Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
kkamca
28. čer 2009
Leni no já na dokyho už začla tlačit a to jako dost..to nebylo možný už..aby jen pořád čekal a tvrdil že je na vše čas..a 3 roky v pejru..Tak když nepomůže ani to..ani byliny.tak pak snad laparo..Já už tak nějak rezignovala,že to půjde normálka
lenicenka17
28. čer 2009
ale první mimčo se nakone normálně povedlo,ne?? =-)
kkamca
28. čer 2009
Leni ano..normálně ale to sem měla tak o 30 kg mín 😃 Sice po 2 letech ale povedlo..sem to psala v albu :-N
eliska_v
28. čer 2009
Leni: a jak vám šlo první mimčo??? :-N x-)
lenicenka17
28. čer 2009
kamco:promiň že sem se na to ptala ale já ty alba moc nečtu.
eli:Šíma byl na lusknutí prstu 🙂 řekli sme si že chcem a byl,právě proto teď mi to dělá hlavu....
lenicenka17
28. čer 2009
tak unás už prší a je po dětském dnu....
eliska_v
28. čer 2009
Leni: Tak to Ti závidím!! První miminko jsem čekala, že půjde taky hravě a ono se mu k nám moc nechce...Začínám mít z toho zvláštní pocity!! :-S :-|
lenicenka17
28. čer 2009
eli:jenže malej šel císařem a už to mi dělá hlavu že tam mohli nedej bože něco pokazit a my máme do mimískované.... :-S
kkamca
28. čer 2009
Leni to já ti to tvé album projela zkrz nazkrz.. 😃
Se máš že vám šel ŠÍMA hned..co já se natrápila než přišel Vilemek.Ale jsou i horší co čekaj třeba 8 let a mimi
lenicenka17
28. čer 2009
kkamca:fotky t jo to si prohlédnu,ale spíš když je album na stránce domů jinak ani ne..
tak já si udělám chvilku a přečtu si to tvé ju 🙂
já tam mám jen fotky psát zatím nebudu..
lenicenka17
28. čer 2009
holky jinak sháním na malého oblečení na svatbu jdem bráchovi,ale jsou ty věci nehorázně drahé... Nemáte některá??
Košily a vestičku s motýlkem bych měla ale kalhoty ne.
ještě zkusím bazary.
Chodíme snad každej rok a z kalhot už odrost :-|
eliska_v
28. čer 2009
Leni: tak snad nic nepokazili...To by Ti doktor při vyšetření našel ne??!! =-)
Holky tak jsem si jen tak pro radost udělala ovu testík a už se nám rýsuje duch, takže ještě ty 3 dny a budeme se moc snažílkovat!! Jupííí..Já se těším!!! x-) x-)
eliska_v
28. čer 2009
Leni: Tak to bohužel nemáme nic doma!! ALe na tom bazárku by jsi mohla sehnat!!
lenicenka17
28. čer 2009
eli:taky doufám že se nic nestalo,ale nikdy nevíš...Ale věřím že si mimi jen dává na čas 🙂
eliska_v
28. čer 2009
Leni: tak to si říkám taky, že si mimi dává na čas než k nám přijde.. ALe už klidně dorazit může!! 😃 😎
lenicenka17
28. čer 2009
eli:to super tak snaženíčko může začít 🙂 Já jsem dnes 11DC tak jestli nezačne hleník dřív já budu testíkovat asi od 15DC 😉 doufám že zase bude o něco dřív než minule jeřáb mi pomalu ale jistě vše upravuje jupí 🙂
Možná by stačilo být těhule až tak v říjnu,ne?? 🙂 To by se to mimi narodilo jako šíma někdy v červnu
eliska_v
28. čer 2009
Já jsem dneska 12 DC, takže asi ještě ty 3 dny a doufám že bude ovulka v plném proudu x-) 😉
Jo, tak to by stačilo, ale když příjde dřív , tak se zlobit nebudu!! 😉
lenicenka17
28. čer 2009
sem to myslela jako kvůli té práci když už si dává na čas tak aby to stihlo zajistit oboje 😃 😃 😃
Ale to bych asi chtěla moc že :-N :-N
lenicenka17
28. čer 2009
tak my máme cykly téměř stejné 🙂 jak máš dlouhé cykly já teď měla 31DC před jeřábem 36
eliska_v
28. čer 2009
Leni: Tak já teď měla cyklus 42 DC, tak jsem doufala, že se zadařilo ale ono ne, ale jinak mám 32 DC... x-) x-)
kkamca
28. čer 2009
Leni taky nemám kalhoty po klukovi..nějaké na svatbu.Já neměla nikdy potřebu shánět..moc přátel nemáme a ti co zůstali tak ti už jsou obvykle sezdaní.. 😃
lenicenka17
28. čer 2009
takže fakt hodně podobné jako já x-) x-)
tak můžem pak testíkovat spolu 😉 vedeš si tabulku s teplotama??
lenicenka17
28. čer 2009
neva holky ale díky já kouknu na net 🙂
kkamca
28. čer 2009
já si jdu udělat taky test-- 😃 ovu 😃
eliska_v
28. čer 2009
Leni: S teplotama jsem si vedla minulý měsíc, ale moc mě to nebavilo 😃 😎 Takže teď ne...
Budeme testovat spolu!!! x-) x-)
eliska_v
28. čer 2009
kkamca: Tak šup..Jdi na to!!
A kolikátý jsi DC?? 😉
lenicenka17
28. čer 2009
tak sem našla koukejte 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24131049&tab=7
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23064009&tab=9
a jelikož vestičku doma máme tak by to mohlo být vyřešené 🙂 🙂
eliska_v
28. čer 2009
Leni: To je krásný x-) x-)
lenicenka17
28. čer 2009
jsou tam i dražší celé obleky ale tohle si myslím na 3 leté dítko bohatě stačí...že jo????
lenicenka17
28. čer 2009
holky jdu na moment na to kafíčko za manžou už mě uhání 😎

Začni psát odpověď...

Odešli