• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahoj holky,borůvkový víkend utekl :frowning2: ( možná se mi ta finta se švestkama bude taky hodit :grinning: )..hlásím, že teploměr naměřil dnes ráno BT 37 stupňů..no,jsem zvědavá na následující dny, podle stavu pleti to MS zatím nenahrává, ale beďary jsou nevyzpytatelné.. lenicenko, já měla boláky po vysazení HA ( dekolt,ramena,obličej), podle mně je to důsledek hormonálního výkyvu, na obličej mi pomohla vodička od kožaře,ale v dekoltu a na ramenou jsem se ničím nemazala a odešlo to asi po 3/4 roce, takže radím počkat a dopovat se bylinkami, ty pročišťují organismus zázračně.
Kukám, že jste probírali kočárky :slight_smile: ...samo že jsem už taky brouzdala po netu, ale jelikož žijeme na vesnici,tak vybírám hlavně praktické a odpružené..dokonce zvažuji koupit nějaké i z druhé ruky jenom na vození drobka po zahradě..chjo,je to věda..a to ještě dumám jestli budu látkovat, protože loňská návšteva miminka u nás v domě mě vyděsila ,pokud jde o rychlost,kterou se plnil náš odpadkáč jednorázovkama :confused:
29. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík mouse:a koliátý jsi DC???To zní vážně nadějně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže já budu 3/4 roku mít za sebou za chvíli tak snad to pomine....ach ňo
S těma plenama... si nevybereš tak maj plný koš ale ty budeš mít věčně někde pověšené schnoucí či žehlící prádlo a ještě utratíš majlant na prášek... To si nevybereš co je lepší...a navíc když někam pojedeš jen na jeden den-zlaté odpadkáče :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, jak se vede? pomalu vás dočtu, jinak s tou pletí to mám také hrozné vysadila jsem HA v prosinci a pořád nemám plet srovnanou a to jsem s pupínkama nikdy neměla problémy ani v pubertě :rolling_eyes: tak snad brzy zmizí! Kočárek já mám jasnej Casualplay S4 :slight_smile: to je můj favorit...:slight_smile:
jinak jsem 21DC a pořád mám samozřejmě příznaky, třeba spím 12hod a nejsem schopná vstát manželmá ze mě srandu také špatně mi je že jo:slight_smile: no jak jinak :sweat_smile:
29. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem..Leni no vidíš já na ně úplně zapoměla..Mám doma svoje výroba zavařené
Mouse..ahojda taky žiju na vesnici tak mám po synkovi odpružený kočár je to lepší.I když tady už některý maminy začínaj dost s modernou..pak se ale člověk musí potetulně usmívat..když vjede maminka s kočárkem do děr nebo bláta a nedej bože když je sníh to je pak legrace.. :grinning: Trojkolkya nebo maličká kolečka jsou v háji. :grinning: Né vůbec nejsem škodolibá :grinning:
Jinak mě zas teplota klesla o 2 st nevim co to je za cyklus..úplná houpačka a to bych měla mít teploty vyšší-divný fakt
29. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:sem se hned letěla kouknout na ten tvůj "landaur" co se ti líbí..Zvláštní typ..Až na ty přední kolečka co mě odrazují docela hezkej.. :grinning:
29. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:tak šup hned si jednu sklenici dej a snídani a uvidíš ten rachot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
stou teplotou nevím ale mám za to že před ovu ještě klesne a pak vylítne,ale fakt nevím jistě... měř a buem chytřejší a uvidíš dle testu pokud dnes bude zzase slábnout čekej ji co nevidět já měla nejsilnější 19DC a pak slábla a dle teplot byla 22DC :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky já jedu s malým na tu urologii,nevíte co nám tam budou dělat??Dělá se to i ambulantně??Myslím pindíka... :confused:
29. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni musim do sklepa..bojim bojim :grinning:
Já jsem dnes 17 DC tak uvidíme co čárečka na testu jaká pak bude..Jsen´m nedočkavá jak kdyby to byl těhu test.. :grinning:
Jo a musim vám říct že včerejší tulení bylo spíš utrpení,jsem si řikala že těch 5 min je hodně dlouhých.. :grinning: Ovulka mi dává zabrat-bolesti :unamused:
29. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni dělá se to i ambulantně..Nám to taky strhávali ,záleží jaký výkon vás čeká.. :unamused: My jsme měli pak teploty a mrnouska to bolelo asi 2-3.Dokonce párkrát musel čůrat ve vaně..aby si vůbec došel.Ale je to individualní.. :rolling_eyes:
29. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco oni jsou ty kolečka dobrý ale hodně lidí na trojkolky nadává no :unamused: uvidíme:slight_smile: nejprv ho pojedeme někam testnout, kámoška ho má a je max. spokojená :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:tak to víš že jo..pokud se ti líbí a jsi sním spokojená ..tvoje volba..Já mám starší typ jané a jako byla sem spokojená.Hlavně jsem potřebovala nafuk kolečka a řádný odpružení..Jo a ten tvůj casual vypadá moc pěkně když je na něm korbička..To se mi jako líbí víc než bez ní.. :grinning:
29. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my letíme pak písnu,chudáek malej :confounded: :frowning2:
29. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo a jaký je jane? také jsem o něm uvažovala?
Leni tak at vám to dobře dopadne!
29. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee:já mám model z roku 2003..takže už něco pamatuje..Ale jinak je jak nový.Byli jsme v něm do roka pak hned golfky..Normálně 4 kola nafukovací..4kombinace.Nám stačí :slight_smile: A spokojenost maximalní..
29. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu aky.Něco dělat,vařit.Dnes bude dobrota česnečka mnam a filé s bramborem a salátek :sweat_smile:
29. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jste tu někdo? :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopoledne, holky :slight_smile: kdyby nebylo pracovní, bylo by ještě krásnější :grinning:
koukám, že ste probíraly kočárky- u mne vede peg perégo- leč ta cena :frowning2: to asi u budoucího manžela neprojde...
29. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se teprve povedlo vás dočíst :slight_smile: mě se jako kočárek líbí x-lander, ale zatím nevím,myslím, že na to je teď jetě dost brzy :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: to máš pravdu, leč kochat se je fajné :slight_smile:
holky, takový dotaz- délka cyklu se počítá od prvního dne poslední menstruace nebo od posledního dne poslední menstruace? nikdy dříve mne to nikterak nezajímalo, tak to teď doháním...
29. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: od prvního dne poslední menstruace
jo já se taky ráda kochám :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: připadnu si hloupě, leč já kdybych si měla měřit teplotu, dělat graf, pamatovat si kdy pít jaký bylinkový čaj, tak bych se as zbláznila... :rolling_eyes: ..zatím tomu nechávam volný průběh s tím, že beru vitamíny- baby plan...
29. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to souhlasím, to je rozumný..
já teda měřím teplotu - na to jsem si už nějak zvykla každé ráno než vstanu :slight_smile: graf nedělám - na to nezbývá čas
a pila jsem ten kontryhelový čaj kvůli sliznici každý den půllitru a pak beru kys listovou a vitamín E
ale prvního půl roku jsem to taky neřešila - tohle jsem nasadila kvůli tomu, že jsem měla cykly bez ovulace ..
29. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak zase pondělí! :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale aspoň zase další DC. :wink:
téda, vy jste pokročili za ten víkend! už kočárky, jo? :confused: já to ještě nezkoumala. ale co jsem tak viděla, tak se mi líbí taky ty x-landery. :slight_smile:
whiskey, tak jak snaženíčko? u nás proběhlo v sobotu i v neděli, tak doufám, že jsme to zas nepřehnali a stačili vůbec uzrát manžovi nějaký ty potvůrky! :sweat_smile: a co příznaky? :grinning: já dnes chodím pořád čůrat! to bude určo ono! :grinning:
29. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj anaji: u nás snažení proběhlo jak v sobotu tak v neděli - a asi manžu uženu ještě dneska :slight_smile:
já jsem kupodivu zatím bez příznaků :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a jak je to se snažením?? je lepší se snažit ob den, či každý den během ovu??
29. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je lepší obden, ale my teda nevydrželi a snažili se každý den :wink:
29. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se taky snažíme skoro denně.. :grinning:
29. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se právě obávám toho, že když má přítel jen jedno varle, takže tím pádem má i méně potvůrek a vytváří se mu pomaleji... nevím, mnó... od zítra bych teoreticky měla mít ovu, tak se budeme hezky snažit a uvidíme jak to pujde... a když to nepůjde, tak sám říkal, že půjde na spermiogram, aby věděl jak na tem je... :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, všude píšou, že obden. aby stačily uzrát spermie. jenže já když vím, že mám ovu, tak bych to pro jistotu dělala furt. :grinning: no ale tím člověk asi ničemu nepomůže.
a nezkoušela jsi hledat nějaký info na netu ohedně jednoho varlete?
29. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, teda dočíst vás byla fuška! :grinning: :grinning:
My jsme po dopolední procházce. Poprvé jsem dneska viděla na živo kamarádky dvojčátka, tak jsem si povozila kočárek a po dlouhý době poňuchňala malý miminko :wink: :wink: Bylo to úžasný!!! Ale dvojčátka opravdu jen na půjčení :sweat_smile:
Jinak u nás nic nového..Jsem 9DC, manža má po zkouškách, tak bude doma klídek na snažilkování :grinning:

Ovulkářkám přeju hodně štěstí při testíkování a snažilkování :grinning: :grinning:
Mouse: kdypak budeš testovat?? :wink: :wink: :wink:

Koukám, že probíráte kočárky... Já mám teď Cam Cortinu, jsem moc spokojená..Kdyby se teď brzy zadařilo druhý, tak bych ho uvozila ještě v tomhle kočárku..ale jinak mám spoustu jiných favoritů. Už dlouho jsem zamilovaná do Jané Slalom..hodím odkaz :wink:
29. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek