• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahojík tak sme doma
naštěstí nám zatím dali jen mast a máe mazat za 3 měsíce kontrola.Holky řeknu vám že sem měla snad větší strach jak malejten aspoň nevěděl co ho může čekat....Tak budu poctivě mazat a snad to pomůže!!!!!
29. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: testovala jsem už v sobotu rapid clearem ( citlivost 10) a negativní, no to jsem byla tipuju tak 8-10 dpo ( tenhle cyklus fakt jen tipuju :slight_smile: )..jak mám těch testů z minula plné šuple,tak jsem neodolala.
Jinak bych vlastně měla testovat nejdřiv ve středu, pokud mi tedy jeřáb nebo antibiotika neposunou cyklus :confused: . S příznakama jsem na tom neutrálně; BT na 37,což v minulém cyklu moc nebyla,ale to jsem měřila tím pofidérním digitálem :unamused: , bradavky trčavé a tmavě rudé ( kdyby proti mně neseděla kolegyně,tak bych se podívala pro přesné popsání odstínu :grinning: ),prsa jsou taková nadmutá,ale nebolí, no a v břichu ticho po děloze :grinning: . Prostě tento měsíc nemám nic po kontrolou a doufám,že se mi něco "vymkne" ( a kotník to nebude) :wink: :slight_smile:
29. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:zkoušela, leč u něj to byla chyba lékařů a gynekoložka mi řekla, že buď to půjde a když ne, tak že má jít na ten spermiogram... jediné co zatím můžeme dělat, tak mu koupit vitamínky a zkoušet...
29. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak to jsme ráda, že to s malým dopadlo takhle - snad ta mastička pomůže
mouse: moc držím pěsti, aby to vyšlo - třeba právě tím, žes nechala všemu volný průběh tak přijdou // :wink:
29. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je fajn, že jste dopadli dobře. Mastička určitě pomůže, uvidíš!! :wink:

Mouse: tak to jsi v testování nedočkavec jako já :grinning: . Ta jedna čárka zatím vůbec nemusí nic znamenat, vždyť víš :wink: . Odstín jsi popsala docela detailně :grinning: Fakt je ještě brzy čekat na nějaký zázračný příznaky...Ale věřím, že přiklušou brzy :grinning:
29. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey jak jsi poznala že jsi neměla ovu podle testů? neobjevila se ti druhá čárka vůbec či jak?
29. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey,díky za podporu, on ten volný průběh byl nucený, i tak na "to" myslím a říkám si,co kdyby z té bídné snažilkovské frekvence něco vzešlo..jo, a k těm spermiím, obden je asi lepší z hlediska kumulace množství,ale ony jsou nové každý den..není to jakože " od chvíle ejakulace mám prázdný pytlík".pořád se nějaké průběžně tvoří, samozřejmě,že když se dny sečtou,je ta koncentrace hustější
a tady zase malý odkaz pro info
http://www.zbynekmlcoch.cz/info/zdravotnicke/kvalita_spermatu_jak_zvysit_pocet_spermii_tipy_rady_co_delat_a_nedelat.html

lenicenko: snad mastička zabere, budete mít teď s prcekem takový "nový rituál",viď :wink:
29. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je super že "jen"mastička :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: zajímavý odkaz :wink: , už jsem to přelouskala. Teda pobavilo mě to spaní na vodní posteli :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse kolik dnů po ovu se dá začít testovat? já stejně nevím kdy přesně proběhla, jsme na tom stejně :confused:
29. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zase ty studený sprchy, už vidím manžu jak jde dobrovolně do ledové sprchy :confounded:
29. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eimee: to taky, asi by bylo rychle po vášni :grinning:
29. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem ráda že to zatím řeší takhle jít naněj rovno s kudlou asi bych brečela sním....
29. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak aspon že to dopadlo takhle.. :dizzy_face:
Dělala sem další test ovu..mrkni to už je 3 den v pořadí pozitiv..divný co
29. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamco:já jsem zatím testila prvně minulý cyklus a měla jsem ji silnou jen jeden den tak v tomhle vážné nevím...
já jsem dnes 12DC tak ste mě nadnadily a já taky testíkovala ale zatím jen duch :slight_smile: nechám to zase až po zítří :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco tééda to máš krásný testíky!!! :wink: Ovulka přijde asi každou chvilku!! :slight_smile: 3 testíky se silnýma čárkama...Určitě přijde každou chvilku!! Myslím, že až zeslábne, tak teprve bude vidět, kdy přesně proběhla.. :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: já bych řekla, že na tom dnešním je ta druhá čárka nejsilnější..
29. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka!všechny vás zdravím!!!!
teda vás dočíst :wink:
leni:to je dobře, že malého netrápili.. ani jsem nevěděla, že je na to i nějaká spešl mastička...to mě těší...a hlavně jsem zvědavá na její zázračné účinky, neb nás návštěva urologa asi taky nemine :unamused:
mouse: teda vypadá to, že začněš testovací mánii... a v zápětí budou za tebou holky...držím palce.ať najdeš // :wink:
eimee: testovat můžeš už cca 10dpo :slight_smile:
a k těm kočárkům: měla jsem skvělý kočár pro malého, bezva odpružený a za velmi solidní peníz...prostě velká spokojenost, ale taky měl to svoje ALE :sweat_smile: .....byl dost těžký (17kg) a my byldíme na nemalém kopci :rolling_eyes: a te´d budu asi při druhém mimi potřebovat víc obratnější kočár(neb když ještě budu držet za ruku a usměrńovat Šimonka), tak mi bude určitě velkou pomocí aretovacích předních kolečeka pro lepší manipulaci.No a můj velký favorit je Teutonia -cosmo,ale ta cena....teda to jediné se mi na tom kočárku nelíbí :frowning2: :dizzy_face: ...jinak je to miláček.
To je dobré, kočár vybraný mám, ale mimi ještě ani nepočato :frowning2: ...no co, to plánování k tomu patří :sweat_smile: žejo holky...jen´plánujme :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca:koukala jsem na testíky mě se zdá že ta dnešní čárka je asi nejsilnější.. ale je vidět že je čerstvá tak uvidíš jak zaschne ale fakt se jeví nejsilnější :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tak se mi děla opar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nijak na ně netrpim, ale cejtim, jak poslední dobou nejsem moc fit a ještě tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda u nás to nějak bouří...ale venku je jak v prádelně..
29. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey:díky-- :grinning: ale může to být zavádějící..Já totiž ten poslední test fotila za mokra ihned po..a tamty jsou focené za sucha..ted na to koukam a posuzuju a řekla bych že jsou všecky stejné. :confused:
29. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo: ty testíky jsou vzorové...aby z toho nebyly dvojčátka :wink:
já jsem teda měla vždy jen jeden den nejsilnější druhou čárku, pak mi hned vždy bledla....tak neporadím, ale nic divného pod tím nehledej a snažte se a tulte ...prostě se ti vylučuje dost toho ovu- hormonu...lepší, než kdyby tam byla pořád je slabounká pidi čárka :wink:
29. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marku ahoj :slight_smile: Jo jo, s těma kočárkama jsme dobrý :grinning: Ono jich do příštího roku zase přibude! :grinning:
29. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s Marku! Lepší dálnice než nic! :grinning:
29. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:děkuju si mi vykouzlila úsměv na rtech.. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy: je to sranda :grinning: :grinning: , ale to neva, však ještě nic nekupujem, jen okukujem :sunglasses: :wink:
29. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak je možný že nemám žádný hlen a ty teploty jsou tak nízké?Netušíte některá?Se mě ptala holčina z jiné diskuze jestli je možné mít ovu bez hlenu?Jí neumím odpovědět..
29. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamča: tak te´d jsi zase potešila ty mě :wink: :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zase tu... nepřišla jsem o něco?
29. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek