Snaženíčko, květen 2009

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! 😃 😃 😃 Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk 😃 😃
lenicenka17
29. čer 2009
Ahojík tak sme doma
naštěstí nám zatím dali jen mast a máe mazat za 3 měsíce kontrola.Holky řeknu vám že sem měla snad větší strach jak malejten aspoň nevěděl co ho může čekat....Tak budu poctivě mazat a snad to pomůže!!!!!
m.o.u.s.e
29. čer 2009
Vendy: testovala jsem už v sobotu rapid clearem ( citlivost 10) a negativní, no to jsem byla tipuju tak 8-10 dpo ( tenhle cyklus fakt jen tipuju 🙂 )..jak mám těch testů z minula plné šuple,tak jsem neodolala.
Jinak bych vlastně měla testovat nejdřiv ve středu, pokud mi tedy jeřáb nebo antibiotika neposunou cyklus =-) . S příznakama jsem na tom neutrálně; BT na 37,což v minulém cyklu moc nebyla,ale to jsem měřila tím pofidérním digitálem :-| , bradavky trčavé a tmavě rudé ( kdyby proti mně neseděla kolegyně,tak bych se podívala pro přesné popsání odstínu 😃 ),prsa jsou taková nadmutá,ale nebolí, no a v břichu ticho po děloze 😃 . Prostě tento měsíc nemám nic po kontrolou a doufám,že se mi něco "vymkne" ( a kotník to nebude) 😉 🙂
martiiik18
29. čer 2009
anaji:zkoušela, leč u něj to byla chyba lékařů a gynekoložka mi řekla, že buď to půjde a když ne, tak že má jít na ten spermiogram... jediné co zatím můžeme dělat, tak mu koupit vitamínky a zkoušet...
whiskey
29. čer 2009
leni: tak to jsme ráda, že to s malým dopadlo takhle - snad ta mastička pomůže
mouse: moc držím pěsti, aby to vyšlo - třeba právě tím, žes nechala všemu volný průběh tak přijdou // 😉
vendy01
29. čer 2009
Leni, tak to je fajn, že jste dopadli dobře. Mastička určitě pomůže, uvidíš!! 😉

Mouse: tak to jsi v testování nedočkavec jako já 😃 . Ta jedna čárka zatím vůbec nemusí nic znamenat, vždyť víš 😉 . Odstín jsi popsala docela detailně 😃 Fakt je ještě brzy čekat na nějaký zázračný příznaky...Ale věřím, že přiklušou brzy 😃
eimee
29. čer 2009
whiskey jak jsi poznala že jsi neměla ovu podle testů? neobjevila se ti druhá čárka vůbec či jak?
m.o.u.s.e
29. čer 2009
Whiskey,díky za podporu, on ten volný průběh byl nucený, i tak na "to" myslím a říkám si,co kdyby z té bídné snažilkovské frekvence něco vzešlo..jo, a k těm spermiím, obden je asi lepší z hlediska kumulace množství,ale ony jsou nové každý den..není to jakože " od chvíle ejakulace mám prázdný pytlík".pořád se nějaké průběžně tvoří, samozřejmě,že když se dny sečtou,je ta koncentrace hustější
a tady zase malý odkaz pro info
http://www.zbynekmlcoch.cz/info/zdravotnicke/kv...

lenicenko: snad mastička zabere, budete mít teď s prcekem takový "nový rituál",viď 😉
eimee
29. čer 2009
Leni to je super že "jen"mastička 🙂
vendy01
29. čer 2009
Mouse: zajímavý odkaz 😉 , už jsem to přelouskala. Teda pobavilo mě to spaní na vodní posteli 😃 😃
eimee
29. čer 2009
Mouse kolik dnů po ovu se dá začít testovat? já stejně nevím kdy přesně proběhla, jsme na tom stejně =-)
eimee
29. čer 2009
mě zase ty studený sprchy, už vidím manžu jak jde dobrovolně do ledové sprchy :-S
vendy01
29. čer 2009
Eimee: to taky, asi by bylo rychle po vášni 😃
lenicenka17
29. čer 2009
taky jsem ráda že to zatím řeší takhle jít naněj rovno s kudlou asi bych brečela sním....
kkamca
29. čer 2009
Leni tak aspon že to dopadlo takhle.. x-)
Dělala sem další test ovu..mrkni to už je 3 den v pořadí pozitiv..divný co
lenicenka17
29. čer 2009
kkamco:já jsem zatím testila prvně minulý cyklus a měla jsem ji silnou jen jeden den tak v tomhle vážné nevím...
já jsem dnes 12DC tak ste mě nadnadily a já taky testíkovala ale zatím jen duch 🙂 nechám to zase až po zítří 🙂
vendy01
29. čer 2009
Kamco tééda to máš krásný testíky!!! 😉 Ovulka přijde asi každou chvilku!! 🙂 3 testíky se silnýma čárkama...Určitě přijde každou chvilku!! Myslím, že až zeslábne, tak teprve bude vidět, kdy přesně proběhla.. 🙂
whiskey
29. čer 2009
kkamca: já bych řekla, že na tom dnešním je ta druhá čárka nejsilnější..
marku
29. čer 2009
ahojka!všechny vás zdravím!!!!
teda vás dočíst 😉
leni:to je dobře, že malého netrápili.. ani jsem nevěděla, že je na to i nějaká spešl mastička...to mě těší...a hlavně jsem zvědavá na její zázračné účinky, neb nás návštěva urologa asi taky nemine :-|
mouse: teda vypadá to, že začněš testovací mánii... a v zápětí budou za tebou holky...držím palce.ať najdeš // 😉
eimee: testovat můžeš už cca 10dpo 🙂
a k těm kočárkům: měla jsem skvělý kočár pro malého, bezva odpružený a za velmi solidní peníz...prostě velká spokojenost, ale taky měl to svoje ALE :-N .....byl dost těžký (17kg) a my byldíme na nemalém kopci 8-( a te´d budu asi při druhém mimi potřebovat víc obratnější kočár(neb když ještě budu držet za ruku a usměrńovat Šimonka), tak mi bude určitě velkou pomocí aretovacích předních kolečeka pro lepší manipulaci.No a můj velký favorit je Teutonia -cosmo,ale ta cena....teda to jediné se mi na tom kočárku nelíbí 😞 x-) ...jinak je to miláček.
To je dobré, kočár vybraný mám, ale mimi ještě ani nepočato 😞 ...no co, to plánování k tomu patří :-N žejo holky...jen´plánujme 🙂
lenicenka17
29. čer 2009
kkamca:koukala jsem na testíky mě se zdá že ta dnešní čárka je asi nejsilnější.. ale je vidět že je čerstvá tak uvidíš jak zaschne ale fakt se jeví nejsilnější 🙂
vendy01
29. čer 2009
Tý jo, tak se mi děla opar :-p :-p Nijak na ně netrpim, ale cejtim, jak poslední dobou nejsem moc fit a ještě tohle :-p Teda u nás to nějak bouří...ale venku je jak v prádelně..
kkamca
29. čer 2009
whiskey:díky-- 😃 ale může to být zavádějící..Já totiž ten poslední test fotila za mokra ihned po..a tamty jsou focené za sucha..ted na to koukam a posuzuju a řekla bych že jsou všecky stejné. =-)
marku
29. čer 2009
kamčo: ty testíky jsou vzorové...aby z toho nebyly dvojčátka 😉
já jsem teda měla vždy jen jeden den nejsilnější druhou čárku, pak mi hned vždy bledla....tak neporadím, ale nic divného pod tím nehledej a snažte se a tulte ...prostě se ti vylučuje dost toho ovu- hormonu...lepší, než kdyby tam byla pořád je slabounká pidi čárka 😉
vendy01
29. čer 2009
Marku ahoj 🙂 Jo jo, s těma kočárkama jsme dobrý 😃 Ono jich do příštího roku zase přibude! 😃
vendy01
29. čer 2009
Souhlasím s Marku! Lepší dálnice než nic! 😃
kkamca
29. čer 2009
marku:děkuju si mi vykouzlila úsměv na rtech.. 😃 x-) x-)
marku
29. čer 2009
vendy: je to sranda 😃 😃 , ale to neva, však ještě nic nekupujem, jen okukujem 😎 😉
kkamca
29. čer 2009
Holky jak je možný že nemám žádný hlen a ty teploty jsou tak nízké?Netušíte některá?Se mě ptala holčina z jiné diskuze jestli je možné mít ovu bez hlenu?Jí neumím odpovědět..
marku
29. čer 2009
kkamča: tak te´d jsi zase potešila ty mě 😉 🙂
alzbeta.hod
29. čer 2009
jsem zase tu... nepřišla jsem o něco?

Začni psát odpověď...

Odešli