teda ještě úplně nezkušená snažilka. vendy a ještě jednou, po jaký době jsi poprvý otěhu?
leni, tak to se máte, tady je pořád zamračeno, a to jsi kousek od nás. i když teda já pracuju v brně, tak to už je od vás trošku dál než vyškov.
19. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:fatk krásně,ale mraky jsou tak se to můžr každou chvíli změnit.
Já už abych začla taky hledat práci .. Už mám z toho noční můru v téhle ekonomické krizi... :frowning2:
19. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poprvé jsem otěhotněla po roce, ale bylo to jak 5 let! A byly nějaký problémy s MS, hormonama...
Úplně suprový články jsou na rodina.cz. O tzv. symptotermální metodě ( měření bazální teploty, vypočítání plodných dnů, sledování čípku atd..)
S tou prací je to fakt na prdlačku. Já jí sice mám, ale dojížděla jsem 30km na směny. Teď s děckem nevim nevim a tady v okolí moc míst, co by za to stály není.. :unamused:
19. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten náš drak je vzhůru, zatím se loučím...
19. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, s prací to je fakt nic moc. já mám sice celkem dobrý místo, ráda bych se sem po mateřský i vrátila, ale bohužel firma se bude stěhovat 20 km od Brna, na jinej směr, než bydlím, no a už teď dojíždím přes 20 km, takže pak by to bylo pomalu 50 km a to už je fakt naprdlačku. :frowning2:
leni a tobě v bývalý práci nedrží místo?
vendy, jo dojíždění s dětma asi moc nejde. máš aspoň hlídací babičky? my jsme se odstěhovali 100 km od našich rodinek, takže budem totál bez hlídání. :frowning2:
19. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anaji, tak to máš teda taky složitý :frowning2:
Copak to.Babička (tchýně) je vedle v baráku, ale chodí ještě do práce a moje mamka bydlí 30km (v místě mé práce), ale taky ještě pracuje, má dokonce 2 práce. Takže na víkendy super, ale v tydnu např. dopoledne nic moc. na druhou stranu jsem na tom ještě dobře. K tomu nevím, kam půjde Filípek do školky, je tu moc dětí a už mám jistotu, že mi ho do njbližší školky nevezmou (za rok!) a jinde je taky natřískáno. Tak doufám, že otěhotním :slight_smile: a bude to na chvilku vyřízený :slight_smile:
Jinak tady už taky vykukuje šluníčko :grinning: Jupí :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, na dojíždění jsem zvyklá, těch 20 km se ještě dá, ale po mateřský nevím nevím. dřív jsem to neřešila. studovali jsme v brně, pak si tady našli práci a pak jsme koupili byt za brnem, jelikož tady je to všechno příšerně předražený a ani jsme nechtěli zůstat bydlet přímo v brně. tam kde jsme, jsme spokojený, ale teď když víc přemýšlím o těch dětech a vidím jak mají kámošky hlídací babičky a vůbec jim rodiče hodně pomáhaj, tak nevím nevím, jak to budem dělat. už jen takový to, že si potřebuješ taky někdy zajít k doktorovi. asi s sebou budu všude tahat mimčo.
ale zas ten klid bez rodičů a tchýně!!!! :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, s těma školkama to bude ještě asi mazec. tam kde bydlíme je jen jedna školka a přitom jen v našem baráku je mraky dětí. je to novostavba, takže se tam přistěhovali většinou rodiny s malýma dětma, nebo teď postupně roděj, takže ta naše mini školka bude asi taky brzo plná.
určo otěhotníš a budeš doma s oběma. nedávno mi říkala kolegyně, že prý ve školkách i zohledňují, když jsou maminy doma na mateřský s druhým dítětem, tak ti starší dítě do školky vůbec nevezmou. :frowning2:
19. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda, u nás to zašlo už tak daleko, že neberou děti ani maminám, které mají práci a toho se bojím nejvíc :unamused:
19. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by zpátky vzali ale končí mi to dost nešikovně kdy zrovna mají školky prázdniny a já jej nemám kam na 2 měsíce dát,tak nevím jak to ještě dopadne.... :frowning2: K zápisu jdem v úterý tak vám pak řeknu zda nás vzali..
19. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, držím palce, ať vám to dopadne!!!!! :wink:
19. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. jak se dnes máte? je u vás taky tak hezky?
kde jsou všechny snažilky? :fearful:
20. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík je i unás krásně já byla s malým po doktorech tak teď musím jít vařit...
20. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!! Tak jsem tady v ten můj čas :grinning: Malej usnul... U nás je krásně, jen pár mráčků... Už mi odpověděli z toho bylinářství.cz, že mi posílají balíček, tak mi jeřáb a kontryhel zítra dorazí :grinning:
Lenicenka- malej je nemocnej? A copak jste měli dobrýho? Já dnes svíčkovou :grinning: ale nevařila jsem jí já :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo???? :fearful: Žádná květnová snažilka?????
20. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,zdravím vás,teda,vy jste pisatelky,nestíhám dočítat.Překvapilo mě,když jsem četla,že Lenicence17 bylo po jeřábu ptačím takhle špatně,já si nemyslím,že by měl nějaký negativní účinky,vždyť jsou to jen kapky,né prášky.Já to neužívám celý měsíc,minulý a tento měsíc jsem to brala 3x denně jen 14dní,pak to zase beru,až když mi skončí MS a cítím se úplně v pohodě,působí právě na činnost nadledvinek a na problémy s MS,nepravidelnost a tak,já to užívám,že jsem musela chodit na injekce,a teď pokaždý,když to beru pár dní v měsíci,tak MS vždycky dostanu.No,jsem strašně zvědavá,jestli nám s přítelem vyjde tento měsíc mimísek(no my zkoušíme teprve 1.měsíc a já tomu spíš nevěřím,ať nejsem tolik zklamaná),ale říkám si,že u mě proběhla ovulace asi v sobotu(já se neměřím,ale podle hlenu a pěkných bolestí v podbřišku tak soudím,že to byla ovulka)a milovali jsme se ve čtvrtek,takže by reálná šance mohla být,ale já jsem spíš pesimista,no uvidíme,příští sobotu budu testovat :wink: :wink:
Jinak já taky beru Fimibion 800,už někdo tady o něm psal,sice stojí 300kč na měsíc,ale sestra v lékárně ho hodně chválila,že si ho holky hodně kupují,tak jsem radši investovala víc peněz a přítel zobe zinek,né sice každej den,ale papká :slight_smile: :slight_smile: Zatím pápá :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
janca:já tam nepsala že to bylo z jeřábu jen shoda náhod.... Sem nechtěla na něj dělat špatnou reklamu!!!!!!
Vendy:s malým sem byla jen na alergologii na vyš. asi půjdem na nosní mandli :unamused:
21. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky můžu se přidat, jsme taky napoprvé květnová snažule
21. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,zdravim vsechny snazilky :slight_smile: uz jsem psala zpozdeni ms tak jsem byla v pondeli na krvi a hcg je tam :slight_smile: ale zatim jen malo.dnes jsem byla znovu a zitra se to dozvim jestli hodnota roste.a dnes odpo i test dve carky :wink: ale nechci se radovat predcasne :sunglasses:
21. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. všechny zdravím.
chersi, vítej. my se taky snažíme teď první měsíc. před tím jsme se pořád jen odhodlávali. :slight_smile: už máš plodný dny? já jsem teprv 8 DC, takže snažení zatím vychází naprázdno. už se nemůžu dočkat plodných dnů! :slight_smile: začli jsme se "snažit" vlastně na konci minulýho cyklu, ale týden po ovulce jsem s otěhotněním opravdu nepočítala. :slight_smile:
luci, tak to mooooc držím pěsti! to vypadá nadějně!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, já hlavně neví co se jak počítá, ja vysadila pak MS, a od 18 se můžem snažit tak uvidíme
21. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak mi se s manželem taky snažíme první měsíc. Plodné dny však nepočítám, necháváme zatím všechno na přírodě. Pokud se do srpna nezadaří, tak začneme asi s ovulačníma testama.
21. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim nově příhozí!!!!!
Lucbra, to je super zpráva!!!!!!!!!! Gratuluju!!!!!! Tak ať je vše v pořádku!!! :slight_smile:
U mně MS stále nikde (37 den), test negativní, ale nepřekvapuje mě to... Už mám doma kapky toho jeřábu, tak jsem si poprvé vzala :slight_smile:
Chersi- radím ze začátku moc nepočítat nebo se z toho zblázníš :grinning:
Konik - hodně štěstí ve snažení, já to nechám asi do září a pak to začnu řesšit s gynnekologem...
21. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aholky,vendy neztracej nadeji ja jsem taky ten pripad co se mi ukazali dve carky az asi 14 od menstruace,dnesni vysledky krve dobry leze to nahoru.ale jdu jeste v pondeli na krev takze nervicky pracujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek