Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
eliska_v
28. čer 2009
Leni: To si piš!!! x-) x-)
kkamca
28. čer 2009
Eliško 16 DC..už včera sem tam měla pozitivní čárečku..ale právě mi nešla na rozum ta teplota že mi nestoupla..pak mi ale holky řekli že stoupne asi sand do 3 dnů tak uvidim--je to moje první zkušenost s měřením ,testy apod..
eliska_v
28. čer 2009
kkamca: Jo, vždyť jsme se o tom bavili...promiň x-)
kkamca
28. čer 2009
eli..v pohodě..já se taky kolikrát ptám i 3 krát 😃
Ovu test pozitiv..nafotim je a dám do alba a posoudíte.. 😃
eliska_v
28. čer 2009
kkamca: Tak šup sem s ním!! x-) x-)
kkamca
28. čer 2009
eliško můžeš nakouknout do alba a posoudit..dík 😃 ovu testy
kkamca
28. čer 2009
kvalita nic moc..ale líp to nešlo nafotit ]-(
eliska_v
28. čer 2009
Jj, je tam krásně vidět!! takže ovu probíhá x-) x-) Tak hezky se snažílkujte!!
Kkamca: Kde kupuješ tyhle ovu testíky?? Prosím...
kkamca
28. čer 2009
eliška koupila jsem je tady na koníkovi za 15 kč kus..což je supr..při cene z lékarny kdy tam stojí okolo 120 kč 3 kusy.. ]-(
Taky mě už asi 3 den pobolívá podbřišek..
kkamca
28. čer 2009
Ted mám objednané další..tak do konce týdne snad dorazí..ale třeba je ani nevyužiju..
eliska_v
28. čer 2009
Holky já vůbec nevím co se to se mnou děje... Jsem samý pupínek, to jsem dřív vůbec neměla!! Asi jdu znova do puberty 😃 😃
eliska_v
28. čer 2009
kkamca: A můžeš mi dát doporučení na někoho?? Z koníku!! Víš na koho se obrátit!!
kkamca
28. čer 2009
Eli mrkni na bazar..tam bývají různé inzeráty v sekci ostatní nedětské--já to kupovala od chrobaček..
eliska_v
28. čer 2009
JJ, už jsem na to koukla!! 😉 Taky jsem to našla u chrobaček, ztakže jsem jí napsala, tak doufám, že se mi brzy ozve... 😉
kkamca
28. čer 2009
Dej mi pak vědět..co ti napsala já pak mám ještě jeden kontakt na jinou holčinu.. 😃
eliska_v
28. čer 2009
Tak super... Určitě dám vědět!! x-)
Snad se ozve brzy!!
alzbeta.hod
28. čer 2009
ahojky o co jsem tu přišla???
kkamca
28. čer 2009
Bětko asi o nic..jen sem sii dělala ovu test a davala do albíčka.tak mrkni pokud chceš.
A bavíme se o testech kde je koupit.. 😃
eliska_v
28. čer 2009
alzbeta: Jenom o to, že testujeme ovulku 😃 😎
lenicenka17
28. čer 2009
eli:já je mám taky od chrobáčka myslím ale že se ozve až v týdnu nejdříve zítra lae počkej si jsou dobré a asi nejlevnější 🙂
kkamca:s těma fotkama to máme asi stejné mě taky líp nešly nafotit asi nemáme dost kavalitní foťák ]-(
lenicenka17
28. čer 2009
já ještě dávám píct cuketovou buchtu jak je venku škaredě chytá mě taková kuchtícká nálada 😃 😃
Kdo to pak ale bude jíst když já držím dietu 😃 😃
lenicenka17
28. čer 2009
teda nsažím se držet :-N :-N :-N
eliska_v
28. čer 2009
Leni: Proč dietku?? Na tu se vyprdni!! 😃 😎
lenicenka17
28. čer 2009
kamca:a proč nedáš i svou nějakou fotku do albíčka??Byla bych ráda vědět jak asi vypadáš!!! :-N :-N =-)
kkamca
28. čer 2009
Leni a to mám kvalitního olympuse..jinak dělá krásný fotky..ale u těch testů..jsem se jako nazlobila a nakonec jsem se na to vyflajzla a vybrala ty nej co se mi zdály..
lenicenka17
28. čer 2009
eli:no ono jde spíš o zpevnění těla tak trochu cvičím jdem na bráchovi na tu svatbu a já budu dělat nejspíš svědka tak ať mu to nekazím 😃 😃 😃
eliska_v
28. čer 2009
Leni: Taky jsi vždycky zvědavá, když nemá někdo fotku v albíčku nebo v ikonce?? :-N :-N 😉
kkamca
28. čer 2009
Leni budeš se divit já snad žádnou nemám..já se nerada fotím..spíš fotim druhé..sem řikala až se nechám ostříhat udělat melírek hned tam něco dám 😃
lenicenka17
28. čer 2009
a nemáš tam nastavení na psané focení já to taky nevěděla ale máme to tam ale i tak to nešlo ]-( Máme už foťák dost dlouho tak asi není až t ak dobrý...
lenicenka17
28. čer 2009
eli:jojo docela mi to tam chybí... :-S

Začni psát odpověď...

Odešli